صفحه 206 از 284 نخستنخست ... 106 156 196 202 203 204 205 206 207 208 209 210 216 256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد hamid3pnn آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    a4050 باطری قلمی می خوره و به نظر من a2600 به لحاظ عدد f از اون دو تا بهتره(عدد f فوجی اصلا خوب نیست هرچند سنسورش کمی بزرگتره اما نه اونفدر که تفاوت خاصی ایجاد کنه)
    محدوده ایزو فوجی بالاتره اما علی القاعده پر از نویز خواهد بود.
    به نظرم در این قیمت همینو بردارید بهتر باشه.باز هم م یگم در این قیمت تفاوت های بزرگی بین دوربین ها پیدا نمی کنید.
    باز هم ممنون پس فوجی میگید خوب نیست اون رو بیخیال شدم البته امکانات جالبی مثل فیلمبرداری فول اچ دی و صفحه لمسی و... داره و باتری 4050 لیتیوم هست نه قلمی

واقعیتش ابتدا میخواستم sx150 رو بردارم چون زوم بالا و امکانات خیلی خوبی داره ولی مثل اینکه میگن زیاد خوب درنیومده حالا دلیلش رو نمیدونم ولی مدل 4050 رو تعریفش رو شنیدم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3pnn نمایش پست ها
    باز هم ممنون پس فوجی میگید خوب نیست اون رو بیخیال شدم البته امکانات جالبی مثل فیلمبرداری فول اچ دی و صفحه لمسی و... داره و باتری 4050 لیتیوم هست نه قلمی

واقعیتش ابتدا میخواستم sx150 رو بردارم چون زوم بالا و امکانات خیلی خوبی داره ولی مثل اینکه میگن زیاد خوب درنیومده حالا دلیلش رو نمیدونم ولی مدل 4050 رو تعریفش رو شنیدم
    عذر من رو بابت اشتباه در باطری بپذیرید.نکته اینجاست که در این قیمت بیشترین بها رو به کار اصلی دوربین بدید نه موارد جانبی.مشخصا در این رده قیمتی صفحه نمایش لمسی، جی پی اس،وافای و مواردی از این دست (البته که مفید هستن) در کیفیت عکس خروجی تاثیری ندارن و بهتره دوربینی خرید که عکس خروجی بهتری داشته باشه.اون مدل فوجی در نور کم شما رو خیلی اذیت می کنه(شک نکنید) در برابر قیمتی که پرداخت می کنید a4050 به جز زوم برتری خاصی نداره (حتی عدد f/3 در برابر f/2.8 دوربین a2600 کمی عقبتر هم هست) به این دلیل a2600 رو پیشنهاد دادم.اگر تصمیم شما a4050هست هم خرید خوبیه.
    درباره sx150 نگاهی هم به sx160 بندازید.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

تشکر کرده
    10

عذر من رو بابت اشتباه در باطری بپذیرید.نکته اینجاست که در این قیمت بیشترین بها رو به کار اصلی دوربین بدید نه موارد جانبی.مشخصا در این رده قیمتی صفحه نمایش لمسی، جی پی اس،وافای و مواردی از این دست (البته که مفید هستن) در کیفیت عکس خروجی تاثیری ندارن و بهتره دوربینی خرید که عکس خروجی بهتری داشته باشه.اون مدل فوجی در نور کم شما رو خیلی اذیت می کنه(شک نکنید) در برابر قیمتی که پرداخت می کنید a4050 به جز زوم برتری خاصی نداره (حتی عدد f/3 در برابر f/2.8 دوربین a2600 کمی عقبتر هم هست) به این دلیل a2600 رو پیشنهاد دادم.اگر تصمیم شما a4050هست هم خرید خوبیه.
    درباره sx150 نگاهی هم به sx160 بندازید.
    خیلی ممنون البته دوربین z900exr کارکرده به این قیمت 300 یه نفر داره و قیمت آکبندش اطراف 500 هست ولی چون شما توی این موارد خیلی بهتر از من اطلاع دارید
    فکر کنم پس a2600 رو بگیرم بهتره فقط این دوربین بدنش پلاستیکی هست و از اون مهمتر لرزشگیر اپتیکال برخلاف بقیه نداره
    و قیمت sx160 یه کم بالاست و عدد 2.8 که مربوط به نسبت کانونی لنز هست رو لطف میکنید بگید چی هست و نمیدونم عدد 2.8 در مقابل f/3 بهتره یا لرزشگیر اپتیکال دوربین 4050؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid3pnn نمایش پست ها
    خیلی ممنون البته دوربین z900exr کارکرده به این قیمت 300 یه نفر داره و قیمت آکبندش اطراف 500 هست ولی چون شما توی این موارد خیلی بهتر از من اطلاع دارید
    فکر کنم پس a2600 رو بگیرم بهتره فقط این دوربین بدنش پلاستیکی هست و از اون مهمتر لرزشگیر اپتیکال برخلاف بقیه نداره
    و قیمت sx160 یه کم بالاست و عدد 2.8 که مربوط به نسبت کانونی لنز هست رو لطف میکنید بگید چی هست و نمیدونم عدد 2.8 در مقابل f/3 بهتره یا لرزشگیر اپتیکال دوربین 4050؟
    لرزشگیر اپتیکال کمک می کنه تصویر واضحتر باشه و به خصوص در زوم بالا بسیار وجودش مهمه.البته در زوم دوربین شما چندان ضروری نیست اما به هر حال وجودش خوبه.
    عدد f درباره گشودگی دیافراگم هستم.هرچه این عدد کوچکتر باشه نور بیشتری وارد دوربین می شه.اصطلاحا هر چه دوربینی عدد f پایین تری داشته باشه(البته عدد f از مشخصات لنز هست اما در دوربین کامپکت چون لنز ثابته خیلی ساده می گیم عدد f دوربین) لنز سریعتر هست.در نور ضعیف عدد f کمتر بیانگر عکاسی راحت تر و بهتر هست.به نظر من دوربین کامپکت با عدد f/2.8 در عکاسی نور ضعیف بهتر هست (اما 2.8 با 3 چندان تفاوت چشمگیری نداره)
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    ویرایش توسط ali k : Wednesday 13 November 2013 در ساعت 19:49
    hamid3pnn تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

تشکر کرده
    10

لرزشگیر اپتیکال کمک می کنه تصویر واضحتر باشه و به خصوص در زوم بالا بسیار وجودش مهمه.البته در زوم دوربین شما چندان ضروری نیست اما به هر حال وجودش خوبه.
    عدد f درباره گشودگی دیافراگم هستم.هرچه این عدد کوچکتر باشه نور بیشتری وارد دوربین می شه.اصطلاحا هر چه دوربینی عدد f پایین تری داشته باشه(البته عدد f از مشخصات لنز هست اما در دوربین کامپکت چون لنز ثابته خیلی ساده می گیم عدد f دوربین) لنز سریعتر هست.در نور ضعیف عدد f کمتر بیانگر عکاسی راحت تر و بهتر هست.به نظر من دوربین کامپکت با عدد f/2.8 در عکاسی نور ضعیف بهتر هست (اما 2.8 با 3 چندان تفاوت چشمگیری نداره)
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    واقعا از شما عزیز ممنونم
    خیلی مفید بود پس با این توضیحات دادید که عدد 2.8 با 3 چندان تفاوتی ندارن همون دوربین 4050 که لرزشگیر اپتیکال داره و بزرگنمایی بیشتر هم داره بگیرم فکر کنم بهتره
    انشاءالله سربلند باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

سلام
    ممنون از راهنماییت.
    حقیقت اینه که از اول تصمیم داشتم g1x بگیرم اما خیلی دودل بودم چون خودم یک دوربین فیلمبرداری panasonic SD900 دارم که خیلی ازش راضی هستم.علت اینکه قصد خرید دوربین عکاسی رو دارم اینه که میخوام در عین اینکه کیفیت عکسش فوق العاده باشه(در حدdslr) فیلمبرداریش هم درحد عالی باشه.نمیدونم g1x کیفیت فیلمبرداریش درچه حد هست ولی میخوام بتونم جایگزینی برای دروبین فیلمبرداریم هم بشه و دیگه نیازی نباشه دوتا دوربینم رو همراه خودم به مسافرت ببرم.همینطور که گفتم برام سایز و زوم و خیلی چیزها مهمند.مثلا میخوام در جاهایی مثل زیارتگاهها که امکان بردن دروبین های بزرگ نیست بتونم تو جیبم جاش بدم و یواشکی عکس وفیلم بگیرم .برای همین خیلی مردد هستم چی بگیرم که کیفیت عکس g1x رو داشته باشه و در عین حال فیلمبرداریش هم خوب باشه و بتونم از فواصل دور عکس و فیلم بگیرم بدون نویز و ....
    یکی میگه سونی بگیر ،یکی میگه پانا سونیک و...
    یکی میگه سونی رنگهاش اغراق آمیز و مصنوعیه و مشخصات فنی تجاری داره و یکی میگه پاناسونیک رنگهاش سرد و بی روحه.یکی دیگه میگه روی فیلمبرداری کنون نباید اصلا حساب بازکرد.خلاصه نمیدونم چی بگیرم.لطفا خودتون رو جای من بگذارید و با توجه به تجربه و اطلاعات فنی بالاتون برام یک دوربین معرفی کنید.
    راستی نظرتون نسبت به دو دوربین زیرچیه؟میتونه خواسته منو برآورده کنه؟درعکاسی و فیلمبرداری با توجه به فاکتورهایی که گفتم؟
    sony nex-5T
    sony alpha nex-7

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط poirot نمایش پست ها
    راستی نظرتون نسبت به دو دوربین زیرچیه؟میتونه خواسته منو برآورده کنه؟درعکاسی و فیلمبرداری با توجه به فاکتورهایی که گفتم؟
    sony nex-5T
    sony alpha nex-7
    این دو تا دوربین های خیلی قوی ای هستن و طبیعتا گرون قیمت ... بخصوص 7 که فک کنم هنوز تو ایران نیومده . درسته؟

شما بودجتون رو هم بگید بد نیست

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام دوستان

یکی از دوستای من می خواد یه دوربین بگیره (از همین لنز سر خودا) و خودش مدل های کنون SX50 و SX150 و SX500 مدنظرش هست،من بهش گفتم که اگه کیفیت عکس بالاتری می خواد بره سراغ سری G کنون ،نظر شما چیه ؟

لطفا توی رنج قیمتی هر کدوم از این دوربینا چند تا دوربین خوب معرفی کنید مدل هایی که نسبت به قیمتشون بهترین کیفیت رو داشته باشن

الآن قیمت G1X و G15 و G11 چنده ؟

NEX های سونی بدون آینه ان ؟ با لنزاشون تو این محدوده قیمت نمیشه خرید نه ؟

با تشکر
    ویرایش توسط a.g g.a : Thursday 14 November 2013 در ساعت 18:50
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از دوستای من می خواد یه دوربین بگیره (از همین لنز سر خودا) و خودش مدل های کنون SX50 و SX150 و SX500 مدنظرش هست،من بهش گفتم که اگه کیفیت عکس بالاتری می خواد بره سراغ سری G کنون ،نظر شما چیه ؟

لطفا توی رنج قیمتی هر کدوم از این دوربینا چند تا دوربین خوب معرفی کنید مدل هایی که نسبت به قیمتشون بهترین کیفیت رو داشته باشن

الآن قیمت G1X و G15 و G11 چنده ؟

با تشکر
    دوست عزیز این دوربین هایی که شما نوشتید هرکدوم در یک قیمت متفاوت قرار داره.بین اینا sx50 با زوم 50 یک دوربین بریج تمام عیاره.اگر هم دوربین با کیفیت بالا می خوان قطعا g1x بهترین انتخابه.g15 در برابر این دوربین حرفی برای گفتن نداره.g1x در بین دوربین های برندهای دیگه هم کم نظیره.
    kiavash و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

تشکر کرده
    10

سلام
    از علی آقای عزیز ممنون به خاطر راهنمایی ها,
    بین دو دوربین a2600 و a4050 موندم کدوم رو بگیرم
    قیمت 4050, 350 تومن هست با لوازم جانبی و قیمت a2600 توی digikala
    330 تومن بدون لوازم و توی پارس کنون نوشته 260 تومن البته نمیدونم این تفاوت قیمت برای چیه؟
    لطفا با توجه به معیارهای مختلف و اینکه 4050 لرزشگیر اپتیکال و زوم 8 داره ولی a2600 عدد f2.8 در مقابل f3.0
    داره لطفا یکی رو برای من انتخاب کنید چون کیفیت عکس و فیلمشون رو هم نمیدونم با هم تفاوت دارن یا خیر
    انشاءالله سربلند باشید