صفحه 18 از 30 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 291
Like Tree304تشکر

موضوع: با بودجه من چه دوربین و لنزهایی مناسبتر است؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

ضمن تشکر از mahdi ، amir و انوش جان که زحمت زیادی بهشون دادم ، بالاخره آماده شدم برا خرید Nikon D5100 با لنز 105-18 که حدود 1400 تا 1500 در میاد ، سوای مزایایی که 5100 داره سه مزیت LCD چرخان در هر زاویه و عکاسی HDR و نبود نویز در ایزوهای بالا ی این دوربین منو شیفته کرده ، آقا مهدی فکر میکنید اگه راهنمای سریع دوربین رو الآن تهیه میکردن این دوربین توش جا داشت ؟
    خلاصه میخوام شما دوستان به خاطر تکنولوژی و قیمت مناسبش منو مطمئن کنید ، به محض تأییدتون من رفتم خریدم و منتظر قیمت نمایشگاه یا تأثیراتش نمیشم !
    بازم ممنون.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

ضمن تشکر از mahdi ، amir ، مهرشاد و انوش جان که زحمت زیادی بهشون دادم ، بالاخره آماده شدم برا خرید Nikon D5100 با تعویض لنزش با 105-18 که حدود 1400 تا 1500 در میاد (احتمالاً بجای تعویض یه لنز 200-55 بگیرم)، سوای مزایایی که 5100 داره مزیت LCD چرخان در هر زاویه و عکاسی HDR و نبود نویز در ایزوهای بالا و فیلمبرداری . . این دوربین منو شیفته کرده ، آقا مهدی فکر میکنید اگه راهنمای سریع دوربین رو الآن تهیه میکردن این دوربین توش جا داشت ؟
    خلاصه میخوام شما دوستان به خاطر تکنولوژی و قیمت مناسبش منو مطمئن کنید ، به محض تأییدتون میرم میخرم و منتظر قیمت نمایشگاه و یا تأثیراتش نمیشم !
    ممنون.
    ویرایش توسط mahdiidham : Monday 23 May 2011 در ساعت 07:42

Alireza Farshid
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود بر شما
    راستش پنتاکس رو نمی دونم ولیکن nikon d5000 رو قطعا نمی تونی با 750 تومن بخری . برای خرید یه SLR خوب ، باید لااقل 900 تومن کنار بذاری .
    مگه چند شده؟؟؟ من بعد عید خریدم 800 بازم بالاتر رفته؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام. اساتید با ۷۵۰ تومن از بین دوربین های DSLR کنون کدوم به پول من می خوره و انتخاب مناسبیه؟

ممنون

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Motso نمایش پست ها
    سلام. اساتید با ۷۵۰ تومن از بین دوربین های DSLR کنون کدوم به پول من می خوره و انتخاب مناسبیه؟

ممنون
    درود

به نظر من کمی بودجه خود را بیشتر کنید تا پولتان به 550d با لنز 18-55 برسد.
    به توجه به اختلاف قیمتی که 500d با 550d دارد صرف با خرید 550d است . گذشته از اینکه
    آنهم از بودجه ای که مطرح بیان فرمودید بیشتر است. گاهی اوقات وقتی قرار است 750 هزار تومان پرداخت گردد
    پرداخت 250 هزار تومان بیشتر خیلی فرق نخواهد داشت اگر منجر به نتیجه ای متفاوت تر گردد ارزشش را خواهد داشت
    حتی اینکه مجبور شویم صبر هم بکنیم تا به مقصود برسیم.

موفق باشید

انوش
    Miri تشکر می‌کند.

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

به نظر من کمی بودجه خود را بیشتر کنید تا پولتان به 550d با لنز 18-55 برسد.

حتی اینکه مجبور شویم صبر هم بکنیم تا به مقصود برسیم.

