صفحه 49 از 120 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

مواردی شخصی که برای انتخاب بین D800 و D800E برای خودم مطرح هست
    با توجه به فرقهایی که دیدم ، که در خیلی از عکسها دیده نخواهد شد ، اما در بعضی عکسها در کراپ 100% کمی شارپ بودن D800E حس میشد

حال باید دید برای کسی که مصرف او فقط به عکاسی در طبیعت محدود نمیشود ایا این اندکی شارپ تر بودن در بعضی عکسها
    که فقط در کراپ 100% دیدم میشود (و چاپهای بسیار بزرگ ) آیا ارزش در گیر شدن با moire را دارد مطمئنا خیر

خصوصا اینکه مجبور باشیم 300 دلار هم اضافه تر بپردازیم !
    و مسلما در هنگام فروش این فقدان فیلتر AA باعث میشود این دوربین ارزش کمتری از D800 داشته باشد
    و 100%% خواهان کمتری هم خواهد داشت.

موفق باشید

انوش
    انوش جان من فرمایشات شما رو درباره اتفاقاتی که برای فروش این دوربین ممکنه رخ بده قبول دارم ولی تقاضا دارم این لینک رو یک بار دیگه با دقت ببینید:
    Nikon D800-D800E First Comparison
    مطمئنم اگر به فروش فکر نکنیم و این تفاوت شارپنس برامون اندازه یه 18-105 ارزش داشته باشه، نمیتونیم بیخیال این تفاوت شارپنس بشیم! من درصد نمیدم ولی از نظر من که تفاوت زیاده! اندک نیست به نظر من!
    Bijan.DSLR تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

ظاهرا تشریف آوردن
    7700!!!
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    ظاهرا تشریف آوردن
    7700!!!
    کجا آورده ؟
    7700 ؟!!!!!!!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    کجا آورده ؟
    7700 ؟!!!!!!!!!
    چون شک داشتم گفتنش در اینجا مغایر قوانین فروم باشه براتون پیام خصوصی فرستادم اگر مشکلی نداره مدیران بفرمایند تا اینجا برای سایر دوستان هم نوشته بشه
    Bijan.DSLR تشکر می‌کند.
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    ظاهرا تشریف آوردن
    7700!!!
    سلام
    مطمئن هستید موجود دارن برای فروش یا فقط در سایتی چیزی اعلام کردن؟
    هنوز در کانادا توزیع نشده ، بعید میدونم به اینجا رسیده باشه!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    مطمئن هستید موجود دارن برای فروش یا فقط در سایتی چیزی اعلام کردن؟
    هنوز در کانادا توزیع نشده ، بعید میدونم به اینجا رسیده باشه!

چون داخل سایت هنوز زده به زودی پرسیدم کی میاد و قیمت تقریبی چقدره گفتن اومده 7700 گفتم یعنی الان موجود دارین فرمودن هرچندتا که بخواین موجوده!
    با توجه به وضعیت فعلی و قیمت دلار و اینکه محصولات با توجه به منطقه قیمتش فرق میکنه مثلا اگر در امریکا 3000 دلار بدن در آسیا به وارد کننده قیمت پایین تری میدن 6 میلیون قیمت قابل قبولیه برای این دوربین اگر با d700 مقایسه کنیم با توجه به اینکه این دوربین 300 دلار گرونتره و d700 رو 4600 میفروشن قیمت واقعی این بدنه باید چیزی حدود 5200 تا 5500 باشه
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و Arash Sh تشکر می‌کنند.
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

با توجه به تقاضای بسیار بالا برای این دوربین و همچنین با توجه به ایرادی که در سیستم فوکوس برخی از نسخه های این دوربین گزارش شده, هیچ بعید نیست که وارد کننده های متفرقه این دوربین, نسخه های به اصطلاح ریفربیشد یا اپن باکس این دوربین رو برای فروش آورده باشند. دوربین هایی که قبلا فردی خریده و به واسطه ایرادی که دیده اون رو بر گردونده و نمایندگی های معتبر دیگه این دوربین رو با قیمت اصلی نمی فروشند و معمولا مشتری کمتری هم برای این دوربین وجود داره. توصیه می کنم که اگر کسی از دوستان خواست که این دوربین ها رو بخره حتما در بدو خرید با استفاده از نرم افزاری که گزارش تعداد شات های دوربین ها رو ارائه می کنه, از نو بودن دوربین خاطر جمع بشه و بعد از اون اقدام به خرید دوربین کنه. البته اگر فروشنده محترم چنین امکانی رو برای خریدار فراهم کنه!
    ویرایش توسط jebrahim : Tuesday 1 May 2012 در ساعت 01:39
    a.abdullahian، Rouzbeh Ehsani، KHAKSAR و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    با توجه به تقاضای بسیار بالا برای این دوربین و همچنین با توجه به ایرادی که در سیستم فوکوس برخی از نسخه های این دوربین گزارش شده, هیچ بعید نیست که وارد کننده های متفرقه این دوربین, نسخه های به اصطلاح ریفربیشد یا اپن باکس این دوربین رو برای فروش آورده باشند. دوربین هایی که قبلا فردی خریده و به واسطه ایرادی که دیده اون رو بر گردونده و نمایندگی های معتبر دیگه این دوربین رو با قیمت اصلی نمی فروشند و معمولا مشتری کمتری هم برای این دوربین وجود داره. توصیه می کنم که اگر کسی از دوستان خواست که این دوربین ها رو بخره حتما در بدو خرید با استفاده از نرم افزاری که گزارش تعداد شات های دوربین ها رو ارائه می کنه, از نو بودن دوربین خاطر جمع بشه و بعد از اون اقدام به خرید دوربین کنه. البته اگر فروشنده محترم چنین امکانی رو برای خریدار فراهم کنه!
    یک تفاوت کوچک هست که باید در ادامه فرمایش جناب ابراهیمی توضیح بدهم..
    شما سه لغت متفاوت برای دوربین های دیجیتال عکاسی درنظر بگیرید که عبارتند از رفوربیشد...یوزد...اپن باکس..

