صفحه 445 از 1201 نخستنخست ... 345 395 435 441 442 443 444 445 446 447 448 449 455 495 545 945 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود

اگر منطورتون از کیفیت کار ، کیفیت خروجی است ، 550D خروجی مشابهی نسبت به 60D به شما میده . لذا در این حالت 60D حذف میشه (650D هم همینطور) .در بین گزینه های نیکونی هم D90 گزینه ی خیلی خوبیه ولی گزینه ی دیگری هم به نام D5100 وجود داره . اگر مگاپیکسل و فیلمبرداری FHD در D5100 براتون مهم نیست D90 بهتره وگرنه همون D5100 در اولویت قرار می گیره .

لذا به عنوان جمع بندی : در کانن» 550D - در نیکون» D90 یا D5100 . تمرکزتون رو بذارید روی لنز ... لنز رو که انتخاب کردید ، به همون تناسب از میان کانن یا نیکون بدنه هایی که توصیه کردم رو در نظر داشته باشید .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    با تشکر از شما دوست عزیز
    پس بنظر شما اگر یه دوربین با بدنه ای که توصیه کردید اما با لنز خوب بگیرم کیفیت کار(خروجی کار) پایین نمیاد؟؟؟
    اصلا تاثیر بدنه چقدر به نسبت قیمت بیشتره؟ مثلا دوربین Canon 7D بدنه خوبی داره اما خوب قیمتش هم تو این اوضاع بازار خیلی بالاست،آیا واقعا واسه یه مبتدی خیلی تفاوت میکنه ؟
    نمیدونم به سایت 500pix.com سر زدید یا نه،اما تو این سایت عکس هایی با همین D90 یا 5100 یا 650 گرفتن که آدمو واقعا امیدوار میکنه به خروجی
    اگر عکسای سایت مذکور رو دیدید میشه یه توضیحی بدید که آیا روی این عکس ها کار شده یا کیفیت خروجی خود دوربین همین بوده؟!!
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

تصحیح می کنم آدرس سایت هست 500px.com و فیلتره
    اگر میخواید نمونه عکساشو واستون بفرستم و بگم با چه دوربینی بوده تا در جریان باشید

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_duj نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    پس بنظر شما اگر یه دوربین با بدنه ای که توصیه کردید اما با لنز خوب بگیرم کیفیت کار(خروجی کار) پایین نمیاد؟؟؟
    اصلا تاثیر بدنه چقدر به نسبت قیمت بیشتره؟ مثلا دوربین Canon 7D بدنه خوبی داره اما خوب قیمتش هم تو این اوضاع بازار خیلی بالاست،آیا واقعا واسه یه مبتدی خیلی تفاوت میکنه ؟
    نمیدونم به سایت 500pix.com سر زدید یا نه،اما تو این سایت عکس هایی با همین D90 یا 5100 یا 650 گرفتن که آدمو واقعا امیدوار میکنه به خروجی
    اگر عکسای سایت مذکور رو دیدید میشه یه توضیحی بدید که آیا روی این عکس ها کار شده یا کیفیت خروجی خود دوربین همین بوده؟!!
    با درود دوباره

بدنه ای مثل 7D از لحاظ امکانات نسبت به بدنه های پایین تر بهتره . همین امکانات ممکنه در نهایت در خروجی تاثیر گذار باشه (مثل سیستم فوکوس بهتر) ولی چیزی که واضحه اینه که شما نیازی به چنین مخارجی ندارید .

در مورد سایتی که نام بردید ، اگر عکس خاصی رو مد نظر دارید به صورت خصوصی بفرمایید تا پاسخ بدم اما به صورت کلی ، عکس ها مراحلی از پراسس و ادیت رو می گذرونن و سپس به اشتراک گذاشته میشن . برای مشاهده ی کیفیت خروجی دوربین ها می تونید به بررسی های انجام شده در سایت های معتبری نظیر PZ یا DP مراجعه کنید .

