صفحه 202 از 225 نخستنخست ... 102 152 192 198 199 200 201 202 203 204 205 206 212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

Question sx50 یا x-s1. کیفیت عکس برام مهمه.

سلام دوستان. نمی دونم جای درستی سوال میپرسم یا نه.
    من خیلی در مورد مقایسه ی این دو نا دوربین سرچ کردم ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کدومو بخرم.
    اینو میدونم که اندازه سنسور x-s1 حدود 2 برابر sx50 هست و Aperture بهتری هم نسبت به اون داره. پس باید کیفیت عکس بهتری نسبت به sx50 داشته باشه. ولی من تو یه سایت عکسهای نمونه شون رو که میدیم متوجه شدم که کیفیت عکسهای sx50 بهتره. خواستم بدونم اگه کسی با این دوربین ها کار کرده لطف کنه بگه کیفیت عکس کدوم مخصوصا تو شب بهتره. اگه کیفیت x-s1 بهتر باشه قید زوم 50 برابری sx50 رو بزنم.
    خیلی ممنون.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط najaflou نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمی دونم جای درستی سوال میپرسم یا نه.
    من خیلی در مورد مقایسه ی این دو نا دوربین سرچ کردم ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کدومو بخرم.
    اینو میدونم که اندازه سنسور x-s1 حدود 2 برابر sx50 هست و Aperture بهتری هم نسبت به اون داره. پس باید کیفیت عکس بهتری نسبت به sx50 داشته باشه. ولی من تو یه سایت عکسهای نمونه شون رو که میدیم متوجه شدم که کیفیت عکسهای sx50 بهتره. خواستم بدونم اگه کسی با این دوربین ها کار کرده لطف کنه بگه کیفیت عکس کدوم مخصوصا تو شب بهتره. اگه کیفیت x-s1 بهتر باشه قید زوم 50 برابری sx50 رو بزنم.
    خیلی ممنون.
    به نظر من تنها نقطه ضعف sx50 در برابر رقباش همین عکاسی در شبش هست(f/3.4 لنز سریعی نیست به هر حال).یعنی اگر سوژه متحرک نباشه مشکلی نیست اما برای سوژه های متحرک در نور شب عکس ها کیفیت بالایی نداره.
    sh_asian و najaflou تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

Question

خیلی ممنون. من میخوام بدونم اگه کسی از SX50 و X-S1 استفاده کرده بگه که آیا کیفیت عکس x-s1 در حدی هست که به خاطرش بشه از زوم ۵۰ برابری sx50 گذشت؟ خودم وقتی نمونه عکساشون رو تو سایت Digital Cameras, Digital Camera Reviews - The Imaging Resource! دیدم شکه شدم که کیفیت sx50 بیشتر بود. اگه لینک مقایسه کیفیت این دو تا دوربینو دارین ممنون میشم بدین :)

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

خیلی ممنون. من میخوام بدونم اگه کسی از SX50 و X-S1 استفاده کرده بگه که آیا کیفیت عکس x-s1 در حدی هست که به خاطرش بشه از زوم ۵۰ برابری sx50 گذشت؟ خودم وقتی نمونه عکساشون رو تو سایت Digital Cameras, Digital Camera Reviews - The Imaging Resource! دیدم شکه شدم که کیفیت sx50 بیشتر بود. اگه لینک مقایسه کیفیت این دو تا دوربینو دارین ممنون میشم بدین :)
    دوست عزیز کیفیت sx50 در نور کافی بسیار خوب است و حقیقتا کاری نیست که نتونه انجام بده.از عکاسی ماکرو تا عکاسی تله(ماه، مشتری و اقمارش و حتی زحل(البته زحل کیفیت بالایی نداره))
    در لینک زیر نمونه عکس ها رو که دوستان با این دوربین گرفتن ببینین(لزوما کیفیت عکس ها رو به پای دوربین نذارید به هر حال عکاس هم مهمه)
    csnon sx50
    نمونه عکس این دوربین در سایت dpreview
    دوست عزیز، اگر عکاسی در نور ضعیف برای شما اساسی نیست (به خصوص نور ضعیف از اشیای متحرک) بلاشک sx50 رو بردارید.این دوربین فوق العاده است.
    najaflou تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نمونه عکسهای sx50

نمونه عکسهای x-s1

می توانید نمونه عکس ها را در شرایط تقریبا مشابه مقایسه کنید.
    baghdadi و najaflou تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

