صفحه 25 از 1201 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 525 1025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

پیش فرض پاسخ: راهنمایی جهت خرید Nikon D5000

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPro نمایش پست ها
    دوستان من تصمیم دارم نیکون دی 5000 تهیه کنم قبلن کانن s3is داشتم و از طریق دنبال کردن آموزش های این فروم و ملاقات ها با اصول عکاسی تا حدودی آشنا شدم این تصمیم یجور ارتقاء تلقی میشه.
    توی سایت های مختلف از قدرتو قابلیت های این دوربین اطلاعات زیادی گرفتم اما از اونجایی که تصمیم دارم تا مدت زیادی برای بدنه هزینه نکنم و روی لنز ها مانور بدم میخوام مطمئن باشم این بدنه برام میمونه.
    توی بازار استعلام های که گرفتم این مدل توسط شرکت نیکون تایلند تولید شده که یکم منو توی شک انداخته.
    انتخاب خوبی کردید,اما اینکه بدنه تا چه حد نیازهای آتی شما را تامین میکنه بستگی به نوع کار و انتظارات شما داره,اماD5000 در کل خروجی خوبی داره.
    اینکه تولید تایوان هست طبیعیه و هیچ مشکلی نیست. اما اگر کمتر از یکماه صبر کنید احتمال داره با ورود D3000 به بازار اندکی قیمتش پایینتر بیاد. در چند روز گذشته هم حدود 5 درصد افت قیمت داشته.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: راهنمایی جهت خرید Nikon D5000

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPro نمایش پست ها
    توی بازار استعلام های که گرفتم این مدل توسط شرکت نیکون تایلند تولید شده که یکم منو توی شک انداخته.
    درودبر شما
    راستش این که دوربین در کجا تولید شده، چندان اهمیتی نداره. توجه داشته باشید که این دوربین ساخت تایلند به کاربر امریکایی و ایرانی به یک شکل فروخته می‌شه (اگرچه برخی فروشگاه‌ها در ایران ممکن است لوازم همراه دوربین را ناقص یا غیر اصل بفروشند) اما در هر حال دوربین برای همه یکی است. این روز‌ها شما پول برند را می‌دهید، نه کشور سازنده آن محصول را. با یک سرچ روی اینترنت می‌توانید بررسی‌های خوبی را چه انگلیسی و چه فارسی درباره این دوربین پیدا کنید. اما در هر حال دوربین خوبیست و امیدوارم اگرآن را خریدید مبارکتان باشد و چرخش بچرخد!
    موفق باشید

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

Question پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام
    من خیلی وقته مطالب و بحث های دوستان فعال در انجمن رو در مورد انتخاب و خرید دوربین حرفه ای دنبال می کنم و ازشون استفاده می کنم، و تقریبا جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم.
    الان که دارم به موقع خرید نزدیک می شم خواستم یه مشورت نهایی با دوستان داشته باشم. پس با اجازه، سوالاتم رو می پرسم.

چند سالی میشه دارم با یه دوربین کامپک سر می کنم، طی چند ماه آینده قصد خرید یک DSLR رو دارم، انتخابی که من انجام دادم کانن 40D هستش به خاطر کیفیت عالی که داره و قیمتش که الان خیلی مناسب شده. حالا اولین سوالم اینجا پیش می یاد که با وجود 50D آیا خرید مدل قبلی اون کار درستیه؟ (برای من کیفیت فاکتوره اوله و به مگاپیکسل بالاتر نیازی ندارم) حالا با این حساب...؟!

سوال دوم در مورد در مورد لنزه، واقعا کار سختیه! من واسه شروع تامرون 17-50 انتخاب کردم، چون خیلی از کیفیتش تعریف شده بود، حالا نمی دونم اصلا گیر میاد یا نه؟ و یا اگه پیدا نشد سیگما 18-50 ! هرچند رنج کمی داره ولی خوب فعلا چاره ای نیست!

خوب حالا نظر شما چیه؟ با بودجه یک میلیون و نیمی (البته با احتساب مخلفات) که در نظر گرفتم این ترکیب می تونه ترکیب خوبی واسه شروع باشه یا نه؟ (مخصوصا در مورد لنز)

ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

سلام بر شما دوست خوب:

در مورد رنج کاربردی برای شما ( لنز ) بیشتر بگویید تا پاسخ های دقیق تری از دوستان داشته باشید. نوع عکاسی و ..

با توجه به مطالعه ای که قبلا از این فروم داشتید بهتر میتوانید به این نکات اشاره داشته باشید

یا به همین رنج هایی که اشاره فرمودید نیاز خواهید داشت؟

تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام بر شما دوست خوب:

در مورد رنج کاربردی برای شما ( لنز ) بیشتر بگویید تا پاسخ های دقیق تری از دوستان داشته باشید. نوع عکاسی و ..

