صفحه 603 از 689 نخستنخست ... 103 503 553 593 599 600 601 602 603 604 605 606 607 613 653 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,021 تا 6,030 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

دوستان توجه کنید
    بنده جسارت کردم به جناب esfandiyar2002 یه چیزی گفتم . من خودم خدای تیکه انداختنم خیلی هم حال میده.
    منظور من این بود که اینجا تاپیک شایعات و واقعیات است
    تاپیک بهترین دوربین نیست
    اینکه من چی می پسندم یا دختر همسایه اینجا جاش نیست

مثلا بگید لنز 400-10 f.2.8 کی ساخته میشه
    esfandiyar2002 و a.g g.a تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

قسمت جلویی d500 از جنس مولدی با ترکیب الیاف کربن هست. نیکون اولین بار در d5300 از این جنس استفاده کرده است. پایه آن ترموپلاستیک هست. امروزه در شاسی خودروهای اسپرت هم که معمولا تحت تنشهای بالا قرار دارند از ترکیباتی که فیبر کربن دارند استفاده می شود.

‘the carbon-fibre reinforced monocoque construction’. This does, in truth, refer to a genuine innovation in camera construction that Nikon first introduced with the D5300. It has been made possible by a new material introduced by the Japanese chemical company Teijin. This material is a Carbon Fibre Reinforced Thermoplastic (CFRTP) called ‘Sereebo’.

Camera construction
    DELL، Canon!، saeed2vfx و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad.R.Sanati نمایش پست ها
    درود.
    البته جسارتاً D500 کاملترین و گرانترین بدنه کراپدار نیکون (و همچنین گرانتر از کنون 7D MARK II) است و احتمالاً به عنوان بهترین نقطه شروع عکاسی اغراق آمیز به نظر میرسد.
    موفق باشید.
    درود...

کاملا حرف شما معتبر و صحیح است و بنده هم در همان پست پیشین خود یادآور شدم که نظر یاد شده توسط اینجانب،یک نظر شخصی است..ببینید وقتی می خواهید به یک کالج نسبتا معتبر عکاسی بروید،سوای آنچه که تاکنون آموخته اید و یا بکار بسته اید،یک حد و مرزبندی نسبی وجود دارد..مثلا برای خرید دوربین جهت کاراموز کالج،حداقل انتخاب بر اساس سیلابوس درسی در بدنه های نیکون،D7200 و D500 است..یعنی گفته می شود که اگر کارآموز بخواهد مثلا دوربین Entry level در سطح D5600/D3400 انتخاب کند،تنها قادر است تا دو ترم عکاسی از شش ترم یاد شده همگام با دروس کالج پیش برود و بخصوص در دو ترم باقی مانده نهایی،باید دوربین(بدنه)خود را ارتقا دهد..

بگذریم...

مدتی پیش یک پست در چند قسمت مفصل پیرایش کردم که درواقع موضوعی بکر و جالب توجه بود و در مورد دوربین های بدون آینه فول فریم سونی و اشکالات یاد شده درآن برخلاف تبلیغ فراوان مطرح شده بود..بدلیل فراهم نشدن بازنشر ترجمه مقاله فوق، لینک مطلب را همینجا می گذارم که علاقمندان آن را مطالعه کنند..

https://petapixel.com/2016/04/04/son...fatal-mistake/

اولین پست را که در قسمت دوربین های سونی اپلود کردم،متوجه شدم که مدیریت محترم سایت عکاسی باید آن را بررسی کند تا اجازه بازنشر یابد،و چون خبری نشد،ایمیلی به مدیریت نازنین ارسال کردم که بی جواب ماند..بگذریم که آپلود عکس های دست چین شده و همخوان با هرقسمت مطلب،تنظیم آنها و تطبیق با مقررات ابعاد و اندازه عکس های آپلود شده در سایت عکاسی،همچنین بروز خطای چند باره در پست شدن مطلب کلی انرژی برد..اما مهمتر،عدم امکان بازنشر مطلب ترجمه شده و عدم پاسخگویی توسط مدیریت نازنین سایت عکاسی در مورد چرایی درج نشدن آن، بنده را حسابی دلگیر نمود!

بدرود تا درودی دیگربار
    Canon!، saber.pix، kiavash و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Alpha_850 آواتار ها
    تشکر کرده
    381

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiyar2002 نمایش پست ها
    درود...

کاملا حرف شما معتبر و صحیح است و بنده هم در همان پست پیشین خود یادآور شدم که نظر یاد شده توسط اینجانب،یک نظر شخصی است..ببینید وقتی می خواهید به یک کالج نسبتا معتبر عکاسی بروید،سوای آنچه که تاکنون آموخته اید و یا بکار بسته اید،یک حد و مرزبندی نسبی وجود دارد..مثلا برای خرید دوربین جهت کاراموز کالج،حداقل انتخاب بر اساس سیلابوس درسی در بدنه های نیکون،D7200 و D500 است..یعنی گفته می شود که اگر کارآموز بخواهد مثلا دوربین Entry level در سطح D5600/D3400 انتخاب کند،تنها قادر است تا دو ترم عکاسی از شش ترم یاد شده همگام با دروس کالج پیش برود و بخصوص در دو ترم باقی مانده نهایی،باید دوربین(بدنه)خود را ارتقا دهد..

