صفحه 540 از 1201 نخستنخست ... 40 440 490 530 536 537 538 539 540 541 542 543 544 550 590 640 1040 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,391 تا 5,400 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    بطور كلي دي ٣٠٠ كيفيت وعملكرد نويزي بهتري داره.جداي از نداشتن امكان فيلمبرداري كه نميدانم براي شما مهم هست يانه ، اگر يك دي٣٠٠ نو را با ٣٢٠٠ مقايسه كنيد بي شك براي عكاسي صرف ، حتما دي٣٠٠ بهتراست.ان ٤-٥ سال ،در خروجي باعث نگراني نيست ، بلكه بايد ديد كه به چه قيمتي وبا چه وضعيت ظاهري به شما پيشنهادشده؟ اگه ازاين دي٣٠٠ در اتليه استفاده شده بعيدهست كه وضعيت خوبي داشته باشه.به هرحال بايد قيمت ووضعيتش رو....
    با تشکر

آون دوربین که من تا به خودم بجنبم فروخته شد، ولی همچنان ذهنم درگیره اینه که برم دنبالش یا نه.
    شما چه قیمتی رو برای یه دست دوم تمیز پیشنهاد میکنید؟1.5 خوبه؟ چند هزار شات؟ و مشکل اصلی دوربین D300 غیر از فیلم برداری رو چی میدونید؟
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    با تشکر

آون دوربین که من تا به خودم بجنبم فروخته شد، ولی همچنان ذهنم درگیره اینه که برم دنبالش یا نه.
    شما چه قیمتی رو برای یه دست دوم تمیز پیشنهاد میکنید؟1.5 خوبه؟ چند هزار شات؟ و مشکل اصلی دوربین D300 غیر از فیلم برداری رو چی میدونید؟
    مشكل زماني پيش مياد مياد كه شما نيازي داشته باشيد و دوربينتون نتونه انجلم بده ! به اين ترتيب شما امكاناتي كه در ٣٢٠٠ داريد رو در دي٣٠٠ هم خواهيد داشت. بنابراين فك نميكنم جاي نگراني باشه. منتها خوب من اگه بودم ، بيشتر به يه دي٧٠٠٠ دست دوم فكر ميكردم. به اين دليل كه الان نوي اين دوربين اگه اشتباه نكنم حدود٢٢٠٠ هزار هست واحتمالا باحدود١٦٠٠-٧٠٠ ميشه دست دومش رو پيداكرد. والبته به اندازه يه دوربين قديمي تر كار نكرده.
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

مشكل زماني پيش مياد مياد كه شما نيازي داشته باشيد و دوربينتون نتونه انجلم بده ! به اين ترتيب شما امكاناتي كه در ٣٢٠٠ داريد رو در دي٣٠٠ هم خواهيد داشت. بنابراين فك نميكنم جاي نگراني باشه. منتها خوب من اگه بودم ، بيشتر به يه دي٧٠٠٠ دست دوم فكر ميكردم. به اين دليل كه الان نوي اين دوربين اگه اشتباه نكنم حدود٢٢٠٠ هزار هست واحتمالا باحدود١٦٠٠-٧٠٠ ميشه دست دومش رو پيداكرد. والبته به اندازه يه دوربين قديمي تر كار نكرده.
    و در صورت نياز فروشش هم خيلی راحت تر از يک دوربين قديميه
    kiavash تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    مجید خان، با 2100 نمی تونی یه بدنۀ پایین و لنز بالا بخری، بودجه ات کمه. اگه بتونی یه ذره بیشتر هزینه کنی شاید بشه به لنز 15-85 دست دوم و بادی پایین فکر کرد.
    در مورد فرقشون که خیلی زیاده، این رو مطمئن باش :) سایز پیکسل کوچکتر کامپکتها، داینامیک رنجشون رو پایین میاره. رفتار نویزی خوبی هم به همین دلیل ندارن. لنزهاشون هم معمولا فقط زومش زیاده (حاصل تقسیم بیشترین عدد فاصله کانونی به کوچیکترینش رو زوم میگن. مثلا لنز 15-85، حدود 5.7 برابر زوم داره.) و به خاطر زوم زیاد، معمولا کیفیت ساخت ها به اندازۀ لنزهای اس ال آر ها نیست. به خاطر سایز کوچیک سنسور و فاصله کانونی های کم، عمق میدان کم رو عملا سخت میتونی بدست بیاری و ... اگه به "عکاسی" فکر می کنی و نه به "عکس گرفتن"، به اس ال آر باید قدم بذاری دیر یا زود :)
    وافعا ممنونم عزیز دلیل اینکه تا بحال دوربین نگرفتم همین بوده وقتی برای اولین بار عکسهای گوشی کا800دم رو با اون همه تبلیغات تو کامپیوتر دیدم متوجه این موضوع شدم که هر ارزونی بی علت نیست تا بعد از کلی مطالعه متوجه شدم دوربین به چی میگن کیفیت خیلی از این کامپکتهای تو بازار حتی با دوربین گوشی هم قابل مقایسه نیست فقط پول زوم الکیشونو میگیرن و با اسباب بازی فرقی ندارن
    ممنونم از راهنماییهای خوبتون

كاربر جديد Nafiseh.s آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام به همه دوستان
    من به تازگي شروع به يادگيري عكاسي به صورت آكادميك كردم. و طبيعتا فعلن قادر به تشخيص استعداد خودم در شاخه هاي مختلف عكاسي نسيتم و صرفا براساس علاقه وارد گود يادگيري عكاسي شدم. خب براي ورود يك دوربين nikon d3200 رو خريداري كردم. البته با اين نيت كه بعد از پيشرفت تو اين رشته و شناختن درست خودم بتونم به دوربين هاي بهتر ارتقا بدم براي آموختن هاي بيشتر و بيشتر. خيلي دوست دارم از نظرات دوستان راجع به درستي يا نادرستي انتخابم مطلع بشم و اينكه آيا لازمي لنز بهتري تهيه كنم يا نه . پيشاپيش ممنون از راهنماييتون.

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

من هم در ذهنم اول همین دوربین D7000 بود، ولی فکر میکردم گرونتر از این مقداری که شما میگید باشه! حالا باز چک میکنم. مرسی در هر صورت از راهنمایی. فکر کنم شما قبلا D7000 داشتین، درست فکر میکنم؟ در این صورت مشکلات اصلی D7000 رو چی میدونین؟

سلام به همه دوستان
    من به تازگي شروع به يادگيري عكاسي به صورت آكادميك كردم. و طبيعتا فعلن قادر به تشخيص استعداد خودم در شاخه هاي مختلف عكاسي نسيتم و صرفا براساس علاقه وارد گود يادگيري عكاسي شدم. خب براي ورود يك دوربين nikon d3200 رو خريداري كردم. البته با اين نيت كه بعد از پيشرفت تو اين رشته و شناختن درست خودم بتونم به دوربين هاي بهتر ارتقا بدم براي آموختن هاي بيشتر و بيشتر. خيلي دوست دارم از نظرات دوستان راجع به درستي يا نادرستي انتخابم مطلع بشم و اينكه آيا لازمي لنز بهتري تهيه كنم يا نه . پيشاپيش ممنون از راهنماييتون.
    دوست عزیز تبریک میگم برای خرید دوربین جدیدتون، دوربین بسیار خوب و کاربردی هستش. برای شروع بسیار خوبه و لذت بخشه کار کردن باهاش. ولی بعد یه مدتی ممکنه با منوهاش که اجازه تنظیمات پیچیده رو بهتون نمیده (و یا اینکه برا هر چیزی یک دکمه نیس) کمی مشکل پیدا کنید با دوربین. اما تاکید میکنم که دوربین عالی هستش برای شروع کار.
    Nafiseh.s تشکر می‌کند.
    Nikon D3200
    ~احسان عالی مهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام خدمت اساتید

یک کلام کانن 60D یا نیکون D5200 ؟

كاربر همراه niknam_eh آواتار ها
    تشکر کرده
    244

سلام به همه دوستان . من حدود 4 سال به طور جدی عکاسی میکنم البته با یه دوربین ساده (canon sx130) و الان میخوام کمکم به فکر ارتقا دوربینم باشم. حدود 1.5 تا 2 میلیون بودجه دارم. بیشتر کار منظره و طبیعت میکنم ولی تازگیا توی یک آتلیه مشغول شدم. البته عکاسی خارج از آتلیه برام اولویت داره. با این حال چه دوربینی رو واسه من مناسب میدونید.

--------------------------------
    پ.ن: نظرتون راجب D3100 و 600d چیه؟ گزینه های دیگه از جمله دست دوم که با بودجه من جور باشه هم پذیرا هستیم
    تا مپنداری فلک روزی به کس ارزان دهد
    جان ستاند در بها گردون به هر کس نان دهد
    ابر و گل در پرده گویندت حدیثی کاسمان
    سازدت گریان گرت یک دم لب خندان دهد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط niknam_eh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . من حدود 4 سال به طور جدی عکاسی میکنم البته با یه دوربین ساده (canon sx130) و الان میخوام کمکم به فکر ارتقا دوربینم باشم. حدود 1.5 تا 2 میلیون بودجه دارم. بیشتر کار منظره و طبیعت میکنم ولی تازگیا توی یک آتلیه مشغول شدم. البته عکاسی خارج از آتلیه برام اولویت داره. با این حال چه دوربینی رو واسه من مناسب میدونید.

پ.ن: نظرتون راجب D3100 و 600d چیه؟ گزینه های دیگه از جمله دست دوم که با بودجه من جور باشه هم پذیرا هستیم
    اگه بتونید کمی صبر کنید و بودجه خودتون رو 200-300 افزایش بدید و به 5200 فکر کنید بصرفه تره. تا یه بدنه قدیمی تر یا دست دوم بخرید.
    niknam_eh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط niknam_eh نمایش پست ها

چند روز پيش يه آگهی تو يکی از سايت ها ديدم کنون 40 دی رو زده بود 650 تومن
    البته مشکوک بود اينقدر ها هم نبايد ارزون باشه اما من جای شما بودم يه بدنه تو همين مايه ها 1 تومن پيدا ميکردم
    و 1 تومن هم واسه لنز هزينه ميکردم
    niknam_eh تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid