صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 301 تا 330 ، از مجموع ‍412 موضوع

انجمن: مباحث عمومی

شامل مفاهیم پایه، اخبار تکنولوژی ، اصول نگهداری و نکات عمومی

  1. كمك

    Started by hamed693‏, Friday 25 November 2005 20:00
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,694
    Monday 28 November 2005, 11:11 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 3,662
    Wednesday 23 November 2005, 21:35 برو به آخرین پست
  2. سرعت Bulb

    Started by ames‏, Wednesday 16 November 2005 23:44
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,566
    Thursday 17 November 2005, 20:43 برو به آخرین پست
  3. سوال در مورد کادر

    Started by Minoosepehr‏, Thursday 10 November 2005 14:44
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 2,226
    Tuesday 15 November 2005, 10:09 برو به آخرین پست
  4. focusing screen

    Started by mahdi1358‏, Friday 11 November 2005 15:22
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 807
    Friday 11 November 2005, 15:22 برو به آخرین پست
  5. اولویت شاتر و دیافراگم

    Started by babakdin543‏, Wednesday 5 October 2005 08:50
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,728
    Wednesday 9 November 2005, 09:02 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 6,951
    Wednesday 2 November 2005, 21:06 برو به آخرین پست
  6. دکمه DOFدوربین

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 12:53
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,237
    Wednesday 2 November 2005, 16:47 برو به آخرین پست
  7. كمك در انتخاب دوربين

    Started by arad‏, Thursday 10 March 2005 08:38
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 32
    • نمایش ها: 6,961
    ewp
    Tuesday 1 November 2005, 22:23 برو به آخرین پست
  8. سوال در مورد چراغ af

    Started by tonino_baliardo‏, Sunday 30 October 2005 23:34
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,396
    Tuesday 1 November 2005, 01:16 برو به آخرین پست
  9. سوال در مورد دوربین digital slr

    Started by ebads67‏, Sunday 30 October 2005 16:36
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,242
    Monday 31 October 2005, 21:08 برو به آخرین پست
  10. موتور درایو داخلی یعنی چی ؟

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 13:08
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,326
    Monday 31 October 2005, 16:19 برو به آخرین پست
  11. سرعت عکاسی

    Started by Mohammad-1989‏, Monday 31 October 2005 13:02
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 989
    Monday 31 October 2005, 15:15 برو به آخرین پست
  12. سوال در مورد اعداد و ارقام

    Started by tonino_baliardo‏, Saturday 29 October 2005 23:02
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 809
    Saturday 29 October 2005, 23:51 برو به آخرین پست
  13. Question خطر در اتصال دوربین به کامپیوتر

    Started by shrek‏, Saturday 1 October 2005 21:34
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,130
    Saturday 29 October 2005, 19:26 برو به آخرین پست
  14. دوستان حرفه ای لطفا کمک

    Started by andri‏, Thursday 27 October 2005 23:44
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,281
    Saturday 29 October 2005, 13:21 برو به آخرین پست
  15. بک

    Started by Alireza421‏, Friday 28 October 2005 16:44
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,068
    Friday 28 October 2005, 23:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,507
    Friday 28 October 2005, 21:05 برو به آخرین پست
  16. زوم رنج -سایز سنسور

    Started by Alireza421‏, Tuesday 25 October 2005 22:44
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,247
    Wednesday 26 October 2005, 21:38 برو به آخرین پست
  17. دوربین جفت عدسی انعکاسی

    Started by Alireza421‏, Friday 21 October 2005 00:11
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 2,748
    Saturday 22 October 2005, 13:23 برو به آخرین پست
  18. Exposure Comp./level چیه ؟

    Started by paya‏, Monday 17 October 2005 02:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,016
    Monday 17 October 2005, 04:25 برو به آخرین پست
  19. نویز کم در ایزوهای بالا

    Started by Nader Kohansal‏, Sunday 9 October 2005 03:39
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 2,896
    Friday 14 October 2005, 13:30 برو به آخرین پست
  20. سیستم رنگ برداری...

    Started by tonino_baliardo‏, Sunday 9 October 2005 18:16
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 1,955
    Thursday 13 October 2005, 18:14 برو به آخرین پست
  21. Post سایت فروش آنلاین

    Started by gheshlaghi‏, Sunday 9 October 2005 15:21
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,481
    Tuesday 11 October 2005, 00:19 برو به آخرین پست
  22. خش روی لنز...

    Started by tonino_baliardo‏, Friday 7 October 2005 22:49
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 2,559
    Monday 10 October 2005, 16:50 برو به آخرین پست
  23. لنز رو با چی پاک کنم؟

    Started by tonino_baliardo‏, Thursday 6 October 2005 04:31
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 3,182
    Sunday 9 October 2005, 14:51 برو به آخرین پست
  24. Question لطفاً راهنمایی کنید

    Started by ames‏, Friday 7 October 2005 12:27
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,158
    Saturday 8 October 2005, 13:05 برو به آخرین پست
  25. نويز در عكس

    Started by baghbanzadeh‏, Thursday 6 October 2005 14:27
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 988
    Thursday 6 October 2005, 14:32 برو به آخرین پست
  26. سئوال در مورد عکاسی ماکرو در Dslr ها

    Started by babakdin543‏, Tuesday 4 October 2005 08:50
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,150
    Tuesday 4 October 2005, 15:42 برو به آخرین پست
  27. لنز رو کور میکنه یعنی چی؟

    Started by tonino_baliardo‏, Saturday 1 October 2005 23:42
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,027
    Monday 3 October 2005, 00:01 برو به آخرین پست

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •