صفحه 34 از 83 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

پیش فرض پاسخ: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

سلام.جناب قبادی ضمن تشکر از پست های اخیر شما,سوالی داشتم که خواستم اینجا مطرح کنم شاید

به درد دوستان دیگر هم بخورد.

در تاریخ این فروم دیده میشود :biggrin:که شما از طرفداران 50-500 بودید و بسیار تعریف میکردید البته با تمام مزایا و

معایب.و در انتها این لنز را توصیه نکردید(بعد از تست...)

آیا با ورود 50-500 جدید دوباره به این لنز فکر میکنید؟در کل یک تحلیل مختصر از شما میخواهم.

ممنونم و موفق باشید
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

كاوه جان مطلب تام هوگان خيلي جالب بود و منو ياد اين تاپيك خودم انداخت

حالا بماند كه سوني A850 را كه در امريكا مي توان به 1800 دلار خريد در ايران 2.100.000 قيمت دارد كه با نزديك بودن قيمتش به قيمت 5D2 حتا اگر ماونت كنن بود با توجه به عدم وجود لايو ويو و فيلمبرداري؛ وسوسه اي در من ايجاد نمي كرد.
    Kaveh Ghobadi و Mehrdad Benabbas تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Av-Tv نمایش پست ها
    سلام.جناب قبادی ضمن تشکر از پست های اخیر شما,سوالی داشتم که خواستم اینجا مطرح کنم شاید

به درد دوستان دیگر هم بخورد.

در تاریخ این فروم دیده میشود :biggrin:که شما از طرفداران 50-500 بودید و بسیار تعریف میکردید البته با تمام مزایا و

معایب.و در انتها این لنز را توصیه نکردید(بعد از تست...)

آیا با ورود 50-500 جدید دوباره به این لنز فکر میکنید؟در کل یک تحلیل مختصر از شما میخواهم.

ممنونم و موفق باشید
    بله زمانی بود که تنها لنز تله که به 500 می رسید و می شد تهیه کرد 50-500 بود.اما بعد از خرید این لنز به مشکلات اش پی بردم ( هرچند هنوز هم بیگما بیگما است و لنز خوبی است ) اما ان چیزی که من می خواستم نبود.

در مورد ورود 50-500 جدید تا وقتی لنز را از نزدیک نبینم و شخصا خودم با آن کار نکنم به هیچ وجه توصیه ای نخواهم کرد.

هرچند گاهی تست هایی که منتشر می شود می تواند راهنمای خرید خوبی باشد.اما یقینا رسیدن به یقین یک داستان دیگر است.

پی نوشت...

امروز چند ساعتی را با یک 1Ds MK3 و 5D MK2 و یک دوجین لنز با کیفیت ( مثل 85 اف 1.2 و 70-200 اف 2.8 و 50 اف 1.4 و 24-70 اف 2.8 ) به همراه 6 شاخه فلاش پروفتو در یک آتلیه مجهز سر کردم.در نهایت بعد از حدود 8 ساعت کار کردن الان حس می کنم که با 5D MK2 بسیار راحت تر بودم.سبک تر بود.مونیتور اش با کیفیت تر بود.من سریع تر با آن به هدف ام می رسیدم و با من friendly تر بود.شاید اگر بعد از این بخواهم با یک دوربین بخریم سعی می کنم به جای پرداخت 8 میلیون بابت مارک 3 یک عدد مارک 2 به همراه چند لنز جذاب تر تهیه کنم!
    ajjadesa، Omid Araki، mreza1001 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    بله زمانی بود که تنها لنز تله که به 500 می رسید و می شد تهیه کرد 50-500 بود.اما بعد از خرید این لنز به مشکلات اش پی بردم ( هرچند هنوز هم بیگما بیگما است و لنز خوبی است ) اما ان چیزی که من می خواستم نبود.

در مورد ورود 50-500 جدید تا وقتی لنز را از نزدیک نبینم و شخصا خودم با آن کار نکنم به هیچ وجه توصیه ای نخواهم کرد.

هرچند گاهی تست هایی که منتشر می شود می تواند راهنمای خرید خوبی باشد.اما یقینا رسیدن به یقین یک داستان دیگر است.

پی نوشت...

امروز چند ساعتی را با یک 1Ds MK3 و 5D MK2 و یک دوجین لنز با کیفیت ( مثل 85 اف 1.2 و 70-200 اف 2.8 و 50 اف 1.4 و 24-70 اف 2.8 ) به همراه 6 شاخه فلاش پروفتو در یک آتلیه مجهز سر کردم.در نهایت بعد از حدود 8 ساعت کار کردن الان حس می کنم که با 5D MK2 بسیار راحت تر بودم.سبک تر بود.مونیتور اش با کیفیت تر بود.من سریع تر با آن به هدف ام می رسیدم و با من friendly تر بود.شاید اگر بعد از این بخواهم با یک دوربین بخریم سعی می کنم به جای پرداخت 8 میلیون بابت مارک 3 یک عدد مارک 2 به همراه چند لنز جذاب تر تهیه کنم!
    کاوه جان اگر باطری گریپ هم به همراه دو عدد باطری درون گریپ به وزن 5 دی اضافه کنیم , از لحاظ وزنی زیاد تفاوت چندانی دارند با این حال که در حالت portrait بدنه 1 دی خوش دست تر است
    کاش 5 دی سیستم فوکوس همانند 1 دی داشت , گاه در هنگام کار با لنز های سریع روی دوربین های فول فریم تکان های جزیی با عث تغییر نقطه فوکوس ما می شود که با انتخاب نقطه فوکوس مورد نظر در کادر با استفاده از فوکوس اسپات 1 دی دیگر مشکل عدم داشتم کادر صحیح از بین می رود
    برای من نوعی هم این اختلاف قیمت به نسبت برتری ها نمی ارزد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad Benabbas نمایش پست ها
    سلام جناب قبادی

ببخشید که یک کم آف تاپیک میشه.

ممکنه نظرتون را راجع به 85 اف 1.2 بدید؟ چقدر این لنز را نسبت به نسخه اف 1.8 برتر دیدید؟ (جدا از مسئله وزنش چون با وزن لنز مشکلی ندارم)
    مهرداد جان وزن در بین این دو زیاد مهم نیست اختلاف قیمت حدود 2000 میلیون مهم هست
    گویا نسخه 1.2 در اف 1.2 شارپنس فوق العاده ای ندارد ولی در 1.4 به بعد شارپنس بسیار خوبی داره و دیگر از مشکلات CA در محدوده خارج از فوکوس بسیار کمتر از نسخه 1.8 می باشد

--------------
    خط رو خط شدیم با کاوه عزیز

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    کاوه جان اگر باطری گریپ هم به همراه دو عدد باطری درون گریپ به وزن 5 دی اضافه کنیم , از لحاظ وزنی زیاد تفاوت چندانی دارند با این حال که در حالت portrait بدنه 1 دی خوش دست تر است
    کاش 5 دی سیستم فوکوس همانند 1 دی داشت , گاه در هنگام کار با لنز های سریع روی دوربین های فول فریم تکان های جزیی با عث تغییر نقطه فوکوس ما می شود که با انتخاب نقطه فوکوس مورد نظر در کادر با استفاده از فوکوس اسپات 1 دی دیگر مشکل عدم داشتم کادر صحیح از بین می رود
    برای من نوعی هم این اختلاف قیمت به نسبت برتری ها نمی ارزد

مهرداد جان وزن در بین این دو زیاد مهم نیست اختلاف قیمت حدود 2000 میلیون مهم هست
    گویا نسخه 1.2 در اف 1.2 شارپنس فوق العاده ای ندارد ولی در 1.4 به بعد شارپنس بسیار خوبی داره و دیگر از مشکلات CA در محدوده خارج از فوکوس بسیار کمتر از نسخه 1.8 می باشد

--------------
    خط رو خط شدیم با کاوه عزیز
    حمید جان...

یک سری چیز ها اکتسابی است و یک سری چیز ها روی کاغذ یک سری نتایج مختلف دارند.

اصولا بحث بنده ابزاری نبود.

بحث ام ساختاری بود.

این داستان می توانست بین دو دوربین دیگر هم باشد.( اصلا مهم دوربین ها نبودند )

مهم نتیجه بود.

بنده در یک آتلیه نیازی به سرعت فوکوس 1D نداشتم.تازه با فوکوس 5دی راحت تر بودم.نقاط اش نورانی تر بود ( حتی وقتی نقاط 1دی را روشن تر کردم )

کلا بحث ام یک جنیه دیگر داشت
    raffi، Hamid Moradi و Mehrdad Benabbas تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Arrow پاسخ: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

يك لحظه هوس كردم بدونم مانيتور جايزه بگير پست آقاي قبادي چه قيمتي داره؟
    باورش يك كمي مشكله Eizo CG243 بيست و چهار اينچ و البته بيست و چهار بيت رنگ فقط 2350 دلار!
    تازه مدل سي اينچ همان مونيتور 5000 دلار البته خوشبختانه اين يكي ظاهرا TIPA نصيبش نشده.
    حالا واقعا استوديو هاي وطني از اين نوع تجهيزات حرفه اي استفاده مي كنند يا نه كسي جائي ديده؟
    ویرایش توسط azarigh : Monday 26 April 2010 در ساعت 00:08
    آذري

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

دوست عزیز مانیتور های Eizo در ایران نایاب هستن.
    azarigh تشکر می‌کند.
    وحید بیگدلی

كاربر همراه BERLANO آواتار ها
    تشکر کرده
    2760

پیش فرض پاسخ: كنون یا نیكون ... توهم یا واقعیت

جوزا یه نظرسنجی تو فروم سایتش قرار داده و در اون خواسته تا عکاسان عضو در فرومش که اکثر عکاسان طبیعت هستن و در بینشون عکاسان قابل هم کم نیست، بگن که از کدام مدل از دوربینهای اس ال آر کنون یا نیکون استفاده می کنن، نتایجش حداقل واسه من جالب بود، فکر نمی کردم 40D اینقدر طرفدار داشته باشه !!

Canon SLR poll

Nikon SLR poll

نظر سنجی خیلی کامل و بی نقص نیست، اما غیر قابل اعتماد هم نیست !
    NASSIRI4080، ARASH II، shabab و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    میلاد مطهری

Instagram
    Gears

كاربر آشنا CANON INC آواتار ها
    تشکر کرده
    21

جالب اينجاست كه در كانن:
    ابتدا غولي مثله 40دي
    سپس نازنيني مثله 7دي
    استادي مثله 5دي مارك 2
    و در مقام بعدي پدر بزرگي مثه 400دي به ترتيب قرار گرفته اند
    بقيه دوربين ها با يك الي دو پوينت قرار گرفته اند
    البته تا الان
    H.Kalafe تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

Over 1800 readers responded to the question and today and tomorrow I’d like to share the results that we found.

کد:
    http://digital-photography-school.com/what-camera-manufacturers-are-most-popular-reader-digital-camera-census-results-part-1?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+DigitalPhotographySchool+%28Digital+Photography+School%29&utm_content=Google+Reader
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Mashhadi Vahid، farsad، shabab و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 34 از 83 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 ... آخرینآخرین