بگذریم...

مدتی پیش یک پست در چند قسمت مفصل پیرایش کردم که درواقع موضوعی بکر و جالب توجه بود و در مورد دوربین های بدون آینه فول فریم سونی و اشکالات یاد شده درآن برخلاف تبلیغ فراوان مطرح شده بود..بدلیل فراهم نشدن بازنشر ترجمه مقاله فوق، لینک مطلب را همینجا می گذارم که علاقمندان آن را مطالعه کنند..

https://petapixel.com/2016/04/04/son...fatal-mistake/

اولین پست را که در قسمت دوربین های سونی اپلود کردم،متوجه شدم که مدیریت محترم سایت عکاسی باید آن را بررسی کند تا اجازه بازنشر یابد،و چون خبری نشد،ایمیلی به مدیریت نازنین ارسال کردم که بی جواب ماند..بگذریم که آپلود عکس های دست چین شده و همخوان با هرقسمت مطلب،تنظیم آنها و تطبیق با مقررات ابعاد و اندازه عکس های آپلود شده در سایت عکاسی،همچنین بروز خطای چند باره در پست شدن مطلب کلی انرژی برد..اما مهمتر،عدم امکان بازنشر مطلب ترجمه شده و عدم پاسخگویی توسط مدیریت نازنین سایت عکاسی در مورد چرایی درج نشدن آن، بنده را حسابی دلگیر نمود!

بدرود تا درودی دیگربار

من اون مطلب رو خوندم ، طراحی سری آلفا 7 از همون روز اول زیر سوال بود که با تولید لنز های بزرگتر بیشتر هم شد این سیستم هنوز 4 سال نداره و طبیعتا تغییرات زیادی لازم داره ، سایت های مختلفی هم در این چند سال نقد یا مقایسه انجام دادند ، اما این سایت با توهین به مصرف کننده و استفاده از کلماتی مثل احمق ،بیشعور و دیوانه برای خریدار این محصول کلا خرید این دوربین هارو اشتباه مرگبار نامیده ، اونم با کپی یکسری عکس از دیگر سایتها که مشخصه شخصا هیچ مقایسه ای انجام نداده.

فکر میکنم دلیل تایید نشدن همین باشه.
    esfandiyar2002 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

راستی وقتی جملاتی رو با رنگ زرد مینویسیم یعنی اینکه نخونیمش یا اینکه حتما کنجکاوبشیم وبخونیمش یا رمزیه یاچی!
    (اسفندیارجان محض مزاح بود,شماجدی نگیر!)
    Viper، esfandiyar2002 و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

فوجی‌فیلم در آینده دو دوربین X-T20 و X100F رامعرفی می‌کند.این تصاویر ازسایت Nokishita‌ لو رفته، ونشان میدهد فوجی‌فیلم از همان طراحی کلاسیک خودش در ساخت این دوربین‌ها استفاده کرده است.

این دوربین‌ها تا چند روز دیگر معرفی می‌شوند و مشخصات سخت افزاری ان هم متعاقبا مشخص میشود. جدا فوجی داره روز به روز جذابترمیشه. اگه لنزهای متنوع تری هم معرفی بشه که میشه مثه رولتی که خامه شم زده شده!!!

تشکر کرده
    8926

-
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (35.6 کیلو بایت, 277 بازدید)
    • نوع فایل: jpg 2.jpg‏ (24.3 کیلو بایت, 276 بازدید)
    • نوع فایل: jpg 3.jpg‏ (30.7 کیلو بایت, 276 بازدید)
    • نوع فایل: jpg 4.jpg‏ (50.3 کیلو بایت, 275 بازدید)
    ویرایش توسط kiavash : Thursday 19 January 2017 در ساعت 12:24
    yaghoobi، a.g g.a، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6705

قیمت مدیوم فرمت میررلس فوجی 6500 دلار تعیین شده است.

نیکون، کنون، سونی و .... هم باید بجنبند، زود دیر می شود!
    yaghoobi، a.g g.a، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6705

:6D mark ii

All new sensor
    We’re told it’s likely going to be 28mp, though the source doesn’t know if that’s total or effective megapixels.

Dual SD slots
    Tilting LCD
    Touchscreen
    DIGIC 7
    Aiming for a sub $2000 USD body only price
    DPAF
    There has apparently been a lot of internal discussion about the video features and it’s likely we’ll see the camera shoot 4K in some capacity.
    Wifi, NFC & Wireless charging
    Larger viewfinder

Read more: Some Canon EOS 6D Mark II Talk [CR2]
    yaghoobi، K_NMT، KHAKSAR و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Alpha_850 آواتار ها
    تشکر کرده
    381

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    قیمت مدیوم فرمت میررلس فوجی 6500 دلار تعیین شده است.

نیکون، کنون، سونی و .... هم باید بجنبند، زود دیر می شود!
    ما گذشته مدیر ارشد Yosuke Aoki رسما اعلام کرد سونی هیچ برنامه ای برای مدیوم فرمت نداره و تمرکز ما در سیستم آلفا فعلا روی فول فریم است.
    saeed2vfx، a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.