صفحه 203 از 1201 نخستنخست ... 103 153 193 199 200 201 202 203 204 205 206 207 213 253 303 703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان سلام

می خواستم در خصوص خرید دوربین منو راهمایی کنین :

من یه دوربین کنون 400D دارم به چندتا لنز .. کارم هم عکایسی نیست فقط علاقه زیادی به عکاسی دارم ! حالا می خواستم یه دوربین جدید بگیرم مونددم که نیکون بگیرم یا کنون ؟
    قیمت هم در حدود 1.7 باشه خوبه !
    ضمنا من اگه نبکون بگیرم می تونم لنز های کنون رو تودوربین نیکون استفاده کنم یا نه و باید convertor بگیرم؟؟

ممنون میشم راهمنایی ام کنید.
    مرسی
    NetNegar تشکر می‌کند.

fazel graphic
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط saital نمایش پست ها
    دوستان سلام

می خواستم در خصوص خرید دوربین منو راهمایی کنین :

من یه دوربین کنون 400D دارم به چندتا لنز .. کارم هم عکایسی نیست فقط علاقه زیادی به عکاسی دارم ! حالا می خواستم یه دوربین جدید بگیرم مونددم که نیکون بگیرم یا کنون ؟
    قیمت هم در حدود 1.7 باشه خوبه !
    ضمنا من اگه نبکون بگیرم می تونم لنز های کنون رو تودوربین نیکون استفاده کنم یا نه و باید convertor بگیرم؟؟

ممنون میشم راهمنایی ام کنید.
    مرسی
    سلام
    شما اگه دیگه نمیخواین از لنزاتون استفاده کنید ، کوچ کنید به برند نیکون که در اونصورت میتونی با این بودجه D7000 رو انتخاب کنی . البته D90 هم انتخاب خوبی میتونه باشه
    ولی اگه میخواین از لنزاتون استفاده کنید باید در همین برند کنون تشریف داشته باشید
    با این بودجه فکر کنم اگه قیمتها یه خرده بیاد پائین (که بعید میدونم حالا حالا ها این اتفاق بیفته ) میتونید یه 7D نازنین بخرید و اگر هم قیمتها نیومد پائین فکر کنم با 60D کارتون راه بیفته
    saital، .:ShahaB:. و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ممنونم دوست عزیز

فقط به نظر شما 7D دوربین خوبیه ؟ در این حدود نیکون بهتره یا کنون؟!
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

با سلام
    دوست من با توجه به اینکه تجهیزات شما منجمله لنزهای شما از برند کنون است بطور حتم بایستی از برند کنون که بدنه های مناسبی نیز دارد بدنه انتخاب کنید مگر اینکه بخواهید لنزهایتان را هم بفروشید .
    بدنه های جدید کنون بسیار مناسب هستند دوربینهایی مثل 60d و 7d و حتی 550d بدنه های بسیار خوبی هستند که با توجه به نیازتان میتوانید هر یک را انتخاب کنید .
    اما به نظر میرسد شما شیفته برند نیکون شده اید و اگر اصرار بر راین کار دارید بایستی با ضرر تجهیزات خود را به نیکون تغییر دهید .
    موفق باشید
    lamagra و NetNegar تشکر می‌کنند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    اگر نیاز به چاپ های بسیار بزرگ ندارید من D300s رو پیشنهاد میکنم چون نسبت به دو مورد دیگه نویز کمتر، داینامیک رنج بیشتر،
    فیلم برداری هم تقریبا تمام موارد در یک رنج هستن حداکثر با 10-15% اختلاف
    دوست عزیز

تمام این مواردی رو که فرمودید ( داینامیک رنج بیشتر و نویز کمتر و عمق رنگ بیشتر ) در Nikon D7000 بهتر از Nikon D300s می باشد

مواردی در D300s نسبت به D7000 به چشم می آید عکاسی پی در پی 7 فریم در ثانیه نسبت به 6 فریم در ثانیه در D7000 می باشد .

لینک های مقایسه :
    http://snapsort.com/compare/Nikon_D300S-vs-Nikon_D7000

http://www.dxomark.com/index.php/Cam...(brand3)/Canon

پس لطفا اطلاع رسانی درست نمایید

از طرفی :
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین تا از بین 7D Canon , D7000 Nikon , D300S یکی رو برای خرید انتخاب کنم.
    برام خروجی عکس خوب، نویز کم ، عمق رنگ خوب ، بدنه خوب و تا حدودی فیلمبرداری خوب مهم هست.
    کاربرد هم عکاسی طبیعت هست
    دوست عزیز جدایی از این مواردی که گفته شد به نظر من Nikon D7000 آپدیت تر می باشد و گزینه ی بهتر میباشد

همچین D7000 جایزه ی بهترین دوربین پیشرفته ی تیپا در سال 2011 رو برده
    اینم لینکش :
    http://www.dorbinshop.com/?sn=news&pt=full&id=416
    mili و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

پیش فرض یک سوال

ممنون از راهنمایی دوستان

فقط یک سوال برام پیش اومده و اونم اینکه ، من تو سایتهای DXO و SnapSort و DPreview این سه تا دوربین (7D&D7000&D300s) رو با هم مقایسه کردم و به D7000 رسیدم. ولی وقتی نمونه عکساشون رو باهم مقایسه کردم، در شرایط برابر عکاسی، D300s نویز پایین تری داشت و در جایی از دو حسگره بودن 7D در کاهش نویز فوق العاده گفته بود و اکثر دوستان فروم تاکید بر کم نویزتر بودن عکسهای D7000 نسبت به دوتا دوربین دیگه داشت.
    راستش یه کم گیج شدم. اگر دقیق تر و مستندتر راهنمایی کنین در این مورد، ممنون میشم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

اولا که مقایسه D7000 که دوربینی در رده ای پایین تر نسبت به D300 و 7d است با این دو ، بی انصافی هم به D7000 است هم به این دو. چون اینها برای دو قشر با نیازی متفاوت ساخته شده اند.

