صفحه 146 از 225 نخستنخست ... 46 96 136 142 143 144 145 146 147 148 149 150 156 196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام!

به فروم خوش امدید!

فکر میکنم اگر بیشتر در مورد نیازها و نوع عکاسی و علاقه مندی هاتون بفرمایید اساتید بهتر بتونن راهنماییتون کنن!

مطمئنا تعریف ها از کیفیت خوب و زوم خوب متفاوت است!
    qashqaie تشکر می‌کند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر جديد qashqaie آواتار ها
    تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام!

به فروم خوش امدید!

فکر میکنم اگر بیشتر در مورد نیازها و نوع عکاسی و علاقه مندی هاتون بفرمایید اساتید بهتر بتونن راهنماییتون کنن!

مطمئنا تعریف ها از کیفیت خوب و زوم خوب متفاوت است!
    ممنون از لطفتون.
    من نسبت علاقه ای که به عکاسی دارم در گرفتن عکس از طبیعت و همچنین گرفتن عکس در خانواده به صورت تقریبا پرتره...!امیدورام تونسته باشم منظورمو برسونم....!

تشکر کرده
    63

در ضمن اگه دوربین قابلیت گرفتن عکسهای HDR رو داشته باشه هم عالیه!

تو سری نیکون p فقط مدل p100 قابلیت HDR داره؟؟اگه اطلاعاتی در این مورد هم دارید ممنون میشم بگید!
    ویرایش توسط qashqaie : Tuesday 11 October 2011 در ساعت 17:53

تشکر کرده
    63

خوب از دوستان و اساتید ارجمند کسی نمیخواد یه راهنمایی و کمک به ما کنه!
    البته ببخشید کمی عجولم!

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqaie نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و عزیزان.چند وقته پیگیر خرید دوربین هستم!اما هنوز نتونستم اتنخاب نهایی رو بکنم!به راهنمایی هاتون نیاز دارم!
    دوربینی میخوام که انداره اش مثل دوربین های حرفه ای بزرگ باشه و خوش دست!
    از نظر کیفیت و زوم خوب باشه!رنج قیمت بین 600 تا 800 باشه!

خوب تا الآن خودم چند تارو انتخاب کردم اما بین اینا باز انتخابشون برام مشکل شده!
    الآن انتخابم اول Nikon Coolpix P500 و بعد از اون دو مدل کانن sx30 si و sx40 hs هست!

حالا اگه شما دوربین دیگه پیشنهاد میکنید و یا در مورد این دوربینها اطلاعاتی جهت کمک میتونید بهم بدید خوشحالم میکنید!

راستی اگر کسی این مدل نیکون رو داره بگه عملکردش چطوره!؟راضی هست یا نه!؟

اینهم بگم که من یه عکاس مبتدی و آماتور هستم تازه میخوام به صورت جدی کار کنم!تا الآن هم دوربین دیجیتال نداشتم!

روی کمکتون حساب میکنم دوستان!
    ممنون!
    دوربین هایی که نام بردید همه مناسبند ولی sx40 hs بهترین گزینه است .

اگر کمی صبر کنید fz150 panasonic وارد بازار میشه که اون از لحاظ امکانات وحتی کیفیت از Nikon Coolpix P500 خیلی بالاتره
    بنده P500 رو مورد آزمایش قرار دادم کیفیت عکس متوسطی داره ضمن آن که موقع فیلم برداری به هنکام زوم کردن دچار مشکل میشه و لرزش دست در اون بسیار مشهود است.

گزینه های دیگری چون hs20 , hx100 هم مناسبند ولی مگا پیکسل بالا در این دو دوربین باعث شده تا کیفیت عکسشون کمی پایین بیاد در کل به نظر بنده fz150 panasonic بهترین گزینه است با توجه به امکانات بالایی که نسبت به سایر رقبا در این دسته داره .
    qashqaie تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

سلام دوستان
    من یه کوهنوردم و زیاد کوه میرم و حتی 1 عکس حرفه ای هم نگرفتم اما زیاد عکس گرفم و عکسام نشون داده که استعدادم خوبه همه عکسام با موبایل بوده
    اما همیشه علاقه داشتم حالا میخوام یه دوربین بگیرم موندم اس ال آر بگیرم یا یه سوپرزوم یا کامپکت ؛با توجه به اینکه 1.اطلاعات عکاسی ندارم ،2.اکثرا تو کوه وقت زیادی واسه تنظیم ندارم وسرعت لازمه 3. منظره ها دور نزدیک پر نور پر برف هستند
    قریبا فعالیتم کوهنوردیم نیمه حرفه ای به بالا هست اما دوس دارم عکس های خوبی بگیرم و کم کم به سمت عکاسی از طبیعت برم
    اگه سوپرزوم بگیرم آیا بزودی به جائی نمی رسم که به slr و یه لنز خوب نیاز داشته باشم؟چون حتما بسمت عکاسی از طبیعت خواهم رفت
    از لحاظ وزن مشکل ندارم ؛چون که قوی ام ؛)
    آیا این سوپرزوم ها میتونه مطابق 3100 5100 d90 d60 بم جواب بده؟یا
    ایا کیفیت خوب خروجی میده؟ آیا مجبور به خریدن یکی دیگه برای رسیدن با اهدافم نخواهم شد؟
    خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 , و یا hx100
    اما دوستانم سونی میگن بگیر
    شما بگین چی بگیرم و چه لنزی ,ویا چه سوپرزوم؟ با توجه به 4 موردی که گفتم و البته مطمئنا وقت واسه آموزش هم بزودی میزارم ممنونم زود جواب بدین دوستم دبی هست بگم اونجا بگیره

تشکر کرده
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    دوربین هایی که نام بردید همه مناسبند ولی sx40 hs بهترین گزینه است .

اگر کمی صبر کنید fz150 panasonic وارد بازار میشه که اون از لحاظ امکانات وحتی کیفیت از Nikon Coolpix P500 خیلی بالاتره
    بنده P500 رو مورد آزمایش قرار دادم کیفیت عکس متوسطی داره ضمن آن که موقع فیلم برداری به هنکام زوم کردن دچار مشکل میشه و لرزش دست در اون بسیار مشهود است.

گزینه های دیگری چون hs20 , hx100 هم مناسبند ولی مگا پیکسل بالا در این دو دوربین باعث شده تا کیفیت عکسشون کمی پایین بیاد در کل به نظر بنده fz150 panasonic بهترین گزینه است با توجه به امکانات بالایی که نسبت به سایر رقبا در این دسته داره .
    خیلی ممنون از راهنماییتون!
    آره مشخصاتشو دیدم،خیلی بیشتر از اونیه که فکرشو میکردم!برای یک دوربین تو این سطح میشه گفت عالیه!
    فکر میکنید تو ایران با چه قیمتی عرضه بشه!!؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    38

خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 ,
    و یا hx100
    g12
    fz0150 panasonic
    canono sx40
    Fuji HS20

دوستان کدام یک ؟مرا یاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :s

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

اگر ميخواهيد از انتخابتون هرگز! پشيمون نشيد صبر كنيد فوجي x-s1 بياد. من حدس ميزنم تو بازار ما حدود هشتصد تومان در بياد. در ايزو هاي پايين طبق انتظار ( مثل G12 ) كيفيتي نزديك به slr خواهيد داشت و يك لنز همه كاره با زوم و رنج كافي. ممكنه بگيد با اين هزينه slr ميخرم اما با كدوم لنز ميتونيد 600-24 ميلي متر رو پوشش دهيد ؟ دو لنز 85-16 و 400-80 ؟ سايز و هزينه و سنگيني و دردسر تعويض لنز در زمستان در كوه رو چه ميكنيد ؟

sx40 هم گزينه خوبيه ( مثل hx100,hs20 ) اما بعد از مدتي كيفيت تصاوير خريد جديدي رو ايجاب ميكنه.
    Miri و m.daemi تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daemi نمایش پست ها
    خودم نظرم d3100 , و صد البته d5100 هست ,و یا d90 ,
    و یا hx100
    g12
    fz0150 panasonic
    canono sx40
    Fuji HS20

دوستان کدام یک ؟مرا یاری کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :s
    (نظرات کاملا شخصی هستند)
    سه دوربین اول حرفه ای هستند و عکسبرداری با آنها چندان ساده نیست و وزن آنها با لنزهایی که باید هزینه کنید فکر کنم از 3 کیلو گرم رد خواهد شد.
    حتی کسانی که عکاس حرفه ای هستند و گاهی کوه میرن کامپکت رو ترجیح میدن.
    از طرفی شما اولین دوربینی ست که می خرید چه معلوم در آینده به عکسبرداری در سطح حرفه ای علاقمند شوید.
    اگر به زوم بالا فکر می کنید باید برید سراغ سوپرزوم ها ولی همین زوم بالای لنز کیفیت رو پایین میاره، وزن و حجم قابل ملاحظه ای هم دارن.
    اما اگر نظر منو میخواهید شما با یک G12 شروع کنید هم جمع وجوره و هم کیفیت داره و کم وزنه و هم تنظیمات دستی زیادی داره
    بعدها اگر دوست داشتید بسراغ یک SLR خوب و با صبر حوصله بیشتر (نه با عجله مثل الان) کوچ خواهید کرد. و تازه این G12 براتون میمونه و باز هم قابل استفاده خواهد بود.

تو سوپر زوم ها من HS20 دارم و همانطور که جناب mandy گفتن مگاپیکسل هم شده دردسر، حدس میزنم دوربین های sx40 , fz150 کیفیت خروجی بهتری داشته باشن ولی در مورد سایر امکانات اطلاع ندارم. موفق باشید.
    m.daemi تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی