صفحه 142 از 284 نخستنخست ... 42 92 132 138 139 140 141 142 143 144 145 146 152 192 242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

سلام خدمت دوستان گرامی، البته من در اندازه ای نیستم که نظری داشته باشم، اما دوربین f500 exr رو دارم و نه اینکه ازش راضی نباشم و لی به نظرم اگه یه بار دیگه قرار بر خریدن بود ترجیح میدادم، hx7v یا sx230 رو خریداری کنم، چون تو فیلم برداری این مدل فوجی زیاد جالب نیست و عکس هاش هم تا حدودی ( نمیخوام بگم جالب نیست ولی خوب هم نیست).
    ببخشید بخاطر جسارت من
    bahri-d، milad_iut، hmirzaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط kiumars نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز,
    لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین انتخاب در این رنج قیمت چیست فقط و فقط کیفیت عکس خیلی برام مهمه یک Olympus SZ-20 گرفتم اصلا راضیم نکرد پیشنهادتون چی نظرتون راجب Canon PowerShot SX220 HS چی؟
    دوستان پیشنهاده دیگه ای هست؟

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

این سری دوربینهای خوبی تو رده خودش در اومده . ولی 5 تا 10 تومن بیشتر بدی 230 بگیری که جی پی اس هم داره ارزنده تره .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    این سری دوربینهای خوبی تو رده خودش در اومده . ولی 5 تا 10 تومن بیشتر بدی 230 بگیری که جی پی اس هم داره ارزنده تره .
    دوست عزیز مزیت اصلی sx230 نسبت به sx220 سنسورشه که بر خلاف 220 که ccd هستش cmos داره. gps برای این سری اشانتیون به حساب میاد D:

تشکر کرده
    263

هر دو اینها سنسورشون CMOS هست و اختلافشون همون GPS هست . تو سایت WWW.DPREVIEW.COM

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

این دوستمون منظورشون 210 بوده پس بهترین گزینه همون 220 ؟ برم بگیرم؟

تشکر کرده
    263

کلا دوربین خوبیه و از خریدش پشیمون نمیشید . بقیه مدلها تو این رده هم همینن و افسوس اینکه چرا یه مدل دیگه نگرفتینو نمیخورین.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    کلا دوربین خوبیه و از خریدش پشیمون نمیشید . بقیه مدلها تو این رده هم همینن و افسوس اینکه چرا یه مدل دیگه نگرفتینو نمیخورین.

پیشنهاده بهتری دارین؟

كاربر جديد Yasaman1111 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض بهترين گزينه تا 330 هزار تومان؟

سلام به همگي،

من يكم تحقيق كردم ديدم Canon IXUS 310 HS مناسب به نظر مي‌رسه، اينم لينكش كه ببينين.

برام كيفيت عكس‌ها، عكاسي در شب و باتري خيلي مهمه. البته فكر كنم از نظر باتري خيلي قوي نيست ولي بقيه‌ي مشخصاتش خوبن.

من ديگه تا دوشنبه مي‌خوام يه دوربين بخرم. اگه كسي نظري درباره اين دوربين داره بگه و يا اگه گزينه بهتري مي‌شناسين با من هم در ميون بزارين.

من خيلييييي به عكاسي علاقه دارم و مي‌خوام اگه شد سال بعد يه دوربين حرفه‌اي بخرم، پس لطفا اگه در مورد زيبايي دوربين و شيك بودن و مصرف خانگي نظر ندين.

راستي اگه سايتي مي‌شناسين كه مي‌شه نمونه عكس دوربين ها رو ديد ممنون مي‌شم لينكشو بزارين.

شاد باشيد!

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman1111 نمایش پست ها
    سلام به همگي،

من يكم تحقيق كردم ديدم Canon IXUS 310 HS مناسب به نظر مي‌رسه، اينم لينكش كه ببينين.

برام كيفيت عكس‌ها، عكاسي در شب و باتري خيلي مهمه. البته فكر كنم از نظر باتري خيلي قوي نيست ولي بقيه‌ي مشخصاتش خوبن.

من ديگه تا دوشنبه مي‌خوام يه دوربين بخرم. اگه كسي نظري درباره اين دوربين داره بگه و يا اگه گزينه بهتري مي‌شناسين با من هم در ميون بزارين.

من خيلييييي به عكاسي علاقه دارم و مي‌خوام اگه شد سال بعد يه دوربين حرفه‌اي بخرم، پس لطفا اگه در مورد زيبايي دوربين و شيك بودن و مصرف خانگي نظر ندين.

راستي اگه سايتي مي‌شناسين كه مي‌شه نمونه عكس دوربين ها رو ديد ممنون مي‌شم لينكشو بزارين.

شاد باشيد!
    این دوربین در این رنج قیمت بهترین انتخاب هست کیفیت عکس خوبی داره چون دیاف از 2.0 شروع میشه در نور کم و فضای بسته با ایزوی پایین تر میشه عکس گرفت
    در ضمن به لحاظ نویزی خوب عمل میکنه
    تنظیمات دستی کم آن با توجه به اینکه قصد خرید دوربین های حرفه ای را دارید مناسب نیست که در این مورد میشه به دوربین های فوجی مثل F500exr هم فکر کرد
    تاچ بودن آن احتمالا live view را تیره تره میکنه و در روز کمی اوضاع بدتر خواهد بود و در مورد دوام این نوع صفحات هم اطلاعی ندارم.
    لینک نمونه عکس در ایزوهای مختلف http://www.steves-digicams.com/camer...hotos-128.html
    حمید رضا خاقانی