با توجه به مطالعه ای که قبلا از این فروم داشتید بهتر میتوانید به این نکات اشاره داشته باشید

یا به همین رنج هایی که اشاره فرمودید نیاز خواهید داشت؟
    راستش برای کار خاصی نمی خوام، بیشتر برای عکاسی طبیعت، منظره و گاها پرتره و خانوادگی. (خیلی شد، در کل عکاسی عمومی)
    برای مثال رنج 18-200 برام خـــیلی مناسبه، اما یکم بیم دارم. چون گفته شده که لنزهای اینجوری با رنج زیاد کیفیت چندانی ندارن و خیلی بهتره که بجاش از ترکیب چند لنز استفاده بشه تا رنج کامل بشه.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-74 نمایش پست ها
    راستش برای کار خاصی نمی خوام، بیشتر برای عکاسی طبیعت، منظره و گاها پرتره و خانوادگی. (خیلی شد، در کل عکاسی عمومی)
    برای مثال رنج 18-200 برام خـــیلی مناسبه، اما یکم بیم دارم. چون گفته شده که لنزهای اینجوری با رنج زیاد کیفیت چندانی ندارن و خیلی بهتره که بجاش از ترکیب چند لنز استفاده بشه تا رنج کامل بشه.
    سلام

بله اون حرف صحت داره ولي براي عكاسان حرفه اي. براي مصارفي كه شما فرموديد و با توجه به رنج قيمتي كه اعلام كرديد به نظرم بهترين انتخاب همون Canon 40D با لنز 200-18 و يا Nikon D90 با لنز 105-18 يا 200-18 باشه.
    M.Navabi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

بله اون حرف صحت داره ولي براي عكاسان حرفه اي. براي مصارفي كه شما فرموديد و با توجه به رنج قيمتي كه اعلام كرديد به نظرم بهترين انتخاب همون Canon 40D با لنز 200-18 و يا Nikon D90 با لنز 105-18 يا 200-18 باشه.
    پس شما هم با 40D موافقید!
    اگه بخوام 18-200 بردارم (کنون، بخاطر برتریش نسبت به سیگما) از 1.5 بیشتر میشه و دیگه پولی واسه مخلفات نمی مونه.
    من سمپل هایی که از 17-50 و 18-50 از کیفیت و شارپنش اونها خیلی بیشتر خوشم اومده + اینکه F2.8 دارند که خیلی می تونه مفید باشه.
    حالا اگه فرض رو برا این بگذاریم که در آینده رنج رو تکمیل کنم، فعلا چه نظری در مورد در مورد این دو لنز که گفتم دارید؟
    و اینکه اصلا میشه پیدا کرد این لنز رو یا نه؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-74 نمایش پست ها
    پس شما هم با 40D موافقید!
    اگه بخوام 18-200 بردارم (کنون، بخاطر برتریش نسبت به سیگما) از 1.5 بیشتر میشه و دیگه پولی واسه مخلفات نمی مونه.
    من سمپل هایی که از 17-50 و 18-50 از کیفیت و شارپنش اونها خیلی بیشتر خوشم اومده + اینکه F2.8 دارند که خیلی می تونه مفید باشه.
    حالا اگه فرض رو برا این بگذاریم که در آینده رنج رو تکمیل کنم، فعلا چه نظری در مورد در مورد این دو لنز که گفتم دارید؟
    و اینکه اصلا میشه پیدا کرد این لنز رو یا نه؟
    اگر قرار بشه در آينده رنج رو تكميل كنيد اوضاع كاملا فرق مي كنه و اون موقع من حتا ممكنه 55-18 كيت (مثلا با 50D) رو پيشنهاد بدم ولي اون موقع يك سري محدوديت هايي با انتهاي فوكال 50 و 55 خواهيد داشت مثلا پرتره هاي چهره ي خوبي نمي توانيد باهاشون بگيريد.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    اگر قرار بشه در آينده رنج رو تكميل كنيد اوضاع كاملا فرق مي كنه و اون موقع من حتا ممكنه 55-18 كيت (مثلا با 50D) رو پيشنهاد بدم ولي اون موقع يك سري محدوديت هايي با انتهاي فوكال 50 و 55 خواهيد داشت مثلا پرتره هاي چهره ي خوبي نمي توانيد باهاشون بگيريد.
    آره خوب اگه DSLR بگیرم که حتما به یک 105-24 هم فکر خواهم کرد.
    امروز روی حساب حرف شما رفتم چندتایی از سمپل های 55-18 رو دانلود کردم، برخلاف انتظارم اونقدرها هم بد نبود خیلی هم خوب بود در حد خودش. ولی مشکل اونجا بود که نورنگار گفت 40 دی دیگه تولید نمی شه، 50 دی هم کیتش 200-18 هست. اگه بخوام جدا هم براش بخرم که... خیلی ضایع است روی 50دی 55-18 ببندم!
    تازه 50 دی هم شنیدم نویزش زیاده و برای اینکه بتونی بهترین کیفیت رو ازش بگیری باید لنز خوب هم براش انتخاب کنی!

حالا خلاصه کاملا اوضاع با اون چیزی که فکر می کردم فرق کرده، کلا گیج شدم، نمی دونم چیکار کنم.
    اصلا چطوره صبر کنم 60D بیاد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    51

تازه 50 دی هم شنیدم نویزش زیاده
    اون قدرها هم که فکر میکنید نویز نداره.

صفحه 25 از 1201 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 525 1025 ... آخرینآخرین