صفحه 497 از 1201 نخستنخست ... 397 447 487 493 494 495 496 497 498 499 500 501 507 547 597 997 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,961 تا 4,970 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

سلام
    اساتید میتونن یه مقایسه بین 600D و D5100 قرار بدن و بگن اگه خودشون بودن کدوم رو انتخاب میکردن و به چه دلیل؟

من بیشتر از طبیعت عکس میگیرم و از همون دوربین میخوام برای عکسای خانوادگی هم استفاده کنم

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط sa`eed نمایش پست ها
    سلام
    اساتید میتونن یه مقایسه بین 600D و D5100 قرار بدن و بگن اگه خودشون بودن کدوم رو انتخاب میکردن و به چه دلیل؟

من بیشتر از طبیعت عکس میگیرم و از همون دوربین میخوام برای عکسای خانوادگی هم استفاده کنم
    در موردش تاپيک هست
    من جزو اساتيد نيستم اما در کل اختلاف زيادی ندارن و بهتره بريد از نزديک ببينين با کدوم راحت تريد
    کيفيت خروجی 5100 کمی بهتره ، 600 ويدو بهتری داره و کيفيت ساختش بهتره
    جنس رنگ های نيکون و کنون هم با هم فرق ميکنه نيکون تو اکثر دوربين ها کمی سرد تره و کنون گرم تره که بايد ببينيد کدوم به سليقتون ميخوره

واسه عکاسی طبيعت اگه بتونيد 5200 نيکون رو بگيريد دايناميک رنج خيلی بهتری داره
    sa`eed تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد hrostami آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام

اگرعکاسی برای شما مهم هست D5100 کیفیت عکسهاش بهتره واما 600Dبرای فیلمبرداری استفاده میشه ودرکل D5100طبق تحقیقاتی که من انجام دادم بهتره،چون من میخواستم دوربین بخرم وبین اینها دودل بودم وبعد ازکلی تحقیق به این نتیجه رسیدم.
    sa`eed تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    37

