صفحه 24 از 83 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

پیش فرض پاسخ: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

سلام.

میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن در مورد وضعیت بازار و محصولات عکاسی سوال کنم. آیا امیدی به کاهش قیمت ها هست؟
    ببخشید اگر آف تاپیک شد

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    سلام.

میخواستم از دوستانی که اطلاع دارن در مورد وضعیت بازار و محصولات عکاسی سوال کنم. آیا امیدی به کاهش قیمت ها هست؟
    ببخشید اگر آف تاپیک شد
    خیر اصولا نزدیک تابستان اگر قیمت جهانی هم کاهش پیدا کند ( که می کند ) اما قیمت های داخلی هرگز پایین نمی آید.علت هم سودجویی کاسب ها است.
    AslanAslan و jebrahim تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinn نمایش پست ها
    این پیشرو بودن در تکنولژی کجاست که ما نمیبینیم!
    با سلام
    خدمت شما عرض کنم که من اصلا طرفدار سونی نیستم.
    ولی واقعا بی انصافی میکنید .

والله به خدا راجع به محصولات صاایران هم اینقدر با افراط نمیشه صحبت کرد! چه برسه به Sony !!

راجع به پیشرو و بودن یا نبودن سونی هم بهتره به دور و بر خود نگاه کنیم یا به لینک زیر سری بزنیم.

کد:
    http://www.sony.net/SonyInfo/technology/history/index.html
    در بازار محصولات حوزه IT اونقدر تنوع وجود داره که هر کسی با هر سلیقه ای و با هر بودجه ای بتونه چیزی شایسته و کارا پیدا بکنه .
    یک نسخه خاص به همه جواب نمیدهد.
    اگر چنین نسخه ای وجود داشت که این همه برند معتبر با این همه سرمایه گذاری و پرسنل و منابع مختلف و تبلیغات و .....با هم در حال رقابت نبودند !

افراط و تفریط در هیچ زمینه ای خوب نیست.
    چه طرفداری از Sony یا Dell باشد
    چه Canon یا Nikon
    چه . . .
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    خیر اصولا نزدیک تابستان اگر قیمت جهانی هم کاهش پیدا کند ( که می کند ) اما قیمت های داخلی هرگز پایین نمی آید.علت هم سودجویی کاسب ها است.
    پس در این صورت در خرید D300 + Nikon 17-55mm با قیمت 1650 دست دوم بهتره که تردید نکنم. می خواستم D700 بگیرم اما اینجوری که شما میگین چندان نباید به کاهش قیمتها امید داشت.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

در مورد اون سری p سونی به خاطر اکسترا واید بودن،که باعث افزایش تعداد پیکسل فقط در طول صفحه نمایش شده ولی این به معنای رزولوشن بالا بودن اون مانیتور اون نیست!
    اگر قرار بود رزولوشن بالا باشه قطعا تعداد پیکسل هم در طول و هم در عرض اون باید افزایش پیدا میکرد!
    برای مثال
    تو lcd های xga رزولوشن پایه
    768×1024 بود و سری بالاترش sxga+ بود که میشد 1050×1400

وقتی مانیتورها واید شد رزلوشن پایه wxga 1280×800 و wxga+ 1440×900 و بعد از اون 1680×1050 و 1920×1200

الان هم که مونیتورها HD شده رزولوشن پایه شده 1366×768

پس تو یه مانیتور اکسترا واید که طول تصویر بیشتر شده و عرضش ثابت مونده نمیشه
    به اون مانیتور گفت رزولوشن بالا!چون فقط به خاطر افزایش طول و کشیده شدن و عریضتر شدن تصویر تعداد پیکسل در طول اون افزایش داشته!

Keep moving and stop waiting. The instant-on, ultra-bright 8-inch3 LED-backlit screen of the Lifestyle PC means you never have to wait for it to warm up. Plus, its extra-wide 1600 x 768 resolution easily displays the width of an entire page, putting an end to side-to-side scrolling that can slow you down.

در مورد اون هم که در طی یک حرکت جالب مانیتور نوت بوک رو با دوربین مقایسه فرمودید بدون توجه به اینکه کارایی و نوع چیزی که نمایش داده میشه و سیستم عامل و ..... ،قطعا همونطور هست که من گفتم!در این مورد خودم روی دستگاه ها خودم که 15.4 اینچ هست و مانیتورش رو از wxga به wsxga+ارتقاع دادم در حالی که میتونستم با همون هزینه به wuxga تبدلیش کنم ولی این کار رو نکردم!چون بارها دیده بودم که کسانی که از این رزولوشن روی مانیتور 15.4 استفاده کردن بعد از مدتی خواستار تغییر اون به خاطر فشار اومدن به چشم شدن!در اون مورد هم قطعا بدونید اون چیزی که من گفتم درسته و میتونید از چند نفر که کار فروش یا تعمیر نوت بوک رو انجام میدن بپرسید و یا حتی خودتون برید روی سایتها و ببنید که روی دستگاه های 12 و یا 13 اینچ (در یک استاندارد از سایز) از 1280×800 رزولشنی نیست!

در مورد نو آوری و تکنولژی هم نفرمودید که چه تکنولژی جدید در کمپانی معظم سونی هست که در بقیه نیست!؟

در مورد اون قسمتهایی که از سایت سونی و شناخت کپی کردید
    قوی ترین cpu t 9500 هست که که مشخصاتش:

کد:
    http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLAQH
    اینجا هست و میتونید ببنید که
    bus espeed:800 mhz
    ولی مدلی که من گفتم و قیمت متوسطی داشت
    کد:
    http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLGE4
    bus espeed:1066 mhz

و در مورد کارت گرافیک 8600 gt هم اون مدل کارت گرافیکها رو 2 سال پیش روی مدلهای وسترو 1500 و انسپایرون 1520 که با اون کارت گرافیک تا حدود یک ملیون تومان هم بودن میتونستید پیدا کنید!ولی از اونجا که این چیزا تو برندی مثل سونی از عجایب به نظر میاد احساس میکنن اگه تو دستگاهی همچین چیزایی گذاشتن باید حسابی یه حالی به جیب خلق الله بدن!

اما در مورد سیستم عامل که این مورد رو در نظر نگرفتید که سیستم عاملی که میتونه همراه یک نوت بوک باشه با سیستم عاملی که به صورت اورجینال و توسط ماکروسافت به فروش میرسه متفاوت هست!
    این سیستم عامل ها oem شرکت سازنده نوت بوک هستن که قیمتی بسیار نازلتر از اونی هستن که خود شرکت ها میفروشن!شما اگه روی بر چسب هولوگرام ویندوز نوت بوکتون رو بخونید میبیند که نوشته این ویندوز eom شرکت سازنده هست!قیمت این سیستم عامل ها به عنوان مثال برای ویستا home basic چیزی نزدیک 20.000 تومان هست و برای رده باتر اون چیزی همین حدود بیشتر و نه 250$!!!!
    مثال عینی اون رو میتونم نشونتون بدم!

موردی هم که فرمودید به نظر من نه تنها این که به زور یه سیستم عامل رو چسبوند به یه دستگاه و اون رو فروخت نه تنها حسن نیست،بلکه عیب هم هست!چون در خیلی از مواقع اون سیستم عامل به درد مشتری نمیخوره و باید عوضش کنه ولی پولش رو داده و دیگه به هیچ درد دیگه ای هم نمیخوره!

در مورد cd هم از مدتها قبل اون سیستمی که شما میفرمایید روی نوت بوکهای دل بود که بدون cd ویندوز رو به فاکتوری دیفالت بر میگردوند!که قدیمها به ctrl+f11 و بعد با زدن کلید f8 در هنگام بوت دستگاه میشه وارد اون برنامه شد که نه تنها ویندوز،درایور و نرم افزارها رو پاک میکنه بلکه چندین آپشن دیگه برای ریپیر،برگردوندن ویندوز به زمان خاص،پیدا کردن اوتاماتیک مشکل ویندوز و رفع اون و .... رو هم شامل میشد!

ولی این ویندوز با این امکانات اکثرا یک روز هم دست کاربر گرامی دوام نمیاره!چرا!؟
    چون تقریبا تمام حجم هارد دیسک به یه درایو قابل استفاده تبدیل شده و علاوه بر اون!اگر شما بخواهید با استفاده از این آپشن ویندوز بدون cd اون رو به حالت اول برگردونید تمام اطلاعات روی هاردتون پاک میشه!حالا فرقی نداره که شما 10 گیگ دیتا روی هارد داشته باشید یا 500 گیگ!یعنی برای هر دفعه ویندوز عوض کردن باید کل هارد رو خالی و بعد از نصب ویندوز دوباره اونها رو به روی هارد برگردونید که همین هم باعث به وجود اومدن مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کننده ها میشه!که دردسر و وقتی که میگیره بسیار بیشتر از نصب ویندوز و درایور ها هست!

برای همین مصرف کننده ها ترجیح میدن که برن و دوباره خودشون ویندوز رو دستی نصب کنن و با پارتیشن بندی!

در اکثر مواقع هم بعد از فرمت هارد و نصب یه ویندوز متوجه میشن که راه اندازهای نصب رو ندارن!و در خیلی از موارد هم برای تهیه اون مجبور میشن مبلغی بین 35 تا 50 هزار تومان رو مخصوصا برای مدلهای جدید بپردازن!
    یکی از مواردی که دل برای مشتریهاش در نظر میگیره اینه که شما هر درایوری رو برای هر محصولی که هر چقدر هم قدیمی باشه میتونید به سرعت و رایگان از سایتش دانلود کنید که متاسفانه سونی این امکان رو هم مصرف کننده هاش نداده!

در مورد سری aw هم اگر ممکنه بفرمایید که چی داره که نوت بوکهای دیگه ندارن که برای کار عکاسی مناسب هست!؟

پ ن:فکر میکنم این بحث که من و شما ازش خسته نمیشیم برای بقیه داره خسته کننده میشه!
    ویرایش توسط M.Mobin : Tuesday 30 June 2009 در ساعت 00:37
    Kaveh Ghobadi و LightBox تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

ببخشید من فضولی میکنم

البته جناب قبادی فکر کنم منظور مبین عزیز ، اندازه و استاندارد فونتها و آیکونها و ... در نرم افزارها و سیستم عامل هست (که زیاد قابل ارتقا و انعطاف پذیر نیستند و بعضا مشکل ساز خواهند شد ) .
    برای مثال افزایش چگالی پیکسل برای تماشای عکسها خیلی خوب خواهد بود و یا آیکونها که تا اندازه 192 پیکسل در ویندوز ویستا ريالابل افزایش سایز هستند
    ولی بر عکس فکر کنم برای تماشای فیلمها چندان جالب نباشه (مخصوصا وقتی مثلا فیلمی که رزولوشن پایینی داره رو بصورت تمام صفحه تماشا کنیم) و یا فونتها و آیکونها در ویندوز XP ...
    Kaveh Ghobadi، vbigdeli و M.Mobin تشکر می‌کنند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinn نمایش پست ها
    در مورد اون سری p سونی به خاطر اکسترا واید بودن،که باعث افزایش تعداد پیکسل فقط در طول صفحه نمایش شده ولی این به معنای رزولوشن بالا بودن اون مانیتور اون نیست!
    اگر قرار بود رزولوشن بالا باشه قطعا تعداد پیکسل هم در طول و هم در عرض اون باید افزایش پیدا میکرد!
    برای مثال
    تو lcd های xga رزولوشن پایه
    768×1024 بود و سری بالاترش sxga+ بود که میشد 1050×1400

وقتی مانیتورها واید شد رزلوشن پایه wxga 1280×800 و wxga+ 1440×900 و بعد از اون 1680×1050 و 1920×1200

الان هم که مونیتورها HD شده رزولوشن پایه شده 1366×768

پس تو یه مانیتور اکسترا واید که طول تصویر بیشتر شده و عرضش ثابت مونده نمیشه
    به اون مانیتور گفت رزولوشن بالا!چون فقط به خاطر افزایش طول و کشیده شدن و عریضتر شدن تصویر تعداد پیکسل در طول اون افزایش داشته!

در مورد اون هم که در طی یک حرکت جالب مانیتور نوت بوک رو با دوربین مقایسه فرمودید بدون توجه به اینکه کارایی و نوع چیزی که نمایش داده میشه و سیستم عامل و ..... ،قطعا همونطور هست که من گفتم!در این مورد خودم روی دستگاه ها خودم که 15.4 اینچ هست و مانیتورش رو از wxga به wsxga+ تعویض کردم در حالی که میتونستم با همون هزینه wuxga تبدلیش کنم ولی این کار رو نکردم!چون بارها دیده بودم که کسانی که از این رزولوشن روی مانیتور 15.4 استفاده کردن بعد از مدتی خواستار تغییر اون به خاطر فشار اومدن به چشم شدن!در اون مورد هم قطعا بدونید اون چیزی که من گفتم درسته و میتونید از چند نفر که کار فروش یا تعمیر نوت بوک رو انجام میدن بپرسید و یا حتی خودتون برید روی سایتها و ببنید که روی دستگاه های 12 و یا 13 اینچ (در یک استاندارد از سایز) از 1280×800 رزولشنی نیست!

در مورد نو آوری و تکنولژی هم نفرمودید که چه تکنولژی جدید در کمپانی معظم سونی هست که در بقیه نیست!؟

در مورد اون قسمتهایی که از سایت سونی و شناخت کپی کردید
    قوی ترین cpu t 9500 هست که که مشخصاتش:

کد:
    http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLAQH
    اینجا هست و میتونید ببنید که
    bus espeed:800 mhz
    ولی مدلی که من گفتم و قیمت متوسطی داشت
    کد:
    http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLGE4
    bus espeed:1066 mhz

و در مورد کارت گرافیک 8600 gt هم اون مدل کارت گرافیکها رو 2 سال پیش روی مدلهای وسترو 1500 و انسپایرون 1520 که با اون کارت گرافیک تا حدود یک ملیون تومان هم بودن میتونستید پیدا کنید!ولی از اونجا که این چیزا تو برندی مثل سونی از عجایب به نظر میاد احساس میکنن اگه تو دستگاهی همچین چیزایی گذاشتن باید حسابی یه حالی به جیب خلق الله بدن!

اما در مورد سیستم عامل که این مورد رو در نظر نگرفتید که سیستم عاملی که میتونه همراه یک نوت بوک باشه با سیستم عاملی که به صورت اورجینال و توسط ماکروسافت به فروش میرسه متفاوت هست!
    این سیستم عامل ها oem شرکت سازنده نوت بوک هستن که قیمتی بسیار نازلتر از اونی هستن که خود شرکت ها میفروشن!شما اگه روی بر چسب هولوگرام ویندوز نوت بوکتون رو بخونید میبیند که نوشته این ویندوز eom شرکت سازنده هست!قیمت این سیستم عامل ها به عنوان مثال برای ویستا home basic چیزی نزدیک 20.000 تومان هست و برای رده باتر اون چیزی همین حدود بیشتر و نه 250$!!!!
    مثال عینی اون رو میتونم نشونتون بدم!

موردی هم که فرمودید به نظر من نه تنها این که به زور یه سیستم عامل رو چسبوند به یه دستگاه و اون رو فروخت نه تنها حسن نیست،بلکه عیب هم هست!چون در خیلی از مواقع اون سیستم عامل به درد مشتری نمیخوره و باید عوضش کنه ولی پولش رو داده و دیگه به هیچ درد دیگه ای هم نمیخوره!

در مورد cd هم از مدتها قبل اون سیستمی که شما میفرمایید روی توت بوکهای دل بود که بدون cd ویندوز رو به فاکتوری دیفالت بر میگردوند!که قدیمها به ctrl+f11 و بعد با زدن کلید f8 در هنگام بوت دستگاه میشه وارد اون برنامه شد که نه تنها ویندوز،درایور و نرم افزارها رو پاک میکنه بلکه چندین آپشن دیگه برای ریپیر،برگردوندن ویندوز به زمان خاص،پیدا کردن اوتاماتیک مشکل ویندوز و رفع اون و .... رو هم شامل میشد!

چون تقریبا تمام حجم هارد دیسک به یه درایو قابل استفاده تبدیل شده و علاوه بر اون!اگر شما بخواهید با استفاده از این آپشن ویندوز بدون cd اون رو به حالت اول برگردونید تمام اطلاعات روی هاردتون پاک میشه!حالا فرقی نداره که شما 10 گیگ دیتا روی هارد داشته باشید یا 500 گیگ!یعنی برای هر دفعه ویندوز عوض کردن باید کل هارد رو خالی و بعد از نصب ویندوز دوباره اونها رو به روی هارد برگردونید که همین هم باعث به وجود اومدن مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کننده ها میشه!که دردسر و وقتی که میگیره بسیار بیشتر از نصب ویندوز و درایور ها هست!

برای همین مصرف کننده ها ترجیح میدن که برن و دوباره خودشون ویندوز رو دستی نصب کنن و با پارتیشن بندی!

در اکثر مواقع هم بعد از فرمت هارد و نصب یه ویندوز متوجه میشن که راه اندازهای نصب رو ندارن!و در خیلی از موارد هم برای تهیه اون مجبور میشن مبلغی بین 35 تا 50 هزار تومان رو مخصوصا برای مدلهای جدید بپردازن!
    یکی از مواردی که دل برای مشتریهاش در نظر میگیره اینه که شما هر درایوری رو برای هر محصولی که هر چقدر هم قدیمی باشه میتونید به سرعت و رایگان از سایتش دانلود کنید که متاسفانه سونی این امکان رو هم مصرف کننده هاش نداده!

در مورد سری aw هم اگر ممکنه بفرمایید که چی داره که نوت بوکهای دیگه ندارن که برای کار عکاسی مناسب هست!؟

پ ن:فکر میکنم این بحث که من و شما ازش خسته نمیشیم برای بقیه داره خسته کننده میشه!
    مبین عزیز...

به شما شدیدا توصیه می کنم اول اینکه استناد خودتون رو تعمیرکار لب تاپ در ایران ! و یا فروشندگان و ... قرار ندهید.
    دوم اینکه در مورد رزلوشن و تصویر بنده یکی دو سال پیش مفصل یک مقاله در بخش مقالات سایت عکاسی منتشر کردم که می توانید آنجا مراجعه کنید و از استدلال های غیر علمی خودتان مستند مطلع شوید!

فقط اینکه شما هنوز به درستی معنا و مفهوم چگالی پیکسل در مونیتور را نمی دانید.سعی کنید هم موضوع را جستجو کنید متوجه خواهید شد منظور نظر بنده چیست.راهنمایی هم اینکه اگر 1000 پیکسل در 500 پیکسل درون یک مونیتور 20 اینچ باشد بسیار بسیار بسیار متقاوت است با 1000پیکسل در500 پیکسل در یک مونیتور 10 اینچ ( عامل بسیار مهمی است که یک مونیتور 8 اینچ آن چگالی را داشته باشد و یا یک مونیتور 15 اینچ لب تاپ شما )

شما با Active Contrast آشنا هستید؟می دانید عوامل موثر در افزایش و یا کاهش آن چیست؟می دانید زیاد بودن و یا کم بودن اش کجا حسن است و کجا مشکل؟درباره این مطلب هم یک جستجویی انجام بدهید.

در مورد تکنولوژی های سونی هم بنده نیازی نمی بینم زیاد توضیح دهم (چون بارها توضیح داده ام ) کافی است یک لیستی را که مدت ها پیش منتشر کردم و الان یقینا پیدا کردن اش برایم سخت است را مطالعه کنید.از کوچکترین لوازم IT منزل شما تا پیچیده ترین اینها توسط این سونی مادر مرده طراحی شده و ساخته شده اند.

اون قسمت ها که کپی کرده بودم مربوط به 2 سال پیش است.زمانی که این لب تاپ AR عرضه می شد ( الان حدود دو سال است دیگر عرضه نمی شود! یک سال و نیم )آن CPU بهترین و جدید ترین در دنیا بود در همان سایت اینتل تشریف ببرید متوجه خواهید شد.

CPU های سری T9900 را در FW که لینک دادم و شما مشاهده نفرمودید ، ندیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد ویندوز هم نظری دارم چرا که بسیار سلیقه ای است شما دوست دارید از لینوکس و یا ویندوز غیر قانونی و مشکلات آنها استفاده کنید.بنده خیر برایم سخت است از ویندوز غیر اورجینال استفاده کنم.

در مورد هارد های سونی هم! از شما بعید است مبین عزیز.یعنی تا به حال یک دستگاه لب تاپ سونی که دارای چند درایو باشد را ندیده اید؟ جدی فرمودید یا دارید شوخی می کنید؟فکر کنم البته شوخی بوده و قصد داشتید جو را کمی نرم کنید. شوخی جالبی بود.

در مورد درایور هم فکر کنم شوخی کردید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چون همین الان دارم درایور وب کم سونی را از سایت سونی به راحتی دانلود می کنم ( تازه آپدیت اش است و امکانات جالبی هم به وب کم موشن آی سونی اضافه شده است )

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7590

http://www.engadget.com/2008/09/09/s...personalities/

البته حق دارید از این امکانات اطلاع نداشته باشید چون این ارسالها مربوط به پیش از عضویت شما در این تالار گفتگو است.

It's not everyday that you see an 18.4-inch laptop. Then again, Sony (nor anyone else) doesn't rollout too many Full HD laptops targeting photographers and videographers. The VAIO type A features an LED backlit 1,920 x 1,080 resolution, 2.53GHz T9400 Core 2 Duo, Blu-ray burner, up to 4GB of memory and 2x 250GB of disk (plus 1x eSATA jack for more), an increasingly rare Firewire jack for your camcorder, 3x USB 2.0, and a high-speed UDMA-enabled CF slot for quick image transfers off your DSLR's CompactFlash card. As Sony's newest media flagship, we're also looking at HDMI-out, 802.11n WiFi, GeForce 9600M GT graphics, and a full suite of included image and video editing software from Adobe. All this in a relatively hefty 3.9-kg (8.6-pounds) rig. Although, with just 2-hours of battery you'll want to spring for the optional 3-hour add-on. Priced at around ¥320,000 (about $3,000) when these hit the streets of Japan at the end of the month. Two more shots after the break.

مبین عزیز....

دقیقا نمی دانم چند ساله هستید اما سعی کنید زیاد تک بعدی دنیای اطراف را نبینید.بلی سونی در خیلی چیز ها معرکه هم نیست.همان طور که خیلی از برند های دیگر نیستند.موضوع در اصل چیز دیگری بود و شما به سمت دیگری سوق اش دادید.موضوع و داستان این بود که کمیت ( یعنی تیراژ یعنی تعدادی که از یک وسیله تولید می شود یعنی تعدادی که فروخته می شود مثلا 1000 تا یا 1000000 تا یا 100000000000000 تا از یک وسیله حالا می خواد لیف حمام باشد یا دوربین یا لب تاپ ) یک محصول کیفیت آن را ( یعنی خروجی خوب ، یعنی بالاترین پرفورمنس ، یعنی بالاترین کیفیت ، یعنی بالاترین امکانات ، یعنی کمترین مشکل یعنی ... یعنی ... یعنی .... یعنی .... ) تضمین نمی کند. خیلی ساده ، روان ، راحت ، کوتاه ، قابل درک ، ..... شما این موضوع را یا قبول دارید و یا ندارید .خوب اگر قبول ندارید مختارید بر عقیده خود بمانید.بنده اعتقاد دارم و بر عقیده خود خواهم ماند و هستم.اما این چیزی را نه اضافه می کند و نه کم.دوست هستیم عین 10 ساعت پیش .تازه بیشتر.چون پسر لجوجی هستید و دوست ندارید از نظر خود کوتاه بیاید.این هم خیلی خوبه ( البته گاهی نه همیشه ، بخصوص در مورد مسائل برندی )
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    پس در این صورت در خرید D300 + Nikon 17-55mm با قیمت 1650 دست دوم بهتره که تردید نکنم. می خواستم D700 بگیرم اما اینجوری که شما میگین چندان نباید به کاهش قیمتها امید داشت.
    والله اگر سالم و تمیز و بدون مشکل باشد.قیمت اش خوب است.البته اگر شاتر اش مثلا 4 تا 5 هزار تا ( واقعی ) کار کرده باشد.لنز بدون مشکل و خط و خش باشد و سایر مسائل امنیتی

اما جای کار دارد.مثلا 1400 تا 1500 مناسب تر است.

عرف بازار 30% تا 40% کاهش نسبت به جنس نو است.مثلا اگر لنز قیمت اش یک میلیون است 600 تومان برای لنز و 900 تومان برای بدنه. ( قیمت دقیق ندارم لنز 1 میلیون بود و بدنه 1500 فکر کنم! )
    mreza1001 و jebrahim تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

خواهش میکنم کاوه جان!لجاجت از خودتونه!:cool:

بنده دقیقا 28 سال و خورده ای سن دارم از تهران!

در باره اون تعداد پیکسل نمیدونم اشکال کجاس که نمیتونیم با هم کنار بیایم!شما اگه مانیتور 12 یا 13 اینج واید با رزولوشن بالاتر از 1280×800 دیدید سلام این جانب رو هم به خدمتشون برسانید!

در مورد سواد پایین و اطلاعات کم ما فروشندگان نوت بوک و تعمیرکاران در برابر سطح بالای اطلاعات شما شکی نیست(خارج از شوخی)

در مورد اون درایور و cd و اینها هم بنده دقیقا چیزی رو که مشاهده نموده بودم خدمتتون گفتم!(به جون خودم)
    و البته نمیدونم داشتن ویندوز اورجینال چه تضادی میتونه با داشتن dvd ویندوز و درایور همراه دستگاه داشته باشه!؟

اگه دستگاه غیر از سونی با هارد ssd هم خواستید (اون هم روی یه دستگاه 700.000 تومانی)چند روزه دیگه که میام تهران میتونم خدمتتون برسم و تقدیم کنم!

بنده اصلا تا این زمان نا با هیچ لپ تاپ سونی (و هر برند دیگه ای جز دل)کار و نه حتی از اون چیزی فروختم و نه حتی خودم چیزی غیر از اون رو داشتم!(حتی یه دونه)ولی دستگاهی رو تو هیچ برندی ندیدم و نه حتی نشنیدم که ویندوز اورجینالش داری چند پارتیشن باشه!

به هر حال اگه چند پارتیشنه هم باشه،اون سیستمی که ویندوز رو به حالت کارخونه ای برمیگردونه کل هارد رو پاک میکنه و استفاده از اون در بلند مدت مقدور نخواهد بود(برای عموم)

در مورد اون گفته شما هم که فرمودید که قطعا فروش بالا نشون کیفیت بالا نیست،یادم هم نمیاد باهاتون مخالفت کرده باشم!قطعا همینطور هستش ولی حتما قیمت بالا هم نشان از کیفیت بالا نیست!

ولی گارانتی خوب و قطعا تضمین کننده رضایت مشتری خواهد بود!که به چندین مورد در باره گارانتی اشاره کردم!

در مورد لجاجت هم ما باید جلوی شما به انداختن لنگ بپردازیم!شما هم از نظرات خود به هیچ عنوان کوتاه نیومدید حتی در مواردی که خیلی روشن بود(مثل قیمت غیر رقابتی و در عین حال گارانتی ناقص اون)البته با عرض معذرت!
    اگر سونی چهارتا مشتری دیگه مثل شما داشت،تعداد مشتریهای پر و پا قرصش چهارتا بیشتر از الان میشد!

قطعا هیچ کمپانی،شرکت و محصولی کامل نیست!مثل بقیه چیزهایی که تو این عالم وجود داره!

فکر میکنم زیادی بحث کردیم اینجا!با تشکر و معذرت خواهی از شما که با حوصله پاسخ دادید و باقی دوستان که تحمل فرمودند!

یا حق
    Minoosepehr، Kaveh Ghobadi، platoali و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

آقا مسعود اینو خوب اومدی
    بنظر میاد که مثل بحث های سیاسی تنها چیزی از صحبت ها باقی میمونه،بی احترامی های گذشته اس.

راستش من از مدیران سابق فروم سخت افزار دات کام هستم ولی ترجیح میدم سکوت کنم،چون لپ تاپ ارزش بحث کردن نداره
    الان هم سونی SR-165 دارم که خیلی راضیم و بهتره که به مزیت های فنی این لپ تاپ اشاره ای نکنم!
    AslanAslan تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

صفحه 24 از 83 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 ... آخرینآخرین