لازم به ذکره که دلیل جذب شما توسط عکس های مذکور ، تبحر و توانایی های عکاسه نه صرفا ابزار . 450D یکی از دوربین های معروف کاننه ولی الان قدیمی و از رده خارج به حساب میاد ... بنده عکاسی رو میشناسم که با همین دوربین عکس هایی ارائه میده که خیلیا با دوربین هایی که اخیرا تولید شده از ثبتش عاجزن .

این مورد دیگه کلیشه شده و شاید گفتنش خسته کننده باشه اما توصیه می کنم به تناسب وقتی که روی انتخاب ابزار میذارید ، روی توانایی ها و سواد عمومیتون در عکاسی هم کار کنید ... این اطلاعات و توانایی ها ، هم در آینده به دردتون خواهد خورد و هم در هنگام خرید ؛ اولین جمله ای که از شما خطاب به فروشنده بیان میشه ، زمینه ی ذهنی مشخصی رو در فروشنده پدیدار می کنه که در نهایت یا به یک خرید موفق ختم خواهد شد و یا به یک کلاه گشاد !

نظر من در رابطه با لنز ، 105-18 هست . درباره ی بدنه هم شرایطی تعیین کردم که دیگه خودتون می تونید با توجه به نیازتون تشخیص بدید کدام یک برای شما ارجحیت داره .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    eternal تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    من میخواستم دوربین canon 60D با لنز 200-18 بخرم
    میخواستم نظر شما را بدونم

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1987 نمایش پست ها
    سلام
    مبارك باشد انشالله ...
    نوع كاربري يا هدفتون از انتخاب اين مجموعه را بايد بفرماييد تا دوستان راهنمايي كنند ...
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بین دوربین های D3200-18-105 D5100-18-105 650D 18-55

از نظر بادی و لنز همه واسه فیلم برداری هم واسه عکس اتلیه با قیمت مناسبتر کدام پیشنهاد میشه

مرسی

یکی از دوستان میخواد 650d با d3200 معاوضعه کنه به نظرتون مشکلی 650d هست که؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من توجه کردم اکثرا تا d5100 میخرن بعد از یک مدت قصد فروش دارن و آمار فروش دست دوم این دوربین خیلی من خودم شخصا هفت هشت مورد یک ماه 2 ماه کارکرد سراغ دارم

شک برانگیز

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط مکس 2013 نمایش پست ها
    من توجه کردم اکثرا تا d5100 میخرن بعد از یک مدت قصد فروش دارن و آمار فروش دست دوم این دوربین خیلی من خودم شخصا هفت هشت مورد یک ماه 2 ماه کارکرد سراغ دارم

شک برانگیز
    سلام
    اين مساله دليل منطقي حتي براي شك كردن به اين دوربين نيست. اگر بخواهيم بدون دانستن هيچ گونه پيشينه اي هم نگاه كنيم، بدنه اي كه تقريبا دو سال از معرفي آن مي گذرد اگر كوچكترين مشكلي داشته باشد به راحتي مي توان حتي قبل از اينكه موضوع به گوش مسوولين نيكون هم برسد، در اين فروم و يا ساير فرومها و سايتهاي خارجي كه كمابيش با آنها آشنا هستيم از آنها باخبر شويم.
    اگر هم زماني دست دوم يك محصول در بازار زياد شد، علت را بايد بيشتر در ميل به ارتقاي بدنه ها جستجو كرد. خصوصا وقتي كه مدلهاي جديدتري وارد بازار مي شوند.
    Pelikan، persian.boy، mandy و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط مکس 2013 نمایش پست ها

شک برانگیز
    من فکر میکنم مشکل از دوربین نیست اشکال یکی از خرید دوربین بدون مطالعه و بدون شناخت نیازها و یکی چشم و هم چشمی هستش!
    Anoosh-Em، persian.boy، mandy و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1987 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    اگر به بازه تله از 85mm تا 200mm احتیاج ویژه ای ندارید به نظر من 15-85 به دلیل کیفیت بهتر تصویر و اختلاف قیمت کم، انتخاب مناسبتری از 18-200 است (حتی اگر به تله هم احتیاج دارید بعداً می توانید 55-250 ارزان قیمت خریداری کنید)
    Ahmad_، Amateurism و mohammad1987 تشکر می‌کنند.