سلام

برای این مقایسه میتونی به سایت زیر مراجعه کنی:
    Canon 600D vs Nikon D5100 - Our Analysis
    sa`eed تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami نمایش پست ها
    برای این مقایسه میتونی به سایت زیر مراجعه کنی:
    Canon 600D vs Nikon D5100 - Our Analysis
    بارها و بارها در این فروم گفته شده که نتایج و امتیازهای سایت Snapsport قابل اعتماد نیستند. بهتر است به مراجع معتبری مانند DPreview مراجعه کنید.
    lamagra، Moty، photographِer و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    یعنی چی ؟؟؟؟؟!!!!
    اصلا حاضر نیستم دست دوم یه چیزی رو بگیرم ... اونم دوربین ...!!!!!!
    درباره ی ال سی دی چی ؟؟؟؟ منظورم ال سی دی لمسی اونم برای یه دوربین ،زودخراب میشه یا نه؟؟؟؟؟!!!!
    درود
    دوست من اینکه شما دسته دوم تمیز پیدا کنید اصلا هم بد نیست و افت قیمتشو کرده و بعدا ضرر نخواهید کرد ...البته باز نظر شما هست .... اینکه عکاسی خودش یک هنر هست و در عکاسی ژانرهای متفاوتی هست مثلا مستند،منظره ، ماکروگرافی،حیات وحش ، عکاسی ورزشی ، و......که هزکدوم تقریبا لوازم و لنزهای خودش رو می طلبه البته تو همه سبکها و ژانرها میشه هنرمندانه به عکاسی پرداخت .... برای همین مهمه که شما مشخص کنید که تو چه ژانری می خواهید عکاسی کنید تا بتوان به شما پیشنهاد لنز داد ولی برای شروع یک لنز مثل 18 135 یا 15 85 در کنون بسیار می تونه مفید باشه و بعدها شما با توجه به نیاز و شناخت علاقه به تهیه لوازم مورد نظر بپردازید ...اینکه صفحه لمسی اگر درست استفاده بشه و ضربه ای بهش وارد نشه قطعا برای شما کار خواهد کرد و اتفاقا عموما صفحات لمسی بسیار با دوام تر از صفحه های معمولی در برابر ضربه و خش هستند.... در هر صورت پیشنهاد من به شما همون هست یعنی 60 دی دست دوم +15 85
    photographِer، Majix و ملیسا تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط كارن نمایش پست ها
    البته دوجاي كار ايراد دارد در اين پاسخ به نظرمن، ببخشيد جناب moty
    يكي اينكه بدنه بروزتربه نظرم درست نيست. درواقع بايد ديد بدنه بروزتر درچه چيزهايي خلاصه ميشود ؟! انقدر اين رده پيشرفت نكرده طي يك سال كه بخواهد با يك مدل عقبتراز سري بالاترخود رقابت كند.
    واينكه خروجي بهترهم جاي شك دارد.
    ممنون
    درود
    ممنون از شما
    البته شاید استفاده از این کلمه شاید صحیح نباشه و در اصطلاح عامیانه این طور خلاصه کرد ، قطعا اینکه تکنولوژی جدید تر و استفاده از سنسور جدید تر تاثیر خودش رو داره و الان به نظر شما دوربینی مثل دی5000 که در رده بالاتری هست بهتر عمل خواهد کرد یا دی 3200 ?
    و نکته مهم تر بروز بودن بدنه بمخصوصا در رده های پایینتر که خیلی زودتر اپدیت میشوند بعدا در فروش و افت قیمت تاثیر بسزایی دارد و تقریبا الان با امدن نسل سوم از 3xxxنیکون فروش و قیمت دی 3000 بسیار افت کرده و همیش شرایط تا دوسال اینده برای 5100 و 3100 خواهد افتاد چون این رده از دوربین ها بیشتر برای مصارف عام و اماتور طراحی میشوند نه برای کاربرهای حرفه ای
    ولی در دوربین های سطح بالا مثل 7d میبینید این اپدیت چقدر دیر می تونه اتفاق بیفته و بعد از گذشک سالها هنوز این دوربین جزو بهترین هاست
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیسا نمایش پست ها
    از پاسخ کاملتون متشکرم...حالا که حرف از 550 دی شد بذارید بگم که قبل از همه ی این تحقیق ها قرار بود 550 دی رو بخرم اما وقتی یک روز برای کاری به خیابون جمهوری رفتم و از کسی که فروشنده ی محصولات کانن بود ، درباره ی 550 پرسیدم ، گفت که اولا تولید نمیشه دوما گارانتی نداره و کلی حرف های دیگه زد که من رو خیلی پشیمون کرد ...
    میشه بدونم قیمت لنز 24-105 چنده ؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    منم با خرید 550 و600 کانن موافقم.
    تمرکز اصلیتون روی لنز باشه.
    البته با بوجه فعلی شما و قیمتهای فعلی من بهتون 200-18 رو پیشنهاد میکنم.البته باید اطلاعاتتونو بیشتر کنید تا یه خرید خوب و عالی داشته باشید.

24-105 کاننF/4 is قیمت 3200
    18-200 کانن F/3.5-5.6 قیمت 1700
    photographِer و ملیسا تشکر می‌کنند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    بارها و بارها در این فروم گفته شده که نتایج و امتیازهای سایت Snapsport قابل اعتماد نیستند. بهتر است به مراجع معتبری مانند DPreview مراجعه کنید.
    چندتا سایت برتر توزمینه عکاسی:
    http://www.kenrockwell.com/tech/reviews.htm
    http://www.dpreview.com/
    این سایت زیربهترین بررسی هارو ارائه میده:

Digital Cameras, Digital Camera Reviews - The Imaging Resource!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوستان عزیزم
    من میخوام نیکون d5200 بگیرم ولی خوب یه مشکلی دارم. میتونم بادی بگیرم پولم واسه لنز فقط یا کیت لنز. هست یا ۵۰مم اف ۱.۸
    نمیدونم چیکار کنم! واسه شروع پرایم خوبه!؟ یا کیت لنز!؟
    اصلا d5200 دوربین خوبی هست!؟