صفحه 1032 از 1201 نخستنخست ... 32 532 932 982 1022 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1042 1082 1132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,311 تا 10,320 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

با سلام!
    من قصد خرید یک دوربین dslr رو دارم برای عکاسی از فضای باز و بودجه من 2 میلیون تومن هستش دوربین های 700D کنون با لنز 18-55 و تله رو 1900 و دوربین نیکون D5300 با لنز 18-55 رو 1700 اینجا قیمت کردم و می تونم اینا رو خریداری کنم می خواستم بدونم گزینه دیگه هم هست با این رنج قیمت؟و کدوم دوربین رو خریداری کنم.
    با تشکر
    ویرایش توسط reza0090 : Thursday 9 June 2016 در ساعت 18:14

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0090 نمایش پست ها
    با سلام!
    من قصد خرید یک دوربین dslr رو دارم برای عکاسی از فضای باز و بودجه من 2 میلیون تومن هستش دوربین های 700D کنون با لنز 18-55 و تله رو 1900 و دوربین نیکون D5300 با لنز 18-55 رو 1700 اینجا قیمت کردم و می تونم اینا رو خریداری کنم می خواستم بدونم گزینه دیگه هم هست با این رنج قیمت؟و کدوم دوربین رو خریداری کنم.
    با تشکر
    اگه قراره عکاسی رو جدی تر و با علاقه تر دنبال کنید به نظرم خرید لنز کیت ۱۸،۵۵ شاید تصمیم درستی نباشه و خیلی زود به این نتیجه خواهید رسید که یه لنز لازم دارید و ۱۸-۵۵ روی دستتون خواهد موند.

بهتره یکم صبر کنید تا بتوانید بودجه رو بالاتر ببرید و لنز ۱۸-۱۴۰ یا ۱۸-۱۳۵ تهیه کنید و تا یه مدت راضی باشید. تفاوت قیمت هم در حدود ۵۰۰ تومن خواهد بود.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    reza0090 تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    اگه قراره عکاسی رو جدی تر و با علاقه تر دنبال کنید به نظرم خرید لنز کیت ۱۸،۵۵ شاید تصمیم درستی نباشه و خیلی زود به این نتیجه خواهید رسید که یه لنز لازم دارید و ۱۸-۵۵ روی دستتون خواهد موند.

بهتره یکم صبر کنید تا بتوانید بودجه رو بالاتر ببرید و لنز ۱۸-۱۴۰ یا ۱۸-۱۳۵ تهیه کنید و تا یه مدت راضی باشید. تفاوت قیمت هم در حدود ۵۰۰ تومن خواهد بود.

اتفاقا 55-18 یک لنز ارزان قیمت و با کیفیت هست که داشتنش ضرری نداره و بعدا هم به کار میاد.به نظر حقیر با همون 55-18 تهیه کنید و پس از شناخت کافی به نیازها و علایق اقدام به خرید جدی لنزها بفرمایید.
    Kasrajam و reza0090 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    بک فوکوس یا فرانت فوکوس یک ایراد تو سیستم فوکوس لنز و دوربینه که تو بعضی موارد پیش میاد
    برای مثال لنز 50 روی بدنه شما احتمال داره وقتی شما روی نقطه ای فوکوس میکنید موقع دیدن عکس متوجه بشید کمی عقب تر از اون نقطه فوکوس شده ( بک فوکوس ) یا کمی جلوتر از اون نقطه ( فرانت فوکوس )
    که در صورت مشاهده همچین موردی باید لنز و دوربین به مرکز گارانتی فرستاده بشه تا اونجا لنز و دوربین رو فیکس کنند دیگه مشکلی پیش نیاد
    اما تو بدنه های سری بالاتر ( 7000 ) امکان فیکس کردن فوکوس رو خود بدنه وجود داره و در صورت مشاهده خودتون میتونید این ایرادو برطرف کنید
    سلام
    این مشکل بک فوکوس/فرانت فوکوس راهی هست که بشه تنظیمش کرد و نفرستاد گارانتی ؟ اونجا چطوری تنظیمش میکنند که افراد عادی نمیتونند ؟
    اگر ممکنه یک مقدار بیشتر راجع به این مشکل توضیح بدین چون بنده هم قصد خرید D5500 رو دارم و همین مشکل تنظیم نبودن فوکوس یه جورایی داره منصرفم میکنه.
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

والا من نمی دونم اصلا کدوم دوربین رو بخرم 700D کانن یا نیکون D5300 .
    بعد همراه دوربین کانن 2 تا لنز هستش که یکی تله هست و اون یکی 55-18.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

اگه اشتباه نکنم دوست گرامی Canon EOS 700D With 18-55mm IS2+55-250mm IS2 Lens Digital Camera دو لنز هستش شما هم نظرتون رو لطف کنید بگید ممنون میشم.
    بازم از هر دو بزرگوار سپاسگذارم از اینکه وقت گذاشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    اتفاقا 55-18 یک لنز ارزان قیمت و با کیفیت هست که داشتنش ضرری نداره و بعدا هم به کار میاد.به نظر حقیر با همون 55-18 تهیه کنید و پس از شناخت کافی به نیازها و علایق اقدام به خرید جدی لنزها بفرمایید.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    سلام
    این مشکل بک فوکوس/فرانت فوکوس راهی هست که بشه تنظیمش کرد و نفرستاد گارانتی ؟ اونجا چطوری تنظیمش میکنند که افراد عادی نمیتونند ؟
    اگر ممکنه یک مقدار بیشتر راجع به این مشکل توضیح بدین چون بنده هم قصد خرید D5500 رو دارم و همین مشکل تنظیم نبودن فوکوس یه جورایی داره منصرفم میکنه.
    با تشکر
    در بدنه های سری D5xxxنیکون امکان تصحیح فوکوس وجود ندارد. در تعمیرگاه دوربین را به کامپیوتر وصل می کنند و با نرم افزار تخصصی نیکون اصلاحات لازم را انجام می دهند.
    WardeN و Vahid5500 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در بدنه های سری D5xxxنیکون امکان تصحیح فوکوس وجود ندارد. در تعمیرگاه دوربین را به کامپیوتر وصل می کنند و با نرم افزار تخصصی نیکون اصلاحات لازم را انجام می دهند.
    میدونید با چه نرم افزاری کار میکنند ؟ شاید بشه توی نت پیداش کرد.
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

نقل قول نوشته اصلی توسط WardeN نمایش پست ها
    میدونید با چه نرم افزاری کار میکنند ؟ شاید بشه توی نت پیداش کرد.
    حتی اگه تو نت بشه گیر آورد، به ریسکش نمی ارزه!
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    541

نقل قول نوشته اصلی توسط M.smaelnedjad نمایش پست ها
    حتی اگه تو نت بشه گیر آورد، به ریسکش نمی ارزه!
    ریسک نداره. توی تعمیرگاه ها هم از همین برنامه ها استفاده میشه و مشابه همون AF Tuning داخلی دوربین های مدل بالاتره.
    فعلا با یکم جستجو اسم نرم افزار رو پیدا کردم. اسمش Nikon Adjustment Software که بهش LWM.exe هم میگن.
    Nima Sadigh و obsidiyan تشکر می‌کنند.