صفحه 31 از 83 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر همراه kooshanjazayeri آواتار ها
    تشکر کرده
    338

پیش فرض پاسخ: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

پست من اون وسطا غیب شد !

این یه موضوع که ذهن دوستان رو منحرف کنه از انحراف موضوع !

دوستمون به دینامیک رینج اشاره کرده بودند ! سوال اینجاست که چرا دوربینها تست گستره پویایی نمیشن ؟
    من توی یکی از اطلاعات دوربین های لیکا توی دی پریویو دیدم که دینامیک رنج رو 12 استپ اعلام کرده بود چرا بجای نویز که تقریبآ مشکلش مرتفع شده دینامیک رنج و بقیه چیزها تست نمیشه
    Nikon D700
    Nikon 70-200 2.8 II
    Nikon micro AF-D 60mm

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

سلام اقای قدیری. ارادتمند
    البته بنده منظورم شما نبودین. کلی گفتم.
    و اما در مورد احتمالات شما:
    1: اتفاقا بر عکس
    2: دقیقا منظورم همین بود
    3:از روی آواتار هم میشه متوجه شد که حضرتعالی عضو بسیار بسیار قدیمی و صد البته فعال فروم هستین و بنده عضو عادی و تازه وارد. (احتیاج به متلک نبود)
    4: :confused:
    شب خوش
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

جناب روشن
    من یه تیلت شیفت سفارش دادم (بیعانه‌ای هم ندادم البته و گفتم به این زودی‌ها هم پولش رو نمی‌دم!)
    خلاصه!
    ادوراما دیدم ۸۵ مم رو زده 1780 دلار که قرار شد اینجا ۱.۹ تحویل بگیرم.
    از زمان سفارش به مدت ۱۰ روز (یعنی اواخر این هفته)
    در مورد تله ها هم می‌دونم سفارشی میشه خرید کرد. حالا بخاطر وزن و حجم زیاد و یا بدقولی ها چه اتفاقاتی ممکنه بیافته؟ دقیقا نمی‌دونم. اسد جان که نا امیدمان کردند(البته خداراشکر پولش رو هم نداریم!)
    nmroshan، Amir Mohebi و farhad44 تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

جناب عاشوری نیا نحوه خرید را برای دوستان شرح میدهید

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    جناب روشن

ادوراما دیدم ۸۵ مم رو زده 1780 دلار که قرار شد اینجا ۱.۹ تحویل بگیرم.
    از زمان سفارش به مدت ۱۰ روز (یعنی اواخر این هفته)
    اسد جان که نا امیدمان کردند(البته خداراشکر پولش رو هم نداریم!)
    سلام
    آرش جان فروشنده خیلی منصف بوده که روی 1780مبلغ 120دلار اضافه گرفته.
    شما به سایت فلان بازرگانی نگاهی بیاندازیدلنز300اف 4 کانن با قیمت 1200 دلار رو داره 1600 می ده یعنی روی 1200 داره 400 اضافه می گیره این بنده خدا که شما میگید خیلی باانصافه.و همه تازه می دونیم که بازرگانی Xلنز را که 1200 نخریده .
    آرش خان من کی باشم که شما رو نامیدکنم .شما که در تهران زندگی میکنید و همه فروشنده های معتبر رومی شناسید و راستش من فکر می کنم آقا آرش هر لنزنایابی رو که در تهران بخواهند می توانند خریداری کنند.
    راستش یک شنیده ای هم داشتم که در تهران یک شرکتی هست که سفارش خریدشما رو انجام می ده وبابت خرید و واردکردن به ایران قیمت منصفانه هم می گیره ولی دقیق یادم نیست.
    در خصوص این شرکتها و چگونگی عملکردشان ,شما دوستان تهرانی بهتر ازمن که در اخر دنیا زندگی می کنم با اطلاعید.
    پایدار باشید
    یا حق
    nmroshan، farhad44 و partow تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

جناب عاشوری نیا نحوه خرید را برای دوستان شرح میدهید
    والا نحوه خرید رو که شرح دادم!
    حالا نمی‌دونم اتفاقی که برای من میافته برای همه دوستان هم بیافته.(به هر حال متاسفانه یا خوشبختانه بخاطر نیاز حرفه‌ای تجهیزات زیادی خریداری می‌کنم و میشه گمان کرد که فروشندگان برخورد متفاوتی دارند. و البته مسولیت خرید دوستان و آشنایان و ... هم به گردن ما میافتد.)

حالا نمی‌دونم این نسبت برای لنزها و تجهیزات دیگر هم وجود داره؟ یا نه.(احتمالا برای ابزار مختلف متفاوت خواهد بود)

اما اگر نام فروشنده را می‌خواهید؟ پیغام خصوصی (البته با مسولیت محدود! یعنی من هیچ پیشنهاد و یا توصیه‌ای در مورد فروشندگان ندارم)

راستش یک شنیده ای هم داشتم که در تهران یک شرکتی هست که سفارش خریدشما رو انجام می ده وبابت خرید و واردکردن به ایران قیمت منصفانه هم می گیره ولی دقیق یادم نیست.
    دقیق متوجه منظورتون نشدم.
    والا منم از همین شرکتهایی که شما می‌خرید می‌خرم!
    از چندجایی که قبلا ازشون خرید کردم قیمت می‌کنم و در نهایت خرید می‌کنم.(دقیقا اولین اسمی که به ذهنتان می‌رسد و دومین و سومین!)
    nmroshan، A_Maddah و farhad44 تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

1- اسد جان دقيقا درست متوجه شده ايد. اسم بعضي ها را هر كجا مي آوري انگار رمز Open Sesame ( در معروف داستان چهل دزد بغداد را يادتان هست كه با اين رمز باز مي شد؟) را گفته اي. حساب بعضي از دوستان به خاطر شناخته شده بودنشان و روابط خوبي كه با افراد دارند و البته خريد هاي زيادي كه مي كنند با حساب من و شما فرق دارد

2- آرش جان منظور اسد اون سايتي است كه سفارش خريد خارجي (از شير مرغ تا جان آدميزاد) مي گيرد و كالا را در تهران تحويل مي دهد ( آدرسش را يادم نيست) ولي مي دانم دلار حدود 1100 تا 1200 در مي آيد.
    Arash، Amir Mohebi، A_Maddah و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

1- اسد جان دقيقا درست متوجه شده ايد. اسم بعضي ها را هر كجا مي آوري انگار رمز Open Sesame ( در معروف داستان چهل دزد بغداد را يادتان هست كه با اين رمز باز مي شد؟) را گفته اي. حساب بعضي از دوستان به خاطر شناخته شده بودنشان و روابط خوبي كه با افراد دارند و البته خريد هاي زيادي كه مي كنند با حساب من و شما فرق دارد

2- آرش جان منظور اسد اون سايتي است كه سفارش خريد خارجي (از شير مرغ تا جان آدميزاد) مي گيرد و كالا را در تهران تحويل مي دهد ( آدرسش را يادم نيست) ولي مي دانم دلار حدود 1100 تا 1200 در مي آيد.
    باز هم ارزشش را دارد... گاها چیز-میز هایی با قیمت جالب تو سایت هایی مثل Ebay میشه پیدا کرد. مثلا:

کد:
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=180403089188&Category=31388
    1Ds III با وسایل همراه کامل ( جعبه و دفترچه ها و...)، $630.00 ! حالا اگه 1200 حساب کنیم هم دلار رو، بازم در میاد 756 تومن! یعنی کمتر از قیمت یه 500D! البته نمی دونم خرید این جور وسایل قابل اعتماد هست یا نه.
    اصلان نورقاسمی

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    1Ds III با وسایل همراه کامل ( جعبه و دفترچه ها و...)، $630.00 ! حالا اگه 1200 حساب کنیم هم دلار رو، بازم در میاد 756 تومن! یعنی کمتر از قیمت یه 500D! البته نمی دونم خرید این جور وسایل قابل اعتماد هست یا نه.
    سلام اصلان خان
    قیمتی که مشاهده کردید قیمت قطعی این دوربین نیست.
    روش خرید و فروش در ebay به این صورت است که فروشنده یک قیمت پایه بسیار پایین لحاظ می کند و خریداران با دادن پیشنهادهای بالاتر (bid) به رقابت جهت خرید محصول می پردازند.
    محصولی که اشاره کردید تاکنون 3 bids داشته است و آخرین پیشنهادش 630 دلار بوده است که مسلما فروشنده منتظر پیشنهادهای بالاتر جهت فروش می ماند.
    حال اگر کسی نخواهد در این مزایده شرکت کند می تواند به قیمتی که فروشنده قبلا ذکر کرده فوری محصول را خریداری کند.
    در مثالی که شما آورده بودید قیمت فروش فوری (Buy it now) این محصول 5500 دلار گذاشته شده است.
    Hajiabadi، Persian، A_Maddah و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

سلام اصلان خان
    قیمتی که مشاهده کردید قیمت قطعی این دوربین نیست.
    روش خرید و فروش در ebay به این صورت است که فروشنده یک قیمت پایه بسیار پایین لحاظ می کند و خریداران با دادن پیشنهادهای بالاتر (bid) به رقابت جهت خرید محصول می پردازند.
    محصولی که اشاره کردید تاکنون 3 bids داشته است و آخرین پیشنهادش 630 دلار بوده است که مسلما فروشنده منتظر پیشنهادهای بالاتر جهت فروش می ماند.
    حال اگر کسی نخواهد در این مزایده شرکت کند می تواند به قیمتی که فروشنده قبلا ذکر کرده فوری محصول را خریداری کند.
    در مثالی که شما آورده بودید قیمت فروش فوری (Buy it now) این محصول 5500 دلار گذاشته شده است.
    حتی Reserve not met هم هست... یعنی تا قیمتی رو که ایشون در نظر شون دارن بالاتر از اون Bid نکنین، براشون اصلا ثبت نمی شه! در مورد Ebay زیاد بی تجربه نیستم و به طور غیر مستقیم تجربه 3 بار خرید از Ebay رو داشتم... فقط چون اکثرا برای آمریکا ship می کنن، این کار ها برای من سخت تر میشه (فقط اقوامی در اروپا دارم).

این رو هم اضافه کنم که اگه به صفحه Bid History برین، میبینین که قیمت اولیه 500 بوده، الان بیشترین Bid که داده شده، 687 هست. تجربه نشون میده که قیمت آخر این کالا بیشتر از 1000 نمی شه. مگه این که یکی به سرش بزنه بیاد یه بید خیلی خفن بده که کمر بقیه رو بشکونه، ولی خیلی خیلی نادر هست، یا این که همون Reserve not met که فروشنده تعیین کرده، بالاتر از این باشه.

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    اصلان نورقاسمی

صفحه 31 از 83 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 ... آخرینآخرین