صفحه 1077 از 1201 نخستنخست ... 77 577 977 1027 1067 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1087 1127 1177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,761 تا 10,770 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط PEDRAM8755 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوربینی که توی بودجه ام جواب میده نیکون d5500 با لنز 18-140 هست که 3 تومن اینا هست.. اما چون در عین حال عکاسی معماری هم میخام داشته باشم..ایا دوربین دیگه ای هست که توصیه کنین مثلا از کانن با لنز بهتر (ترجیحم اینه که فعلا با این بودجه لنز جدا نخرم واسه همین دنبال دوربینی هستم که لنز 10-18 روی خودش داشته بااشه)
    ممنون
    درود. واید این لنز روی دوربین کراپ 27 میشه که برای اغلب پروژه های عکاسی معماری کمه.
    موفق باشید.
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام دوستان
    من دوربینی که توی بودجه ام جواب میده نیکون d5500 با لنز 18-140 هست که 3 تومن اینا هست.. اما چون در عین حال عکاسی معماری هم میخام داشته باشم..ایا دوربین دیگه ای هست که توصیه کنین مثلا از کانن با لنز بهتر (ترجیحم اینه که فعلا با این بودجه لنز جدا نخرم واسه همین دنبال دوربینی هستم که لنز 10-18 روی خودش داشته بااشه)
    ممنون
    دوربین 5500 چون نورسیده هست قیمتش بالاست .
    با توجه به بودجه خرید 7200 که تقریبا هم قیمت 5500 هست ولی از هر نظر یک سروگردن ار سری 5 بالاتر است و لنز 18.105 که نسبت به 18.140 اپتیک بهتری هم دارد معقولتر به نظر میرسد و بعدا میتوانید بر حسب نیاز لنزهای تخصصی ابتیاع بفرمایید.
    حتما به فکر سه پایه مناسب هم باشید.
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Judd نمایش پست ها
    دوربین 5500 چون نورسیده هست قیمتش بالاست .
    با توجه به بودجه خرید 7200 که تقریبا هم قیمت 5500 هست ولی از هر نظر یک سروگردن ار سری 5 بالاتر است و لنز 18.105 که نسبت به 18.140 اپتیک بهتری هم دارد معقولتر به نظر میرسد و بعدا میتوانید بر حسب نیاز لنزهای تخصصی ابتیاع بفرمایید.
    حتما به فکر سه پایه مناسب هم باشید.
    ميتوني واسه عكاسي معماري لنز منوال هم استفاده كني لنز هاي وايد منوال خوبي هم هستن تو بازار و فكر كنم مخصوصا در رنج بودجه شما نيكون بهتر باشه چون دامنه ديناميكي بيشتري داره مخصوصا در سايه ها (باز اساتيد بيشتر ميتونن كمك كنن تا بنده)
    دي ٥٣٠٠ با ٥٥٠٠ فكر نميكنم آنچنان اختلاف خروجي داشته باشه شايد نداشته باشن
    ضمنا ميتونيد دي ٧١٠٠ هم به عنوان گزينه خوبي مد نظر داشته باشي
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

سلام دوستان
    ممنون
    دوستان ممنون بابت پاسخ... از بین 5500 و 7100 با توجه به قیمت یکسان...چه برتری خاصی 7100 داره ؟ (با توجه به اینکه 5500 بسیار تو دست تره و داینامیک رنجه بالاتری هم داره) ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

دوستان ممنون بابت پاسخ... از بین 5500 و 7100 با توجه به قیمت یکسان...چه برتری خاصی 7100 داره ؟ (با توجه به اینکه 5500 بسیار تو دست تره و داینامیک رنجه بالاتری هم داره) ممنون
    کلا سری 7xxx در رده نیمه حرفه ای قرار میگیره ، بعنوان مثال امکاناتی مانند موتور فوکوس داخلی و امکان کالیبره کردن فوکوس لنز رو در اختیارتون قرار میده .
    دسترسی راحت تر به امکانات دوربین بواسطه کنترلهای چرخان عقب و جلو و دگمه های بیشتر روی بدنه ، در کل اگر قراره جدیتر به عکاسی نگاه کنید حتما سری 7xxx بگیرید.
    منظور بنده همان 7100 بود که اشتباها 7200 تایپ کردم . 7100 فعلا با 5500 تقریبا در یک رده قیمتی هستند.
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا pouria7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    دوستان در مورد دو دوربین SX520 hs و SX530 hs یک توضیحی میدید که کدوم بهتره برای عکاسی از فواصل دور مثل عکاسی از حیوانات وحشی... و این که این دو کی وارد بازار شدند و آیا الان موجود هستند یا توقف تولید شدند. اگر از قیمت هم خبر دارید ممنون میشم ذکر کنید
    دوستان سوال من وسط نقل و قول ها دیده نشد . عذرخواهی میکنم که دوباره پرسیدم . فقط میخواستم این سوالم اضافه کنم که با توجه به سوپر زوم بودن و کوچیک بودن حسگر , خروجی تصویر زوم شده تو این دو دوربین کیفیت نامطلوبی دارن؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    دوستان سوال من وسط نقل و قول ها دیده نشد . عذرخواهی میکنم که دوباره پرسیدم . فقط میخواستم این سوالم اضافه کنم که با توجه به سوپر زوم بودن و کوچیک بودن حسگر , خروجی تصویر زوم شده تو این دو دوربین کیفیت نامطلوبی دارن؟
    پاسخ شما بله است. کیفیت خروجی این دوربین‌ها پایین‌اند. روی سرعت فوکوس هم حساب نکنید. مثلا حیات وحش
    Dariush Chegini و pouria7777 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

