صفحه 659 از 689 نخستنخست ... 159 559 609 649 655 656 657 658 659 660 661 662 663 669 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,581 تا 6,590 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط sahneh32 نمایش پست ها
    بحث این حرف ها نیست جناب کیاوش اصلا ربطی به برند ندارد ، این افراد در طول این سالها هر کاری خواستند کردند ، در پست هایشان جستجو کنید بیش از 100 مورد درگیری وجود دارد ، نمیتوان گفت همه آن 100 نفر بد بودند و فقط اینها راست می گفتند، همکاری بعضی مدیران با این نوع افراد هم فراموش شدنی نیست اگر یک کاربر تازه وارد از این تصاویر اینستاگرامی قرار دهد بلافاصله تذکر داده میشود ولی این افراد براحتی قوانین را زیر پا میگذارند ، در مورد همه برند های دیگر اطلاعات منفی و قدیمی می دهند ایشون به 42 لنز سیستم E می گوید چند تا دونه ، که مدت زمان تولید آن هم نه تنها طولانی نبوده که تولید 25 لنز FF در طول 5 سال یک رکورد بشمار می آید ، اطلاعاتشان از 2012 به بعد بروز نشده آنوقت به اشتباهات دیگران اعتراض دارند.

حالا نتیجه این همه درگیری برایشان چه بود آیا برند مورد علاقه شان پیشرفت کرده ؟ معتبر ترین سایت ها وقتی مخالفشان باشد نا معتبر میشود، کاربرانی زیادی بخاطر همین نوع رفتار ها رفتند در این انجمن دوستانی بودند در مورد لنز های قدیمی اطلاعات داشتند افرادی بودند که با تغییراتی در لنز های ارزان قیمت نتایج جالبی بدست می اوردند ، خانومی بودند که از وبسایت های ژاپنی زبان شایعات محصولات را منتشر میکردند و همیشه 2 هفته از سایت های شایعات خود این برند ها جلو تر بودند ، و باز هم دوستان دیگری که فیلم آموزشی قرار میدادند و....

همه این عزیزان با این نوع برخورد ها از انجمن رفتند ، بدتر از همه حالا که تعداد کاربران آنلاین از انگشتان دست کمتر شده باز هم از این رفتار ها دست بر نداشتند ، معمولا بعد از هر درگیری چند پست میگذارند و مظلوم نمایی میکنند تا طرف مقابل را تخریبگر نشان دهند و خودشان را درست ، بعد هم دیگر هیچ فعالیت مفیدی ندارند وخبری ازشون نیست تا 6 ماه دیگر و درگیری جدید . این روش ها دیگر قدیمی شده و جوابگو نیست.
    سلام

من متوجه نمی شوم چرا بحث اینقدر شخصی شد و الان بیشتر صحبت در مورد آدمهای این فروم است.
    بحث تخصصی است و در مورد عکاسی. من هم چندین بار با افراد مختلف از جمله خود شما و دوست دیگرمون و هزار نفر دیگر بحث کرده ام ولی کاری به فرد مقابل نداشته ام صحبت روی عکاسی است نه شخصیت و رفتارهای طرف مقابل. من و شما اینجا نیستیم که آدمهای اینجا را عوض کنیم.
    اگر نظر متضادی در زمینه دوربین و لنزها دارید خوب با توضیحات بیشتر و قابل فهم تر بفرمایید ما هم استفاده می کنیم. کما اینکه از پستهای قبلی شما استفاده کردیم و کمی نگاهمان به لنزهای نیکون تغییر پیدا کرد.
    M.Nouri، a.g g.a، 47amir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    این سخن در مورد نیکون تقریبا درسته ولی کنون جدیدا لنزای خیلی خوبی بیرون داده مثل 85 1.4 . 16-35 تایپ 3 . 70-200 تایپ 3 با قیمتی مناسب . 35 1.4 تایپ 2 که بینهایت شارپه و 24-105 تایپ 2 ....... اون وقت نیکون چی داده؟ یه 70-200 با قیمت مضحک 2800 دلار با یه 105 مضحک 2200 دلار . اگه زمان به عقب برگرده حتما کنون رو انتخاب میکنم . گول سنسور خوب بدنه های نیکون رو خوردیم نمیدونستیم لنزاش مفت نمیارزه
    برادر من،
    این ریویو 85 1.4 کنون رو ببین:
    https://www.youtube.com/watch?v=mxLrY8HXkxE
    مفصل مقایسه کرده. اصلا لنز خوبی نیست.

