صفحه 1071 از 1201 نخستنخست ... 71 571 971 1021 1061 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1081 1121 1171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,701 تا 10,710 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    نه دوست من اشتباه فکر میکنی، ما یه تیم چند نفره هستیم که فیلم کوتاه های یک تا 5 دقیقه ای درست میکنیم، اینترنت یاری کنه چند تاشو در آینده آپلود خواهم کرد (The Undead (Movie) Official Website این آخرین کارمونه که چندین ماه دیگه امید داریم تموم بشه) کلا هدف من از خرید این دوربین تا 50 60 درصد فیلمبرداری بود، هرچند که همه میگفتن کنون بگیر، من نیکون گرفتم و واقعا هم راضیم.
    بنده به هیچوجه نگفتم نیکون از کنون بهتر فیلمبرداری میکنه، نمیدونم چرا شما همه جا دوست داری خنجرو بگیری سمت من
    چیزی که من گفتم فقط این بود که نیکون انقدر هم که از فیلمبرداریش بد میگن بد نیست، کاملا کار راه بنداز و راضی کننده است و همینجور که خزان عزیز گفت، کنون گویا امکانات بیشتری داره که دست فیلمبدار رو در یه سری موارد باز میذاره، خوب قطعا کنون بهتره، اما به این معنی نیست که ما با نیکون فیلمبرداری نکنیم

نه اتفاقا یکی از بهترین کارت حافظه هارو خریداری کردم
    این مشکل توی ویدیوی نقدی که DigitalRev هم ازین دوربین درست کرده بود ذکر شده بود
    ایراد به خاطر پردازشگر کند این دوربینه
    خوب اگر فيلم برداري كه خيلي مسائل حله يه ساميانگ بنداز روش حالشو ببر(كلا فيلم برداري حرفه اي و فيلم كوتاه با كيت لنز همون دور همي محسوب ميشه وقتي نتوني عمق ميدون بگيري چه كوتاهي!؟ چه فيلمي!؟)
    لنزتو فروختي يه ساميانگ بگير خيلي واسه فيلم برداري خوبه كم كميه ميكروفون و شولدر مانت هم بگير به پيش برو اما واسه در اين حدي كه كار ميكني كنون خيلي خيلي بهتره من كلا با كنون حال نميكنم (البته جديدا خوشم اومده) اما با ٧٠دي فيلم برداري يه همايش ٣ روزه فيلم كوتاه رو كردم خيلي لذتبخش بود واسم دلم نميخواست تموم بشه :)) از بابت خنجر هم خيالت راحت من آدم مهربونيم اگر تلخي ميكنم بيشتر از روي اينه باعث پيشرفت اطرافيان بشم ، وگرنه من خيلي صلح طلب هستم
    خزان و Aier تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام دوستان
    بنده یک سال بیشتر میشه که با کمک همینجا نیکون 5200 گرقتم
    حالا یه لنز 50 هم گرفتم
    به نظرتون ارزش داره دوربین با لنز 18-55 رو بدم و یه بدنه 7000 بگیرم؟
    دلیلم هم بزگتر بودن کار کردن راحت تر هست(با توجه به دست های بزرگم 5200 یکم کوچیکه)
    داداشم 7200 داره.تو عکس خروجی زیاد بادوربینم فرقی نمیکنه.بیشتر راحتی و بزرگیش مد نظرمه
    7000 نسبت به 7200 و 7100 چطوریه؟با اینا کار کردم ولی 7000 نه
    مرسی
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط ali pahlavan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حالا یه لنز 50 هم گرفتم
    دلیلم هم بزگتر بودن کار کردن راحت تر هست(با توجه به دست های بزرگم 5200 یکم کوچیکه)
    داداشم 7200 داره.تو عکس خروجی زیاد بادوربینم فرقی نمیکنه.بیشتر راحتی و بزرگیش مد نظرمه
    مرسی
    با سلام
    ابتدای امر بایستی گفت اختلاف بین دو بادی 7000 و 7200 اختلاف قابل چشم پوشی نیست و تغییرات خوبی در تمام موارد خصوصا خروجی عکسها، سیستم فوکوس ، فیلم برداری ... رخ داده است.
    اگر تنها ابعاد بدنه برایتان خیلی آزار دهنده است ( به نظر نمیرسد استحکام بدنه یا بافر خیلی برایتان اهمیت داشته باشد ) بهتر است کمی صبور باشید و با اندکی پس انداز به فکر خرید 7100 یا 7200 باشید ، فکر نمیکنم تعویض با d7000 کار خیلی مناسبی باشد 08.png
    ali pahlavan تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام دوستان
    حالا یه لنز 50 هم گرفتم
    مرسی
    سلام
    دوربين تان را با بستن باتري گريپ امتحان كنيد. شايد مشكل اندازه اش برايتان حل شود.
    ارادت
    M.Nouri، SHOK53، ali pahlavan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام دوستان
    حالا یه لنز 50 هم گرفتم
    مرسی
    به نظرم 5200 با گریپ از بدنه 7000 خوش دست تر خواهد بود.
    M.Nouri، ali pahlavan و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    با سلام
    ابتدای امر بایستی گفت اختلاف بین دو بادی 7000 و 7200 اختلاف قابل چشم پوشی نیست و تغییرات خوبی در تمام موارد خصوصا خروجی عکسها، سیستم فوکوس ، فیلم برداری ... رخ داده است.
    اگر تنها ابعاد بدنه برایتان خیلی آزار دهنده است ( به نظر نمیرسد استحکام بدنه یا بافر خیلی برایتان اهمیت داشته باشد ) بهتر است کمی صبور باشید و با اندکی پس انداز به فکر خرید 7100 یا 7200 باشید ، فکر نمیکنم تعویض با d7000 کار خیلی مناسبی باشد 08.png
    ببخشید زیاد از عکسی که گذاشتین اطلاعاتی دریافت نکردم
    یعنی 5200 نسبت به اون 2تا بهتره؟
    پس به نظر شما صبر کردن برای خرید 7200 منطقی تر هست.مرسی از راهنماییتون
    سلام
    دوربين تان را با بستن باتري گريپ امتحان كنيد. شايد مشكل اندازه اش برايتان حل شود.
    ارادت
    این یک طرف قضیه هست.میخوام بدونم کیفیت کارم هم با این کار بیشتر میشه یا صرفا بزرگتر میشه دوربینم؟
    البته میدونم کلا بدنه اونقدر ها تاثیر نداره ولی کلا میخوام اگه خواستم دوربینم رو بفروشم چه چیز هایی به دست میارم و چه چیز هایی از دست میدم
    اخه گریپ هم فکر نکنم ارزون باشه
    در کل مرسی از راهنماییت
    به نظرم 5200 با گریپ از بدنه 7000 خوش دست تر خواهد بود.
    نسبت به 7200 هم؟7000 با 7200 خیلی فرق میکنه؟
    اخه گریپ اینجا که ندارند.حالا موقع دانشگاه برم رشت.اونجا شاید داشته باشن تست کنم
    مرسی
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

ببخشید زیاد از عکسی که گذاشتین اطلاعاتی دریافت نکردم
    یعنی 5200 نسبت به اون 2تا بهتره؟
    پس به نظر شما صبر کردن برای خرید 7200 منطقی تر هست.مرسی از راهنماییتون

این یک طرف قضیه هست.میخوام بدونم کیفیت کارم هم با این کار بیشتر میشه یا صرفا بزرگتر میشه دوربینم؟
    البته میدونم کلا بدنه اونقدر ها تاثیر نداره ولی کلا میخوام اگه خواستم دوربینم رو بفروشم چه چیز هایی به دست میارم و چه چیز هایی از دست میدم
    اخه گریپ هم فکر نکنم ارزون باشه
    در کل مرسی از راهنماییت

اخه گریپ اینجا که ندارند.حالا موقع دانشگاه برم رشت.اونجا شاید داشته باشن تست کنم
    مرسی
    ببين اكر مشكلي با بدنه نداري نگه دار پس داره جوابتو ميده هر وقت احساس كردي ديگه واقعا كم داره مياره برو بالاتر كه هم توي كيفيت بالا بره هم توي بدنه
    تو از لحاظ سنسور و كيفيت عكس با اين كار يه پله افت ميكني اما از نظر جنس بدنه و اركونومي بدنه بهتري ميگيري از لحاظ فكوس هم فرقي نبايد داشته باشن
    صبر كن و فول فريم بگير

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

مرسی
    ببینید در حالت کلی گریپ باعث می شود که دوربین بطور کامل در دستان شما جای بگیرد و لرزش کمتری داشته باشد همچنی هنگام عکاسی کادر عمودی به مراتب کادر بندی و عکاسی ساده تر خواهد بود. هزینه گریپ هم فکر نمی کنم آنقدری زیاد باشد که خریدش توجیه پذیر نباشد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    ببینید در حالت کلی گریپ باعث می شود که دوربین بطور کامل در دستان شما جای بگیرد و لرزش کمتری داشته باشد همچنی هنگام عکاسی کادر عمودی به مراتب کادر بندی و عکاسی ساده تر خواهد بود. هزینه گریپ هم فکر نمی کنم آنقدری زیاد باشد که خریدش توجیه پذیر نباشد.
    مرسی
    از تعویض بادی منصرف شدم
    در اولین فرصت با گریپ تست میکنم ببینم چطور میشه
    مرسی
    ببين اكر مشكلي با بدنه نداري نگه دار پس داره جوابتو ميده هر وقت احساس كردي ديگه واقعا كم داره مياره برو بالاتر كه هم توي كيفيت بالا بره هم توي بدنه
    تو از لحاظ سنسور و كيفيت عكس با اين كار يه پله افت ميكني اما از نظر جنس بدنه و اركونومي بدنه بهتري ميگيري از لحاظ فكوس هم فرقي نبايد داشته باشن
    صبر كن و فول فريم بگير
    خیلی استفاده کردم.صبر میکنم واسه فول فریم
    مرسی از راهنماییت

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

دوستان این تفاوت ISO بین دوربین 700d و d5300 چقدره که انقدر امتیاز DxO تفاوت داره

با توجه به اینکه ISO بالاتر از 800 یا دیگه نهایت 1600 استفاده نمیکنم، این دو دوربین روی ایزو های پایین تر از اینم تفاوت دارن ؟
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Friday 9 September 2016 در ساعت 08:50