صفحه 536 از 1201 نخستنخست ... 36 436 486 526 532 533 534 535 536 537 538 539 540 546 586 636 1036 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,351 تا 5,360 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط ether نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سایت ... آورده این مدل رو

4,625,000 تومان
    Kit 18-135 STM

یکی بره بخره و خبرشرو بده و ما رو از بی خبری در بیاره

قیمت بدنه ی تنها هم 3545000 میدن گویا
    دنبال چه خبری هستید که در ریویوها نیست؟
    من چند وقت پیش این بدنه را تست کردم. اولین چیری که توجه منو جلب کرد کیفیت بدنه پایینتر از بدنه های حرفه بود از نظر کیفیت ساخت بهر حال اگر بدنه فعلی شما سه رقمی باشد شما را راضی میکند.
    امکان تست کیفیت خروجی را نداشتم ولی از تستها مشخص است که بهبود کمی نسبت به 60دی داشته است.
    اما از بدنه و کیفیت عکس بگذریم تفاوت این بدنه با بدنه های دیگر سیستم فکوس آن است. فکوس در لایوویو برای عکاسی سرعت مناسبی دارد. قطعا سریعترین سرعت فکوس لایویو نیست حتی در مقایسه با فکوس کنتراستی اما فکوس نرم و بدون پرشی دارد بعلاوه شما امکان مشخص کردن نقطه فکوس را بر روی صفحه نمایش لمسی دارید. بهمین خاطر فکوس دستی در فیلمبرداری در این دوربین بسیار ساده و دقیق است. کافی است بر روی جایی که میخواهید فکوس شود روی صفحه نمایش اشاره کنید. فکوس اتوماتیک هم بسیار خوب عمل میکرد و برای کارهای غیر حرفهای کاملا کارا بود.
    درکل من این بدنه را به کسی که در حال حاظر بدنه سه رقمی دارد ویا به دنبال بدنه ای با امکان فیلمبرداری خوب است پیشنهاد میکنم اما برای کسی که به فیلمبرداری جدی نگاه نمیکند و بدنه دو رقمی دارد ارتقای قابل توجهی نیست بهتر است منتظر 7دی مارک دو باشد.
    ویرایش توسط M.Mobin : Monday 30 September 2013 در ساعت 20:53 دلیل: حذف تبلیغات از نقل قول
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    دنبال چه خبری هستید که در ریویوها نیست؟
    من چند وقت پیش این بدنه را تست کردم. اولین چیری که توجه منو جلب کرد کیفیت بدنه پایینتر از بدنه های حرفه بود از نظر کیفیت ساخت بهر حال اگر بدنه فعلی شما سه رقمی باشد شما را راضی میکند.
    امکان تست کیفیت خروجی را نداشتم ولی از تستها مشخص است که بهبود کمی نسبت به 60دی داشته است.
    اما از بدنه و کیفیت عکس بگذریم تفاوت این بدنه با بدنه های دیگر سیستم فکوس آن است. فکوس در لایوویو برای عکاسی سرعت مناسبی دارد. قطعا سریعترین سرعت فکوس لایویو نیست حتی در مقایسه با فکوس کنتراستی اما فکوس نرم و بدون پرشی دارد بعلاوه شما امکان مشخص کردن نقطه فکوس را بر روی صفحه نمایش لمسی دارید. بهمین خاطر فکوس دستی در فیلمبرداری در این دوربین بسیار ساده و دقیق است. کافی است بر روی جایی که میخواهید فکوس شود روی صفحه نمایش اشاره کنید. فکوس اتوماتیک هم بسیار خوب عمل میکرد و برای کارهای غیر حرفهای کاملا کارا بود.
    درکل من این بدنه را به کسی که در حال حاظر بدنه سه رقمی دارد ویا به دنبال بدنه ای با امکان فیلمبرداری خوب است پیشنهاد میکنم اما برای کسی که به فیلمبرداری جدی نگاه نمیکند و بدنه دو رقمی دارد ارتقای قابل توجهی نیست بهتر است منتظر 7دی مارک دو باشد.
    دنبال دعوا که نیستم مسلما
    منتظر یه همچین پستی از جناب عالی که تست کردی و اگه بتونی مقایسه کنی
    فک کنم تاپیک هم به همین دلیل زده شده، نه!!؟

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط ether نمایش پست ها
    دنبال دعوا که نیستم مسلما
    منتظر یه همچین پستی از جناب عالی که تست کردی و اگه بتونی مقایسه کنی
    فک کنم تاپیک هم به همین دلیل زده شده، نه!!؟
    سلام؛

پست شما چند تا اشكال دارد.
    يكي اينكه اعلام قيمت بايد در تاپيك ديگري باشد:

آخرين قيمت دوربين هاي كانن

دوم اينكه اين تاپيك صرفا در مورد مقايسه 70D و D7100 ايجاد شده كه شما تجربيات دوستان را در زمينه 70D پرسيده ايد. مثلا بايد در اينجا مطرح مي‌شد:

Canon EOS 70D

سوم اينكه تا جايي كه يادم مي آيد، لينك دادن به سايتهاي فروش و ... قبلا در فروم عكاسي ممنوع بود.
    Amin.S تشکر می‌کند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر جديد
    تشکر کرده
    45

من کنون 550d دارم ولی فکر میکنم که آینده نزد نیکون باشه دو سال است که در اکثر رقابت های مدل با مدل ( در یک رده ) را نیکون برنده شده. منم شک دارم کوچ کنم به نیکون یا کنون از این حالت در میاد ؟
    خیلی دوست داشتم دیگه این مدل بتونه جلوی d7100 قد علم کنه . کیفیت عکس های این مدل هم کمی پایینتر از نیکون هست.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط ama2000 نمایش پست ها
    من کنون 550d دارم ولی فکر میکنم که آینده نزد نیکون باشه دو سال است که در اکثر رقابت های مدل با مدل ( در یک رده ) را نیکون برنده شده. منم شک دارم کوچ کنم به نیکون یا کنون از این حالت در میاد ؟
    خیلی دوست داشتم دیگه این مدل بتونه جلوی d7100 قد علم کنه . کیفیت عکس های این مدل هم کمی پایینتر از نیکون هست.
    البته این بحث خارج ازاین تاپیک هست، ولی دارید اشتباه میکنید.نمیشه نیکون روبرنده دونست. ومن که ندیدم کیفیت ۷۱۰۰ بالاتراز ۷۰دی باشه! کدوم سمپل ها مد نظرتون هست؟
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

درود
    دوستان قصد خرید dslr دارم ولی بودجم محدوده و نهایتا تا 1800 میتونم هزینه کنم چنتا مدل مد نظرمه ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر مدل بهتری سراغ داری معرفی کنی
    1.چقدر بین 550d و 600d تفاوت هست برای من که اماتورم و از کامپکت خوشم نمیاد قابل ملاحظه هست و ارزش پرداخت پول بیشتر برای 600d داره
    2.دوبین نیکون 3200 چطور نسبت به دو مدل بالا کدومشون رو تو الویت بذارم خودم بیشتر از کنون خوشم میاد ولی این مدل نیکون هم خیلی خوش قیمته و هم 24.1 مگاپیکسله نمیدونم کیفیت عکس نسبت به مدل بالا چطوره
    3.g1x نسبت به این dslr های نام برده تو چه سطهی هست ارزش خرید داره چون هم قیمت 3200 نیکون هست تقریبا
    توقعاتم کیفت عکس زنده بودن رنگ و نویز کمتر مصارفمم برای خانواده عکس و فیلم تو محیط های بسته و طبیعت
    پیشاپیش ممنون از بزرگواریتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    دوستان قصد خرید dslr دارم ولی بودجم محدوده و نهایتا تا 1800 میتونم هزینه کنم چنتا مدل مد نظرمه ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر مدل بهتری سراغ داری معرفی کنی
    1.چقدر بین 550d و 600d تفاوت هست برای من که اماتورم و از کامپکت خوشم نمیاد قابل ملاحظه هست و ارزش پرداخت پول بیشتر برای 600d داره
    2.دوبین نیکون 3200 چطور نسبت به دو مدل بالا کدومشون رو تو الویت بذارم خودم بیشتر از کنون خوشم میاد ولی این مدل نیکون هم خیلی خوش قیمته و هم 24.1 مگاپیکسله نمیدونم کیفیت عکس نسبت به مدل بالا چطوره
    3.g1x نسبت به این dslr های نام برده تو چه سطهی هست ارزش خرید داره چون هم قیمت 3200 نیکون هست تقریبا
    توقعاتم کیفت عکس زنده بودن رنگ و نویز کمتر مصارفمم برای خانواده عکس و فیلم تو محیط های بسته و طبیعت
    پیشاپیش ممنون از بزرگواریتون
    دوست عزیز فکر اول باید بگم اگه قصدتون عکاسی حرفه ای و پیشرفت توی این زمینه باشه بهتره به g1x فکر نکنی و همون SLR تهیه کنی. در خصوص بادی هایی که فرمودی هم 3200 گزینه خوبیه توی این رنج قیمت.
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر اول باید بگم اگه قصدتون عکاسی حرفه ای و پیشرفت توی این زمینه باشه بهتره به g1x فکر نکنی و همون SLR تهیه کنی. در خصوص بادی هایی که فرمودی هم 3200 گزینه خوبیه توی این رنج قیمت.
    ممنون ولی مگاپیکسل برام مهم نیست کیفیت عکس مهمتره و نویز کمتر چون با فوتو شاپ زیاد میونه ای ندارم میخوام دوربین کیفت خروجی عکس پردازشیش جوری باشه که نیاز به ادیت نداشته باشه کیفیت و ثبت جزئیات 3200 نسبت به 550d و600d کنون چطوره کدومشون میتونن تو محیطای کم نور داخل خونه با نویز کمتر و جزئیات بهتری عکس بگیر و این موضع رو هم اضافه کنم که از استفاده از فلش دوربین برای عکس بیذارم چون کلا عکسو بهم میریزه