ریویو مقایسه 70 200 نسخه FL با 70 200 کنون در یوتیوب فراوان است، مراجعه کنید به آنها بعد قضاوتی کنید.

طرفداری از نیکون نمیکنم، منطقی نگاه کنیم، کمبود لنز نیکون با سری آرت و بعضا نسخه های G2 تامرون کاملا قابل جبرانه. اما داینامیک رنج و عمق رنگ پایین سنسورهای کنون هم قابل جبران است؟
    kiavash و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط HM6699 نمایش پست ها
    برادر من،

ریویو مقایسه 70 200 نسخه FL با 70 200 کنون در یوتیوب فراوان است، مراجعه کنید به آنها بعد قضاوتی کنید.

طرفداری از نیکون نمیکنم، منطقی نگاه کنیم، کمبود لنز نیکون با سری آرت و بعضا نسخه های G2 تامرون کاملا قابل جبرانه. اما داینامیک رنج و عمق رنگ پایین سنسورهای کنون هم قابل جبران است؟
    از این زاویه هم میشه نگاه کرد ولی برای یه کمپانی مثل نیکون افت نداره که لنزای شرکت های دیگه عملکرد بهتری از لنزای خودش داشته باشه ؟ موضوع اینه که این سیاست کمپانی نیکون کم کم داره سیستم رو به ورشکستگی میبره یه تجدید نظر کلی توی ساخت لنز و قیمت گذاری معقول نیاز داره . 70-200 fl باید با 70-200 تایپ 3 کنون که در راه هست مقایسه بشه نه اون 70-200 تایپ 2 مال سال 2009
    ویرایش توسط kato : Monday 6 August 2018 در ساعت 13:55
    E.K.Studio و HM6699 تشکر می‌کنند.
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl

تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    از این زاویه هم میشه نگاه کرد ولی برای یه کمپانی مثل نیکون افت نداره که لنزای شرکت های دیگه عملکرد بهتری از لنزای خودش داشته باشه ؟ موضوع اینه که این سیاست کمپانی نیکون کم کم داره سیستم رو به ورشکستگی میبره یه تجدید نظر کلی توی ساخت لنز و قیمت گذاری معقول نیاز داره
    نیکون فقط لنز 85 و 50 عالی نداره. در بقیه پرایمها و رنجهای کمبودی نیست.

البته شکی نیست که متاسفانه قیمت لنزهاش بالاست.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

52115FB3-A3FD-488A-BAA8-25179CFB398C.jpeg

0A0F1C2E-CCA6-443E-98ED-DE3BB9F547ED.jpeg

517717D9-A536-4885-95BC-EE8A5B92900E.jpeg
    به نظرمیرسه حق بانیکونه و سایزبسیارمناسبی داره! یعنی به اندازه کافی کوچک!
    درباره لنزاما فک میکنم تنبلی این دوسه ساله ی نیکون شایدمربوط باشه به تلاشها ودرگیری هاش برای همین میرورلس ولنزهای موردنیازمانت جدید! به هرحال اونها باید علاوه بر یک دوربین بی نقص در گام اول؟، چندلنز بسیار خوب هم توسعه بدند واین باعث میشه دربخش dslr کمی عقب افتادگی بوجودبیادکه البته نظرمن اینه که خیلی هم قضیه حاد نیست ومشکل بزرگی حس نمیشه.شاید کم کم باید با نسل F بعداز دهه ها خداحافظی کرد.
    شایدحتما...!
    فقط خداکنه حالاکه بعدازسالها ارزوی یک نیکون بی نظیرکوچک براورده شد، یک قیمت فضایی نداشته باشه.
    ویرایش توسط kiavash : Monday 6 August 2018 در ساعت 15:43
    yaghoobi، Soheil Qoddusi، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها

به نظرمیرسه حق بانیکونه و سایزبسیارمناسبی داره! یعنی به اندازه کافی کوچک!
    درباره لنزاما فک میکنم تنبلی این دوسه ساله ی نیکون شایدمربوط باشه به تلاشها ودرگیری هاش برای همین میرورلس ولنزهای موردنیازمانت جدید! به هرحال اونها باید علاوه بر یک دوربین بی نقص در گام اول؟، چندلنز بسیار خوب هم توسعه بدند واین باعث میشه دربخش dslr کمی عقب افتادگی بوجودبیادکه البته نظرمن اینه که خیلی هم قضیه حاد نیست ومشکل بزرگی حس نمیشه.شاید کم کم باید با نسل F بعداز دهه ها خداحافظی کرد.
    شایدحتما...!
    فقط خداکنه حالاکه بعدازسالها ارزوی یک نیکون بی نظیرکوچک براورده شد، یک قیمت فضایی نداشته باشه.
    خیلی بزرگه.... فکر میکنم با d7000 قابل مقایسه باشه و از d5000 بزرگتر باشه. یه جا شبیه سازیشو دیده بودم
    خدا رحمت کنه a7 های نسل اول رو. خیلی کوچیک بودند
    M.Nouri، a.g g.a و 47amir تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

از این زاویه هم میشه نگاه کرد ولی برای یه کمپانی مثل نیکون افت نداره که لنزای شرکت های دیگه عملکرد بهتری از لنزای خودش داشته باشه ؟ موضوع اینه که این سیاست کمپانی نیکون کم کم داره سیستم رو به ورشکستگی میبره یه تجدید نظر کلی توی ساخت لنز و قیمت گذاری معقول نیاز داره . 70-200 fl باید با 70-200 تایپ 3 کنون که در راه هست مقایسه بشه نه اون 70-200 تایپ 2 مال سال 2009
    سلام.

به نظرم نیکون کمبودی در لنزها نداره.پرایم های ۱.۴ خوبی رو معرفی و آپدیت کرده همچنین زوم های ۲.۸ رو آپدیت کرده ، در تله هم ۱۸۰-۴۰۰ رو معرفی کرده ... اما قیمت ها در مقایسه با کانن بالاتر هست و یک کاربر نیکون این موضوع رو قبول می کنه چون قیمت لنزها یکی از آیتم های انتخاب سیستم هست(که متاسفانه با این ارزش پول ما اینروز ها خیلی پررنگ شده)

برادر من،

قربان در خصوص ۸۵ کانن لینک ها و فیلم های زیادی هست بر خلاف این بررسی.لنزهای آپدیت شده در سال های اخیر توسط کانن بسیار قابل قبول بوده اند و پیشرفت داشته اند،به سختی بتوان گفت اصلا لنز خوبی نیست...

با دید منطقی اگر کمبود لنزهای نیکون(که به نظرم نیست) با سیگما و تامرون قابل جبران باشد آنوقت کمتر بودن عمق رنگ و داینامیک رنج کانن نسبت به نیکون در مرحله عکاسی و پروسس قابل جبران است.

در خصوص شایعات نمیدونم چرا نیکون سری DF رو آپدیت نمیکنه
    kiavash تشکر می‌کند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Qoddusi نمایش پست ها
    سلام.

به نظرم نیکون کمبودی در لنزها نداره.پرایم های ۱.۴ خوبی رو معرفی و آپدیت کرده همچنین زوم های ۲.۸ رو آپدیت کرده ، در تله هم ۱۸۰-۴۰۰ رو معرفی کرده ... اما قیمت ها در مقایسه با کانن بالاتر هست و یک کاربر نیکون این موضوع رو قبول می کنه چون قیمت لنزها یکی از آیتم های انتخاب سیستم هست(که متاسفانه با این ارزش پول ما اینروز ها خیلی پررنگ شده)

قربان در خصوص ۸۵ کانن لینک ها و فیلم های زیادی هست بر خلاف این بررسی.لنزهای آپدیت شده در سال های اخیر توسط کانن بسیار قابل قبول بوده اند و پیشرفت داشته اند،به سختی بتوان گفت اصلا لنز خوبی نیست...

با دید منطقی اگر کمبود لنزهای نیکون(که به نظرم نیست) با سیگما و تامرون قابل جبران باشد آنوقت کمتر بودن عمق رنگ و داینامیک رنج کانن نسبت به نیکون در مرحله عکاسی و پروسس قابل جبران است.

در خصوص شایعات نمیدونم چرا نیکون سری DF رو آپدیت نمیکنه
    منظور شما اینکه این ریویو داره دروغ میگه؟

داستین ابرت یکی از یوتیوبرهای خوب است، به کانال ایشون مراجعه کنید و ببینید چقدر لنز ریویو کردند.
    هیچ ریویویی بهتر از عکس side by side نیست.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام،

dustin abbot و بسیاری از کسانی که معرفی و مقایسه میکنند معرف حضور علاقه مندان هستند.من نمیگم ایشون دروغ میگن،عکسهایی که برای مقایسه گزاشتن شرایط نوری یکسانی نداره(سرعت شاترشون متفاوت هست ولی باز عکسهای سیگما تیره تر هست) با این حال اختلاف خیلی کم هست،در قسمت بوکه به نفع کانن هست و من نمیدونم چرا نتیجه گرفتید کانن اصلا لنز خوبی نیست!در کامنت ها هم به این موضوع و موارد دیگه اشاره شده.

https://www.youtube.com/watch?v=ofR2qRcE6aw

این ویدیو هم مقایسه است ، و در آخر میگوید لنز کانن ۴۰۰$ گرانتر است،سبک تر است و فوکوس کمی سریعتر ،لرزشگیر دارد و سیل است با این حال سیگما هم گزینه ارزشمندی است.

من مدت ها منتظر این لنز بودم و با توجه به سری ارزشمند آرت سیگما،ساعت ها مقایسه این لنزها و ویدیوهای جداگانه هر کدام را دیده ام.
    47amir تشکر می‌کند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Qoddusi نمایش پست ها
    سلام،

dustin abbot و بسیاری از کسانی که معرفی و مقایسه میکنند معرف حضور علاقه مندان هستند.من نمیگم ایشون دروغ میگن،عکسهایی که برای مقایسه گزاشتن شرایط نوری یکسانی نداره(سرعت شاترشون متفاوت هست ولی باز عکسهای سیگما تیره تر هست) با این حال اختلاف خیلی کم هست،در قسمت بوکه به نفع کانن هست و من نمیدونم چرا نتیجه گرفتید کانن اصلا لنز خوبی نیست!در کامنت ها هم به این موضوع و موارد دیگه اشاره شده.

https://www.youtube.com/watch?v=ofR2qRcE6aw

این ویدیو هم مقایسه است ، و در آخر میگوید لنز کانن ۴۰۰$ گرانتر است،سبک تر است و فوکوس کمی سریعتر ،لرزشگیر دارد و سیل است با این حال سیگما هم گزینه ارزشمندی است.

من مدت ها منتظر این لنز بودم و با توجه به سری ارزشمند آرت سیگما،ساعت ها مقایسه این لنزها و ویدیوهای جداگانه هر کدام را دیده ام.
    منم دقیقا همینو میخواستم بگم همون سبکتر بودن کنون یه دنیا میارزه ولی لرزشگیر نداره ها
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl