صفحه 382 از 735 نخستنخست ... 282 332 372 378 379 380 381 382 383 384 385 386 392 432 482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 7347
Like Tree10536تشکر

موضوع: سوالات عمومي عكاسي

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Kane نمایش پست ها
    در مورد چرخش اون المان جلویی در 15-85 به نظر میرسه اشتباه چاپی باشه!
    مسئله هم همینجاست! اشتباه چاپی یا غیر چاپی این یک اشتباهه و ماه هاست این سایت اقدامی برای اصلاح اون نکرده.به هیچ وجه هم نمیشه با یک صورتک خندان از قضیه گذشت.
    با فرساد عزیز کاملا موافقم.بهتره به چشممون اعتماد بکنیم تا یکسری عدد.من هم هر دوی این لنزها رو ماه ها در کنار هم داشتم و برابری در اونها ندیدم.
    بحث کمی به درازا میکشه ولی بی راهه نره بهتره این که مثلا وسط بحث این دو لنز صحبت ازدی800 و 6دی بشه!
    M-Yousefi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    مسئله هم همینجاست! اشتباه چاپی یا غیر چاپی این یک اشتباهه و ماه هاست این سایت اقدامی برای اصلاح اون نکرده.به هیچ وجه هم نمیشه با یک صورتک خندان از قضیه گذشت.
    با فرساد عزیز کاملا موافقم.بهتره به چشممون اعتماد بکنیم تا یکسری عدد.من هم هر دوی این لنزها رو ماه ها در کنار هم داشتم و برابری در اونها ندیدم.
    بحث کمی به درازا میکشه ولی بی راهه نره بهتره این که مثلا وسط بحث این دو لنز صحبت ازدی800 و 6دی بشه!
    البته اون خنده برای این نبود که میشه راحت از کنار این اشتباه گذشت ٬ خنده به خاطر کلمه "اشتباه چاپی" در فضای وب بود!
    نمی دونم ٬ کسی بهشون اطلاع داده یا خیر به نظر میرسه خودشون از این اشتباه خبر ندارند ٬ آخه نچرخیدن المان جلویی 15-85 چیز خیلی واضحی هست .
    این که نمیشه به فقط به یک سری عدد اکتفا کرد حرف درستی هست اما این دلیل بر رد اون اعداد نمی تواند باشد یا اینکه به اعداد و ارقام اعتنایی نکرد. برای همین هست که در رویو ها هر دو جنبه را در نظر می گیرند.
    فکر کنم دیگه باید همین جا بحث رو ببندیم.

كاربر جديد persianarman آواتار ها
    تشکر کرده
    5

دوستان سلام خسته نباشید
    میخواستم از تجربیات شما برای خرید دوربین استفاده کنم
    همونطور که قبلا گفتم ما تو زمینه فیلم سازی فعالیت میکنیم.قبلا متوجه شدیم که با این بودجه ای که دارم اگه یه دوربین عکاسی برای فیلمبرداری با کیفیت بخرم بهتر از دوربین فیلمبرداریه.
    طی تحقیقاتم دو مدل دوربین عکاسی واسه اینکار بهم پیشنهاد شد.یکی canon sx50 و دیگری canon 1100d
    به نظر شما با توجه به خصوصیات این دو دوربین کدومش برای فیلمبرداری عالیه؟(در درجه اول فیلمبرداری و دوم عکس)
    دوستان اگه سریع راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم چون عجله دارم واسه خرید.راستی بودجه ای حدود 1/5 میلیون دارم

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

ببخشید جای بهتر برای پرسیدنش پیدا نکردم

برای دانلود نرم افزارهای مختلف و اموزش ها معمولا یک فایل حجیم رو به تعداد زیادی قسمت تقسیم میکنن

آیا راهی هست که همه قسمتها با هم دانلود بشه ؟ نرم افزاری هست که همه لینکها رو بهش بدیم و همه با هم دانلود بشن و یکی بشن ؟

ممنون

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    ببخشید جای بهتر برای پرسیدنش پیدا نکردم

برای دانلود نرم افزارهای مختلف و اموزش ها معمولا یک فایل حجیم رو به تعداد زیادی قسمت تقسیم میکنن