سلام دوستان
    ممنون
    سلام!
    عذرخواهم اگه بدون هیچ تجربه عکاسی معماری در انتخاب دوربین اظهار نظر می کنم.فقط به خاطر اهمیت احتمالی و کسب اطلاع از نظر اساتید این زمینه از عکاسی ؛

توجه داشته باشید که صفحه نمایش دوربین نیکون7100 و 7200ثابته. اگر در عکاسی معماری امکان عکاسی از زوایای مختلف مد نظر باشه، به احتمال بسیار زیاد وجود صفحه نمایش متحرک کار رو بسیار راحت تر خواهد کرد.
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام!
    عذرخواهم اگه بدون هیچ تجربه عکاسی معماری در انتخاب دوربین اظهار نظر می کنم.فقط به خاطر اهمیت احتمالی و کسب اطلاع از نظر اساتید این زمینه از عکاسی ؛

توجه داشته باشید که صفحه نمایش دوربین نیکون7100 و 7200ثابته. اگر در عکاسی معماری امکان عکاسی از زوایای مختلف مد نظر باشه، به احتمال بسیار زیاد وجود صفحه نمایش متحرک کار رو بسیار راحت تر خواهد کرد.
    البته اين نكته هم مورد توجه قرار بدين كه با دي ٧٢٠٠ ميتونيد توسط واي فاي با اسمارتفون يا تبلت لايو ويوو عكس بگيريد , البته دي ٥٥٠٠ هم در داخل بدنه داره اين قابليت رو (نميدونم مدل هاي ديگه كه با دانگل بيسيم وسل ميشن قابليت لايو ويو دارن يا نه)
    اما چون چند روز پيش براي عكاسي در شرايطي كه هيچ ديدي واسه كادر بندي نداشتم تونستم با دي٧٢٠٠ دوستم و اسمارتفون كادربندي خوب و راحتي با توجه به شرايط داشته باشم توي سايت ها هم ميتونيد ويدئو هاي مربوط به اين قابليت رو ببينيد
    PEDRAM8755، کوروش و mehran2190 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    البته اين نكته هم مورد توجه قرار بدين كه با دي ٧٢٠٠ ميتونيد توسط واي فاي با اسمارتفون يا تبلت لايو ويوو عكس بگيريد , البته دي ٥٥٠٠ هم در داخل بدنه داره اين قابليت رو (نميدونم مدل هاي ديگه كه با دانگل بيسيم وسل ميشن قابليت لايو ويو دارن يا نه)
    اما چون چند روز پيش براي عكاسي در شرايطي كه هيچ ديدي واسه كادر بندي نداشتم تونستم با دي٧٢٠٠ دوستم و اسمارتفون كادربندي خوب و راحتي با توجه به شرايط داشته باشم توي سايت ها هم ميتونيد ويدئو هاي مربوط به اين قابليت رو ببينيد
    سلام!
    نیکون 5500 قابلیت کنترل با وای فای رو داره. ولی کار با مانیتور چرخانش خیلی راحت تر از استفاده از وای فای هست. البته که وای فای هم به نوبه خود و در جای مناسب کارایی داره.به عقیده شخصی، برای بعضی افراد با توجه به زمینه عکاسی مورد استفاده، شاید خیلی روش ها برای جبران عدم وجود امکانات بدنه وجود داشته باشه. ولی وقتی وجود یک آپشن در اون زمینه کاربرد اساسی داره، بسیار راحت تره که از ابتدا بدنه ای تهیه کنیم که خودش اون نیاز رو برآورده کنه.
    ویرایش توسط s.m.h.m : Wednesday 28 September 2016 در ساعت 17:11
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.