صفحه 521 از 1201 نخستنخست ... 21 421 471 511 517 518 519 520 521 522 523 524 525 531 571 621 1021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,201 تا 5,210 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    يعني مثلاً از نظر مقدار نويز در نور كم مشابه 5D MK II است؟
    نتونستم تستی از مقایسه ی هک شده ی دوربین در نور کم با مارک 2 پیدا کنم... حدس خودم اینه مارک 2 در ایزوهای بالا نویز کمتری داشته باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام، من در حال حاضر canon 450D با لنز كيت خودش 18-55 دارم. مي‌خوام يه دوربين جديد بخرم، بودجه ام هم حدود 6 تا نهايتا 5/6 ميليونه. بين سه تا گزينه ترديد دارم،
    - 7D canon با يه لنز 24-105 L USM
    -D7100 nikon با لنز كيت خودش 18-105
    - D7000 nikon با يه لنز بهتر
    ضمنا من به طور حرفه‌اي عكاسي نمي كنم و فيلد مورد نظرم عكس پرتره و خانوادگي است، و چون نقاشم گاهي از فضاهاي داخلي عكس مي‌گيرم، گاهي هم از اسب و مسابقات سواركاري عكاسي مي‌كنم. كلا فك كنم يه پكيج سبك همه كاره لازم داشته باشم. خواهشمندم راهنماييم كنيد.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim nilqaz نمایش پست ها
    با سلام، من در حال حاضر canon 450D با لنز كيت خودش 18-55 دارم. مي‌خوام يه دوربين جديد بخرم، بودجه ام هم حدود 6 تا نهايتا 5/6 ميليونه. بين سه تا گزينه ترديد دارم،
    ضمنا من به طور حرفه‌اي عكاسي نمي كنم و فيلد مورد نظرم عكس پرتره و خانوادگي است، و چون نقاشم گاهي از فضاهاي داخلي عكس مي‌گيرم، گاهي هم از اسب و مسابقات سواركاري عكاسي مي‌كنم. كلا فك كنم يه پكيج سبك همه كاره لازم داشته باشم. خواهشمندم راهنماييم كنيد.
    من به نظرم دوربین 7D انتخاب خوبیه. قبلا کنون داشتین و مطمئنا راحت تر هستین با 7D. سرعت عکاسی پیاپیش هم به نسبت دو دوربین نیکون بالاتره و برای مسابقات سوارکاری هم شاید بیشتر به کارتون بیاد. دو دوربین نیکون هم گزینه های خوبین ولی در کل قبل خرید، به نظرم حتما با بدنه هر سه دوربین یک مقدار کار کنین که ببینین دستتون با کدوم گزینه راحت تره.
    بازم دوستان و اساتید عزیز خیلی دقیقتر و بهتر میتونن راهنمایی کنن خصوصا تو وادی لنز یا حتی گزینه های بهتری هم اضافه کنن.
    در این مورد هم سوال بپرسین چون کنون مدل جدیدی معرفی کرده شاید 7D با افت کیفیت روبرو بشه ( اصلا مطمئن نیستم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید )
    یا حق

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

با خريد دوربين جديد تو اين رنجی که معرفی کرديد تفاوت انچنانی با دوربين خودتون نميبينيد
    فقط اينکه دوربين سنگين تری ميگيريد، فکر نکنم از قابليت های 7 دی استفاده کنيد فقط پولتون رو هدر ميديد
    لنز 24-105 هم واسه عکاسی توی خونه و فضا های بسته به اندازه کافی وايد نيست
    واسه کراپ 17-55 کنون بهتره

من جای شما بودم به جای دوربين لنز هام رو ارتقا ميدادم
    17-55 کانون يا 17-50 تامرون با نصف قيمت کنون با کيفيت خيلی خوب
    50 1.4 واسه پرتره
    70-200 هم واسه عکاسی از مسابقه های ورزشی (البته يکم سنگينه )
    Amateurism و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

من فک میکنم فقط به دلیل اینکه با منو وجای دکمه های کنون اشنایی دارید وممکنه راحتتر باشید7D بگیرید مناسبترباشه نسبت به D7000 نیکون وگرنه اگه بخواید دوربین روبفروشید,لنز18-55هم که لنزکیتش هست وبرای فروش خیلی لوازم کنون زیادی ندارید که تو فکرش باشید.و درمورد منووتنظیمات هم اگه نیکون بگیرید نهایتا2-3 روزه باهاش اشنا خواهید شد.(منظورم اینه که راحتتربودن وعادت روازاشنایی با منوو جای دکمه ها تفکیک کردم ) ولی اگه مقایسه ای با7100 کنید که دوربین جدیدی هست و ببینیداگه که امکانات اضافه شده اش ,به کارتون میاد, همون7100 رو بگیرید. درغیراینصورت اگه امکانات جدید7100 براتون بیکاری قراره بکشه, 7000 و 7دی بسیار دوربینهای خوب وقیمت پس داده ای هستند.(من باشم البته 7000 رو انتخاب میکنم یه مقدارسبکتره و کوچکتره. کلا انگارهمچی خانوادگی تره ولنزکیت خوبی هم داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    با خريد دوربين جديد تو اين رنجی که معرفی کرديد تفاوت انچنانی با دوربين خودتون نميبينيد
    فقط اينکه دوربين سنگين تری ميگيريد، فکر نکنم از قابليت های 7 دی استفاده کنيد فقط پولتون رو هدر ميديد
    لنز 24-105 هم واسه عکاسی توی خونه و فضا های بسته به اندازه کافی وايد نيست
    واسه کراپ 17-55 کنون بهتره

من جای شما بودم به جای دوربين لنز هام رو ارتقا ميدادم
    17-55 کانون يا 17-50 تامرون با نصف قيمت کنون با کيفيت خيلی خوب
    50 1.4 واسه پرتره
    70-200 هم واسه عکاسی از مسابقه های ورزشی (البته يکم سنگينه )
    البته ارتقا لنز همیشه پیشنهاد قابل بررسیی میتونه باشه وباید بهش فکر کرد. اما مجیدجان من با این جمله که تفاوت انچنانی بین450 دی و 7دی نیست , خیلی موافق نیستم.
    همینطوربا این جمله که "لنز 24-105 هم واسه عکاسی توی خونه و فضا های بسته به اندازه کافی وايد نيست" . باخرید7000 حدود2/5 میلیون +خرید24-120که حدود4 میلیونه اگه اشتباه نکرده باشم, یه ترکیبه6/5 میلیونیه خیلی مناسب خواهند داشت. همینطور7دی+24-105کنون.
    70-200 هم که کلا خارج از بودجه ایشونه وپیشنهاد خوبی نیستش.
    ملیسا تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

من نگفتم فرقی نداره ، گفتم ايشون از قابليت هايی که پول اضافه براش داده استفاده کافی رو نميکنه
    من خودم کنون 1000 600 50 دی رو داشتم اما با توجه به اختلاف قيمتی که دارن خروجی توی حالت عادی تفاوت چشمگيری که بشه فهمديد اين عکس با دوربين بهتری گرفته شده نداره
    اما يک لنز خوب يا فلش يا ..... تفاوت خيلی بيشتری توی خروجی ميده که بودن و نبودنش کاملاً به چشم مياد
    ايشون هم داره هزينه ميکنه که نتيجه بهتری بگيره

البته اين نظر منه
    Amir Abdolpanah و darkness_land تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaw نمایش پست ها
    دوستان
    من بین این سه گزینه میخوام یکیو انتخاب کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    canon 600d
    canon 650d
    nikon d5100
    مرسی
    سلام دوست عزیز.
    منم دقیقاً مثل شما روی همین گزینه ها گیر کردم. شما به نتیجه ای رسیدید؟
    بعضی از دوستان میگن نیکون بگیر برای نوز کمتر بعضی ها هم میگن کانن بگیر برای پردازنده بهتر و شارپ بودن عکس های طبیعتش. من خودم دلم با 650D هست ولی همچنان مردد هستم.

دوستان دیگر هم اگر میتونن به من و این دوست عزیزمون کمک کنن.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbazargani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    بعضی از دوستان میگن نیکون بگیر برای نوز کمتر بعضی ها هم میگن کانن بگیر برای پردازنده بهتر و شارپ بودن عکس های طبیعتش. من خودم دلم با 650D هست ولی همچنان مردد هستم.