در یوزد شما دوربین دست دومی را در نظر میگیرید که صاحب آن قصد فروش آن را دارد...ممکن است از گارانتی اولیه آن گذشته باشد یا اینکه هنوز کمی باقی مانده باشد..

در رفوربیشد..با دوربینی سروکار دارید که در همان موقع استفاده توسط فرد به نقص و ایرادی در آن پی برده و به گارانتی رجوع می کند..اگر گارانتی یا بهتر است بگویم سرویس دهنده اولیه توانست اشکال ماینور یا کوچک آن را حل کند که مشمول همان گارانتی خواهد بود..اگر اشکال ماجور یا بزرگ باشد و گارانتی دهنده نتوانست ان را حل و فصد نماید که در این صورت دوربین بسته به شدت و نوع خرابی در بهترین حالت با یک دوربین نو در همان رده تعویض می شود...
    این دوربین های جمع آوری شده بتدریج به مرکز به اصطلاح خدمات مهندسی-لجستیکی!! شرکت مادر ارسال می شود و پس از بازبینی و انجام تعمیرات اساسی تحت عنوان رفوربیشد با گارانتی محدود مثلا بین 90 روز تا حداکثر 120 روز با قیمت چایین تر فروخته می شود...معمولا اشکال قبلی کاملا برطرف شده و شما می توانید چنین دوربین هایی را تهیه کنید..

در حالت اپن باکس شما با دوربینی مواجهید که یا اشکال جزئی و قابل اغماض داراست نظیر همان خس و خاشاک معروف!مثلا دارای بریدگی در بدنه و یا خوردگی کوچک و...و یا اینکه بنا به سلیقه خریدار بازپس فرستاده شده است...مثلا در کانادا شما می توانید جنسی را خریداری کنید و تا دوهفته مهلت دارید که اگر نخواستید آن را بازگردانید..درمورد برخی کالاها رسم آن است که باید سربسته آن را بازگردانید که شامل دوربینهای عکاسی هم می شود و در برخی دیگر اجناس می توانید پس از گشودن جعبه و استفاده از آن نسبت به بازگرداندن آن اقدام کنید...در مورد دوربین های عکاسی اگر خریدار سلیقه ای رفتار کند و دوربین را بازگرداند و البته دوربین را از جعبه ان بیرون اورده باشد.. بدون اینکه هیچ اشکالی داشته باشد پس از بررسی ادعای وی مجدد دوربین بصورت اپن باکس به معرض فروش گذاشته می شود..یعنی اگر تعداد شات از حد معین فراتر رود و یا اشکالی توسط خریدار در طی همین دو هفته بر سر دوربین اورده شود پس از بررسی و بازبینی مجدد نسبت به مرجوع و عودت داده شدن ان اقدام می شود و بنام اپن باکس فروخته نمی شود که تفاوت قیمت آن با نو در حالت سالم بودن کامل حداکثر 100 دلار خواهد بود..

مطالبی که گفته شد استاندارد سرزمین کفار یا کاناداست...یقین دارم در سوئیس استاندارد بالاتر خواهد بود یا چیزی در همین اوصاف کانادا...
    البته این مطالب یاد شده درخور استاندارد ایزو9002 خرید و فروش دوربین های عکاسی در سرزمین مادریمان ایران یقینا از اعتبار بسیار کمتری برخودار خواهد بود..چراکه استاندارد آنجا والاتر و بالاتر خواهد بود!

بدرود تا درودی دیگر بار..
    A_Maddah، asa_59a، yaghoobi و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646
    farshad_k، ARFPIX، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

دوستان من بیش از یک ساعت چند نمونه از D800 و D800e در ISO های پایین رو مقایسه کردم و بنظرم تفاوت فقط محدود به کراپ 100% نیست, در 50% هم بخوبی تفاوت در جزییات مشخص هست و در برخی مناطق در 33% هم تفاوت دیده میشه.
    بنظر شما با توجه با خاص بودن این مدل و احتمالا تعداد تولید پایینترش این 300 دلار اختلاف به فارسی چقدر ترجمه میشه ؟! (مثلا اگر حدود 1 میلیون اختلاف داشته باشند از نظر شما ارزشش رو داره ؟)
    و یک سوال دیگه اینکه بنظر شما این تفاوت در جزئیات و شارپنس برای پرینت های A3 و A2 خودش رو نشون میده و یا مربوط به سایز های خیلی خیلی بالاتر هست ؟
    ممنون
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.

صفحه 49 از 120 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین