صفحه 407 از 1201 نخستنخست ... 307 357 397 403 404 405 406 407 408 409 410 411 417 457 507 907 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ba نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید D7000 رو دارم
    ایا دوربین های نیکون توی ایران لنز خوب واسه ماکرو با قیمت مناسب دارند یا خیر ؟
    سلام
    به نظرم بهترین لنزی که با قیمت نسبتاً مناسب می توانید تهیه کنید تامرون 90 م م ماکرو باشد.
    برای دیدن کیفیت خروجی این لنز می توانید به عکس های سهیل شهبازی در تاپیک ماکرو مراجعه کنید.
    vahid_ba، morteza khademy و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

با سلام خدمت دوستان انجمن من کاملا صفر کیلومتر هستم یه بودجه ۳ تا چهار میلیونی برای خرید دوربین و تجهیزات کنار گذاشتم تصمیمم عکاسی حرفه ای هست و به موضوعات طبیعت و اجتماعی بسیار علاقه مندم در ضمن خودم تصمیم داشتم یهnikon d7000 بخرم تا راهنمایی دوستان چی باشه؟ نا گفته نمونه پارس کنون ۳.۴۰۰ قیمت داد ولی کمشاپ میگه ۲.۸۰۰ به نظرتون واقعییت داره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

با سلام خدمت دوستان انجمن من کاملا صفر کیلومتر هستم یه بودجه ۳ تا چهار میلیونی برای خرید دوربین و تجهیزات کنار گذاشتم تصمیمم عکاسی حرفه ای هست و به موضوعات طبیعت و اجتماعی بسیار علاقه مندم در ضمن خودم تصمیم داشتم یهnikon d7000 بخرم تا راهنمایی دوستان چی باشه؟ نا گفته نمونه پارس کنون ۳.۴۰۰ قیمت داد ولی کمشاپ میگه ۲.۸۰۰ به نظرتون واقعییت داره؟
    ویرایش توسط vahid.shakarami : Sunday 4 November 2012 در ساعت 14:17

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام خدمت تمام دوستان و اساتید
    هرچی تاپیک که فکر میکردم مربوط به سوالم هست رو سر زدم ولی همه قفل بودش پیشاپیش از اف تاپیک عذر خواهی میکنم
    یه دوربین 50 دی کنن با لنز 28-135 هست که میخوام بفروشم 6000 شات هم حدودا کار کرده و تمیزه به نظرتون چه قیمتی بزارم که منصفانه باشه؟
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.shakarami نمایش پست ها
    دوربین خوبی هست و برای شروع میتونید با لنز 18-105 شروع کنید و در صورت نیاز برای عکاسی طبیعت لنز اولترا واید رو بعدا بگیرید.
    حتما یه سه پایه خوب و محکم بگیر.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.shakarami نمایش پست ها
    تركيب D7000 همراه با 105 18 تركيب خوبيست براي شروع ، در رابطه با قيمت به قيمتهاي كمشاپ اعتماد نكنيد بسيار قديمي هستند فكر ميكنم ٣٤٠٠ به واقعيت نزديكتر باشد به هر حال اگر تهران تشريف داريد بهترين كار اين است كه مستقيما مراجعه كنيد و قيمت بگيريد ...

درور بر جناب مقدم عزيز
    چند روز پيش در يكي از سايتهاي فروش تجهيزات دست دوم تنه را به مبلغ ٢١٠٠ ديدم ولي بنظرم مبلغ بسيار بالايي امد ...
    shahbazi و vahid.shakarami تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

کلا فروشنده ها دوست دارن هر جوری هست سود بیشتری کسب کنن
    با اینکه قیمت دلار به نسبت کمتر شده باز هم قیمتها هیچ تغییری نکرده و چه بسا گرونتر هم شده
    علی اسلامیان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    250

دوستان یه Canon 7d دست دوم تمیز پیدا کردم تقریبا هم قیمت اکبند D7000

به نظرتون کدوم رو بگیرم ؟
    چرا با وجود اینکه روی مشخصات کاغذ برتری کامل با d7000 هست اما باز هم قیمت 7D گرونتره ؟

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_ba نمایش پست ها
    دوستان یه Canon 7d دست دوم تمیز پیدا کردم تقریبا هم قیمت اکبند D7000

به نظرتون کدوم رو بگیرم ؟
    چرا با وجود اینکه روی مشخصات کاغذ برتری کامل با d7000 هست اما باز هم قیمت 7D گرونتره ؟
    برای چه سبک عکاسی میخواید؟
    چون کنون 7دی یه رده بالاتره و حرفه ای تر . ولی در کل برای عکاسی منظره و طبیعت خروجی دی 7000 بهتره و در بقیه موارد 7دی.
    vahid_ba تشکر می‌کند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    250

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    برای چه سبک عکاسی میخواید؟
    چون کنون 7دی یه رده بالاتره و حرفه ای تر . ولی در کل برای عکاسی منظره و طبیعت خروجی دی 7000 بهتره و در بقیه موارد 7دی.
    بیشتر واسه پرتره میخوام و ماکرو

اخه اختلاف قیمتشون در حد 1500 هست و این خیلی زیاده