صفحه 22 از 1201 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 522 1022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

نقل قول نوشته اصلی توسط aphrodite نمایش پست ها
    اگر دوربین سالم باشه و مشکلی نداشته باشه بسیار مناسبه ولی یه کم قیمت عجیبه چرا قصد فروش داره؟؟
    باید بگم که d300 و d700 به لحاظ قیمتی خیلی تفاوت دارند و احتمالا برای بدنه تنها d700باید مبلغی بیش از آنچه در مورد d300 به همراه لنز 17-55 نوشتید بدید.
    اگر d300 رو گرفتید که حسابی مبارک باشه
    سلام.
    از راهنمایی شما و همینطور وحید خان ممنونم.
    خود فروشنده میگه که علت فروش دوربینش اینه که جدیدا یه D700 خریده و دنبال لنز 24-70 نیکون میگرده و این لنز کراپ دار و این بدنه D300 دیگه به کارش نمی آد.
    در موردD700 حق با شماست. اولا D700 دست دوم به این راحتی گیر نمیآد و ثانیا اگر پیدا بشه بازم یه 300-400 تومنی از این پولی که الان هزینه میکنم بیشتر میشه.
    پس به نظر شما هم مناسبه قیمت.

باز هم ممنون.

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

Question برای شروع عکاسی به صورت حرفه ای چه دوربینی (DSLR) پیشنهاد میکنین؟

سلام
    من قبلا یه دوربین S3IS داشتم (و دارم) و از عکاسی الان یه چیزایی میدونم، حالا میخوام یه دوربین DSLR بخرم، بودجم از 700 شروع میشه و اگه لازم باشه تا 1 تومنم میبرمش، شما چه دوربینایی رو بهم پیشنهاد میکنین؟ (اگه ممکنه یه حدود قیمتم از دوربینایی که معرفی میکنینم بدین بهم)
    راستی من معماری میخونم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

پیش فرض پاسخ: برای شروع عکاسی به صورت حرفه ای چه دوربینی (DSLR) پیشنهاد میکنین؟

سلام
    من قبلا یه دوربین S3IS داشتم (و دارم) و از عکاسی الان یه چیزایی میدونم، حالا میخوام یه دوربین DSLR بخرم، بودجم از 700 شروع میشه و اگه لازم باشه تا 1 تومنم میبرمش، شما چه دوربینایی رو بهم پیشنهاد میکنین؟ (اگه ممکنه یه حدود قیمتم از دوربینایی که معرفی میکنینم بدین بهم)
    راستی من معماری میخونم
    کنون 500 دی: 850
    نیکن دی5000: 850
    کنن 40دی: 850
    .
    .
    .

(قیمت ها حدودی هستن)

از اونجایی که برای معماری لنز واید مهمه، من کنن ها رو به خاطر لنز خوب 10-22 کنن پیشنهاد می کنم.

این تاپیک جای بهتری بود:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=8700
    darkangel85 و artnature تشکر می‌کنند.
    اصلان نورقاسمی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

راستی من معماری میخونم
    در چه حد می خوای عکاسی معماری کنی؟ ترم چندید؟ منظورم اینه که سفر معماری می رید؟ کدام براتون مهم تره بدنه سبک یا بدنه قوی؟

به نظر من اول یه کنکاشی رو مدل های مختلف و برند های مختلف داشته باش ببین تفاوت ها چیه. تو هر برندی کلاس های مختلفی وجود داره.با یک میلیون انتخاب های خوبی میتونی داشته باشی.

پ ن : برند های دیگه هم لنز های واید خوب دارند فقط 10-22 کنون نیست.
    darkangel85 تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

کد:
    http://www.kenrockwell.com/canon/1022.htm
    کد:
    http://photozone.de/canon-eos/174-canon-ef-s-10-22mm-f35-45-usm-test-report--review
    اینو شما تو کدوم لنز هم پایه دارین؟

یا اینو:

به نقل از شیخ راکول:
    The Canon 10-22mm has much less distortion than any wide zoom I've tested, which means it's much better than my Nikon 12-24mm., much better then the Tamron 11-18mm, much better than the Tokina 12-24mm and much better than the Sigma 10-20mm, period. No contest: compare the numbers in my wide digital zoom comparison. It's also much better than the Canon 17-40mm L and 16-35mm L used on full frame digital and film cameras. Bravo!
    کیفیت خوب، CA و دیستورشن شدیدا کنترل شده، قیمت نسبتا مناسب و...
    چیزی که سایر برند ها در حسرتش هستن!
    darkangel85، Kourosh Kahal، mreza1001 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اصلان نورقاسمی

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    دوست خوب برای خرید با این مقدار هزینهای که در نظر گرفته اید انتخابهای چندانی ندارید یعنی در حد 450 کنون و دی 60 نیکون چون باید لنز واید و مموری و کیف هم حتما تهیه کنید . اما با خرید این بدنه ها هم هیچ کمبودی در این نوع عکاسی نخواهید داشت ولی برای خرید لنزها باید بیشتر حساسیت به خرج دهید چون تاثیرات لنز در خروجی و کیفیت کار بیشتر از بدنه های البته جدید می باشد(نظر شخصی)
    موفق باشید
    darkangel85 و mreza1001 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

پیش فرض پاسخ: برای شروع عکاسی به صورت حرفه ای چه دوربینی (DSLR) پیشنهاد میکنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
    سلام
    راستی من معماری میخونم
    سلام

من هم به شما 40D CANON رو پیشنهاد میکنم البته اگر 30D هم پیدا کردید خیلی خوب میشه

قیمت 30D کمتر از 700 هزار تومان و 40D بیشتر از 800 هزار تومان

اگر یک لنز با کیفیت واید هم بخواهید از 400 هزار تومان شروع میشود
    darkangel85 و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

تشکر کرده
    16459

The Canon 10-22mm has much less distortion than any wide zoom I've tested

برای عکاسی معماری اغلب از دیافراگم های بسته استفاده می کنیم.و تو دیافراگم های نسبتا بسته حول و حوش 8 تا 16 تقریبا هر لنزی رفتار مناسبی از خودش نشون میده. ضمن اینکه برای کسی که می خواد تازه شروع به کار با اس ال آر کنه و حالا رشتش هم معماریه اما معلوم نیست که بخواد کار عکاسی معماری در حد حرفه ای انجام بده نیازی نیست بره یه لنز واید فیش آی بگیره .شما مطمئن باش لنز با فوکال 18 رو کراپ دار معادل 28 رو 35 مم کاملا جوابگوی نیاز هست. من با تجربه الانم اگر از صفر بخوام خرید کنم به همون 18-55 قنائت می کنم و پولم رو نگه میدارم تا بعد ببینم بیشتر به چه نوع عکاسی علاقه مند میشم.حتی تو همین معماری شاید به سمت عکاسی ماکرو کشیده بشه آدم.یا تله گرافی!

به عنوان نظر شخصی با خرید یک برند صرفا به خاطر یک لنز مخالم همه برند ها لنز های مناسب دارند وگرنه باید در کارخونه رو ببندند.(حالا اینکه من خیلی اطلاعات کاملی در باره لنز های همه برند ها ندارم تا جواب شما رو حاضر داشته باشم صحبت دیگه ایست یعنی نیکون یک لنز واید بدرد خور نداره؟!!! باورش سخته)

من هم به شما 40D CANON رو پیشنهاد میکنم البته اگر 30D هم پیدا کردید خیلی خوب میشه

قیمت 30D کمتر از 700 هزار تومان و 40D بیشتر از 800 هزار تومان

اگر یک لنز با کیفیت واید هم بخواهید از 400 هزار تومان شروع میشود

دوست خوب برای خرید با این مقدار هزینهای که در نظر گرفته اید انتخابهای چندانی ندارید یعنی در حد 450 کنون و دی 60 نیکون چون باید لنز واید و مموری و کیف هم حتما تهیه کنید .

