صفحه 24 از 125 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوست گرامی
    ریست دو دکمه ای ریست کامل دوربین نیست و فقط برخی تنظیمات سطحی را ریست میکند ...
    برای ریست کامل و بازگشت به تنظیمات کارخانه به شیوه زیر عمل کنید :
    menu
    custom setting
    reset custom setting
    yes
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    دوست گرامی
    ریست دو دکمه ای ریست کامل دوربین نیست و فقط برخی تنظیمات سطحی را ریست میکند ...
    برای ریست کامل و بازگشت به تنظیمات کارخانه به شیوه زیر عمل کنید :
    menu
    custom setting
    reset custom setting
    yes
    كورش خان اين همان به اصطلاح ريست سخت افزاري ست؟ ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikeshavarzi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون دوربین فوکوس میکنه ولی انگار شاتر گیره وبا صدای تاخیری صدا میاد ولی عکسی نمیندازه در حالت لایو ویو هم این حالت شدید تر میشه طی تماس با یکی از همکاران در تهران گفتند که تنظیمات رو ریست کن ولی با گرفتن دو دکمه سبز هم ریست نمیشه اصلا به هیچ طریقی ریست نمیشه راه حل دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه اگه میشه راهنمایی کنید مرسی.
    منظورتون از اینکه عکس نمیندازه چیه؟ یعنی هیچ فایلی ثبت نمیشه یا اینکه یک فایل کاملا سفید یا کاملا سیاه ثبت میشه؟ لطفا روی سرعتهای مختلف تست کنین مخصوصا سرعتهای خیلی بالا.
    کشف زیبایی چه زیباست...

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    كورش خان اين همان به اصطلاح ريست سخت افزاري ست؟ ممنون
    فکر نمیکنم این ریست سخت افزاری باشه ...
    اما ریست دو دکمه ای فقط تغییر در برخی تنظیمات شخصی در منوی تنظیمات رو پاک میکنه ...
    اما reset Custom setting ، دوربین رو به حالت اولیه کارخانه باز می گرداند ...
    kiavash و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikeshavarzi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان من تازه عضو این فروم شدم یه مشکلی برام پیش اومده اگه میشه اساتید راهنماییم کنن
    دوربینم D7100 هستش امروز بعد از 2 ماه استفاده دوربین رو حالت M عکاسی نمیکنه در ضمن مموری دوم هم که 16G بود رو سوزونده و حتی سیستم هم نمیشناسه راه حلش چیه آخه من شهرستانم ودوربین کارمه ونمیتونم بفرستم تهران واسه گارانتی کمکم کنید مرسی
    شما لطف کنین یکبار لنزتون از حالت اتوفوکوس در بیارین ببینین مشکل حل میشه یا نه. اون اوایل که من دی 7000 گرفتم با لنز 200 - 18 مشکلی مشابه مشکل شما داشتم که به محض گذاشتن لنز رو منوال فوکوس، راحت دوربین عکس میگرفت و فقط در موارد تاریکی زیاد که راحت فوکوس تشخیص نمیداد این مشکل بود. شایدم من در اشتباهم

كاربر آشنا hsotoudeh آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام من یک مشکل دارم ولی فکر کنم از نا بلدی من باشه لنز کیت d7100 مگه 3.5-5.6 نیست پس من با F22 عکس گرفتم این یعنی چی ؟ یعنی ممکنه لنز non cpu باشه دوربین نتونه حداکثر / حداقل دیافراگمو تشخیص بده؟ با تشکر

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط hsotoudeh نمایش پست ها
    سلام من یک مشکل دارم ولی فکر کنم از نا بلدی من باشه لنز کیت d7100 مگه 3.5-5.6 نیست پس من با F22 عکس گرفتم این یعنی چی ؟ یعنی ممکنه لنز non cpu باشه دوربین نتونه حداکثر / حداقل دیافراگمو تشخیص بده؟ با تشکر
    وقتی گفته میشود که این لنز 3.5 تا 5.6 است منظور بازترین میزان دیافراگم یک لنز است که بسیار مهم است ، یعنی لنز شما در 18 میلیمتر دارای دیافراگم 3.5 است و هرچه فوکال را بالاتر ببرید دیاف کمی بسته تر میشود و تا در نهایت در 5.6 ثابت میماند
    حال اختیار با شماست که دیافراگم را تا چه حد میخواهید ببنید و معمولاً تا 32 هم قابل بسته شدن است ( بسته به نوع لنز )
    فراموش نکنید لنزهای زومی وجود دارد که دارای دیافراگم قابت هستن و با افزایش فوکال دیافراگم تغییر نمیکند.
    hkhaghani، obsidiyan، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hsotoudeh آواتار ها
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    وقتی گفته میشود که این لنز 3.5 تا 5.6 است منظور بازترین میزان دیافراگم یک لنز است که بسیار مهم است ، یعنی لنز شما در 18 میلیمتر دارای دیافراگم 3.5 است و هرچه فوکال را بالاتر ببرید دیاف کمی بسته تر میشود و تا در نهایت در 5.6 ثابت میماند
    حال اختیار با شماست که دیافراگم را تا چه حد میخواهید ببنید و معمولاً تا 32 هم قابل بسته شدن است ( بسته به نوع لنز )
    فراموش نکنید لنزهای زومی وجود دارد که دارای دیافراگم قابت هستن و با افزایش فوکال دیافراگم تغییر نمیکند.
    خب مشکل من هم همینه این لنز کیت باید با فوکال 105 روی 5.6 نهایت باشه نه بالاتر پس چرا بیشتر از 5.6 میشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام خدمت دوستان .وقتی این دوربین و گرفتم cd و دفترچه راهنما نداشت.فروشنده گفت نداره.میخواستم بدون کسایی که این دوربین و گرفتن cd و دفترچه داشته یا نه و برای اتصال به موبایل یا دیگر لوازم به cd نیازه.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط hsotoudeh نمایش پست ها
    خب مشکل من هم همینه این لنز کیت باید با فوکال 105 روی 5.6 نهایت باشه نه بالاتر پس چرا بیشتر از 5.6 میشه؟
    دوست عزیز، همون طور که جناب شهبازی گفتن این عدد بیانگر حداقل هاست. ( بیشتر از این دیگه نمیتونین دهانه رو باز کنین )
    تو م م 18، حداقل 3.5 و در م م 105، حداقل 5.6
    از اون طرف هم تا 32 دستتون بازه و انتخاب با شماست.
    shahbazi و hsotoudeh تشکر می‌کنند.

صفحه 24 از 125 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 124 ... آخرینآخرین