آیا راهی هست که همه قسمتها با هم دانلود بشه ؟ نرم افزاری هست که همه لینکها رو بهش بدیم و همه با هم دانلود بشن و یکی بشن ؟

ممنون
    ایمان جان اگه فایل ها رو سرورهایی مثل رپیدباز یا مگاآپلود یا رپیدشیر و ... قرار داشته باشه ( اکثرا رو این سرور هاست ) و شما اکانت طلایی ( premium ) نداشته باشی، خیر با هیچ نرم افزاری قادر به دانلود همزمان نیستی ولی اگه رو سرورهای لینک مستقیم باشه بله با تمامی نرم افزار مدیریت دانلود مثل IDM، DAP و ... راحت میتونی دانلود کنی.
    یا حق
    iman kh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط persianarman نمایش پست ها
    دوستان سلام خسته نباشید
    میخواستم از تجربیات شما برای خرید دوربین استفاده کنم
    همونطور که قبلا گفتم ما تو زمینه فیلم سازی فعالیت میکنیم.قبلا متوجه شدیم که با این بودجه ای که دارم اگه یه دوربین عکاسی برای فیلمبرداری با کیفیت بخرم بهتر از دوربین فیلمبرداریه.
    طی تحقیقاتم دو مدل دوربین عکاسی واسه اینکار بهم پیشنهاد شد.یکی canon sx50 و دیگری canon 1100d
    به نظر شما با توجه به خصوصیات این دو دوربین کدومش برای فیلمبرداری عالیه؟(در درجه اول فیلمبرداری و دوم عکس)
    دوستان اگه سریع راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم چون عجله دارم واسه خرید.راستی بودجه ای حدود 1/5 میلیون دارم
    سلام آرمان عزیز
    جونم واست بگه که به نظرم فیلم برداری Sx50 خیلی خیلی خیلی قوی تر از 1100d هست. چه از لحاظ فرمتهای فیلم برداری بیشتر ( 1080P ) و یا فوکوس خودکار در حین فیلمبرداری و یا فریمت ریت بالاتر SX50 یک سر و گردن بالاتره ولی باز دوستان و اساتید عزیز بهتر میتونن راهنماییتون کنن.
    یا حق
    persianarman تشکر می‌کند.

كاربر جديد persianarman آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام آرمان عزیز
    جونم واست بگه که به نظرم فیلم برداری Sx50 خیلی خیلی خیلی قوی تر از 1100d هست. چه از لحاظ فرمتهای فیلم برداری بیشتر ( 1080P ) و یا فوکوس خودکار در حین فیلمبرداری و یا فریمت ریت بالاتر SX50 یک سر و گردن بالاتره ولی باز دوستان و اساتید عزیز بهتر میتونن راهنماییتون کنن.
    یا حق
    ممنون امیر جان
    اما من میخوام قابلیت تعویض لنز هم داشته باشه تا بعدا بتونم باهاش عکاسی حرفه ای هم کنم

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

باسلام

سوالی در مورد استفاده از لنزهای آنالوگ نیکون مدل Al روی دوربین دیجیتال نیکون D7000 یا احیانا D7100 , D600 داشتم

از اونجایی که تجربه اینکار رو ندارم کنجکاو شدم بدونم اتو فوکوس یا نورسنجی و کنترل اپچر(دیافراگم) همگی بصورت دستی باید کنترل بشه یا فقط اتوفکوس دستی کنترل میشه و دو مورد دیگه به روال عادی کار میکنه؟

ممنون
    ویرایش توسط S_Neyshaburi : Saturday 27 April 2013 در ساعت 22:40

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام آرمان عزیز
    یا حق
    به نظرم در SX50 با توجه به کوچک بودن سنسور، کنترل چندانی روی عمق میدان وجود نخواهد داشت و به نظرم برای کسی که فیلمبرداری حرفه ای انجام می دهد این نقیصه قابل چشم پوشی نیست.
    persianarman تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

میخواستم بدونم تهیه یک عکس HDR با استفاده از سه عکس jpg و سه نوردهی متفاوت چقدر میتونه با تهیه همون عکس بوسیله گرفتن سه خروجی از یک فایل خام از لحاظ خروجی اختلاف داشته باشه؟ اوونقدر اختلاف محسوس هست به نظرتون؟ تا حالا کسی امتحان کرده؟

عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987