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

در مورد نمونۀ نیکونی نمی دونم، اما در مورد دو مدل کنن، من تاحالا 3تا دوربین 600دی رو دیدم از نزدیک و باهاشون کار کردم. جالبه بدونید که نویز 600دی از 550دی بیشتره، با اینکه یک نسل بعد از 550 اومده. ال سی دی چرخان و یکی دوتا آپشن جزئی دیگه برتری های 600 دی هستن به 550دی. اما همونطور که گفتم، نویز 550 کمتره از 600، تا جایی که من دیدم. (سایت DxO رفتار سنسور 550 و 600 رو خیلی خیلی شبیه به همدیگه توصیف می کنه، اما چیزی که من دیدم، اندکی نویز بیشتر 600 بود.) این رو هم اضافه کنم به صحبتم که 550 یک سنسور مادون قرمز داره که وقتی سرتون رو نزدیک می کنید که توی ویزور رو نگاه کنید، ال سی دی رو خاموش می کنه. هم باعث بهبود کارایی باتریش میشه، هم چشم رو موقع دیدن توی ویزور اذیت نمی کنه. اما این رو هم در نظر بگیرید که 550 دوربین 3 نسل قبل هست و دیگه یواش یواش باید از رده خارج دونستش.
    سنسور 3200 در ایزوهای پایین بهتر از نمونه های کننی عمل می کنه و در کل مجهز به سنسور به روز تری هست. در کل اختلاف فاحشی بین این سه بدنه نمی بینید که بخواد براتون خیلی عوض کنه معادلات رو. قیمت ها رو نگاه کنید، به لنزهایی که میخواید فکر کنید و انتخاب کنید.
    majidw980 تشکر می‌کند.
    امیرحسین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    در مورد نمونۀ نیکونی نمی دونم، اما در مورد دو مدل کنن، من تاحالا 3تا دوربین 600دی رو دیدم از نزدیک و باهاشون کار کردم. جالبه بدونید که نویز 600دی از 550دی بیشتره، با اینکه یک نسل بعد از 550 اومده. ال سی دی چرخان و یکی دوتا آپشن جزئی دیگه برتری های 600 دی هستن به 550دی. اما همونطور که گفتم، نویز 550 کمتره از 600، تا جایی که من دیدم. (سایت DxO رفتار سنسور 550 و 600 رو خیلی خیلی شبیه به همدیگه توصیف می کنه، اما چیزی که من دیدم، اندکی نویز بیشتر 600 بود.) این رو هم اضافه کنم به صحبتم که 550 یک سنسور مادون قرمز داره که وقتی سرتون رو نزدیک می کنید که توی ویزور رو نگاه کنید، ال سی دی رو خاموش می کنه. هم باعث بهبود کارایی باتریش میشه، هم چشم رو موقع دیدن توی ویزور اذیت نمی کنه. اما این رو هم در نظر بگیرید که 550 دوربین 3 نسل قبل هست و دیگه یواش یواش باید از رده خارج دونستش.
    سنسور 3200 در ایزوهای پایین بهتر از نمونه های کننی عمل می کنه و در کل مجهز به سنسور به روز تری هست. در کل اختلاف فاحشی بین این سه بدنه نمی بینید که بخواد براتون خیلی عوض کنه معادلات رو. قیمت ها رو نگاه کنید، به لنزهایی که میخواید فکر کنید و انتخاب کنید.
    ممنون ببخشید که پر حرفی میکنم ولی 650d چطور نسبت به این چند مدل ایا ارزش پرداخت پول بیشتر رو داره یا باز هم تفاوت خاصی توش نیست یک مسئله ی دیگه اینه که من حرفه ای نیستم و فقط میخوام به بهترین شکل لحظاتی که میخوام ثبت کنم آیا با توجه به این موضوع بازهم کنون 550d پیشنهاد نمیشه ی دوربین وقتی از رده خارج بشه چه اتفاقی میوفته ممکنه بعدها گریبان گیرم بشه
    بازم تشکر