صفحه 206 از 1201 نخستنخست ... 106 156 196 202 203 204 205 206 207 208 209 210 216 256 306 706 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا arambigharar آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    خوب وقتی عکاسی در طبیعت ارجحیت داره d7000 به خاطر داشتن بدنه مقاومتر در مقابل آب خاک ضربه داشتن دینامیک رنج بهتر سرعت عکاسی پی در پی بیشتر و البته قیمت بیشتر دوربین مناسب تری هست
    میدونید تفاوت قیمتش حدود چقدر هست ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط arambigharar نمایش پست ها
    میدونید تفاوت قیمتش حدود چقدر هست ؟

با این بازار بی قائده بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان قبل از گرونتر شدن دوربین ها که کنون خیلی بیشتر بالا رفته ۲۰۰ تومان اختلاف داشتند با این حال به نظر من با توجه به قیمت جهانی دو دوربین اگه تفاوت قیمت کمتر از ۲۰۰ تومان باشه d7000 به صرفه تر هست
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد amardaneh آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض یه سوال از اساتید

کیفیت عکس و فیلم دوربینهای mirrorless نسبت به دوربین های dslr معمول تفاوت زیادی دارد؟
    با توجه به اینکه در یک رده قیمت باشند
    و با توجه به اینکه دوربینهای mirrorless دارای یک مزیت عالی که کوچک و سبک بودن آنهاست دارا هستند

مثلا :مقایسه بین nikon 3100 با panasonic gf1
    یا بین nikon 5100 با panasonic gf2 یا olympus epl-1

برای من اندازه و سبک بودن دوربین خیلی مهم است چون میخواهم مثل یک دوربین کامپکت همه جا ببرم
    و اگر از mirrorless ها نتیجه نگرفتم مجبورم canon g12 بگیرم
    لطفا" بفرمایید دوربین های mirrorless ارزش خریدن دارند و می توان با آنها مثلا مثل nikon 5100 عکاسی حرفه ای کرد ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    5

پیش فرض انتخاب بین nikon D3100 و nikon G12

دوستان محترم
    اگر بخواهم بین nikon D3100 و canon G12 یکی را انتخاب کنم بدون توجه به تفاوت قیمت
    با توجه به اینکه میخواهم در مسافرت و مناسبتها فیلم خوب و عکس خوب بگیرم و بنابراین کوچکی و سبکی دوربین خیلی مهم است
    آیا ارزش دارد بجای d3100 یک g12 بگیرم؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

نقل قول نوشته اصلی توسط amardaneh نمایش پست ها
    دوستان محترم
    اگر بخواهم بین nikon D3100 و canon G12 یکی را انتخاب کنم بدون توجه به تفاوت قیمت
    با توجه به اینکه میخواهم در مسافرت و مناسبتها فیلم خوب و عکس خوب بگیرم و بنابراین کوچکی و سبکی دوربین خیلی مهم است
    معمولا قشر وسيعي از كساني كه دوربين عكاسي تهيه ميكنند بعد از مدتي وسوسه گرفتن عكسهاي بهتر و تنوع در نحوه عكاسي اونها رو مجاب به ارتقا ميكنه

و بهترين و عاقلانه ترين نوع ارتقا تكميل رنج لنزها و بهتر نمودن لنزها هست ولي از اونجا كه SLR Like ها و Compact ها اين امكان رو ندارند به شدت آدم رو دچار دلسردي ميكنه (براي بنده هم پيش اومده)

پس اگه نيم نگاهي هم به آينده داريد در خريد DSLR شك نكنيد و D3100 هم دوربين جمع و جوريه و با كيفيت خوبش ميتونه هم نياز حال شما رو برآورده كنه و هم در آينده اگه وسوسه داشتن تصاوير بهتر داشتين بتونيد با خريد يه لنز خوب از بدنه خوب خودتون لذت ببريد.

به هر حال نظر من D3100 هست
    Walkman، NetNegar و amardaneh تشکر می‌کنند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanlive نمایش پست ها
    معمولا قشر وسيعي از كساني كه دوربين عكاسي تهيه ميكنند بعد از مدتي وسوسه گرفتن عكسهاي بهتر و تنوع در نحوه عكاسي اونها رو مجاب به ارتقا ميكنه

و بهترين و عاقلانه ترين نوع ارتقا تكميل رنج لنزها و بهتر نمودن لنزها هست ولي از اونجا كه SLR Like ها و Compact ها اين امكان رو ندارند به شدت آدم رو دچار دلسردي ميكنه (براي بنده هم پيش اومده)

پس اگه نيم نگاهي هم به آينده داريد در خريد DSLR شك نكنيد و D3100 هم دوربين جمع و جوريه و با كيفيت خوبش ميتونه هم نياز حال شما رو برآورده كنه و هم در آينده اگه وسوسه داشتن تصاوير بهتر داشتين بتونيد با خريد يه لنز خوب از بدنه خوب خودتون لذت ببريد.

به هر حال نظر من D3100 هست
    با تشکر از راهنمایی شما
    حال یک سوال دیگری که دارم اگر تصمیم به گرفتن dslr ها بگیرم به نظر شما مثلا nikon d3100 رو بگیرم یا یکی از dslr های mirrorless مثل olympus e-pl1 یا panasonic gf2
    با توجه به اینکه در عرایض قبلیم گفتم که سبک و کوچک بودن دوربین برام خیلی مهم است (از نظر بردن دوربین به هر جایی که بخوام)
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

دوستان محترم
    سلام دوست عزیز
    در ادامه ی فرمایشات آقای ماهان ( mahanlive) که کاملا درست می گویند باید بگم که بیشتر ار هرچیز انتخاب بین slr like یا DSLR بستگی به نوع نیاز شما از دوربین و نوع عکاسیتون داره
    اگر فقط به دنبال دوربینی برای استفاده ی معمول ( در خانواده ) و یا عکاسی روتین هستید مسلما slr like انتخاب مناسبتری هست چون هم کوچکتر و هم سبکتر و ....
    ولی اگر می خواهید بعد ها به دید حرفه ای تری به دوربین نگاه کنید و از آن بیشتر لذت ببرید ، DSLR انتخاب بهتری هست
    در هر صورت بستگی به نوع عکاسی شما دارد
    vahidmir2000، NetNegar و amardaneh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

با تشکر از راهنمایی شما
    حال یک سوال دیگری که دارم اگر تصمیم به گرفتن dslr ها بگیرم به نظر شما مثلا nikon d3100 رو بگیرم یا یکی از dslr های mirrorless مثل olympus e-pl1 یا panasonic gf2
    با توجه به اینکه در عرایض قبلیم گفتم که سبک و کوچک بودن دوربین برام خیلی مهم است (از نظر بردن دوربین به هر جایی که بخوام)
    در اين مرد بايد انتخابي رو انجام بدين كه با اهداف شما جور باشه، اگه اين مورد كوچكي انقد براتون مهمه خوب ميتونيد از سري NEX سوني هم انتخاب كنيد، به شخصه با پاناسونيك موافق نيستم اگه انتخابتون Mirrorless هستش بهتره بين سوني و المپيوس انتخاب كنيد.

يه راه انتخاب هم خوندن ريويوهاي معتبر از هر محصوله (d3100 & e-pl1 & ...) هستش

بيشتر از همه نياز شما تعيين كننده هست
    vahidmir2000، NetNegar و amardaneh تشکر می‌کنند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed b نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در ادامه ی فرمایشات آقای ماهان ( mahanlive) که کاملا درست می گویند باید بگم که بیشتر ار هرچیز انتخاب بین slr like یا DSLR بستگی به نوع نیاز شما از دوربین و نوع عکاسیتون داره
    اگر فقط به دنبال دوربینی برای استفاده ی معمول ( در خانواده ) و یا عکاسی روتین هستید مسلما slr like انتخاب مناسبتری هست چون هم کوچکتر و هم سبکتر و ....
    ولی اگر می خواهید بعد ها به دید حرفه ای تری به دوربین نگاه کنید و از آن بیشتر لذت ببرید ، DSLR انتخاب بهتری هست
    در هر صورت بستگی به نوع عکاسی شما دارد
    دوست عزیزم درود بر شما
    مگر به صرف اینکه یک فرد بخواد فقط در محیط خانواده عکس بگیرد و نگاه حرفه ای به عکاسی نداشته باشه ، باید شبه حرفه ای یا کامپکت بخره؟ چه اشکالی داره که اگه فردی کار کردن با یه دوربین حرفه ای رو بلد باشه ، بره فول فریم بگیره ؟ البته صحبت من واسه افرادیه که کیفیت عکاسی براشون مهم تر از وزن و سایز دوربینه .
    Fereidoon، milad_iut، ramink2 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

این بدون آینه ها که نام بردید همه سنسورهای 3/4 اینچ دارن و قیمتشونم به نسبت بالاس . تو این رده پیشنهاد میکنم sony nex 5 بگیرید که هم ظریفه هم تو سایتهای معتبر ارزیابی کیفیتش در حد کنون و نیکونهای تو قیمت خودشه و فیلمبرداری عالی داره و همچنین lcd متحرک و با کیفیتی هم داره و امکانات نرم افزاری خوبی هم توش گذاشتن . ظریفم هست.
    NetNegar تشکر می‌کند.