سلام
    قصد دارم عکاسی رو بصورت حرفه ای شروع کنم.از طرفی از لحاظ مالی واسم مقدور نیست که دوربین DSLR و لنزهای گران قیمت بخرم.دوربینی میخام که هم نیازهای عکاسی و فیلمبرداری خانگی رو برطرف کنه و هم برای یک دو سال بعنوان شروعی برای عکاسی حرفه ای باشه.
    آیا دوربین FujiFilm Finepix HS 50 EXR گزینه مناسبیه؟ قابلیت تنظیم دستی پارامترهای iso و سرعت و دیافراگم و دیگر پارامترها را داره؟
    در این حدود قیمت چه گزینه های دیگه ای را پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام
    قصد دارم عکاسی رو بصورت حرفه ای شروع کنم.از طرفی از لحاظ مالی واسم مقدور نیست که دوربین DSLR و لنزهای گران قیمت بخرم.دوربینی میخام که هم نیازهای عکاسی و فیلمبرداری خانگی رو برطرف کنه و هم برای یک دو سال بعنوان شروعی برای عکاسی حرفه ای باشه.
    آیا دوربین FujiFilm Finepix HS 50 EXR گزینه مناسبیه؟ قابلیت تنظیم دستی پارامترهای iso و سرعت و دیافراگم و دیگر پارامترها را داره؟
    با تشکر
    درود
    دوربین hs50 دوربین خوبیست و قابلیت های دستی از تنظیم فوکوس ، زوم ، و ایزو و.....را دارد اما اگر به دنبال گزینه های سوپر زوم هستید به عقیده من xs1 فوجی گزینه مناسب تریست ..
    به عنوان پیشنهاد اگر می خواهید عکاسی رو به صورت حرفه ای دنبال کنید و بودجه تهیه لنز رو ندارید با یه اس ال ار سطح مبتدی شروع کنید و یا دوربین ها های اند می تونن به شما کمک بیشتری کنن مخصوصا به خاطر خروجی بهتر
    nicebluesky، sh_asian و ali k تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    سلام.
    دوست عزیز. من هم دقیقا مثل شما دنبال همچین دوربینی هستم. مدت زیادی سرچ کردم و به این نتیجه رسیدم که Fujifilm X-S1 و Canon SX50 HS بهترین گزینه ها هستند. و به نظر خودم sx50 با اینکه سنسورش از x-s1 کوچیکتره ولی دوربین بهتری هست. از لحاظ کیفیت تصویر خیلی سخته بگی کدوم بهتره. زوم sx50 دوبرابر فوجی هست. و مهم ترین مزیت sx50 اینه که با استفاده از CHDK میشه قابلیت هاشو خیلی خیلی بیشتر کرد. به نظر من SX50 بهترین هست و بعد از اون X-s1.
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    دوستان قصد دارم یه دوربین تا 850 تومن برای یکی از اقوام بخرم (میدونم 850 کمه ، ولی چاره ای نیست) ، قابلیت فیلمبداری و میکروفن هم داشته باشه
    اول اینکه بنظرتون SLR Like بخرم یا compact
    دوم خودم اینها مد نظرمه
    PowerShot SX510 HS
    CoolPix L820
    FinePix HS25 EXR

Powershot SX270 HS
    Coolpix S9500
    لطفا نظرتون را بگید یا اگه مورد بهتری را میشناسید معرفی کنید

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1003 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان قصد دارم یه دوربین تا 850 تومن برای یکی از اقوام بخرم (میدونم 850 کمه ، ولی چاره ای نیست) ، قابلیت فیلمبداری و میکروفن هم داشته باشه
    اول اینکه بنظرتون SLR Like بخرم یا compact
    دوم خودم اینها مد نظرمه
    PowerShot SX510 HS
    CoolPix L820
    FinePix HS25 EXR

Powershot SX270 HS
    Coolpix S9500
    لطفا نظرتون را بگید یا اگه مورد بهتری را میشناسید معرفی کنید
    فوجی hs25 مشخصات خیلی خوبی داره هر چند خود من با فوجی خیلی کار نکردم ولی مشخصات خوبی داره البته با یه ضعف: توانایی عکاسی در فرمت raw نداره که یعنی شما نمی تونید ویرایش های متنوع تری بر روی عکس هاتون داشته باشید.کیفیت عکسبرداری در شب این دوربین با کمینه f/2.8 هم باید خوب باشه(البته باید در عمل دید)
    ضمنا ببینید شما چه کاربردی برای دوربین مد نظرتون هست: اگر زوم براتون مهمه مثل عکاسی حیات وحش(البته با کیفیت بسیار محدودتر ) و مواردی نظیر این خب یه سوپز زوم وگرنه برای مصارف خانگی و معمول شما به زوم بالا نیازی ندارید.
    امیدوارم خرید خوبی داشته باشید.
    arash1003 تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار