صفحه 254 از 284 نخستنخست ... 154 204 244 250 251 252 253 254 255 256 257 258 264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

به عنوان کسی که سری S رو تجربه کرده ، من هم S110 رو که تلفیقی از قیمت مناسب همراه با سنسور بزرگتر از کامپکت های معمولی هست و لنز خوبی هم داره برای کار شما که نویز کمتری رو نیاز دارید پیشنهاد میدم .....

اگر بودجه بالا بره سری G کنون هم وسوسه کننده هست ......
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام!

من تجربه ای ندارم فردا میخوام برم یک دوربین بخرم بین 300-400 تومن! چی پیشنهاد میدین؟
    چه مارکی؟ چه مدلی؟ کلا چی پیشنهاد میدید که با این قیمت بهترین انتخاب باشه! با تشکر :)

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط RedPhantom نمایش پست ها
    با سلام!

من تجربه ای ندارم فردا میخوام برم یک دوربین بخرم بین 300-400 تومن! چی پیشنهاد میدین؟
    چه مارکی؟ چه مدلی؟ کلا چی پیشنهاد میدید که با این قیمت بهترین انتخاب باشه! با تشکر :)
    توي اين رينج قيمت حرف خاصي واسه گفتن وجود نداره! به مواردي كه ممكنه واسه تون اهميت داشته باشه مثل دامنه زوم، داشتن يا نداشتن چشمي اپتيكال، علاقه به برند خاص و از اين قبيل توجه كنيد و خريدتون رو انجام بديد. موفق باشيد.
    RedPhantom تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    توي اين رينج قيمت حرف خاصي واسه گفتن وجود نداره! به مواردي كه ممكنه واسه تون اهميت داشته باشه مثل دامنه زوم، داشتن يا نداشتن چشمي اپتيكال، علاقه به برند خاص و از اين قبيل توجه كنيد و خريدتون رو انجام بديد. موفق باشيد.
    مرسی!

من دوتا چشممو گرفت نمیدونم کدوم بهتره! Canon ixus 150 و Canon ixus 135 بنظر توی این رنج بهتر بودن حالا بین این دوتا کدوم بهتره؟

تشکر کرده
    1254

مرسی!

من دوتا چشممو گرفت نمیدونم کدوم بهتره! Canon ixus 150 و Canon ixus 135 بنظر توی این رنج بهتر بودن حالا بین این دوتا کدوم بهتره؟
    بشخصه سري پاورشات و مشخصا SX ها رو بيشتر ميپسندم. فكر ميكنم SX160 هم در محدوده قيمتي شما باشد و ارزش بررسي دارد.
    Dariush Chegini و RedPhantom تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    بشخصه سري پاورشات و مشخصا SX ها رو بيشتر ميپسندم. فكر ميكنم SX160 هم در محدوده قيمتي شما باشد و ارزش بررسي دارد.
    ا جالب بود اینو ندیده بودم! الان دیدم واقعا خوب بنظر میاد! با اون دوتایی که مقایسه کردم فقط این 16 مگاپیکسله اونا 21 و سنگین تره نسبت به اون دوتا!
    ولی از بقیه جهات خیلی خیلی بهتره! و گویا فوکوس دستی هم داره که خیلی خوبه! فک کنم همینو بگیرم

ممنون دوستان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر از آقا علی همین Powershot SX160 IS رو گرفتم زیاد هنوز باهاش کار نکردم ولی نسبت به قیمتش خیلی امکاناتش عالیه!

ممنون از کمک :)
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1254

با تشکر از آقا علی همین Powershot SX160 IS رو گرفتم زیاد هنوز باهاش کار نکردم ولی نسبت به قیمتش خیلی امکاناتش عالیه!

ممنون از کمک :)
    مبارك باشه
    حتما از باتري قابل شارژ باكيفيت استفاده كنيد.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    میخاستم یه دوربین بگیرم برای عکسای خانوادگی و این که تو اتاق کیفیت خوبی داشته باشه
    با مطالعه صفحات قبل به s110 رسیدم بعد گفتم جدیدش رو بگیرمs120 بعد دیدم همه از gx ,g7تعریف میکنند و ...دیدم همین جوری پیش برم باید چند ملیون هزینه کنم که شاید بکارم هم نیاد
    لطفا کمکم کنید که برای من چی مناسبه آیا لازمه هزینه خیلی زیادی کنم برای گرفتن عکس و فیلم مسافرت و تولد و ...
    ممنون از کمکتون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط amrir110 نمایش پست ها
    سلام
    میخاستم یه دوربین بگیرم برای عکسای خانوادگی و این که تو اتاق کیفیت خوبی داشته باشه
    با مطالعه صفحات قبل به s110 رسیدم بعد گفتم جدیدش رو بگیرمs120 بعد دیدم همه از gx ,g7تعریف میکنند و ...دیدم همین جوری پیش برم باید چند ملیون هزینه کنم که شاید بکارم هم نیاد
    لطفا کمکم کنید که برای من چی مناسبه آیا لازمه هزینه خیلی زیادی کنم برای گرفتن عکس و فیلم مسافرت و تولد و ...
    ممنون از کمکتون
    S120 و S110 به نظرم خوب هستند و جوابگوي نيازهاي شما.
    Ali M.Rezaei، amrir110 و tahers96i تشکر می‌کنند.