صفحه 70 از 225 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها
    دوست من شما ببین توی این رزولوشن کدوم کی از این دوربین ها fps بالاتری داره ... احتمالا اون بهتره !!

چون من دوربین هایی رو با فریم پر سکشن بالا دیدم و البته رزولوشن مناسب ولی نسبت به دوربین دیگه ای با همین مشخصات کیفیت پایینی رو ارائه میدادن !!
    البته مسعود جان فقط fps نيست. لنز هم عنصر خيلي مهميه.
    Austin.A تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد omid357 آواتار ها
    تشکر کرده
    41

پیش فرض کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام
    من یه چند ماهی هست که میخوام دوربین دیجیتال نیمه حرفه ای بگیرم ولی بین دو مدل sony hx1 و canon sx1 گیر کردم خواهشا من را راهنمایی کنید تا یه دوربین خوبی بخم . همچنین اگر مدل بهتری از این دو مدل را میشناسید لطفا پیشنهاد کنید .
    متشکرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام منم اخيرا بعد از كلي پرت وقت و حساسيت بين فوجي s100 -canon sx10 -sony hx1 بالاخره كانون گرفتم سوني رو اصلا بهتون پيشنهاد نمي كنم و وضوح عكساش خيلي پايين تر از بقيه هست اما كانن و فوجي بدك نيست اما مهمتر از اون سطح انتظار شما است من از عكساش راضييم اما نه اون طوريكه انتظار داشتم فوكوس دستي اون سخت و ضعيفه و در كل يه غير از زووم تفاوت آن چناني با كامپكت ها نداره اگه علاقه و توقع زيادي از عكس ها و وضوح بالا داريد بريد سراغ slr . و فعلا با يه كمپكت سر كنيد البته اين نظر شخصي منه چون الان دلمو زده .

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_ha نمایش پست ها
    سوني رو اصلا بهتون پيشنهاد نمي كنم و وضوح عكساش خيلي پايين تر از بقيه هست اما كانن و فوجي بدك نيست .
    سلام دوست عزيز
    ميشه بفرماييد چه جوري و براساس چه منطقي به اين نتيجه رسيديد؟
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

تشکر کرده
    41

سلام من یه چند تا سوال دارم
    آیا واقعا دوربین hx1 دوربین ضعیفی هست ؟ آخه من از چند نفر دیگه هم پرسیدم و اونها هم با نظر civil_ha موافق بودند . و بین دو دوربین hx1 و sx20 کدام بهترند ؟ اگر هیچکدام از این دو دوربین خوب نیستند لطفا من را به یک مدل بهتر راهنمایی کنید .
    متشکرم

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط omid357 نمایش پست ها
    سلام من یه چند تا سوال دارم
    آیا واقعا دوربین hx1 دوربین ضعیفی هست ؟ آخه من از چند نفر دیگه هم پرسیدم و اونها هم با نظر civil_ha موافق بودند . و بین دو دوربین hx1 و sx20 کدام بهترند ؟ اگر هیچکدام از این دو دوربین خوب نیستند لطفا من را به یک مدل بهتر راهنمایی کنید .
    متشکرم
    سلام، با مشخصاتي كه سوني داره مثل:
    فلاش با برد بيشتر، چگالي پيكسل كمتر، ال سي دي بزرگتر، وزن كمتر، زمان باز بودن طولاني تر براي شاتر و عكاسي پياپي بهتر به نظر مناسبتر هست.
    البته بايد به قابليت قبول فلاش خارجي و استفاده از نوع متداول مموري و باتري در كنن اشاره كرد.
    Navids و omid357 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    41

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like .... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiM نمایش پست ها
    سلام، با مشخصاتي كه سوني داره مثل:
    فلاش با برد بيشتر، چگالي پيكسل كمتر، ال سي دي بزرگتر، وزن كمتر، زمان باز بودن طولاني تر براي شاتر و عكاسي پياپي بهتر به نظر مناسبتر هست.
    البته بايد به قابليت قبول فلاش خارجي و استفاده از نوع متداول مموري و باتري در كنن اشاره كرد.
    سلام
    خوب به نظر شما من کدوم یک از این دو دوربین رو بگیرم ؟ دوربین قبلی من هم دوربین مشخصی نیست و بیشتر با دوربین موبایل کار کردم . اگر نخواهم هیج کدوم از این دو دوربین (hx1 و sx20) رو بگیرم چه مدل دیگری رو پیشنهاد میکنید ؟

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

سلام، در اين رده دوربينهاي ديگري مثل FZ38 از پاناسونيك و P90 از نيكون 590UZ از اليمپوس و S200EXR از فوجي هستند،حالا كه تعداد دوربينها زياد شد بايد براي خودتون اولويت و قيد بگذاريد، هيچ كس در اين سايت يك مدل خاص را براي ديگران پيشنهاد نمي كند، الان شما بايد بگيد كه قيمت، فيلم برداريHD ، رينگ زوم دستي، وزن، اندازه ال سي دي و ... كدام براي شما اولويت دارد هيچ كدام از دوربينهاي بالا همه امكانات را با هم ندارند.پس اول نيازهاتون رو مشخص كنيد.
    omid357 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    41

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiM نمایش پست ها
    سلام، در اين رده دوربينهاي ديگري مثل FZ38 از پاناسونيك و P90 از نيكون 590UZ از اليمپوس و S200EXR از فوجي هستند،حالا كه تعداد دوربينها زياد شد بايد براي خودتون اولويت و قيد بگذاريد، هيچ كس در اين سايت يك مدل خاص را براي ديگران پيشنهاد نمي كند، الان شما بايد بگيد كه قيمت، فيلم برداريHD ، رينگ زوم دستي، وزن، اندازه ال سي دي و ... كدام براي شما اولويت دارد هيچ كدام از دوربينهاي بالا همه امكانات را با هم ندارند.پس اول نيازهاتون رو مشخص كنيد.
    سلام
    من از لحظ قیمت میتونم تا 470 یا 480 بدم و اولویت ها هم برای من زوم اپتیکال و نویز کم مهمه و فیلم برداری و فوکوس هم برایم مهمه و وزن و اندازه هم برام زیاد فرقی نمیکنه پس تا اینجا بین این مدل ها p90 از نیکون و s200exr از فوجی فیلم میرن کنار .
    و حالا من بازم سوال دارم : نویز مدل fz38 پاناسونیک زیاده ؟(چون من نمونه ی عکساش رو دیدم و به نظر نویزش زیاد بود ولی باز نظر شما رو هم میخواستم...) و نظر شما رو هم در مورد نویز و زوم اپتیکال hx1 میخواستم و اگر میشه یه فیلم از زوم اپتاکال و کیفیت فوکوسش لطفا بذارید چون من توی اینترنت یه فیلم قابل اعتماد پیدا نکردم . و آیا زوم manual مدل fz38 و hx1 و sx20 و 590uz به وسیله ی joystick هست یا به وسیله ی چرخاندن لنز انجام میگیرد ؟
    متشکرم از راهنمایی های مفیدتون

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

آیا زوم manual مدل fz38 و hx1 و sx20 و 590uz به وسیله ی joystick هست یا به وسیله ی چرخاندن لنز انجام میگیرد ؟
    دوست من ...
    تا جایی که من اطلاع دارم در حال حاظر توی رده SLR Like فقط بعضی از مدلهای سری S فوجی ( مثل S9600) و بعضی مدلهای سری Fz پاناسونیک ( مثل Fz50 ) دارای رینگ زوم هستن ... ( و بعلاوه رینگ فوکوس دستی ) . fz38 هم رینگ زوم ندارد .

آیا زوم manual مدل . . .
    مگر زوم اتوماتیک هم داریم ؟

موفق باشید .
    omid357 تشکر می‌کند.
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

صفحه 70 از 225 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین