صفحه 32 از 83 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

سلام:

با سلام و تشکر از توجه شما

روش اول:

قيمت تمام شده کالای مورد نظر شما جهت ارسال مستقيم به آدرس شما در ايران

5.400.000T

زمان تحويل کالا کمتر از 15 روز

__________________________________________________ __________________

روش دوم:

قيمت تمام شده کالای مورد نظر شما جهت تحويل کمتر از 19 روز کاری درب منزل با احتساب کليه هزينه ها از جمله هزينه گمرکی و ترخيص کالا

5.500.000T

در اين حالت اجناس ابتدا توسط دفتر ايران ترخيص ميشود و بعد از ترخيص با آژانس (تهران) و پست پيشتاز يا تيپاکس(شهرستان) به آدرس شما ارسال ميگردد.

در صورت نياز به تحويل فوری اين کالا در حداقل زمان با ما تماس بگيريد

ارسال اين کالا به ساير کشور ها از جمله دبی امکانپذیر است

در صورت سفارش عمده قيمت تمام شده کاهش ميابد

مبلغ فوق با احتساب هزينه های زير به دست آمده است

تکس يا مالياتی که ممکن است سايت مورد نظر به قيمت کالا اضافه ميکند
    نرخ ماليات يا تکس برابر با 9.25%

هزينه حمل کالا از سايت مورد نظر شما تا دفتر ما در خارج از ايران
    معمولاً هزينه حمل کالاهايی با قيمت 100$ به بالا رايگان ميباشد

هزينه حمل کالا تا ايران
    هزينه بيمه

خريد کالا کمتر از 24 ساعت پس از واريز مبلغ انجام شده و رسيد ارسالی از سايت فروشنده برای شما ایمیل ميشود
    هزينه ها و قيمتها برای اجناس عمده جداگانه محاسبه ميشود

طبق قراردادی که با بانک سامان بسته شده امکان پرداخت آنلاين وجه سفارشها به ديگر امکانات سايت اضافه شده است

شما ميتوانيد از حسابهای زير جهت واريز وجه سفارش خود اقدام کنيد

واریز اینترنتی از طریق بانک سامان

در صورتی که تعداد سفارشهای شما بيش از يک مورد است لطفاً وجه تمام سفارشها را يک جا از طريق لينک زير ارسال کنيد و از واريز مبلغ به صورت جداگانه خودداری فرماييد

این مکاتبه ای بود مربوط به حدودا 4 ماه پیش با یکی از شرکت های مورد نظر در باره خرید وسیله ای از سایت آمازون

قیمت این وسیله با دقت به لینکی که به این سایت ایمیل کردم 4800 دلار بود ...

البته شرایط بگونه ای دیگر چرخید و خرید انجام نشد منتها دوستان اینجا و در این پست تاکید میکنم

هیچ تضمینی بابت این خرید از این سایت به خوانندگان این پست نیست. منظور اینست تجربه ای عملی از بابت خرید از این سایت ندارم و متعاقبا این سایت و وجه کاری آن به ارزیابی بینندگان این پست خواهد بود

من اگر حاضر باشم 4800 دلار بدهم حتما در قبال نرسیدن وسیله به دستم هم قبول مسئولیت دارم.

در کل شرکت های بازرگانی زیادی هستند که در این زمینه ها ممکن است خریدی برایتان انجام دهند هر چند که با کار تخصصی آنها هم ارتباطی نداشته باشد یک بررسی روی این موضوع میتوانید در آگهی های همشهری تهران یا شرکت های بازرگانی دوست و آشنا داشته باشید

ارادتمندتان
    Persian، A_Maddah، farhad44 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها

این رو هم اضافه کنم که اگه به صفحه Bid History برین، میبینین که قیمت اولیه 500 بوده، الان بیشترین Bid که داده شده، 687 هست. تجربه نشون میده که قیمت آخر این کالا بیشتر از 1000 نمی شه. مگه این که یکی به سرش بزنه بیاد یه بید خیلی خفن بده که کمر بقیه رو بشکونه، ولی خیلی خیلی نادر هست، یا این که همون Reserve not met که فروشنده تعیین کرده، بالاتر از این باشه.

[]
    نه اصلان جان. اینطوری که میگین نیست. معمولا توی 1 دقیقه آخر قیمتهای پیشنهادی به شدت بالا میره. حتی برنامه های نرم افزاری واسه شرکت در مزایده های e-bay وجود داره که پیشنهاد شرکت کننده رو در آخرین ثانیه ها اعمال میکنه تا شانس برنده شدن فرد بالا بره. خرید از e-bay در اوایل شروعش ظاهرا خیلی به صرفه بوده اما الان دیگه به خوبی اوایل نیست و نباید توقع بیش از اندازه ازش داشت. یه نکته بسیار مهم در خرید از e-bay هم اینه که خرید باید حتما از طریق paypal باشه. راههای دیگه خرید مطمئن نیستن و خود e-bay هم مسئولیتی در قبال خرید با روشهای دیگه قبول نمیکنه.
    یه مدتی دنبال لنز 300 f/2.8 AF-S میگشتم و یه فروشنده ای با قیمت 1500$ اونو میفروخت. اعبتارش هم 100% بود اما وقتی میخواستم خرید کنم متوجه شدم که امکان پرداخت با paypal رو نداره. بعد که سابقه فروشنده رو دیدم متوجه شدم که اون فرد تا حالا فقط یه مشت خرت و پرت فروخته بود تا امتیاز بالا بگیره و وقتی امتیاز بالا پیدا کرده بود خواسته بود که یه سو استفاده هم کرده باشه

به هر حال باید توجه داشت که فقط ما نیستیم که واسه سود کردن سراغ e-bay یا جاهای مشابه میریم . همه واسه سود کردن از این تکنولوژی استفاده میکنن. اما این وسط کسایی هم هستن که با تقلب میخوان به سودی برسن و باید با احتیاط بیشتری از این امکانات استفاده کنیم تا متضرر نشیم.
    A_Maddah، AslanAslan و M.Mobin تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    نه اصلان جان. اینطوری که میگین نیست. معمولا توی 1 دقیقه آخر قیمتهای پیشنهادی به شدت بالا میره. حتی برنامه های نرم افزاری واسه شرکت در مزایده های e-bay وجود داره که پیشنهاد شرکت کننده رو در آخرین ثانیه ها اعمال میکنه تا شانس برنده شدن فرد بالا بره. خرید از e-bay در اوایل شروعش ظاهرا خیلی به صرفه بوده اما الان دیگه به خوبی اوایل نیست و نباید توقع بیش از اندازه ازش داشت. یه نکته بسیار مهم در خرید از e-bay هم اینه که خرید باید حتما از طریق paypal باشه. راههای دیگه خرید مطمئن نیستن و خود e-bay هم مسئولیتی در قبال خرید با روشهای دیگه قبول نمیکنه.
    یه مدتی دنبال لنز 300 f/2.8 AF-S میگشتم و یه فروشنده ای با قیمت 1500$ اونو میفروخت. اعبتارش هم 100% بود اما وقتی میخواستم خرید کنم متوجه شدم که امکان پرداخت با paypal رو نداره. بعد که سابقه فروشنده رو دیدم متوجه شدم که اون فرد تا حالا فقط یه مشت خرت و پرت فروخته بود تا امتیاز بالا بگیره و وقتی امتیاز بالا پیدا کرده بود خواسته بود که یه سو استفاده هم کرده باشه

به هر حال باید توجه داشت که فقط ما نیستیم که واسه سود کردن سراغ e-bay یا جاهای مشابه میریم . همه واسه سود کردن از این تکنولوژی استفاده میکنن. اما این وسط کسایی هم هستن که با تقلب میخوان به سودی برسن و باید با احتیاط بیشتری از این امکانات استفاده کنیم تا متضرر نشیم.
    والا من تابستان سال قبل خريد هايي از اونجا انجام دادم. يه چپقي 90 درجه دوربين هاي كنن و يه چپقي 90 درجه سلسترون براي تلسكوپ خريدم. 1 خريد ديگه و البته كم اهميت تر هم داشتم. با Pay Pal پرداخت شد و به استكهلم فرستاده شدن (World Wide بود Shipping شون) و فكر كنم اون 2 تا رو هم از اونجا زحمت كشيدن و TNT تحويل ايران دادن (مطمئن نيستم... فقط پولش رو داديم و در خونه تحويل دادن با كلي رسيد و... كه همون جا ريختمشون سطل زباله) خريد سوم هم فاميل مون از هلند وقتي ميومد براي تجديد ميساق با ما ها با خودش آورد. البته شايد چون كالا هاي زياد پر ترفداري نخريدم اون جور مشكل ها رو نداشتم...
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    اصلان نورقاسمی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006 نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا این مگاپیکسل بالا بدرد هرکسی نخوره ، بدرد من که کانون تبلیغات دارم و گاهی وقتها به عکسهایی برای چاپ های بزرگ احتیاج دارم خیلی میخوره!

توهم
    آخه کاکو. اگه مگاپیکسل رده دوربینها رو مشخص میکنه پس کانن 1D که 4 مگاپیکسلی هست باید در رده کامپکت ها (شایدم پایینتر) قرار بگیره!!!
    ولی اگه عواملی مانند سایز سنسور و نوع بدنه و سرعت عکاسی پیاپی و ... رده دوربینها رو مشخص میکنه که تکلیف مشخصه.

حالا من نیکونی هستم و فرض کنید که از روی حسادت حرف میزنم!
    این جناب فیل اسکی بزرگ پس چرا کانن 7d رو در رده دوربینهای xxD قرار داده؟

پ.ن:
    آرش خان این حرفها رو بدون تعصب زدم. همونجوری که در پست قبلیم هم نوشتم کانن دوربین خوب با قیمت مناسبی درست کرده و پس از افت قیمتش احتمال داره که حتی خودم یکی از مشتریانش باشم!!!!
    امیر عزیز علت اینکه در رده xxD قرار گرفته است این است که خود کانن این اعتقاد را دارد.و این دوربین و دو بادی دیگر را در یک رده قرار داده است.

احیانا ! کسی از کسی چیزی کش نرفته است؟احیانا جای سویچ خاموش و روشن شدن این بدنه زیادی توی آفساید !؟ ( گوشه سمت چپ ) نیست؟ احیانا دوربین های سونی هم بعد از این گوشه سمت چپ را برای کلید خاموش و روشن در نظر نخواهد گرفت؟ ای سونی دزد!
    Arash، ARASH II، ajjadesa و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

این دیگه چجورشه؟! 1Ds III آکبند و طبق گفته خودشون ریفربیش نیست و Gray Market هم نیست! پس چرا 5.5 دلار هست؟اونم 11 ساعت مونده به آخر مزایده! قیمتش هم از 1 دلار شروع شده... تازه World Wide هم هست Shippingش و 1 سال هم limited warranty هست...

کد:
    http://cgi.ebay.com/NEW-Canon-EOS-1Ds-Mark-III-21-1-Megapixel-Free-Shi_W0QQitemZ110432193984QQcategoryZ31388QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3907.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26itu%3DUCI%252BUA%252BP%252BFICS%252BUFI%252BIIUM%252BDDSIC%26otn%3D12%26po%3DLWI%26ps%3D54
    ویرایش توسط AslanAslan : Monday 7 September 2009 در ساعت 12:49
    اصلان نورقاسمی

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    این دیگه چجورشه؟! 1Ds III آکبند و طبق گفته خودشون ریفربیش نیست و Gray Market هم نیست! پس چرا 5.5 دلار هست؟اونم 11 ساعت مونده به آخر مزایده! قیمتش هم از 1 دلار شروع شده... تازه World Wide هم هست Shippingش و 1 سال هم limited warranty هست... :
    eek:

کد:
    http://cgi.ebay.com/NEW-Canon-EOS-1Ds-Mark-III-21-1-Megapixel-Free-Shi_W0QQitemZ110432193984QQcategoryZ31388QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3907.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26itu%3DUCI%252BUA%252BP%252BFICS%252BUFI%252BIIUM%252BDDSIC%26otn%3D12%26po%3DLWI%26ps%3D54
    جناب نور قاسمی لینکی که دادین غیر فعال است !
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

جناب نور قاسمی لینکی که دادین غیر فعال است !
    جالبه! خدا میدونه جریان چی بود و هست...
    اصلان نورقاسمی

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

مقایسه سهم شرکتهای مختلف از بازار SLR در سالهای 2006 و 2008

کد:
    http://www.photoscala.de/Artikel/DSLR-Welt-im-Wandel
    http://www.photographyblog.com/news/dslr_market_shares_gainers_losers/
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Arash، حسام، Persian و 26 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

سلام.
    معرفی همزمان دوربین D3s و لنز 85مم جدید نیکون باعث شد که این پست رو بفرستم و نظر بقیه دوستان رو جویا بشم.
    به نظرم میرسه که نیکون داره تلاش می کنه که نبض بازار رو در دو قسمت دوربینها و تجهیزات حرفه ای و گرون قیمت و همینطور محصولات رده ابتدایی به دست بگیره و هیچ توجهی به عکاسان آماتوری که نیاز به محصولات حد وسط دارند هم نداره. به نظر من ایده نیکون این هست که تعداد مشتری هاییش که تازه می خوان عکاسی رو شروع کنند رو بالا ببره و با توجه به اینکه اکثر عکاس ها تمایلی به تغییر برند ندارن, و بعد از مدتی که این عکاس های تازه وارد سابق, نیاز به تجهیزات بهتری پیدا میکنند, بازار محصولات گرون قیمتش رو هم گرم نگه داره.
    یه جورایی پله وسط نردبوم رو برداشته. شاید این سیاست برای خود نیکون جواب بده اما برای یک عکاس اماتور که از یک طرف به فول فریم نیاز داره و از طرف دیگه توان پرداخت هزینه های گزاف عکاسی فول فریم دیجیتال رو نداره واقعا سیاست نا امید کننده ایه.

نمی دونم طراحی و ساخت لنز هایی مثل 17-40 24-105 و 70-200 اف/4 کنون مگه چه کار سختیه که نیکون نمی خواد انجام بده؟:confused:
    Amir Mohebi و Aphomar-Amin تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام؛

يك سايت سوييسي به آدرس:

کد:
    http://www.fotovideoplus.ch/

لنزهاي جديد سيگما را هم پيش‌فروش مي‌كند.

با توجه به تقريبا 10% گرانتر بودن لنزهاي سيگما در اين سايت (با مقايسه قيمت ساير محصولات موجود) قيمت شروع براي لنزها در ايران تقريبا
    OS 17-70=450/000
    OS 17-50=850/000
    OS 50-500=1/800/000
    OS 70-200=1/970/000
    8-16=1/370/000
    85F1.4=1/020/000

البته قيمت شروع براي اكثر بسياري از لنزها (مخصوصا لنزهاي سيگما) به سرعت افت پيدا مي‌كند. مثلا قيمت لنز 50-500 معمولي در شروع كار 1450 دلار بود كه به مرور افت پيدا كرد.
    Mashhadi Vahid، A. Mohammadi، QashQai و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

صفحه 32 از 83 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... آخرینآخرین