صفحه 45 از 366 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

سلام
    من یک سوال راجع به حمل سه پایه در سفر دارم که فکر کردم این تاپیک برای عنوان کردنش مناسب باشه. اگر تاپیک مناسبتری هست مدیران عزیز زحمت جابجایی را بکشند.

می خواستم ببینم هنگام سفر با هواپیما مشکلی برای بردن سه پایه همراه مسافر به داخل هواپیما هست؟

من سه ماه پیش یه سفر رفتم و برای اینکه حوصله دردسر نداشتم سه پایه را با کیفش سلفون پیچی کردم و دادم داخل بار. ولی وقتی در مقصد تحویل گرفتم کلی زخمی شده بود و شاید شانس آوردم که جاییش نشکسته بود.

حالا چند وقت دیگه دارم مجددا میرم سفر. این بار از کشور مقصد به چند کشور مجاور هم می خوام برم و همگی با هواپیما و شرکت های هواپیمایی مختلف هستند. می خواستم ببینم اگر بخواهم سه پایه را با خودم به داخل هواپیما ببرم گیر نمیدن؟

کسی از دوستان اگر این تجربه را داره حتما به من بگه.:confused:
    tanhatanha تشکر می‌کند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

چون سه پایه برای داخل شدن در هواپیما وسیله نامتعارفی هست به احتمال زیاد اجازه ورود نمیدن.
    بهترین کار اینه که توی قسمت بسته بندی یه کارتن مناسب با سایز سه پایه تهیه کنید و سه پایه رو توی کارتن جاسازی کنید و برچسب fragile هم روش بچسبونید تا خیالتون هم راحت باشه.
    Navid7h، AslanAslan و Mehrdad Benabbas تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.benabbas نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال راجع به حمل سه پایه در سفر دارم که فکر کردم این تاپیک برای عنوان کردنش مناسب باشه. اگر تاپیک مناسبتری هست مدیران عزیز زحمت جابجایی را بکشند.

می خواستم ببینم هنگام سفر با هواپیما مشکلی برای بردن سه پایه همراه مسافر به داخل هواپیما هست؟

من سه ماه پیش یه سفر رفتم و برای اینکه حوصله دردسر نداشتم سه پایه را با کیفش سلفون پیچی کردم و دادم داخل بار. ولی وقتی در مقصد تحویل گرفتم کلی زخمی شده بود و شاید شانس آوردم که جاییش نشکسته بود.

حالا چند وقت دیگه دارم مجددا میرم سفر. این بار از کشور مقصد به چند کشور مجاور هم می خوام برم و همگی با هواپیما و شرکت های هواپیمایی مختلف هستند. می خواستم ببینم اگر بخواهم سه پایه را با خودم به داخل هواپیما ببرم گیر نمیدن؟

کسی از دوستان اگر این تجربه را داره حتما به من بگه.:confused:
    سلام
    مشکلی نیست.۹۰ درصد مواقع کسی کاری نداره .
    Mehrdad Benabbas تشکر می‌کند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

اصولا بردن ۳ پایه به هواپیما ممکن نیست.

ولی با تجربه دوستان گویا بگیر نگیر داره!

من مدتی هفتگی دوتا پرواز بین شهرهای مختلف ایران با تجهیزات عکاسی داشتم! کلی جک بود!
    یه سری مواقع تک تک لنزها رو توشون رو نگاه می‌کردند و با دوربین عکاسی می‌کردند و دوربین رو لخت و لنز رو لخت باید از زیر دستگاه رد می‌کردی! یه سری مواقع هم احتمالا بازوکا هم میشد داخل هواپیما برد!
    متاسفانه در تجهیزاتم بازوکا نداشتم!
    خلاصه بهترین کار کارتن پیچی کیف ۳ پایست!
    A_Maddah، yasin-m، Amir Tavakoli و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اصولا بردن ۳ پایه به هواپیما ممکن نیست.

ولی با تجربه دوستان گویا بگیر نگیر داره!