بنده بر خلاف سایر دوستان که میگن 450 دی کنون برای معماری خوبه عرض می کنم که به هیچ وجه. تو سفر ها و اردو های معماری هر چه قدر هم مراقب باشید این بدنه ضعیف است.

اگر برای پرتره می خواستن من هم نظر 40دی بود اما الان نه.هرچند که دوربین خوبیه اما دیگه 30دی رو موافق نیستم

انتخاب ها هم محدود نیست دوربین هم فقط کنون و نیکون نیست که مجبور باشیم با این مقدار پول بریم پایین ترین مدلشون رو تهیه کنیم و دل خوش باشیم که نیکون و کنون دستمون میگیریم.

تو دیاف بسته :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=6311

کد HTML:
    http://www.dpreview.com/lensreviews/pentax_15_4_p15/page3.asp
    ویرایش توسط mreza1001 : Thursday 9 July 2009 در ساعت 14:18
    darkangel85 و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    در چه حد می خوای عکاسی معماری کنی؟ ترم چندید؟ منظورم اینه که سفر معماری می رید؟ کدام براتون مهم تره بدنه سبک یا بدنه قوی؟

به نظر من اول یه کنکاشی رو مدل های مختلف و برند های مختلف داشته باش ببین تفاوت ها چیه. تو هر برندی کلاس های مختلفی وجود داره.با یک میلیون انتخاب های خوبی میتونی داشته باشی.

اول اینو بگم که عکاسی رو فقط برای معماری نمیخوام (اصلش به خاطر خود عکاسی هست نه رشتم)، اینکه گفتم معماری میخواستم با یه تیر دو نشون بزنم! (ترم پنجم هستم و بدنه قوی داشته یاشه خیلی بهتره)
    به نظر شما بهتر نیست که اول دوربین رو بگیرم و وقتی که بهش مسلط شدم برم سراغ لنز؟!
    حالا شما تمام مدل هایی که مد نظرتو هست رو بگید ( اگه محاسن و معایب هر کدوم از این مدل ها رو هم بگین دیگه عالی میشه)
    mreza1001 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    16459

حالا شما تمام مدل هایی که مد نظرتو هست رو بگید ( اگه محاسن و معایب هر کدوم از این مدل ها رو هم بگین دیگه عالی میشه)
    راستش اینجا تو این فروم هیچ وقت هلوی پوست کنده نمیدن دست آدم! شما یه گشتی تو قسمت دوربین دیجیتال فروم بزن.

میتونی این دوربین ها رو چک کنی قیمت هاشم از قسمت آخرین قیمت ببین

Canon 40D /Canon 50D Canon 450D Canon 1000D & Canon 500D که 500 رو نمی دونم زیر 1 هست یا نه 50 هم بالای یکه اما با 40 مقایسه کن. و با برند های دیگه

Nikon D60/NikonD80 که دی 80 رو هم نمی دونم چنده

PentaxK20D /PentaxK200D/PemtaxK100Dsuper ظاهرا کا 20 الان اومده زیر 1 میلیون.کا 200 هم 650 تومانه

سامسونگ و اولمپوس رو هم ببین و بعد آگاهانه تصمیم بگیر.

سونی هم فراموش نشه َA100 A200 .....

شما به مموری کیف دوربین و سه پایه هم نیاز داری که بعضی فروشنده ها یه اشانتیون هایی میدن...

لنز هم میتونی فعلا لنز کیتشون رو استفاده کنی.قبل از خرید حتما چند برند مختلف رو تو دستت بگیر و ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد چون اینم مهمه!
    darkangel85 و Kourosh Kahal تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 22 از 1201 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 122 522 1022 ... آخرینآخرین