صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 301 تا 330 ، از مجموع ‍412 موضوع

انجمن: مباحث عمومی

شامل مفاهیم پایه، اخبار تکنولوژی ، اصول نگهداری و نکات عمومی

  1. كمك

    Started by hamed693‏, Friday 25 November 2005 21:00
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,715
    Monday 28 November 2005, 12:11 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,794
    Wednesday 23 November 2005, 22:35 برو به آخرین پست
  2. سرعت Bulb

    Started by ames‏, Thursday 17 November 2005 00:44
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,595
    Thursday 17 November 2005, 21:43 برو به آخرین پست
  3. سوال در مورد کادر

    Started by Minoosepehr‏, Thursday 10 November 2005 15:44
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 2,301
    Tuesday 15 November 2005, 11:09 برو به آخرین پست
  4. focusing screen

    Started by mahdi1358‏, Friday 11 November 2005 16:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 835
    Friday 11 November 2005, 16:22 برو به آخرین پست
  5. اولویت شاتر و دیافراگم

    Started by babakdin543‏, Wednesday 5 October 2005 09:50
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,800
    Wednesday 9 November 2005, 10:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 7,119
    Wednesday 2 November 2005, 22:06 برو به آخرین پست
  6. دکمه DOFدوربین

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 13:53
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,269
    Wednesday 2 November 2005, 17:47 برو به آخرین پست
  7. كمك در انتخاب دوربين

    Started by arad‏, Thursday 10 March 2005 09:38
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 32
    • نمایش ها: 7,120
    ewp
    Tuesday 1 November 2005, 23:23 برو به آخرین پست
  8. سوال در مورد چراغ af

    Started by tonino_baliardo‏, Monday 31 October 2005 00:34
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,463
    Tuesday 1 November 2005, 02:16 برو به آخرین پست
  9. سوال در مورد دوربین digital slr

    Started by ebads67‏, Sunday 30 October 2005 17:36
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,296
    Monday 31 October 2005, 22:08 برو به آخرین پست
  10. موتور درایو داخلی یعنی چی ؟

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 14:08
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,389
    Monday 31 October 2005, 17:19 برو به آخرین پست
  11. سرعت عکاسی

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 14:02
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,017
    Monday 31 October 2005, 16:15 برو به آخرین پست
  12. سوال در مورد اعداد و ارقام

    Started by tonino_baliardo‏, Sunday 30 October 2005 00:02
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 836
    Sunday 30 October 2005, 00:51 برو به آخرین پست
  13. Question خطر در اتصال دوربین به کامپیوتر

    Started by shrek‏, Saturday 1 October 2005 22:34
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,183
    Saturday 29 October 2005, 20:26 برو به آخرین پست
  14. دوستان حرفه ای لطفا کمک

    Started by andri‏, Friday 28 October 2005 00:44
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,338
    Saturday 29 October 2005, 14:21 برو به آخرین پست
  15. بک

    Started by Alireza421‏, Friday 28 October 2005 17:44
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,104
    Saturday 29 October 2005, 00:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,536
    Friday 28 October 2005, 22:05 برو به آخرین پست
  16. زوم رنج -سایز سنسور

    Started by Alireza421‏, Tuesday 25 October 2005 23:44
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,279
    Wednesday 26 October 2005, 22:38 برو به آخرین پست
  17. دوربین جفت عدسی انعکاسی

    Started by Alireza421‏, Friday 21 October 2005 01:11
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 2,865
    Saturday 22 October 2005, 14:23 برو به آخرین پست
  18. Exposure Comp./level چیه ؟

    Started by paya‏, Monday 17 October 2005 03:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,044
    Monday 17 October 2005, 05:25 برو به آخرین پست
  19. نویز کم در ایزوهای بالا

    Started by Nader Kohansal‏, Sunday 9 October 2005 04:39
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 3,041
    Friday 14 October 2005, 14:30 برو به آخرین پست
  20. سیستم رنگ برداری...

    Started by tonino_baliardo‏, Sunday 9 October 2005 19:16
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 2,038
    Thursday 13 October 2005, 19:14 برو به آخرین پست
  21. Post سایت فروش آنلاین

    Started by gheshlaghi‏, Sunday 9 October 2005 16:21
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,510
    Tuesday 11 October 2005, 01:19 برو به آخرین پست
  22. خش روی لنز...

    Started by tonino_baliardo‏, Friday 7 October 2005 23:49
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 2,695
    Monday 10 October 2005, 17:50 برو به آخرین پست
  23. لنز رو با چی پاک کنم؟

    Started by tonino_baliardo‏, Thursday 6 October 2005 05:31
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 3,335
    Sunday 9 October 2005, 15:51 برو به آخرین پست
  24. Question لطفاً راهنمایی کنید

    Started by ames‏, Friday 7 October 2005 13:27
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,199
    Saturday 8 October 2005, 14:05 برو به آخرین پست
  25. نويز در عكس

    Started by baghbanzadeh‏, Thursday 6 October 2005 15:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,022
    Thursday 6 October 2005, 15:32 برو به آخرین پست
  26. سئوال در مورد عکاسی ماکرو در Dslr ها

    Started by babakdin543‏, Tuesday 4 October 2005 09:50
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,186
    Tuesday 4 October 2005, 16:42 برو به آخرین پست
  27. لنز رو کور میکنه یعنی چی؟

    Started by tonino_baliardo‏, Sunday 2 October 2005 00:42
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,051
    Monday 3 October 2005, 01:01 برو به آخرین پست

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •