صفحه 66 از 87 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

فروشنده با خوشرویی و بدون هیچ توضیحی اقدام به تعویض نمود ,حتی هزینه ارسال مجدد را نیز تقبل کرد و تبدیل جدید بدون هیچ مشکلی و به راحتی روی بدنه و لنز سوار شد..

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339

با عرض سلام
    نمی دونم در مورد تفاوت Canon EOS 7D و Canon EOS 5D Mark II بحث شده یا خیر
    دوستای گلم من برای کار آتلیه می خواهم از دوربین شرکت Canon استفاده کنم کما که قبل از sony استفاده می کردم
    بین این 2 دوربین به نظر شما اساتید کدام بهتر است ؟
    تشکر فراوان

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دوستای گلم من برای کار آتلیه می خواهم از دوربین شرکت Canon استفاده کنم کما که قبل از sony استفاده می کردم
    تشکر فراوان
    یه جورایی 5d مارک ۱ و مارک ۲ رو بیشتر برای کار تو آتلیه ساختند تقریبا بهترین انتخاب تو برند کنون برای این کار هست با این حال 7d هم دوربین خوبی هست و جواب میده انتخاب باشماست چقدر بخواهید هزینه کنید از چه لنزی استفاده کنید ...
    atashin تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    با عرض سلام
    تشکر فراوان
    سلام

اگر بگردید و جستجو کنید پیدا میکنید !

5DMKII or 7D
    ?5DMKII or 7D
    M. Beyrami و atashin تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

سلام
    برای اینکه با دوربین 5 دی چطور میتونم حین گرفتن عکس در آتلیه بطور مستقیم عکسها را روی تلویزیون 40 اینچ داخل آتلیه نمایش بدم و ببینم.
    ممنون
    علیرضا اصلانی

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    سلام
    برای اینکه با دوربین 5 دی چطور میتونم حین گرفتن عکس در آتلیه بطور مستقیم عکسها را روی تلویزیون 40 اینچ داخل آتلیه نمایش بدم و ببینم.
    ممنون
    سلام
    ارزون ترین راه و البته با محدودیت جابجایی در آتلیه استفاده از خروجی AV و یا HDMI که دومی بهتر و با کیفیت تره!
    ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Thursday 18 August 2011 در ساعت 13:08
    Ali Reza Aslani، persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

سلام
    ممنون
    رایج ترین و اصولی ترین راه حل، استفاده از WFT-E4 II A است. این محصول، دقیقاً مثل Battery-Grip به زیر 5D بسته میشود و بصورت وایرلس، فایلها رو میتونید بصورت شبکه به یک کامپیتر که به مونیتور 40 اینچ شما متصل است، ارسال کنید و بنمایش در بیاورید. قیمت WFT در آمریکا حدود 700$ میباشد. بنده از فروشگاه های داخلی پرس و جو کردم، موجود ندارند. احتمالاً باید از دبی خرید کنید.

هنوز هم معادلی در Third-Party برایش پیدا نکرده ام.
    ایده ی جایگزینی که به فکرم رسید، استفاده از یک Extention حدود 3 متر ( احتمالاً برای بیش از 3 متر نیاز به Repeater باشد ) برای کابل USB برای 5DII است، که با همان نرم افزار خود دوربین، روی مونیتور نمایش انجام شود. هنوز خودم امتحان نکرده ام که محدودیت ها یا عدم امکان رو تجربه کنم. همونطور که دوستمون مهدی توضیح دادند، از خروجی HDMI نیز میشه استفاده کرد، که دقیقاً تمامی پیکسل های مونیتور دوربین رو بر روی مونیتور 40 اینچ شما بنمایش در میاره. من این راه رو امتحان کردم، از AV تا حدودی بهتره، ولی کیفیتش از نمایش اصل فایل بر روی کامپیوتر، طبعاً خیلی پائین تره. چون تصویر LCD دوربین رو فقط به 40 اینچ شما منتقل میکنه، و نه خود فایل رو. رزولوشن LCD در 5DII معادل 307.200 پیکسل است و شما بر روی مونیتور 40 اینچ تون، بشرطی که Full-HD 1920x1080 باشد، 2.073.600 پیکسل دارید. بهر حال برای پیش نمایش به مشتری، نباید بدک باشد. توصیه اینکه اگر LCD-TV شما، مثل بنده SONY است، حتماً باید از غلظت رنگهای آن بکاهید، چون ذاتاً سونی رنگهارا بواسطه اثری که Bravia-Engine روی تصویر دارد، Saturated میکند.

دوستانی که تجربه ی بیشتری در این مطلب دارند، بیشتر راهنمائی خواهند نمود.
    ویرایش توسط Ali Bayati : Thursday 18 August 2011 در ساعت 13:06 دلیل: مقایسه پیکسلی LCD دوربین و LCD-TV
    Ali Reza Aslani، Mehdi Rojaie و persian.boy تشکر می‌کنند.

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

سلام
    ممنون
    من از 2 کابل USB سه متری استفاده میکردم ( با نرم افزار Canon utility )
    1- خیلی جلوی دست وپا بود و احتمال افتادن دوربین بیشتر بود. (برای دوستانی که دوربین رو بر روی سه پایه قرار میدهند بهتر است)
    2- زمانیکه از 2 کابل USB استفاده میکردم ، گاهی اوقات فایل به کامپیوتر منتقل نمیشد.
    Ali Reza Aslani و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

دوستان لطفا تجربیات خودشان را در رابطه با بالاترین سرعت سینکی که با 5md2 دست یافتن به اشتراک بزارن
    بنده با کابل هم بیشتر از 200 نتونستم سینک کنم در 250 قسمتی از کادر سیاه میشود و عملا مشکل داره
    جالب اینکه با d90 که حداکثر سرعت سینکی برابر با 200 دارد تا 250 بدون مشکل سینک میکنم با کابل
    با تشکر

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    رایج ترین و اصولی ترین راه حل، استفاده از WFT-E4 II A است. این محصول، دقیقاً مثل Battery-Grip به زیر 5D بسته میشود و بصورت وایرلس، فایلها رو میتونید بصورت شبکه به یک کامپیتر که به مونیتور 40 اینچ شما متصل است، ارسال کنید و بنمایش در بیاورید. قیمت WFT در آمریکا حدود 700$ میباشد. بنده از فروشگاه های داخلی پرس و جو کردم، موجود ندارند. احتمالاً باید از دبی خرید کنید.

هنوز هم معادلی در Third-Party برایش پیدا نکرده ام.
    ایده ی جایگزینی که به فکرم رسید، استفاده از یک Extention حدود 3 متر ( احتمالاً برای بیش از 3 متر نیاز به Repeater باشد ) برای کابل USB برای 5DII است، که با همان نرم افزار خود دوربین، روی مونیتور نمایش انجام شود. هنوز خودم امتحان نکرده ام که محدودیت ها یا عدم امکان رو تجربه کنم. همونطور که دوستمون مهدی توضیح دادند، از خروجی HDMI نیز میشه استفاده کرد، که دقیقاً تمامی پیکسل های مونیتور دوربین رو بر روی مونیتور 40 اینچ شما بنمایش در میاره. من این راه رو امتحان کردم، از AV تا حدودی بهتره، ولی کیفیتش از نمایش اصل فایل بر روی کامپیوتر، طبعاً خیلی پائین تره. چون تصویر LCD دوربین رو فقط به 40 اینچ شما منتقل میکنه، و نه خود فایل رو. رزولوشن LCD در 5DII معادل 307.200 پیکسل است و شما بر روی مونیتور 40 اینچ تون، بشرطی که Full-HD 1920x1080 باشد، 2.073.600 پیکسل دارید. بهر حال برای پیش نمایش به مشتری، نباید بدک باشد. توصیه اینکه اگر LCD-TV شما، مثل بنده SONY است، حتماً باید از غلظت رنگهای آن بکاهید، چون ذاتاً سونی رنگهارا بواسطه اثری که Bravia-Engine روی تصویر دارد، Saturated میکند.

دوستانی که تجربه ی بیشتری در این مطلب دارند، بیشتر راهنمائی خواهند نمود.
    سلام
    البته منظور من هم ارتباط بیسیم بین دوربین و کامپیوتر هست نه استفاده از سیم.
    ضمنا در حالت بیسیم آیا کامپیوتر هم باید گیرنده وای فای داشته باشد؟
    علیرضا اصلانی

صفحه 66 از 87 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین