صفحه 520 از 1201 نخستنخست ... 20 420 470 510 516 517 518 519 520 521 522 523 524 530 570 620 1020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,191 تا 5,200 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط armin39 نمایش پست ها
    با تشکر مجدد از همه دوستان...فقط دوستان کسی اطلاعاتی در مورد panasonic gh2 و قیمت این دوربین داره؟؟قابل مقایسه با 600دی کنون هست؟؟اینکه میگن این دوربین هک میشه منظور چیه؟؟
    آرمین جان من که روی کاغذ این دو دوربینو با هم مقایسه کردم اولین چیزی که دیدم اختلاف قیمت وحشتناکشونه! ( اگه سایت snapsort اشتباه نکرده باشه! ) به نظر من که اصلا قابل مقایسه نیست. اگه واقعا قیمت پاناسونیک همین باشه من به شخصه ترجیح میدم کنون بگیرم روش دو تا لنز پدر مادر دار هم بگیرم با تجهیزات دیگه! خصوصا که فکر نمیکنم تجیهزات یا خدمات پس از فروش خوب برای پاناسونیک اینجا راحت مهیا باشه. بازم اساتید و دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن. در مورد هک شدنش هم خیلی خلاصه و کوتاه که نگاه انداختم یک سری امکانات مثل hdmi ، ایزو بالاتر و ... به دوربین اضافه میشه ولی بازم به شخصه همون کنون ترجیح میدم با تجهیزات بهتر.
    موفق باشی
    یا حق

كاربر همراه
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    آرمین جان این لنزها برای فیلمبرداری خیلی عالین. با این لنزا شما دیگه دغدغه از دست دادن فوکوس رو سوژه متحرک نداری.
    پ.ن: بعد از یک هفته غیبت و سفرکاری، دوباره به خدمت دوستان رسیدم.
    البته این طور هم فکر نکنید که سوژه متحرک در هر شراطی در فوکوس قرار می گیره... فقط یک سری شات های خاص با رعایت یک سری حرکت های منظم سوژه در فوکوس اتومات لنز قرار می گیره که خیلی راحت بگم در 90 درصد موارد از فیلمبرداری این نوع فوکوس به هیچ دردی نمی خوره و باید برگردی سراغ همون Manual Focus... به طور کل در فیلمسازی حرفه ایی لنزهای stm اصلا جایگاهی ندارند.
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آرمین جان من که روی کاغذ این دو دوربینو با هم مقایسه کردم اولین چیزی که دیدم اختلاف قیمت وحشتناکشونه! ( اگه سایت snapsort اشتباه نکرده باشه! ) به نظر من که اصلا قابل مقایسه نیست. اگه واقعا قیمت پاناسونیک همین باشه من به شخصه ترجیح میدم کنون بگیرم روش دو تا لنز پدر مادر دار هم بگیرم با تجهیزات دیگه! خصوصا که فکر نمیکنم تجیهزات یا خدمات پس از فروش خوب برای پاناسونیک اینجا راحت مهیا باشه. بازم اساتید و دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن. در مورد هک شدنش هم خیلی خلاصه و کوتاه که نگاه انداختم یک سری امکانات مثل hdmi ، ایزو بالاتر و ... به دوربین اضافه میشه ولی بازم به شخصه همون کنون ترجیح میدم با تجهیزات بهتر.
    موفق باشی
    یا حق
    امیر جان سلام آقا خسته نباشید...این فابل رو من برای مقایسه کیفیت فیلم برداری این دو دوربین دیدم
    http://vimeo.com/23395345
    اگه وقت کردید 1 نگاهی بندازید...تو چند تصویر این دو دوربین رو توی فیلم برداری مقایسه کرده ....به نظر میرسه توی فیلم برداری gh2 بهتر عمل کرده و توی فیلم کاملا مشهود هست این تفاوت..
    حرف شما کاملا صحیح هست و 100 درصد خدمات کانن بهتر از پاناسونیک هست ..اما به هر حال قبل خرید دوست دارم همیشه با توجه به پولی که می دم بهترین خرید و انجام داده باشم.....و موافق با حرف شما هستم برای خرید لنز مناسب کنار 600 دی کانن....فقط آقا امیر قیمت تقریبی این دوربین پاناسونیک رو ندارید در حال حاظر؟
    amir.komeily تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

امیر جان سلام آقا خسته نباشید...این فابل رو من برای مقایسه کیفیت فیلم برداری این دو دوربین دیدم
    اگه وقت کردید 1 نگاهی بندازید...تو چند تصویر این دو دوربین رو توی فیلم برداری مقایسه کرده ....به نظر میرسه توی فیلم برداری gh2 بهتر عمل کرده و توی فیلم کاملا مشهود هست این تفاوت..
    حرف شما کاملا صحیح هست و 100 درصد خدمات کانن بهتر از پاناسونیک هست ..اما به هر حال قبل خرید دوست دارم همیشه با توجه به پولی که می دم بهترین خرید و انجام داده باشم.....و موافق با حرف شما هستم برای خرید لنز مناسب کنار 600 دی کانن....فقط آقا امیر قیمت تقریبی این دوربین پاناسونیک رو ندارید در حال حاظر؟
    آرمین جان هنوز کلیپ ندیدم ولی الان که دقیقتر نگاه انداختم حق با شماست پاناسونیک گویا فیلمبرداری خیلی خوبی داره به همراه سیستم فوکوس خودکار قوی تر در فیلمبرداری. در مورد قیمت هم به نظرم تو این تاپیک یک پست بزن اینجا آف تاپیک میشه. دنبال میگردم اگه چیزی پیدا کردم برات پ.خ میکنم.
    یا حق

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آرمین جان هنوز کلیپ ندیدم ولی الان که دقیقتر نگاه انداختم حق با شماست پاناسونیک گویا فیلمبرداری خیلی خوبی داره به همراه سیستم فوکوس خودکار قوی تر در فیلمبرداری. در مورد قیمت هم به نظرم تو این تاپیک یک پست بزن اینجا آف تاپیک میشه. دنبال میگردم اگه چیزی پیدا کردم برات پ.خ میکنم.
    یا حق
    مرسی آقا امیر...واقعا لطف دارید...من این لینک رو پیدا کردم که به گفته ایشون و چند سایت خارجی بعد از هک با 5d mk2 رقابت می کنه و کیفیت فیلم هایی که دانلود کردم هم تقریبا همین رو نشون می ده....ممنون میشم به این لینک هم نگاهی بندازید که اطلاعات زیادی در مورد این دوربین گذاشته ...تو این لینک گفته شده بعد از هک دیتاریت به 176 mbit رسیده که واقعا جالب بود برام..بهتره نظر بقیه دوستان رو هم بدونیم راجب این موضوع پیش آمده

60fps٬Canon 5D MK II٬DSLR٬GH2٬GH3٬Panasonic GH2٬Panasonic GH3٬PL Mount
    ویرایش توسط armin39 : Saturday 27 July 2013 در ساعت 12:23

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

كيفيت تصاوير فيلمبرداري شده در دوربيني با سنسور سايز ميكرو 4/3 بهتر از دوربين با سنسور فول فريم است؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام، من در حال حاضر canon 450D با لنز كيت خودش 18-55 دارم. مي‌خوام يه دوربين جديد بخرم، بودجه ام هم حدود 6 تا نهايتا 5/6 ميليونه. بين سه تا گزينه ترديد دارم،
    - 7D canon با يه لنز 24-105 L USM
    -D7100 nikon با لنز كيت خودش 18-105
    - D7000 nikon با يه لنز بهتر
    ضمنا من به طور حرفه‌اي عكاسي نمي كنم و فيلد مورد نظرم عكس پرتره و خانوادگي است، و چون نقاشم گاهي از فضاهاي داخلي عكس مي‌گيرم، گاهي هم از اسب و مسابقات سواركاري عكاسي مي‌كنم. كلا فك كنم يه پكيج سبك همه كاره لازم داشته باشم. خواهشمندم راهنماييم كنيد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    36

مرسی آقا امیر...واقعا لطف دارید...من این لینک رو پیدا کردم که به گفته ایشون و چند سایت خارجی بعد از هک با 5d mk2 رقابت می کنه و کیفیت فیلم هایی که دانلود کردم هم تقریبا همین رو نشون می ده....ممنون میشم به این لینک هم نگاهی بندازید که اطلاعات زیادی در مورد این دوربین گذاشته ...تو این لینک گفته شده بعد از هک دیتاریت به 176 mbit رسیده که واقعا جالب بود برام..بهتره نظر بقیه دوستان رو هم بدونیم راجب این موضوع پیش آمده

60fps٬Canon 5D MK II٬DSLR٬GH2٬GH3٬Panasonic GH2٬Panasonic GH3٬PL Mount
    هک gh2 کلا هک عجیبیه... از نظر کیفیت تفاوت داره با میان نرم افزار کنون (magiclantern). بالا بردن دیتاریت gh2 به حدی بود که خیلی ها باور نمی کردن این دوربین به چنین کیفیتی برسه... دوربینی که تا قبل از اون در مصارف خانگی فیلمبرداری می شد راهش به صنعت فیلمسازی باز شد ... از نظر کیفیت بله آقای چگینی حتی به فول فریمی مثل 5d mark ii نزدیک شد... اما هیچگاه عمق میدان یه دوربین فول فریم رو نداره.. به هر حال gh2 بعد از هک نرم افزاری در فیلمبرداری فقط کیفیت به مراتب بالاتری از 600d , 550d داره.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

جناب آرمین
    اگر فیلم برداری براتون مهمه و به گزینه 600D رسیدی با لنزهای STM که دوستان پیشنهاد داده اند توصیه میکنم از 650D یا 700D با این لنزها (STM) استفاده کنید چون فیلم برداری در حال live view باید انجام شود و این بدنه های امکان فوکوس سریع(Phase Detection) را دارد ولی 600d این قابلیت را ندارد.
    در زمینه فیلم برداری لنز های STM با سنسور جدید 650D , 700D بهینه سازی شده اند.
    Amateurism، mhbazargani، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mooli63 نمایش پست ها
    هک gh2 کلا هک عجیبیه... از نظر کیفیت تفاوت داره با میان نرم افزار کنون (magiclantern). بالا بردن دیتاریت gh2 به حدی بود که خیلی ها باور نمی کردن این دوربین به چنین کیفیتی برسه... دوربینی که تا قبل از اون در مصارف خانگی فیلمبرداری می شد راهش به صنعت فیلمسازی باز شد ... از نظر کیفیت بله آقای چگینی حتی به فول فریمی مثل 5d mark ii نزدیک شد... اما هیچگاه عمق میدان یه دوربین فول فریم رو نداره.. به هر حال gh2 بعد از هک نرم افزاری در فیلمبرداری فقط کیفیت به مراتب بالاتری از 600d , 550d داره.
    يعني مثلاً از نظر مقدار نويز در نور كم مشابه 5D MK II است؟