صفحه 245 از 433 نخستنخست ... 145 195 235 241 242 243 244 245 246 247 248 249 255 295 345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط vida582 نمایش پست ها
    ممنون از شما

بنده شناخت زیاد ندارم؛ بنده بیشتر عکاسی از منظره و مکانهای دیدنی میکنم و همچنین عکاسی از چهره
    میشه راهنمایی کنید با این اطلاعاتی که دادم بفرمایید چه لنزی بگیرم؟

با تشکر از شما
    مشكلتون با 135-18 چيه كه مي خواهيد لنز جديد بگيريد؟؟؟؟

لنزهاي وايد و فيش آي(خصوصا فيش آي) لنزهايي با كاربرد خاص هستند و البته گرون قيمت.18 ميلي متر براي اكثر موقعيت ها جوابگوست.
    Dariush Chegini و vida582 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

ممنون از شما

بنده شناخت زیاد ندارم؛ بنده بیشتر عکاسی از منظره و مکانهای دیدنی میکنم و همچنین عکاسی از چهره
    میشه راهنمایی کنید با این اطلاعاتی که دادم بفرمایید چه لنزی بگیرم؟

با تشکر از شما
    با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید و نیز نیازتان به"عکاسی از چهره" لنز 50mm 1.8 رو پیشنهاد می کنم. دامنه ی واید لنز خودتان کار را برای عکاسی از طبیعت تا حد زیادی راه می اندازد. در ثانی حال که شناخت دقیقی از لنزها ندارید احتمال پشیمانی در آینده نسبت به خرید لنزی که پیشنهاد دادم بسیار کمتر است. خصوصا به دلیل اینکه لنز سریعی است و مورد نیاز در نور کمتر بعلت اپرچر باز و نیز بدست آوردن عمق میدان کم.
    SHOK53 و vida582 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد vida582 آواتار ها
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Sufii نمایش پست ها
    با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید و نیز نیازتان به"عکاسی از چهره" لنز 50mm 1.8 رو پیشنهاد می کنم. دامنه ی واید لنز خودتان کار را برای عکاسی از طبیعت تا حد زیادی راه می اندازد. در ثانی حال که شناخت دقیقی از لنزها ندارید احتمال پشیمانی در آینده نسبت به خرید لنزی که پیشنهاد دادم بسیار کمتر است. خصوصا به دلیل اینکه لنز سریعی است و مورد نیاز در نور کمتر بعلت اپرچر باز و نیز بدست آوردن عمق میدان کم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    مشكلتون با 135-18 چيه كه مي خواهيد لنز جديد بگيريد؟؟؟؟

لنزهاي وايد و فيش آي(خصوصا فيش آي) لنزهايي با كاربرد خاص هستند و البته گرون قيمت.18 ميلي متر براي اكثر موقعيت ها جوابگوست.

هیچ مشکلی‌ ندارم با لنزی که دارم

پس الان لنز 18mm or 50mm بگیرم که واسه اکثر جاها کارم رو راه میندازه؟

قیمتش نمیدونید چقدر هستش تقریبا؟

بازم ممنون ازتون

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

هیچ مشکلی‌ ندارم با لنزی که دارم

پس الان لنز 18mm or 50mm بگیرم که واسه اکثر جاها کارم رو راه میندازه؟

قیمتش نمیدونید چقدر هستش تقریبا؟

بازم ممنون ازتون
    شما با همون 18 میلیمتر لنز خودتون می تونید عکاسی واید کنید و احتیاج به لنز جدید ندارید و طبق نظر خودتون، براتون کافی هست. همچنین می تونید با 50 میلیمتر لنز خودتونم عکاسی پرتره انجام بدید.

منتها اگه برای پرتره و کلا می خوایید که در مکانهای کم نور عکاسی کنید و همچنین کیفیت عکس بهتری داشته باشید و پس زمینه نرم و دلنشینی داشته باشید خرید لنز 50 توصیه میشود.

توجه کنید که لنز 50 میلیمتری لنز زوم نیست و تمی تونید فاصله کانونی رو تغییر بدید در حالیکه 135-18 یه لنز زوم هست و میشه فواصل کانونی رو تغییر داد.
    SHOK53 و vida582 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    شما با همون 18 میلیمتر لنز خودتون می تونید عکاسی واید کنید و احتیاج به لنز جدید ندارید و طبق نظر خودتون، براتون کافی هست. همچنین می تونید با 50 میلیمتر لنز خودتونم عکاسی پرتره انجام بدید.

منتها اگه برای پرتره و کلا می خوایید که در مکانهای کم نور عکاسی کنید و همچنین کیفیت عکس بهتری داشته باشید و پس زمینه نرم و دلنشینی داشته باشید خرید لنز 50 توصیه میشود.

توجه کنید که لنز 50 میلیمتری لنز زوم نیست و تمی تونید فاصله کانونی رو تغییر بدید در حالیکه 135-18 یه لنز زوم هست و میشه فواصل کانونی رو تغییر داد.
    به نظر من هم درسته برای خرید دومین لنز بعد از 135-18 لنز 50mm f1.8 گزینه ارزون و خوبیه.لنز سریعیه (مناسب محیطهای کم نور) و عمق میدان کمی ایجاد می کنه که از عهده لنز فعلی شما خارجه.برای عکاسی منظره و طبیعت و خانواده همون 135-18 در مرحله اول کفایت می کنه.
    vida582 تشکر می‌کند.

كاربر جديد vida582 آواتار ها
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    به نظر من هم درسته برای خرید دومین لنز بعد از 135-18 لنز 50mm f1.8 گزینه ارزون و خوبیه.لنز سریعیه (مناسب محیطهای کم نور) و عمق میدان کمی ایجاد می کنه که از عهده لنز فعلی شما خارجه.برای عکاسی منظره و طبیعت و خانواده همون 135-18 در مرحله اول کفایت می کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها

ممنون از شما دوستان عزیز

ببخشید که انقد سوال میپرسم؛ قیمت این لنز چقد هستش در بازار؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

ممنون از شما دوستان عزیز

ببخشید که انقد سوال میپرسم؛ قیمت این لنز چقد هستش در بازار؟
    300

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

دوستان من قصد خرید tokina 11-16mm رو دارم ولی اتفاقی به سامیانگ 10 2.8 برخوردم. خصوصیات جلب نظر کننده ای داره. به نظرتون می تونه انتخاب معقولی باشه؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوستان من قصد خرید tokina 11-16mm رو دارم ولی اتفاقی به سامیانگ 10 2.8 برخوردم. خصوصیات جلب نظر کننده ای داره. به نظرتون می تونه انتخاب معقولی باشه؟
    به کاربری شما بستگی دارد چه هدفی از خرید واید دارید؟
    به هر شکل این لنز کاربری خاصی دارد و توکینا کاربردی تره
    SHOK53 و Sufii تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M.smaelnedjad آواتار ها
    تشکر کرده
    928

انتخاب اول هر کسی که دوربین کراپ دار داره: 16-11 توکیناست. البته اگر کانن داشته باشید 22-10 هم عالیه!
    کار با لنزهای سامیانگ تبحر زیادی می خواد.
    SHOK53، peacekeeper و Sufii تشکر می‌کنند.