D7000 به دلیل جدید تر بودن و اینکه نیکون غالبا دیر به دیر بدنه های جدید عرضه میکند ، در نتیجه وقتی بدنه ای عرضه میکند سعی میکند بدنه ای باشد که تا زمانی که قرار است جایگزینی برای آن ارائه کند بروز باشد برای همین این بدنه با نسل قبلی فرقهای قابل توجهی دارند.

پس d7000 را جداگانه بررسی کنید و D300s و 7d را هم جدا.

برای یک عکاس جدی حیاط وحش و کسی که قرار است از لنز های سوپر تله سنگین استفاده کند مسلما D300 و 7d انتخاب بهتری خواهند بود. به دلیل وزن بیشتر بدنه جنس و ارگونومی بهتر بدنه و فوکاس سریع تر.

D300s و 7d بهترین و بالاترین مدلهای کراپدار در هر دو برند هستند و انتخاب اول عکاسان حیاط وحش جدی.

اما اگر اینها خیلی مورد توجه نباشد قابلیتهای D7000 پررنگ تر خواهد بود( در مقایسه با D300s عرض میکنم ). فرق اساسی و کلی این هست بر اساس این جلو بروید.

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Sunday 1 May 2011 در ساعت 22:29
    M. Beyrami، lamagra، omid mohebbi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

بین 7D و D300s کدوم رو پیشنهاد میکنین شما ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اولا که مقایسه D7000 که دوربینی در رده ای پایین تر نسبت به D300 و 7d است با این دو ، بی انصافی هم به D7000 است هم به این دو.

D7000 به دلیل جدید تر بودن و اینکه نیکون غالبا دیر به دیر بدنه های جدید عرضه میکند ، در نتیجه وقتی بدنه ای عرضه میکند سعی میکند بدنه ای باشد که تا زمانی که قرار است جایگزینی برای آن ارائه کند بروز باشد برای همین این بدنه با نسل قبلی فرقهای قابل توجهی دارند.

برای یک عکاس جدی حیاط وحش و کسی که قرار است از لنز های سوپر تله سنگین استفاده کند مسلما D300 و 7d انتخاب بهتری خواهند بود. به دلیل وزن بیشتر بدنه جنس و ارگونومی بهتر بدنه و فوکاس سریع تر.

D300s و 7d بهترین و بالاترین مدلهای کراپدار در هر دو برند هستند و انتخاب اول عکاسان حیاط وحش جدی.

اما اگر اینها خیلی مورد توجه نباشد قابلیتهای D7000 پررنگ تر خواهد بود( در مقایسه با D300s عرض میکنم ). فرق اساسی و کلی این هست بر اساس این جلو بروید.

موفق باشید

انوش
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_h نمایش پست ها
    بین 7D و D300s کدوم رو پیشنهاد میکنین شما ؟
    درود

از آنجایی که d300s در واقع تکرار همان d300 بود و فرق های قابل توجهی نداشت ( که در انتخاب تاثیر بگذارد اگر نه فرقهایی که دارند ) و 7d جدید تر است از نظر امکانات 7d زورش میچربد. خصوصا اگر خواسته باشید عکاسی حیاط وحش را دنبال کنید دو لنز مناسب در کنون هم هست که بدلیل ارزان بودن خوب کارتان را راه خواهند انداخت که باعث میشود اگر در این ژانر حیاط وحش بخواهید عکاسی کنید 7d در جمیع جهات بیشتر رضایتتان را جلب کند.

البته قابلیتهای های D300s هم کم نیست و شما برای لنز های تله ارزان هم میتوانید از برند سیگما استفاده کنید
    لنز های تله حرفه ای که قیمتهای بالایی دارند و در هر دو برند کم کاستی از این حیث نیست.
    اما اگر قرار نیست خیلی چنین ژانر عکاسی داشته باشید و لنز های سنگین بگیرید و بیشتر عکاسی منظره و لند اسکیپ داشته باشید من نیکون را توصیه میکنم و D7000 را. و شخصا امکانات و خروجی بهتر D7000 را به ارگونومی بهتر D300s ترجیح خواهم داد.

پی نوشت: اینها از بهترین بدنه های موجود در بازار هستند ، یک وقت فکر نکنید که انتخاب یکی مبنی بر بد بودن دیگریست.
    هرکدام برای خود شاهکاری خواهند بود و شما فقط روی نیاز واقعی خودتان متمرکز شوید و خیلی نگران بین این مدلها نباشید

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Sunday 1 May 2011 در ساعت 23:17
    M. Beyrami، lamagra، farhad_k و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اولا که مقایسه D7000 که دوربینی در رده ای پایین تر نسبت به D300 و 7d است با این دو ، بی انصافی هم به D7000 است هم به این دو. چون اینها برای دو قشر با نیازی متفاوت ساخته شده اند.

موفق باشید

انوش
    با سلام
    دوست عزيز با توجه به چه رفرنسي شما به اين نتيجه مي رسيد كه يه دوربين مثه 7D در رده D7000 هزار هست يا در رده D300s . به نظر بنده بي انصافي هست تا وقتي سايتهاي مرجعي مثله DXoMark و Snapsort وجود داره استنباطهاي شخصي رو در مقايسه دوربينها دخالت بديم....
    NetNegar تشکر می‌کند.