صفحه 665 از 1201 نخستنخست ... 165 565 615 655 661 662 663 664 665 666 667 668 669 675 715 765 1165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,641 تا 6,650 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

دوستان دارم میرم خرید.مموری و فیلتر و کیف و هر چی که لازمه رو میشه بگید سریع!!
    مارک هاشون رو بگید تا از اونا بخرم.هرچی که لازمه بگید تا بگیرم...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    سلام
    البته دیر شده برای ارائه اطلاعات ولی در کنار دوربین موارد زیر هم (البته از یک مکان دیگر) خرید کنید بد نیست!
    1- مموری کارت با قابلیت 16 یا 32 گیگ و ترجیحا Sandisk
    2- کیف دوربین را باید متناسب با تجهیزات جانبی که دارید خریداری کنید و بنابراین بهته یک کیف ساده از شرکت هایی مثل CaseLogic و یا Vanguord و یا کیفهای معروفی که در بازار موجود هست تهیه شود.
    3- محافظ صفحه LCD به اصطلاح ضد خش و ... خیلی اهمیت ندهید!!
    4- تهیه یک دستمال Micro Fiber برای تمیز کردن سطوح لنز خالی از لطف نیست. حتی می توانید کیت کامل تنظیف را تهیه بفرمایید تا در آینده برای تمیز کردن سطح سنسور و سطوح ریز دوربین هم مشکلی نداشته باشید. شرکت های hama، Hoya و Vanguord در این بخش محصولاتی دارند که شامل دمنده، دستمال ماکروفایبر، کاغذ یا مواد خاص تمیز کننده سطوح اپتیکی هستند.
    5- سه پایه که البته با توجه به نوع استفاده شما می تواند از حدود 100 هزار تومان تا 1 میلیون تومان هزینه به خود اختصاص دهد.
    6- برعکس نظر اکثر فروشندگان به نظر من اصراری به خرید فوری فیلتر نداشته باشید و برای خرید و انتخاب فیلتر مناسب کارتان با دقت تحقیق بفرمایید! این بخش مهمترین جایی هست که معمولا اشتباهاتی را در انتخاب منجر می شود. و معمولا بیشترین سود را برای فروشندگان دارد.
    johnny_depp، nicebluesky، Davood21 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

میزان بودجه تعیینی برای این لوازم چقدر است معمولا لوازم جانبی با مارک کنن ونیکون در بازار ازجمله باطری وفیلتر و.... فکر میکنم تقلبی باشند
    msh2200 تشکر می‌کند.
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

دوربیم 700D بعد از کلی کلنجار با خودم و فروشنده خریداری شد.مرسی از کمک های بی نظیرت دوسته من.(من اسمه شمارو نمیدونم).
    مموری رو خریدم همونی که گفتید.روش زده sandisk ultra کلاس 10 هست و روش زده 30mb/s.مشکلی نداره؟اگه اره میتونم عوض کنم.
    با کیفهاش حال نکردم و نخریدم.یه کیف کوچک benro داشت گفت 180!!میخوام یکم سرچ کنم و یه کیفه 2 لنزه بگیرم برا آینده هم بکارم بیاد.نظرتون راجع به کوله پشتی چیه که لپتاپ هم جا میشه؟از نت هم میشه خرید یا نه؟دیگه ساعت 10 شب بود و اصلا حال نداشتم مغازه هارو بگردم.
    سه پایه هاشم خوب نبود و ارتفاعشو که زیاد میکردی یکم لق لق میزد و گفتم بعده ها یه مشکل میخورم.آخه قدم 190 هست و دیگه خودتون بفهمید چی میگم!:دی
    فیلتر رو هم اشانتیون گرفتم و خودش گفت فقط uv هست.
    حالا باید به فکره خرید لنز باشم کمکم..
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ALIS آواتار ها
    تشکر کرده
    75

دوربیم 700D بعد از کلی کلنجار با خودم و فروشنده خریداری شد.مرسی از کمک های بی نظیرت دوسته من.(من اسمه شمارو نمیدونم).
    مموری رو خریدم همونی که گفتید.روش زده sandisk ultra کلاس 10 هست و روش زده 30mb/s.مشکلی نداره؟اگه اره میتونم عوض کنم.
    با کیفهاش حال نکردم و نخریدم.یه کیف کوچک benro داشت گفت 180!!میخوام یکم سرچ کنم و یه کیفه 2 لنزه بگیرم برا آینده هم بکارم بیاد.نظرتون راجع به کوله پشتی چیه که لپتاپ هم جا میشه؟از نت هم میشه خرید یا نه؟دیگه ساعت 10 شب بود و اصلا حال نداشتم مغازه هارو بگردم.
    سه پایه هاشم خوب نبود و ارتفاعشو که زیاد میکردی یکم لق لق میزد و گفتم بعده ها یه مشکل میخورم.آخه قدم 190 هست و دیگه خودتون بفهمید چی میگم!:دی
    مبارک باشه دوست عزیز
    من نمیذونم تجهیزات عکاسی مخصوصا سه پایه تو تهران و تو سایتهای اینترنتی چرا اینقدر گرونه
    من همین امروز یه سه پایه 180 سانتی برا دوستم خریدم تمام آلومنیوی خیلی روان همراه با دو تراز 45000
    واسه خودم هم چون لنزام منوال فوکوس و مربوط به دوربینهای آنالوگ هست و سنگینن یه سه پایه آلومنیومی 190 سانتی دو ترازه جون دار گرفتم 48000 تازه ریلی هم که هد رو بالا پایین میبره جنسش از فلزه زیرشم قلاب برا آویزون کردن وزنه داره که اونم فلزیه در صورتی که تو سایتا زیر 70000 نداریم که اونام بیشتر قطعاتش پلاستیکیه
    nicebluesky، Mojtaba.T و Davood21 تشکر می‌کنند.
    کسی نیست تو تنهایی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIS نمایش پست ها
    مبارک باشه دوست عزیز
    من نمیذونم تجهیزات عکاسی مخصوصا سه پایه تو تهران و تو سایتهای اینترنتی چرا اینقدر گرونه
    من همین امروز یه سه پایه 180 سانتی برا دوستم خریدم تمام آلومنیوی خیلی روان همراه با دو تراز 45000
    واسه خودم هم چون لنزام منوال فوکوس و مربوط به دوربینهای آنالوگ هست و سنگینن یه سه پایه آلومنیومی 190 سانتی دو ترازه جون دار گرفتم 48000 تازه ریلی هم که هد رو بالا پایین میبره جنسش از فلزه زیرشم قلاب برا آویزون کردن وزنه داره که اونم فلزیه در صورتی که تو سایتا زیر 70000 نداریم که اونام بیشتر قطعاتش پلاستیکیه
    ممنون.یه 3 پایه المینیومی داشت نقره ای بود و فقط لق میزد.مارکم نبود میگفت 120 تومن.قلابم داشت!!راجع به سوالام نظری ندارین؟ضرر نکردم d5200 نگرفتم؟!!

كاربر آشنا ALIS آواتار ها
    تشکر کرده
    75

ممنون.یه 3 پایه المینیومی داشت نقره ای بود و فقط لق میزد.مارکم نبود میگفت 120 تومن.قلابم داشت!!راجع به سوالام نظری ندارین؟ضرر نکردم d5200 نگرفتم؟!!
    اصلا به کنون 700d شک نکن دوربین فوق العاده ای هست
    فکر نکن که دوربینهای با سنسور aps-c مثل همین 700d و 5200d باهم از نظر کیفیت تصویر و شارپنس و نویز ... با هم خیلی متفاوت هستد اگه هم بخوای raw عکاسی کنی و خودت عکس رو ویرایش کنی این تفاوتها به حداقل میرسه
    قالب تفاوتهاشون تو رابط کاربری امکانات و شکل ظاهری ختم میشه
    msh2200 و Davood21 تشکر می‌کنند.
    کسی نیست تو تنهایی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIS نمایش پست ها
    اصلا به کنون 700d شک نکن دوربین فوق العاده ای هست
    فکر نکن که دوربینهای با سنسور aps-c مثل همین 700d و 5200d باهم از نظر کیفیت تصویر و شارپنس و نویز ... با هم خیلی متفاوت هستد اگه هم بخوای raw عکاسی کنی و خودت عکس رو ویرایش کنی این تفاوتها به حداقل میرسه
    قالب تفاوتهاشون تو رابط کاربری امکانات و شکل ظاهری ختم میشه
    سپاس.خیلی نیاز داشتم به اینکه کسی بگه خریدت خوبه.آخه همسرم باهام بود و چند تا عکس با نیکون و کنون که فروشنده گرفت دید میگه کیفیت و رنگای نیکون بهتر بود.نمیدونم والا!از این به بعد هرکی خواست منو ببینه و تو تاپیک های کیف و فیلتر و 3پایه و لنز هستم.خوشحال میشم اونجا هم کمکم کنید.دستتون رو میبوسم.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    این بستگی به انتخاب شما دارد
    اگر فیلمبرداری برای شما و دیگر دوستانی که در این زمینه پرسش دارند ، خیلی مهم است و بخشی مهم از کار یا علاقه شماست ، باید به آن توجه کنید
    ولی در بسیاری از موارد چنین نیست
    به طور مثال ،
    با اینکه من کارم در این زمینه‌است ، ولی هرگز از دوربین‌های عکاسی‌ام برای فیلمبرداری استفاده نمی‌کنم ...
    و تا الان هم نکردم ...
    بنابراین انتخابهایم همیشه با تمرکز بر عکاسی بوده ...
    برای کار حرفه‌ای فیلمبرداری ،
    هرگز شرایط استفاده از اتوفوکوس پیش نمی‌آید
    مگر شرایط فیلمبرداری خانوادگی یا در نهایت مراسمی چون عروسی ...
    که در دومی ، با توجه به طولانی بودن زمان فیلمبرداری پی در پی ، باز من دوربین‌های مخصوص فیلمبرداری را پیشنهاد می‌کنم ...
    و در ساخت فیلم‌های حرفه‌ای دیگر ، کلیپ و ... ، تجهیزات جانبی‌ای لازم است همچون سه‌پایه و هدها و هولدرهای مخصوص ، ویزور‌ جانبی ، و در این شرایط ، فوکوس نیز به صورت دستی انجام می‌شود ...
    من برای کارهای خودم ، دوربین را اجاره می‌کنم به همراه تجهیزات جانبی مورد نیاز ...
    بسیار به صرفه‌تر و البته کاربردی تر است ...
    .
    .
    و البته در مورد پرسش پست پیشین ، باید اضافه کنم که D5300 را نباید با 70D مقایسه کنید ...
    این دو در یک رده نیستند ...
    70D را باید با D7100 مقایسه کرد که هر دو در یک رده اند ...
    طبیعتا این دو ، بسیار مطلوب ترند برای خریداری به عنوان بدنه ای تقریبا کامل ...
    اما اگر محدودیت بودجه وجود دارد ، می‌توان به رده پایین‌تر ، توجه کرد که در این بین نیز نمونه ای که ذکر کردید ، در رده خود دوربین بسیار خوبی است ...
    ضمن اینکه با اضافه پول خود می‌توانید یک لنز پرایمی چون 50 ، G f1.8 هم خریداری کنید
    یا لنز 300-55 را . اگر به بازه زوم بیشتری نیاز دارید

سلام.ممنون از پاسختون.
    بله درسته میدونم که D5300 را نباید با 70D مقایسه کرد.اما بدلیل اینکه این دو دوربین مدنظر من هست مقایسه کردم.
    ببینید من فیلم برداره که صحبتش رو کردم اونجور حرفه ای و زیاد نیست.در حد فیلم های خانوادگی و ... به همین دلیله که اتوفوکوس مهم هست برام.
    حالا به نظرتون مثلا آدم صرفا بدلیل بهتر بودن فیلمبرداری 70D ارزش 1 میلیون تومان هزینه بیشتر کردن رو داره؟
    من خودم گفتم میتونم D5300 رو بگیرم اگه بعدا فیلمبرداریش برام خوب نبود یه Gopro بگیرم.
    واقعا بین این دو مدل موندم و مردد هستم.تقریبا تنها دلیل علاقه به 70D فیلمبرداریه عالیه این دوربینه.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

سلام
    مبارک باشه، خرید بسیار خوبی داشتین. امیدوارم هر چه زودتر عکس های خوبتون رو در فروم ببینیم.
    با لنز کیت گرفتین دیگه؟
    در مورد رم بنظرم فعلا این سرعت برای شما کافیه.
    کیف یا کوله را هم باید ببینید و انتخاب کنید. خرید حضوری در این مملکت بهتر از خرید مجازی است(از من به شما) مجازی سرچ کنید و حضورا از همان فروشگاه و یا جای دیگه خرید کنید.
    خوبه در تاپیک های مربوطه، قیمت ها و نوع گارانتی را هم اعلام فرمائید تا دوستانی که مد نظرشون هست قیمت داشته باشند.
    Davood21 تشکر می‌کند.