من مدتی هفتگی دوتا پرواز بین شهرهای مختلف ایران با تجهیزات عکاسی داشتم! کلی جک بود!
    یه سری مواقع تک تک لنزها رو توشون رو نگاه می‌کردند و با دوربین عکاسی می‌کردند و دوربین رو لخت و لنز رو لخت باید از زیر دستگاه رد می‌کردی! یه سری مواقع هم احتمالا بازوکا هم میشد داخل هواپیما برد!
    متاسفانه در تجهیزاتم بازوکا نداشتم!
    خلاصه بهترین کار کارتن پیچی کیف ۳ پایست!
    درسته که بگیر نگیر داره.
    برای من تنها یک بار گیر دادن که اونم کسی ما رو اونجا شناخت و گذاشت که همراه خودم ببرم داخل.ولی دوستی ار ایتالیا بر می گشت سه پایه رو در قسمت بار گذاشته بود که وقتی رسید دید یکی از پایه ها شکسته .هواپیمایی هم ۲۰ تومن بیشتر برای سه پایه منفرتوش نداد.
    A_Maddah، AslanAslan، Rouzbeh Ehsani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    ماه گذشته تو سالن پروازفرودگاه بندرعباس منتظر اجازه سوار شدن بودم. هواپیمای تهران به زمین نشسته بود وکارکنان محترم بار داشتند بار مردم را از داخل فوکر صد خالی می کردند.خالی که چه عرض کنم حتی آجر را برای استاد بنا اینگونه پرتاب نمی کنند.هر چقدر تحمل کردم دیدم نمی شه ناراحت شدم و بلندشدم رفتم به برادران مسئول اعتراض کردم و گفتم چرا با وسایل مردم این طور رفتار می شه.با کمال خون سردی به من گفتند ما زیاد به مسئول حراست گزارش داده ایم ولی خوب ظاهرا فایده ای نداره.شما هم اگر زیاد ناراحت هستید برید پیش مسئول حراست.البته اگر پیداش کردید.گفتم خدارو شکر من لپتابم وکیف دوربینم رو با خودم همیشه به داخل هواپیما می برم مگر نه.......
    دوست عزیز اگر چمدان لباسی همراه دارید پیشنهاد می کنم ضمن کارتن پیچی سه پایه ان را بین لباسها در چمدان بگذارید.
    پایدار باشید
    یا حق
    yaghoobi، Sama01، A. Mohammadi و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام
    من همیشه سه پایه رو میذارم تو کیفش و میفرستم تو قسمت بار!
    معمولا یکی دو تا لباس هم میذارم دورش تا ضربه نخوره!
    تا حالا که فکر کنم حد اقل 10-15 بار سه پایه رو فرستادم تو بار و براش مشکلی پیدا نشده!فقط این دفعه آخر کیفش هم خیلی خاکی شده بود و هم مقدار زیادی آب میوه ریخته بودن روی کیف مانفروتتوی من!طوری که نتونستم بندش رو بندازم روی دوشم!
    البته بعد از 6 ساعت تاخیر پرواز و یک ساعت و خورده ای توی هواپیما بودن دیگه حس اعتراض کردن نبود فقط مقدار بیشتری بد و بیراه توی دلم تقدیمشون کردم!

چون همیشه یک کوله و یک کیف دوربین رو میبرم تو دیگه امکان اینکه سه پایه رو هم ببرم نیست!وگر نه اون رو هم با خودم میبردم!

پ ن:فکر کنم یه تاپیک مجزا با عنوان حمل سه پایه با هواپیما برای این موضوع باید ایجاد کرد!:biggrin:
    yaghoobi، AslanAslan، tanhatanha و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

آيا كسي در مورد هدهاي پانوراما(براي مانفروتو) اطلاعاتي داره قيمت و غيره

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

برای انواع پانوراماها، مانفروتو هد های مختلفی دارد که اتفاقا یک مینی سایت هم به برای توضیحات کاملش وجود دارد:

کد:
    http://services.manfrotto.com/303SPH/
    Kaveh Ghobadi، tanhatanha، Saadat و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

يك هد خوب برايه عكاسى لاندسكيب مي خواستم و ستاند من
    monofroto 190Xb pro
    است

صفحه 45 از 366 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 145 ... آخرینآخرین