صفحه 45 از 83 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    در حال حاضر بهترین و موثرترین راه همینه. باید یه جو و موجی ایجاد کنیم تا سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان به خودش بیاد و متوجه این صنف هم بشه.
    فکر کنم توی همین تاپیک هم یکی از دوستان درباره تماس با 124 و برخورد با فروشندده متخلف گفته بودند.
    البته باید در نظر بگیریم که همه مراجعه کنندگان فروم مصرف کننده نیستند و فروشنده هم بینشون پیدا میشه(البته با انصافاش:))
    پس یک تاپیک با این عنوان می زنیم
    اگه همه دوستان موافق باشند
    savalangh، Hamid.d، persian.boy و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا savalangh آواتار ها
    تشکر کرده
    261

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed b نمایش پست ها
    پس یک تاپیک با این عنوان می زنیم
    اگه همه دوستان موافق باشند
    ميتونيم با نمايندگيها و شركتها شروع كنيم، قيمت بازار را هم اونا تعيين ميكنن و اگه بيان پايين مغازه ها هم مجبورن قيمتها را تعديل كنن
    ضمنن اينطوري منسجم تر هم خواهيم بود
    اينطوري فروشنده هاي كوچك هم به خودشون ميان
    Saeed Barikani، Hamid.d و NetNegar تشکر می‌کنند.
    ساوالان

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

حرکت خوبیه اینجوری این نمایندگیها که اکثراً گروون فروش هستن یه تک.نی به خودشون میدن.
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

فكر كنم بتونيد اين كار رو انجام بدين، يه آگهي تو همين سايت بدين شايد خريدار پيدا شد

ولي دلم ميخواد دليل اين كارتون رو بدونم اگه ممكنه دوست عزيز؟

چه چيزي در d7000 هست كه تو 60d وجود نداره؟ (سوء تفاهم نشه دوست عزيز، به هر حال شما تجربه كار با 60d رو داشتي و من براي اطلاع خودم سوال ميپرسم نه هدف ديگه اي)

سلام
    بسیاری موارد
    60 دی در رده دوربین های حدود 1 میلیون تومان یک نمونه فوق العاده است
    ولی دی 7000 یک رده بالا تر قرار میگیرد
    عکاسی پی در پی بیشتر
    بافر بیشتر
    ویزور دقیق تر
    اتوفوکوس با نقاط بیشتر
    نویز خیلی کمتر در ایزوهای بالاتر(هر چند در ایزوهای پایین 60 دی تقریبا با دی7000 برابر است)
    و ....

اگر بشه با حداقل هزینه این تعویض رو انجام بدم عالیست
    مشتری خرید 60دی هم هست اگر بشه که عالیه
    NetNegar تشکر می‌کند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

با آرزوی موفقیت برای دوستان
    انشالله بعد از اینکه بازار تجهیزات رو سر و سامان دادید یه فکری هم برای نرخ برابری ارز و افزایش قیمتها در بلاد کفر بکنید.
    ممنونم
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 8 May 2011 در ساعت 22:59
    shabab، navidsohi، Saeed Barikani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

آقا مسعود مسخره نکن.
    کار دیگه ای از دستمون برنمیاد. من یه دانشجوی ساده هستم و گنج هم ندارم که ببخشم به فروشنده های بی انصاف.
    NetNegar تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.J نمایش پست ها
    آقا مسعود مسخره نکن.
    کار دیگه ای از دستمون برنمیاد. من یه دانشجوی ساده هستم و گنج هم ندارم که ببخشم به فروشنده های بی انصاف.
    دوست عزیز
    چیزی که شما برای تفریح و سرگرمی به آن نیاز دارید بنده برای کار به آن نیاز دارم.
    ولی این دلیل بر آن نمیشود که چشم خود را بروی حقایق ببندم.بنده هر روز قیمت سایتها را چک میکنم.با این نرخ دلار و قیمتهای آمریکا،بدون در نظر گرفتن مالیات و هزینه حمل از دوبی به ایران هنوز خرید از ایران به صرفه تر است.
    Javid، navidsohi و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

جناب مبین
    بنده با فرمایش شما کاملا موافقم، به دلیل اینکه به یکی از نزدیکان که هفته آینده به ایران می آیند گفتم 7D برای بنده بگیرند. متاسفانه از اینجا هم گرون تر تموم شد چون از انگلیس گرفتند و موقع خرید پوند حدود 1800 بود الان پوند 1950 و تا به دست من برسد نه تنها ارزون تر نیست بلکه از اینجا هم گرون تر در میاد. ضمن اینکه قبل از عید حدود 100 پوند ارزان تر بود.
    navidsohi، M.Mobin و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا savalangh آواتار ها
    تشکر کرده
    261

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    دوست عزیز
    چیزی که شما برای تفریح و سرگرمی به آن نیاز دارید بنده برای کار به آن نیاز دارم.
    ولی این دلیل بر آن نمیشود که چشم خود را بروی حقایق ببندم.بنده هر روز قیمت سایتها را چک میکنم.با این نرخ دلار و قیمتهای آمریکا،بدون در نظر گرفتن مالیات و هزینه حمل از دوبی به ایران هنوز خرید از ایران به صرفه تر است.
    دوست من سلام
    با كمال احترام به فرمايشات شما...

ممكنه كاري از دستمون بر نياد، ولي سر خودمون را كه نميتونيم كلاه بگذاريم
    حقايق اون چيزي كه شما ميفرماييد نيست، بله شايد اگه شخصي براي خودش بخواد يك عدد وارد كنه حتا از برخي كشورها براش گرونتر تموم بشه حتا از امارات( من قيمتشو چك كردم) ولي فروشنده ها به اون قيمتي كه توي سايتها ميبينيد خريد نميكنند
    اگه اينطوري فرض كنيم كه بنزين 1.3 پوندي بايد اينجا ليتري بالاي 2000 تومن تازه بدون حساب ماليات و حمل و نقل فروخته بشه
    ايكاش يك نفر بين دوستان اين فروم بود كه از مسايل بازرگاني سر در مياورد و با مكاتبه با شركتهاي سازنده و بعدش يه حساب ساده به هممون ميگفت كه قيمت واقعي چقدر تمام ميشه
    اونوقت يا همه قانع ميشديم و يا يك راهكاري براي اين موضوع پيدا ميكرديم كه مخصوصن عزيزاني مثل شما كه با دوربين كار ميكنند و ابزار كارشونه كمتر ضرر كنند.

پ.ن: اين قسمت كمي بي ربطه ولي لازمه براي مقايسه، منو ببخشيد
    من يك مثال كوچك براتون ميزنم از چيزي كه كاملن اطلاع دارم تا ببينيد كه جنسي كه وارد ميشه خيلي از چيزي كه تو سايتهاي خارجي ميبينيد ارزانتر تمام ميشه

امروز من قيمت يك ست كامل پاراگلايدر جين محصول كره را از يكي از ارزانترين سايتهايي كه تونستم پيدا كردم: قيمت بود حدود 5000 دلار كه با دلار 1100 تومن ميشه 5500000 ، گمركيش هم مثل دوربينه و حملش از دوربين گرانتره چون هم حجم هر يكيش زياده و هم وزنش، تازه كلي هم سرمايشون خواب داره و در ضمن كلي هم بايد پول به هواپيمايي و اينور و اونور براي استاندارد بودن و تست و معاينه فني جنسشون بدن، با حساب شما و بقيه دوستاني كه اين دو دوتاي ساده را انجام ميدن بايد قيمتش سر به فلك بكشه در حاليكه وارد كننده كه از دوستانمه به قيمت 4.5 ميليون به مشتري و 10 درصد ارزانتر به نمايندگي هاش ميفروشه. مطمئنم كه كلي روي اين موضوع هم سود ميكنه

نتيجه گيري از اين موضوع آخري را به خودتان واگذار ميكنم
    Javid، Saeed Barikani، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ساوالان

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

دوست عزیز این روزها متاسفانه همه از واردات سر رشته دارند.
    همه هم حساب و کتاب سرشان می شود و لی با همان حساب اگر بنده به کنون ایمیل بزنم لیست قیمت نمایندگی رابرای بنده ارسال می کنند؟ بعد هم منشی شرکت موبایل بنده را می گیرد که کی پول رو واریز می کنید؟
    فرض محال کنیم ما از یک سورس خوب خرید کردیم، فرض کنیم به موقع حواله را با بهترین روش و کمترین کارمزد فرستادیم.فرض کنیم هزینه shipment خیلی کم شد و خیلی هم سریع رسید. فرض کنیم کمترین کارمزد بابت خدمات گمرکی و ترخیص و هزینه های خرده ریز آن را پرداخت کردیم حداقل و کمترین زمان از سفارش تا ترخیص بین 45 روز تا 2 ماه است. آیا اگر در این فاصله سکه خریده بودید بیشتر سود نمی کردید؟
    حالا فرض کنید سود هم کردیم خدمات پس از فروش و روشهای فروش و پول نشدن چک خریداران عمده و ...
    شما فکر می کنید دوست شما روزی چند فروند پاراگلایدر می فروشند؟ فکر می کنید کس دیگری به فکرش نرسیده اینقدر سود کند؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 45 از 83 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین