صفحه 177 از 1201 نخستنخست ... 77 127 167 173 174 175 176 177 178 179 180 181 187 227 277 677 1177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا vizor آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    خرید اس ال ار اول خرج است و نه اتمام ان و با یک میلیون تومان نمیشود مجموعه قابل قبولی که لنز مناسب و فیلم برداری داشته باشد خرید.
    خرید 60دی با لنز 55-18 مثل این است که پورش 911 بخرید اما با سرعت 20 کیلومتر در ساعت با ان رانندگی کنید.
    من همین امروز عکسهای کنن 60d یکی از دوستانم رو دیدم که با لنز کیت 18-136 گرفته شده بود . واقعا بدون کیفیت بود !
    اگه کسی نمی دونست فکر می کرد با یه کامپکت خیلی معمولی گرفته شده !!

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    من همین امروز عکسهای کنن 60d یکی از دوستانم رو دیدم که با لنز کیت 18-136 گرفته شده بود . واقعا بدون کیفیت بود !
    اگه کسی نمی دونست فکر می کرد با یه کامپکت خیلی معمولی گرفته شده !!
    سلام ویزور جان ، نمونه رو بذار ببینیم مشکل چیه. شاید شرایط نور با سرعت شاتر ست نبوده. خیلی دوست دارم اصل عکس رو ببینم. اگه درست باشه - که بعید میدونم- ... نمیدونم چی بگم ، فقط باید دید.
    FD master

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    سلام ویزور جان ، نمونه رو بذار ببینیم مشکل چیه. شاید شرایط نور با سرعت شاتر ست نبوده. خیلی دوست دارم اصل عکس رو ببینم. اگه درست باشه - که بعید میدونم- ... نمیدونم چی بگم ، فقط باید دید.
    سلام عزیز !
    متاسفانه الان بهش دسترسی ندارم که اینجا براتون بذارم ! البته کیفیت عکس از جهت شرایط نوری و اینها خوب بود ولی از جهت داشتن جزییات قابل قبول در حد یه کامپکت معمولی بود ! مثلا جزییات عکسش با s200 فوجی که من دارم اصلا فرقی نداشت !
    همین باعث تعجب من و اون دوستم شده بود . اولش فکر کردم به کیفیت نامطلوب و نامرغوبی لنز کیت بر می گرده ولی خب گیریم لنز نامرغوب باشه ، ولی وقتی توی نرم افزار روی عکس زوم میکنی و میخوای یه کراپ معمولی بگیری به هر حال باید جزییات بیشتری نسبت به کامپکتها داشته باشه دیگه ! ولی این عکسش اصلا جزییات نداشت ! خیلی زود تار و غیر واضح شده بود ! شرایط نوری و سرعت شاتر و فوکوس و ... هم درست بود !
    دارم اشتباه می کنم ؟؟ یعنی فرق عکس یک dslr با یه دوربین دیگه مثلا اس200 خودم نباید محسوس باشه ؟ نباید به چشم بیاد ؟

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    دوست گرامی همون طور که دوستان و اساتید فرمودند 60D دوربینی نیست که بشه با یک کامپکت مقایسه کرد شما می توانید یه سر به تایپک 60d بزنید و نمونه عکسهای موجود را هم مقایسه کنید.مطمنا یه جای کار لنگ داره.حتی اگر یک اماتور هم با 60d عکاسی کند بهتر و قابل قبول تر خواهد بود از عکسهای کامپکت.البته سوئ تفاهم یا جانب داری پیش نیاد.
    حالا شما هم که اینقدر نسبت به 60d بدبین شدید بهتره 550d را بگیرید زمان و فرصتهای عکاسی خود را از دست ندهید.مطمئنا 550d خیلی خوب می تواند نیازهای شما را براورده کند و قیمتشم پایین تر از 60 d است.
    با تشکر.
    Nikon D3100 kit 18-55

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Tati نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی همون طور که دوستان و اساتید فرمودند 60D دوربینی نیست که بشه با یک کامپکت مقایسه کرد شما می توانید یه سر به تایپک 60d بزنید و نمونه عکسهای موجود را هم مقایسه کنید.مطمنا یه جای کار لنگ داره.حتی اگر یک اماتور هم با 60d عکاسی کند بهتر و قابل قبول تر خواهد بود از عکسهای کامپکت.البته سوئ تفاهم یا جانب داری پیش نیاد.
    حالا شما هم که اینقدر نسبت به 60d بدبین شدید بهتره 550d را بگیرید زمان و فرصتهای عکاسی خود را از دست ندهید.مطمئنا 550d خیلی خوب می تواند نیازهای شما را براورده کند و قیمتشم پایین تر از 60 d است.
    با تشکر.
    سلام عزیز !
    نه ! من اصلا بدبین نشده ام . فقط تعجب کردم !
    این دوستمان هم آدم آماتوری نیست و در زمینه عکاسی_معماری فعال است . برای همین تعجب کردم که چطور جزییات 60 دی مثل اس 200 خودم شده !!
    تصور من این بود و هست که حتی 550 دی هم با همان لنز کیتش از همه انواع سوپرزومها و کامپکتها سر است اما این تجربه کمی مرا دچار تردید کرد !
    نمیدونم اشکال کار از کجاست !!

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من 135-18 داشتم.اصلا به این بدیها نیست.دل خوشی ازش ندارم ولی تا 70 مم واقعا شارپه و جوابگو.من از کیفیتش روی 135 و همینطور گوشه ها به شدت ناراضی بودم ولی دیگه نه به این شدت...بهتر از این حرفها بود.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

دوستان من هم تصمیم دارم یک 550D بخرم، بیشتر برای عکسهای پرتره و indoor می خوام به نظرتون این لنز جوابگو هست؟ آیا عکسهاش برای پرتره به اندازه کافی شارپ هست؟

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط vizor نمایش پست ها
    سلام عزیز !
    نه ! من اصلا بدبین نشده ام . فقط تعجب کردم !
    این دوستمان هم آدم آماتوری نیست و در زمینه عکاسی_معماری فعال است . برای همین تعجب کردم که چطور جزییات 60 دی مثل اس 200 خودم شده !!
    تصور من این بود و هست که حتی 550 دی هم با همان لنز کیتش از همه انواع سوپرزومها و کامپکتها سر است اما این تجربه کمی مرا دچار تردید کرد !
    نمیدونم اشکال کار از کجاست !!
    نمیدونم این دوست شما واقعا در چه سطحی از عکاسی بوده ولی یک دوربین اس ال آر در هر شرایط نوری و حتی در مود اتوماتیک و حتی با بالاترین ایزو و حتی... عکس بهتری از بهترین لایک و کامپکت و ... میگیره. جزئیات دوربین اس 200 فوجی واقعا عالیه ولی هرگز در حد یک دوربین اس ال آر نیست چون این قضیه سلیقه ای نیست و علمیه. در مورد لنزکیت ها هم باید بگم با اینکه لنزهای عالی ای نیسن ولی باز هم قابل مقایسه با لنزهای دوربینهای لایک نیستن و این تفاوت مشهوده.
    Back for Good

تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    نمیدونم این دوست شما واقعا در چه سطحی از عکاسی بوده ولی یک دوربین اس ال آر در هر شرایط نوری و حتی در مود اتوماتیک و حتی با بالاترین ایزو و حتی... عکس بهتری از بهترین لایک و کامپکت و ... میگیره. جزئیات دوربین اس 200 فوجی واقعا عالیه ولی هرگز در حد یک دوربین اس ال آر نیست چون این قضیه سلیقه ای نیست و علمیه. در مورد لنزکیت ها هم باید بگم با اینکه لنزهای عالی ای نیسن ولی باز هم قابل مقایسه با لنزهای دوربینهای لایک نیستن و این تفاوت مشهوده.
    سلام جناب میراحمد !
    عرض کردم که این دوستمون آماتور و بی تجربه نیست ! من هم همینطور !
    تعجب من و ایشون هم بخاطر همین تجربه ایست که داشتیم ...

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid415 نمایش پست ها
    دوستان من هم تصمیم دارم یک 550D بخرم، بیشتر برای عکسهای پرتره و indoor می خوام به نظرتون این لنز جوابگو هست؟ آیا عکسهاش برای پرتره به اندازه کافی شارپ هست؟
    با سلام

کدوم لنز؟

اگه منظورتون دوربینه بدرده پرتره و indoor میخوره هرچند که اونم بستگی به محیط و لنز داره!

در ضمن شارپ بودن هم بیشتر به لنز بستگی داره....

موفق باشید....
    hamid415 تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali