صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 291
Like Tree304تشکر

موضوع: با بودجه من چه دوربین و لنزهایی مناسبتر است؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    ضمن تشکر از mahdi ، amir ، مهرشاد و انوش جان که زحمت زیادی بهشون دادم ، بالاخره آماده شدم برا خرید Nikon D5100 با تعویض لنزش با 105-18 که حدود 1400 تا 1500 در میاد (احتمالاً بجای تعویض یه لنز 200-55 بگیرم)، سوای مزایایی که 5100 داره مزیت LCD چرخان در هر زاویه و عکاسی HDR و نبود نویز در ایزوهای بالا و فیلمبرداری . . این دوربین منو شیفته کرده ، آقا مهدی فکر میکنید اگه راهنمای سریع دوربین رو الآن تهیه میکردن این دوربین توش جا داشت ؟
    خلاصه میخوام شما دوستان به خاطر تکنولوژی و قیمت مناسبش منو مطمئن کنید ، به محض تأییدتون میرم میخرم و منتظر قیمت نمایشگاه و یا تأثیراتش نمیشم !
    ممنون.
    دوستان اگه نظری بدن استفاده میکنم من فردا میرم بخرمش، اگر نظری ندید به حساب نبود تست و تجربه میذارم و البته اینو میدونم که حداقل از 3100 و 90 جلوتره
    ویرایش توسط mahdiidham : Monday 23 May 2011 در ساعت 22:10

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

دوستان اگه نظری بدن استفاده میکنم من فردا میرم بخرمش، اگر نظری ندید به حساب نبود تست و تجربه میذارم و البته اینو میدونم که حداقل از 3100 و 90 جلوتره
    انتخاب بسيار به جا و خوبيه

يه d7000 اقتصادي كه مزيتها و نقدهاي خيلي خوبي در موردش انجام شده، به نظرم خوبه! (من تنها مشكلي كه به شخصي باهاش داشتم اندازه كوچيكش بود كه دستم و پر نميكرد) ولي كيفيت خوبي داره قطعا
    mahdiidham تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

با عرض پوزش من از نیکون خیلی سر در نمیارم و بهتر میدونم در مورد چیزی که اطلاع ندارم اظهار نظر نکنم در هر صورت هر دوربینی میخری مهم نیست سعی کن عکس های خوبی باهاش بندازی.پیشاپیش مبارک باشه
    mahdiidham تشکر می‌کند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به دوستان عزیز

من دوست صمیمیم رشته عکاسی میخونه و یه دوربین کنون 500D داره البته با همون لنز فابریک ۵۵ - ۱۸

حالا من میخوام با یکی دیگه از دوستام واسه روز تولدش یه لنز خوب واسش بخریم چون همیشه گلایه داره که نمی تونه از طبیعت به خوبی عکس بگیره و بتونه تصویر زنبور توی گل رو شکار کنه یا مثلا گل نیلوفری که روی اب هست و چند متری فاصله داره و از این چیزا..، که با ۵۵ - ۱۸ نمیشه

حالا من و دوستم میخوایم یه لنز کار درست و خوب واسش بگیریم که نه خیلی خیلی گرون باشه چون دوستم حرفه ای که عکاسی نمیکنه و از طرفی هم میخوام یه چیز درست و درمون بگیرم که بگن ایول و دستم لذت ببره ( متوسط نمیخوام ، خفن هم نمیخوام ، یه چیز خوب )

بودجه هم ۵۵۰ ، حالا اگه واقعا چیز ارزش دار تری باشه نهایت تا ۶۰۰

واسه خرید هم عجله ای ندارم

خیلی خیلی ممنون
    balochkhan تشکر می‌کند.

كاربر جديد ''EHSAN'' آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام
    دوستان از بین لنزهای زیر کدوم بهتره ؟

canon 55-250
    canon 75-300
    tamron 70-300
    sigma 70-300
    یا لنزی تو همین حدود قیمت

لطفا به ترتیب اولویت هاشون بگین
    و اگه یه مختصر در مورد برتریشون هم بگین که خیلی عالی میشه مثلا سرعت فوکوس و شارپنس و ...

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط ''EHSAN'' نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از بین لنزهای زیر کدوم بهتره ؟

canon 55-250
    canon 75-300
    tamron 70-300
    sigma 70-300
    یا لنزی تو همین حدود قیمت

لطفا به ترتیب اولویت هاشون بگین
    و اگه یه مختصر در مورد برتریشون هم بگین که خیلی عالی میشه مثلا سرعت فوکوس و شارپنس و ...
    با سلام
    دوست عزیز از بین لنز هایی که گفتید تجربه کار با دوتا از اونها رو دارم که براتون شرح میدم
    لنز کانن 55-250 لنز تله ارزان قیمتی است که برخلاف سه لنز دیگر مجهز به لرزشگیر میباشد و این بسیار عالی است
    لنز کانن 75-300 دو نمونه دارد یکی با موتور اولتراسونیک و یکی بدون موتور و هر دو فاقد لرزشگیر هستند
    در مورد لنز 70-300تامرون باید بگم اویل بسیار مشتاق به خریدنش بودم اما وقتی از چند تن از اساتید با تجربه سوال کردم منو منصرف کردن
    لنز سیگما هم به نظر لنز خوبی میاد اما اگه نظر منو بخواهی بین همه این لنزها 55-250 به لحاظ اینکه لرزشگیر داره و خیلی هم به کار میاد از بقیه بهتره بشخصه دارم از همین لنز استفاده میکنم و خداییش هم به نسبت قیمتی که پرداخت کردم راضی هستم.باقی لنز ها بدون لرزشگیر هستن ودر مورد75-300 باید بگم خروجی سافتی داره و اصلا تصاویر شارپی رو به شما نمیده. تامرون هم جدیدا یه لنز70-300معرفی کرده که گمونم لرزشگیر داره و بسیار عالی تر از مدل قدیمی تر اون است ولی قیمتش هم تقریبا 3 برابر مدل قدیمی است و چیزی حدود 550 تا 600 باید باشه .در مورد 70-300سیگما هم اطلاعی ندارم چون باهاش کار نکردم ولی دقیقا زمانی که میخواستم برای دوربین550 دی خودم یه لنز تله بگیرم با توجه به بودجه محدودی که داشتم همین گزینه ها مد نظرم بود که با تحقیق به 55-250 کانن رسیدم و کلا راضی هم هستم
    اینم تجربه من در مورد این لنز ها بود امیدوارم به کارت بیاد ولی اگر میخواهی بین این 4 گزینه یکی یکی خط بزنی تا به گزینه مطلوبت برسی من اگر بودم اول 75-300 کانن رو خط میزدم و بیخیال میشدم چون واقعا لنز خوبی نیست.بهرحال امیدوارم دوستان دیگه هم نظر بدن تا شما بتونی بهترین انتخاب رو داشته باشی
    ''EHSAN''، data و Miri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط iceman نمایش پست ها
    لنز کانن 75-300 دو نمونه دارد یکی با موتور اولتراسونیک و یکی بدون موتور و هر دو فاقد لرزشگیر هستند
    در مورد لنز 70-300تامرون باید بگم اویل بسیار مشتاق به خریدنش بودم اما وقتی از چند تن از اساتید با تجربه سوال کردم منو منصرف کردن
    ممنون دوست عزیز
    اگه ممکنه در مورد تامرون عللی که منصرفتون کرد رو بفرمایین

کانون هم یه مدل جدید از 75 -300 داده که لرزشگیر هم داره البته قیمتش هم گرونه نسبت به این رنج

http://www.usa.canon.com/cusa/suppor...s_usm#Overview
    M.Barani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12

باز هم سلام
    با توجه به فرمایش دوست عزیزم و اینکه من نیاز به لنز تله دارم و هر چه تله تر بهتر
    و اینکه دو لنز سیگما و تامرون امکان ماکروگرافی دارند و از علاقه به این بخش هم خالی نیستم
    اگر 55-250 کنون رو به عنوان بهترین در این رنج کنار بزارم در مقایسه بین سیگما و تامرون کدوم برتر خواهد بود؟
    و نکته دیگه سرعت فوکوس در این لنز هاست که اهمیت داره؟

با تشکر
    M.Barani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2650

ممنون دوست عزیز
    اگه ممکنه در مورد تامرون عللی که منصرفتون کرد رو بفرمایین

کانون هم یه مدل جدید از 75 -300 داده که لرزشگیر هم داره البته قیمتش هم گرونه نسبت به این رنج

http://www.usa.canon.com/cusa/suppor...s_usm#Overview
    والا دوست عزیز در مورد تامرون باید بگم که بر اساس پرس و جو و تحقیقات خودم منصرف شدم و نکته اینکه لرزشگیر هم نداشت در مورد این لنز جدید که میگید باید بگم که اینو من برای اولین باره دیدم گمون نکنم توی بازار ایران باشه شما مطمئنی که اینجا هست؟؟
    ''EHSAN'' تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    2650

باز هم سلام
    با توجه به فرمایش دوست عزیزم و اینکه من نیاز به لنز تله دارم و هر چه تله تر بهتر
    و اینکه دو لنز سیگما و تامرون امکان ماکروگرافی دارند و از علاقه به این بخش هم خالی نیستم
    اگر 55-250 کنون رو به عنوان بهترین در این رنج کنار بزارم در مقایسه بین سیگما و تامرون کدوم برتر خواهد بود؟
    و نکته دیگه سرعت فوکوس در این لنز هاست که اهمیت داره؟

با تشکر
    خواهش میکنم دوست عزیز
    والا 55-250 سرعت فوکوس به نسبت خوبی داره توجه کنید که گفتم به نسبت و منظورم هم نسبت به 75-300 کانن بود که اشاره شد
    در مورد ماکرو هم باید بگم که این لنزها برای ماکرو گرافی لنزهای جالبی نیستن و نشان ماکرو بروی اونها بیشتر جنبه تبلیغات و تجارتی داره تا کاربرد البته خوشحال میشم نظر سایر دوستان رو هم بدونم

اینهم یه نکته آف تاپیک(در مورد ماکرو با توجه به نداشتن لنز مناسبش من به تکنیک لنز معکوس رسیدم که با همون کیت 18-55 بسیار عالی جواب داد که البته جای این بحث اینجا نیست
    ویرایش توسط M.Barani : Thursday 2 June 2011 در ساعت 01:18
    ''EHSAN'' تشکر می‌کند.

صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین