صفحه 255 از 433 نخستنخست ... 155 205 245 251 252 253 254 255 256 257 258 259 265 305 355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    لنز 55-25 IS لنز بدي نيست به شرطي كه انتظار خارق العاده اي از آن نداشته باشيم و توقعي به اندازه پولي كه بابت آن مي پردازيم داشته باشيم. از نظر كيفيت، قابل مقايسه با 18-55 است. يعني اگر از 18-55 راضي هستيم، از اين لنز هم راضي خواهيم بود!
    لرزشگير خوبي دارد (خصوصاً ورژن IS II) و كيفيت خروجي آن تا حدود 170 م م نسبتاً قابل قبول است. ولي از آن پس افت مي كند. مزيت آن به جز قيمت ارزان، وزن سبك و ابعاد كوچك آن است .ضمناً اين لنز براي ماكروگرافي از حشرات نسبتاً بزرگ مانند سنجاقك و پروانه هاي بزرگ هم مناسب است.
    اگر بتوانيد بيشتر هزينه كنيد (حدود دوبرابر يعني 900 هزار تومان) 55-250 STM گزينه بسيار بهتري است. اپتيك اين لنز خصوصاً در بازه 135 الي 250 م م بسيار بهبود پيدا كرده و كيفيت بسيار مناسبي دارد.
    با سلام و احترام
    جناب آقای چگینی قبلا لطف کردید چند نمونه عکس که با این لنز گرفته بودیدو قرار دادید اگر امکان داره چند نمونه دیگه هم لطف کنید قرار بدید اینجا ممنون میشم.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

درود بر دوستان

مدتی است برای عکاسی از لنزهای سامیانگ استفاده میکنم و دیاف ۱.۴ در اونها بسیار لذت بخشه :)

ولی متاسفانه این لنزها پرایم بوده و فوکوس دستی که گاهی اوقات سرعت عمل رو کم میکنه.سوالم از خدمت دوستان با تجربه تر این هستش که ایا در برندهای دیگری به غیر از کنون لنزی وجود دارد با محدوده ای مشابه ۱۰۵ - ۲۴ کنون و دیافی گشوده مثل ۱.۸ یا ۲

تا جایی که اطلاع دارم کنون چنین لنزی نداره و اگر برندهای دیگه داشته باشند و کیفیت خوبی داشته باشن خوشحال میشم بدونم.

سپاس

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر دوستان

مدتی است برای عکاسی از لنزهای سامیانگ استفاده میکنم و دیاف ۱.۴ در اونها بسیار لذت بخشه :)

ولی متاسفانه این لنزها پرایم بوده و فوکوس دستی که گاهی اوقات سرعت عمل رو کم میکنه.سوالم از خدمت دوستان با تجربه تر این هستش که ایا در برندهای دیگری به غیر از کنون لنزی وجود دارد با محدوده ای مشابه ۱۰۵ - ۲۴ کنون و دیافی گشوده مثل ۱.۸ یا ۲

تا جایی که اطلاع دارم کنون چنین لنزی نداره و اگر برندهای دیگه داشته باشند و کیفیت خوبی داشته باشن خوشحال میشم بدونم.

سپاس
    دوست عزیز سلام
    فک نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه
    این اواخر سیگما 18-35 F1.8 رو برای بدنه کراپ معرفی کرده که خروجی فوق العاده ای داره و البته جثه ی تقریبا درازی داره و 810گرم وزنشه قیمتش هم 2.5میلیون تومانه
    msh2200، SHOK53، farshad.s و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط tahers96i نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    فک نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه
    این اواخر سیگما 18-35 F1.8 رو برای بدنه کراپ معرفی کرده که خروجی فوق العاده ای داره و البته جثه ی تقریبا درازی داره و 810گرم وزنشه قیمتش هم 2.5میلیون تومانه
    درود و تشکر

بله این لنز رو دیدم و کیفیت نسبتا خوبی داره ولی منظور من محدوده فاصله کانونی بیشتری هستش حداقل تا ۷۰ میلیمتر.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود بر دوستان

سپاس
    درود
    تقریبا تمام لنزهای زوم بجز سیگما که دوستمون اشاره کردند، بقیه از F/2.8 هستند!
    البته اگر مشکل شما فوکوس دستی لنز سامیانگه می توانید دنبال لنزهای پرایم سیگما یا کنون باشید ولی با هزینه بیشتر!
    ata_m3، farshad.s و tahers96i تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

درود و تشکر

بله این لنز رو دیدم و کیفیت نسبتا خوبی داره ولی منظور من محدوده فاصله کانونی بیشتری هستش حداقل تا ۷۰ میلیمتر.
    یه جستجو کوچیکی کردم همچین چیزی ندیدم نزدیکترین لنزهایی که با شرایط مد نطر شماجور در میومد بازترین دیافرگمشون 2.8 بود
    farshad.s، doki و ppl94 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    تقریبا تمام لنزهای زوم بجز سیگما که دوستمون اشاره کردند، بقیه از F/2.8 هستند!
    البته اگر مشکل شما فوکوس دستی لنز سامیانگه می توانید دنبال لنزهای پرایم سیگما یا کنون باشید ولی با هزینه بیشتر!
    درود و تشکر

با فوکوس دستی مشکلی ندارم بیشتر دنبال این هستم که توی محدوده واید تا ۷۰ تعویض لنز نداشته باشم.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود و تشکر

با فوکوس دستی مشکلی ندارم بیشتر دنبال این هستم که توی محدوده واید تا ۷۰ تعویض لنز نداشته باشم.
    درود
    پس چاره ای جز سیگما 18-35 ندارید که البته تا 70 نیست!
    بنظرم F/2.8 تهیه کنید تا مشکلتون برطرف بشه به نفعتونه!
    لنزهای خوش قیمتی در این رنج وجود داره! (البته اگر با لنزهای Third Party مشکلی ندارید)
    ارادتمند
    ata_m3 و farshad.s تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد mehrdad_kadoos آواتار ها
    تشکر کرده
    171

با سلام، قصد خرید یک لنز زوم متوسط برای کارهای عمومی دارم برای 60D بین 15_85 کانن و 17_50 f/2.8 سیگما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ کیفیت وشارپنس کدوم لنز بهتره؟ ممنونم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_kadoos نمایش پست ها
    با سلام، قصد خرید یک لنز زوم متوسط برای کارهای عمومی دارم برای 60D بین 15_85 کانن و 17_50 f/2.8 سیگما کدوم رو پیشنهاد میدید؟ کیفیت وشارپنس کدوم لنز بهتره؟ ممنونم
    سلام دوست عزیز یه نگا به لنز 17-70 2.8 سیگما سری جدیدش هم بکن تقریبا با 15-85 یه قیمته و خروجی بهتری نسبت 15-85 داره
    مقایسه سه تا لنز Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM Canon versus Sigma 17-70mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM C Canon versus Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM - Side by side lens comparison - DxOMark
    msh2200، SHOK53، mehrdad_kadoos و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.