موفق باشید

انوش

ممنون
    من هم با نظر جناب انوش موافقم
    اما یه کار دیگه هم شما میتونید انجام بدید که صدالبته به خودتون بستگی داره و خط قرآن نیست
    یک دوربین کارکرده اما سالم با قیمتی حدود 400 تا 500 تومان بخرید و ما بقی مبلغ رو صرف خرید لنزهای خوب بکنید تا در آینده اگر خواستید به سمت 7D و یا بالاتر بروید تنها به یک بادی خوب نیاز داشته باشید .در این حات ضرر زیادی برای فروش دوربین نخواهید کرد
    اما اگه 1 میلیون هم کنار بگذارید به فرموده جناب انوش عزیز با این قیمت ها نهایتا انتخابی حدودا بین 500D یا 550D یا حتی 1100D خواهید داشت و یا باز هم کارکرده بعضی دوربین های سری xxD و xxxD
    و اگر بعدا قصد کوچ به همان 7D را داشته باشید باید ضرر زیادی برای فروش دوربین بدهید تازه در آن موقع قیمت صفر دوربین به مقدار زیادی افت پیدا خواهد کرد وای به حال دسته دوم ... مگر اینکه مثل من قصد فروش دوربین رو نداشته باشید و بعدها بخواهید در کنار دوربینی مثل 7D یک دوربین دوم هم داشته باشید
    باز هم همه چیز به نظر شما بستگی داره من هم نظرم رو عرض کردم
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    من هم با نظر جناب انوش موافقم
    اما یه کار دیگه هم شما میتونید انجام بدید که صدالبته به خودتون بستگی داره و خط قرآن نیست
    یک دوربین کارکرده اما سالم با قیمتی حدود 400 تا 500 تومان بخرید و ما بقی مبلغ رو صرف خرید لنزهای خوب بکنید تا در آینده اگر خواستید به سمت 7D و یا بالاتر بروید تنها به یک بادی خوب نیاز داشته باشید .در این حات ضرر زیادی برای فروش دوربین نخواهید کرد
    اما اگه 1 میلیون هم کنار بگذارید به فرموده جناب انوش عزیز با این قیمت ها نهایتا انتخابی حدودا بین 500D یا 550D یا حتی 1100D خواهید داشت و یا باز هم کارکرده بعضی دوربین های سری xxD و xxxD
    و اگر بعدا قصد کوچ به همان 7D را داشته باشید باید ضرر زیادی برای فروش دوربین بدهید تازه در آن موقع قیمت صفر دوربین به مقدار زیادی افت پیدا خواهد کرد وای به حال دسته دوم ... مگر اینکه مثل من قصد فروش دوربین رو نداشته باشید و بعدها بخواهید در کنار دوربینی مثل 7D یک دوربین دوم هم داشته باشید
    باز هم همه چیز به نظر شما بستگی داره من هم نظرم رو عرض کردم
    ت
    از هر دوتون ممنون.. فردا می رم نمایشگاه بخرم...اگه ۱۱۰۰ دی بود که اوکیه.. اگه نبود که باید درخواست بودجه ی کمکی کنم. بین ۵۰۰ دی و ۵۵۰ دی چه تفاوت اساسی هست با توجه به حدود ۱۲۰ تومن اختلاف قیمت؟

كاربر همراه data آواتار ها
    تشکر کرده
    2172

ت
    از هر دوتون ممنون.. فردا می رم نمایشگاه بخرم...اگه ۱۱۰۰ دی بود که اوکیه.. اگه نبود که باید درخواست بودجه ی کمکی کنم. بین ۵۰۰ دی و ۵۵۰ دی چه تفاوت اساسی هست با توجه به حدود ۱۲۰ تومن اختلاف قیمت؟
    اگه کمی صبر کنید قیمت 1100D پایین میاد. اوایل ورودش به بازاره به همین دلیل قیمتش بالاست

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

ت
    از هر دوتون ممنون.. فردا می رم نمایشگاه بخرم..
    سلام دوست عزیز

نمایشگاه فروش نداره ، و فقط سفارش میگیره که مثلا 3 روز دیگه تحویلتون بدند ، ولی رو قولشون نمیشه حساب کرد ( ممکنه که 1 ماه طولش بدهند ) ، اگه مستقیم برین فروشگاه شرکتشون بهتر است

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

بین ۵۰۰ دی و ۵۵۰ دی چه تفاوت اساسی هست با توجه به حدود ۱۲۰ تومن اختلاف قیمت؟
    تفاوت خیلی زیادی بین مدل 500D و 550D دیده نمی‌شود و تنها چند ویژگی هست که تغییر کرده‌اند. از نقطه نظرهای بسیاری 550D را می‌توان 7D کوچک به حساب آورد، چرا که این دوربین نیز از سنسور 18 مگاپیکسلی CMOS بهره می‌برد و همانند مدل 500D توانایی ضبط ویدیویی Full HD را دارد. این دوربین از Metering System پیشرفته‌ای همانند 7D بهره می‌برد و مجهز به نمایشگر جدید واید با قدر نسبت (3:2) می‌باشد.

دوربین 18 مگاپیکسلی کانن EOS 550D که در اوایل فوریه سال 2010 معرفی شد دوربینی است که پس از مدل قبلی 15 مگاپیکسلی خود یعنی دوربین 500D روانه‌ی بازار شده است. جدا از افزایش قدرت حسگر (مگاپیکسل) کانن 550D از نمایشگر با دقت 1,040,000 نقطه‌ای، با قدر نسبت 2:3، سنسور Metering 63 منطقه‌ای مشابه با سنسوری که بر روی دوربین مدل گران قیمت‌تر یعنی 7D استفاده شده است، کنترل‌های به وضوح تغییر یافته، تنظیمات ISO استاندارد 100-6400 و تقویت شده تا 12800، فوکوس آسان‌تر در مود Live View و مود بهبود یافته‌ی ضبط ویدیو با کیفیت Full HD 1080p و با سرعت‌های 24/25 و 30 فریم برثانیه و با کیفیت HD 720p و با سرعت‌های 50 و 60 فریم برثانیه همراه شده است

من هم نهایتا برای خرید هر دوربینی فعلا صبر رو به شما پیشنهاد میکنم.پرداخت این مبلغ ها برای دوربینی مثل 1100 کم از ظلم یزید و معاویه در ظهر عاشورا نبود.اگر عجله ندارید صبر کنید.تا چند ماه آینده اوضاع آرام خواهد گرفت به امید خدا
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

صفحه 18 از 30 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین