صفحه 198 از 225 نخستنخست ... 98 148 188 194 195 196 197 198 199 200 201 202 208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر آشنا sahneh32 آواتار ها
    تشکر کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    متاسفانه درباره لرزشگیر حق با شما نیست و در واقع بنده در بین بریج ها لرزشگیر کنون رو بهترین می دونم.لرزشگیر این دوربین در زوم 50 برابر هم فوق العاده است وحتی می تونید از ماه عکس برداری کنید و هر منظره ی دوری رو باهاش به راحتی بدون سه پایه مشاهده کنید(به خصوص با کمک دکمه ی کنار لنز)
    درباره سرعت شاتر درسته 15 ثانیه کم هست ولی وقتی می شه با کمک chdk سرعت رو به 60 ثانیه رسوند(و از اون طرف به عدد خیره کننده 1/10000 برای یک دوربین بریج) این دیگه یه ضعف نیست.البته درباره کمینه عدد f کاملا حق با شماست و در این قسمت برتری با سونی هست اما از اون طرف هم با chdk می تونیم به f/16 رسید.به لحاظ رزولوشن ال سی دی وضوح کنون بسیار هم مناسب است.
    درباره CHDK برای خیلی ها جذاب نیست معلوم هم نیست در دراز مدت آسیب برساند یا نه اما مقایسه درست باید بین دوربین با توانایی های اصلی انجام شود در لرزشگیر واقعا کنون موفق نبود در .youtube جستجو کنید لرزشگیر SX50 از مدل های فوجی فیلم و سونی بسیار ضعیف تر است بطوری که بار ها شنیدم گفتند بدون سه پایه کار با ان مشکل است حالا اگر شما بدون منبع و یکطرفه میخواهید بگویید بهتر است من حوصله بحث در این باره را ندارم و انتخاب من هم SX50 است بدلیل خروجی عالی پس بحث برای چه ؟؟؟؟
    sh_asian تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    درباره CHDK برای خیلی ها جذاب نیست معلوم هم نیست در دراز مدت آسیب برساند یا نه اما مقایسه درست باید بین دوربین با توانایی های اصلی انجام شود در لرزشگیر واقعا کنون موفق نبود در .youtube جستجو کنید لرزشگیر SX50 از مدل های فوجی فیلم و سونی بسیار ضعیف تر است بطوری که بار ها شنیدم گفتند بدون سه پایه کار با ان مشکل است حالا اگر شما بدون منبع و یکطرفه میخواهید بگویید بهتر است من حوصله بحث در این باره را ندارم و انتخاب من هم SX50 است بدلیل خروجی عالی پس بحث برای چه ؟؟؟؟
    نمی توان کلی گفت chdk برای خیلی ها جذاب نیست.بهتر است بگوییم برای شما نیست و برای من هست(تا اینجا نصف نصف).اینکه شما می فرمایید واقعا کنون در لرزشگیر موفق نبود خود شما می فرمایید بارها شنیده اید بدون سه پایه کار با آن مشکل هست.اما شنیده های شما اشتباه است دوست بزرگوار.شما اگر حوصله بحث را ندارید لطفا دوستان دیگری را که نیازمند راهنمایی هستند هم در نظر بگیرید. لطفا در ادبیات خود قدری تامل بفرمایید.لطف بفرمایید لینک ویدئویی را که در یوتیوب بیانگر نظر شماست برای بنده و دوستان قرار دهید.
    با نظر شما درباره کیفیت خروجی عکس های این دوربین کاملا موافقم.
    (ضمنا لطفا سری به تاپیک sx50 بزنید و نمونه عکس ها را ببینید.)
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    اولا من واقعا نمی دونم زوم 50X روی چنین دوربین هایی تا چه حد کاربردیه و آیا شما واقعا به چنین چیزی نیاز دارید یا صرفا چون سوپر زومه انتخابشون کرده اید؟ در واقع تله ی 1200 روی دوربینی که سنسور کوچک 2/3 اینچ داره به نظر من شوخیه!

به قول آرش این از این ولی اگه همینجوری بخوام از روی اجبار یکی از این دوتا رو با توجه به مشخصاتشون روی کاغذ انتخاب کنم کنن رو انتخاب می کنم. به دو دلیل عمده، اول عکاسی RAw که سونی نداره و دوم وجود کفشک فلاش که باز سونی نداره. دلیل سوم می تونه LCD چرخان کنن باشه ولی درعوض رزولوشن LCD سونی بیشتره.
    درمورد تله 1200 که فرمودید شوخی نیست و اتفاقا عکس های جالبی که انتظارش نمی ره رو می شه با این دوربین گرفت.اما خب کیفیت مشخصا به پای دوربین های dslr نیست (به هر حال هر چقدر پول هزینه کنیم برابر اون هم باید انتظار داشت.)
    farhad44 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

با سلام دوستان عزیز و اساتید محترم
    با بودجه 1500 تا 1800 چه دوربینی توصیه میکنید که نسبت با سایر برند ها و مدل ها کامل تر باشه
    ممنون

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashkan نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیز و اساتید محترم
    با بودجه 1500 تا 1800 چه دوربینی توصیه میکنید که نسبت با سایر برند ها و مدل ها کامل تر باشه
    ممنون
    SLR
    نیکونD3200

SLR-like
    کاننSX50
    mehrashkan تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

fujifilm xs-1
    mehrashkan و ali k تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

دوربین canon sx50 فوق العاده است.(واقع بین باشیم یک ایراد دارد:عدد f/3.4 در نور کم چندان مناسب نیست)
    mehrashkan تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

sx50 یا fuji hs50 یا fuji x-s1 ؟؟ و چرا؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

دو مدل فوجی در عدد f برتری دارن.از ظرفی روم sx50 بیشتر از اون دوتاست.بر روی کاغذ دوربین hs50 مشخصات بسیار خوبی داره(و مثل sx50 کفشک فلاش و قابلیت عکسبرداری raw هم داره).اما آیا سرعت فوکوس فوجی هم به همون خوبیه کنون هست؟بر خلاف نظر برخی دوستان در فروم لرزشگیر کنون در زوم 50 هم بسیار عالی کارش رو انجام می ده.ولی درمورد فوجی اطلاع دقیقی ندارم.
    موردی هم هست که بازهم برخی دوستان فروم موافقش نیستن اما برای کنون می تونیم با کمک chdk به قابلیت های فوق العاده ای در این دوربین دسترسی پیدا کنم.
    از برتری hs50 در فیلمبرداری 60فریم هست ولی توجه کنید بسیاری از فیلمهایی که میبینیم 24 فریم هست.محدوده ایزو فوجی تا 12600 هست ولی با این ابعاد سنسور چقدر استفاده داره؟علی القاعده باید بسیار نویزی باشه.
    به نظر من sx50 و hs50 در خانواده بریج ها حرف اول رو می زنن(و به راحتی p520 کنون sx300 سونی رو جا می ذارن)
    mehrashkan تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

fujifilm xs-1 غیر از قیمت و وزن سنگین یه سروگردن از دو تای دیگه بالاتره و تو رویو ها هم بخونین زوم بالا را همزمان با کیفیت تصویر خیلی بالا ارائه کرده با این ابعاد سنسور 2/3 اینچ انتظار کیفیتی بالاتر از کنون G15 رو باید داشت چه برسه به sx50 ضمن اینکه زومش هم زیاده و هر چه که یه دوربین حرفه ای باید داشته باشه داره .
    اما قیمتش یکدفعه از 1350 رفت نزدیک 2 تومن .
    mehrashkan، sh_asian و ali k تشکر می‌کنند.