سلام
    اين ميگنهاي حسي جايگاهي در اين محيط ندارد و بيشتر از روي ناآگاهي يا حرفهايي كه فروشنده ها از خودشان در مي آورند ريشه مي گيرد.اگر قصد راهنمايي داريد با تكيه بر تستهاي آزمايشگاهي و يا تجربه اي كه با علم به موضوع هست اين كار را انجام دهيد،در غير اين صورت فقط شخصي كه راهنمايي ميخواهد را به اشتباه خواهيد انداخت.
    RF_53، alir.، Amateurism و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2290

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbazargani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

سلام .
    (به عنوان کسی که تازه یه 650D خریده نظرمو میگم)
    من یه 6 سالی با یه S3IS کار کردم نه تمام وقت و لی خب کله ام پر از تئوری و مسائل عکاسی بود و تنها یه S3IS داشتم نه پایه و نه هیچی دیگه .
    بعد که خواستم DSLR بگیرم با توجه به بودجه و دانش و اطلاعاتم 650D خریدم هرچند معتقدم هیچ فرق اساسی با 600D نداره(الان دوستان حمله میکنن)
    و الان میگم چرا 600D نخریدم هرچند باز میدونم اگه 600D خریده بودم میگفتم حیف به DIGIC 5 که 650D .
    اگه مثل من تازه پا به دنیای DSLR گذاشته اید مثلا با 650D با یه کیت لنز 18-55 شروع کنید آنقدر مسائل برای آموختن زیاد است که به برند بازی و غیره واقعا وقت نمیکنیدو اینکه چرا کیت لنز 18-55 بگیرید ؟ ابتدا با لنز و مشکلات و به قولی با محاسن و معایب آنها آشنا شوید و نیاز خود را بشناسید بعد اقدام به خرید لنز بهتر بکنید.(شما همیشه میتوانید پول خرج کنید) تمام مسائلی که گفتی اعم از نویز و شارپ بودن ووووو بیشتر به خود عکاس بستگی داره و تواناییش(اماده حملات خمپاره ای )
    و نیکون نخریدم چون با نیکون هیچ آشنایی ندارم واز اصطلاحات و تکنولوژی بکار رفته در اونها بی اطلاع هستم( فقط اصطلاح ها فرق میکنه وبه نوعی تکنولوژی ها یکسانه و هر کدام از این دو شرکت معظم لااقل من یکی را سالیان دراز راضی نگه خواهد داشت)
    پ.ن:این یک تجربه شخصی و نظرات شخصی میباشد.
    Amir Abdolpanah، kiavash، behzad_paran و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط BAMDAD_SORKH نمایش پست ها
    سلام .
    (به عنوان کسی که تازه یه 650D خریده نظرمو میگم)
    من یه 6 سالی با یه S3IS کار کردم نه تمام وقت و لی خب کله ام پر از تئوری و مسائل عکاسی بود و تنها یه S3IS داشتم نه پایه و نه هیچی دیگه .
    بعد که خواستم DSLR بگیرم با توجه به بودجه و دانش و اطلاعاتم 650D خریدم هرچند معتقدم هیچ فرق اساسی با 600D نداره(الان دوستان حمله میکنن)
    و الان میگم چرا 600D نخریدم هرچند باز میدونم اگه 600D خریده بودم میگفتم حیف به DIGIC 5 که 650D .
    اگه مثل من تازه پا به دنیای DSLR گذاشته اید مثلا با 650D با یه کیت لنز 18-55 شروع کنید آنقدر مسائل برای آموختن زیاد است که به برند بازی و غیره واقعا وقت نمیکنیدو اینکه چرا کیت لنز 18-55 بگیرید ؟ ابتدا با لنز و مشکلات و به قولی با محاسن و معایب آنها آشنا شوید و نیاز خود را بشناسید بعد اقدام به خرید لنز بهتر بکنید.(شما همیشه میتوانید پول خرج کنید) تمام مسائلی که گفتی اعم از نویز و شارپ بودن ووووو بیشتر به خود عکاس بستگی داره و تواناییش(اماده حملات خمپاره ای )
    و نیکون نخریدم چون با نیکون هیچ آشنایی ندارم واز اصطلاحات و تکنولوژی بکار رفته در اونها بی اطلاع هستم( فقط اصطلاح ها فرق میکنه وبه نوعی تکنولوژی ها یکسانه و هر کدام از این دو شرکت معظم لااقل من یکی را سالیان دراز راضی نگه خواهد داشت)
    پ.ن:این یک تجربه شخصی و نظرات شخصی میباشد.
    من هم با این دوستمون موافق هستم..بنده هم تصمیم گرفتم 600D رو خرید کنم...درسته من هم بررسی کردم و با توجه به قیمت این دوربین رو مناسب دونستم....تفاوت های خیلی جزیی با 650d داره و هر دو دوربین در رنج خودشون خوب هستند...به هر حال 500 تومان تقریبا اختلاف قیمت دارند و بستگی به بودجه خودتون داره.هر کسی 1 نظری داره ...مثلا خود من تصمیم گرفتم 600d بگیرم و جای این 500 تومان رو بزارم روی پول برای خرید لنز/....