صفحه 51 از 83 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

نشر تبلیغات توسط مولفین در سایت عکاسی ممنوع است و با هرگونه مطلبی که حاوی تبلیغات مستقیم و یا غیرمستقیم برای اهداف تجاری و یا غیر تجاری محصولات، افراد، شرکتها، سازمانها و یا موسسات داخلی و یا خارجی باشد و یا برعکس برای محصولات، افراد، شرکتها، سازمانها و یا موسسات داخلی و یا خارجی بدون توضیحات فنی و یا علمی تبلیغات منفی کند به‌مانند مطلب نامناسب برخورد خواهد شد و علاوه بر حذف مطلب، ممکن است دسترسی مولف برای مدت محدود و یا به‌صورت دایمی قطع شود. بدیهی است تشخیص تبلیغاتی بودن یک مطلب فقط بر عهده‌ی مدیران و هماهنگ‌کنندگان سایت است و به‌مانند دیگر مطالبی که نامناسب تشخیص داده‌شده‌اند امکان اعتراض به آنها وجود ندارد.
    خجالت آور است دوستانی که حرف از حق و قانون و رعایت چنین مواردی می‌زنند خودشان قوانین محیطی که درآن فعالیت می‌کنند را رعایت نمی‌کنند.

با تاسف فراوان تعدادی از پستها که در مورد شرکتهای خاص مطلب نوشتند پاک خواهم کرد.
    با نظر جمع مدیران سایت در مورد بقیه پستها و احیانا کلیه کاربران خاطی تصمیم‌گیری خواهد شد.
    ویرایش توسط Arash : Saturday 14 May 2011 در ساعت 02:06
    Khoramyar، Hajiabadi، Kaveh Ghobadi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

با درود دوباره

بنده از یکی از شرکت های گارانتی کننده ی بازار درخواست کردم تا برای من ، نحوه ی محاسبه ی قیمتشون رو توضیح بدن . شرکت مذکور هم ضمن برخوردی موادبانه ، به بنده چنین پاسخی دادن :

بحث نوسانات شدید قیمت ها چند وقتی هست که فضای فروشندگان و خریداران محترم را دچار به هم ریختگی و سردرگمی کرده ، این موضع به دوعلت اساسی ربط دارد :
    · افزایش شدید قیمت دلار از 10.500 ریال به 12.000 ریال که حدود 15 درصد افزایش را باعث شده .
    · عدم تولید دوربین های عکاسی کانن و نیکون و بهم ریختگی عرضه و تقاضا در سطح دنیا شده وحدود 10 درصد افزایش قیمت را باعث گردیده .
    برای روش شده موضوع فوق مثالی برای کالای 300 دلاری ارائه می گردد .
    سپس ایشون در دو حالت برای من مقایسه ای رو انجام دادن . حالت اول (قبل از گرانی) :

قیمت کالا : 300
    افزایش 10 درصدی عدم تولید : 0
    افزایش 4 درصدی حمل و نقل و هندلینگ : 12
    افزایش 8 درصدی گمرک و ترخیص : 24
    تمام شده دلاری : 336
    فی دلار روز : 10,500
    فی تمام شده ریال : 3,528,000
    افزایش 3درصدی بیمه و گارانتی : 105,840
    تمام شده با گارانتی : 3,633,840
    افزایش 2 درصدی سود فروشنده : 3,706,517 (قیمت نهایی)
    حالت دوم (شرایط فعلی) :

قیمت کالا : 300
    افزایش 10 درصدی عدم تولید : 30
    افزایش 4 درصدی حمل و نقل و هندلینگ : 12
    افزایش 8 درصدی گمرک و ترخیص : 24
    تمام شده دلاری : 366
    فی دلار روز : 12,100
    فی تمام شده ریال : 4,428,600
    افزایش 3درصدی بیمه و گارانتی : 132,858
    تمام شده با گارانتی : 4,561,458
    افزایش 2 درصدی سود فروشنده : 4,652,687 (قیمت نهایی)
    البته شخصا چند سوال دارم که در به وسیله ی پست الکترونیک از اون شرکت خواهم پرسید :
    1) چه کسی یا چه شرکتی ، افزایش 10 درصدی عدم تولید رو اعلام کرده ؟ آیا نمایندگی های کانن و نیکون به شما 10 درصد گرون تر می فروشند یا اینکه شما خودتون این قیمت رو لحاظ کردید ؟
    2) چرا نرخ دلار صرافی ها لحاظ شده ؟ در واقع چرا قیمت ارز بانک مرکزی رو استفاده نمی کنید ؟ آیا واقعا به شما ارز دولتی نمیدن ؟
    در هر صورت من منتظر پاسخ به این دو سوال از سوی اون شرکت هستم و اگر خبری شد ، برای شما عزیزان هم نقل قول می کنم . یک بار دیگه جا داره از بابت پاسخگویی و حسّ مسئولیت ، از جناب محمد.ف ، کمال تشکر رو داشته باشم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    barca007، Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

آیا واقعا به شما ارز دولتی نمیدن ؟
    خیر بهشون ارز نمی دهند :).صرافی ها هم علاوه بر نرخ ارز کارمزد هم می گیرند و تازه همیشه پول رو با یک بهانه ای نگه می دارند که به جای یکهفته 2 هفته هم بیشتر طول میکشه.
    یادمون باشه این نرخ ارزی که ما استفاده می کنیم واقعی نیست و اگر واقعی بشه
    persian.boy تشکر می‌کند.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

پیش فرض علت گرانی های اخیر از دیدگاه یکی از وارد کننده ها

با توجه به مطالب مطرح شده توسط دوستان و درج علت گرانی های اخیر از دیدگاه یکی از وارد کننده ها (شرکت نورنگار )

نظر شما درباره اظهارات شرکت وارد کننده چیست و آیا این تمام ماجرا است و بالاخره بازار دوربین و تجهیزات جانبی کی سر و سامان خواهد گرفت ؟

ضمن اینکه ظاهرا تولیدات دو کارخانه کنون و نیکون از اواخر آوریل از سر گرفته شده است.
    ویرایش توسط Miri : Saturday 14 May 2011 در ساعت 14:34
    persian.boy تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

[QUOTE=persian.boy;212056]با درود دوباره

بنده از یکی از شرکت های گارانتی کننده ی بازار درخواست کردم تا برای من ، نحوه ی محاسبه ی قیمتشون رو توضیح بدن . شرکت مذکور هم ضمن برخوردی موادبانه ، به بنده چنین پاسخی دادن :
    /QUOTE]]

پسر پارسی عزیز

این همان خبری است که شرکت نورنگار دیشب در سایت خود قرار داده است.
    Daruosha، navidsohi، radioheadz و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    4662

با درود دوباره

درج علت گرانی های اخیر از دیدگاه یکی از وارد کننده ها (شرکت نورنگار )
    این همان خبری است که شرکت نورنگار دیشب در سایت خود قرار داده است.
    ابتدا تقاضا دارم که نامی از کسی یا شرکتی برده نشه . در مورد صحبت جناب حسینیان ، گرچه تفاوتی در ماهیت موضوع ایجاد نمیشه ولی من این ایمیل رو در ساعت 1:31AM دریافت کردم . در صورتی که اون خبری که شما می فرمایید در ساعت ۰۱:۳۹ به روی سایت اومده .
    بنده وقتی دیروز دیدم که جو بر علیه "......ر" داره واقعا خراب میشه ، ایمیلی به اقای م.ف ارسال کردم و از ایشون خواستم که برای اینکه ما دقیقا متوجه بشیم داره در حوزه ی قیمت ها چه اتفاقی میوفته ، توضیحاتی روی سایت شرکت در رابطه با نحوه ی محاسبه ی قیمت ها بذارن که ایشون هم در این زمینه کمال همکاری رو داشتن .

خیر بهشون ارز نمی دهند .صرافی ها هم علاوه بر نرخ ارز کارمزد هم می گیرند و تازه همیشه پول رو با یک بهانه ای نگه می دارند که به جای یکهفته 2 هفته هم بیشتر طول میکشه.
    سوال من این جاست که کدوم صرافی در کشور میتونه چنین نقدینگی ای داشته باشه ؟ اگه ما در کشور فقط 100 وارد کننده داشته باشیم و هر کدوم ماهانه فقط 10 میلیون دلار به ارز نیاز داشته باشن ، میشه 1 میلیارد دلار !
    Sina.J تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    خیر بهشون ارز نمی دهند :).صرافی ها هم علاوه بر نرخ ارز کارمزد هم می گیرند و تازه همیشه پول رو با یک بهانه ای نگه می دارند که به جای یکهفته 2 هفته هم بیشتر طول میکشه.
    یادمون باشه این نرخ ارزی که ما استفاده می کنیم واقعی نیست و اگر واقعی بشه
    سلام
    هم اكنون امكان گشايش LC غير دلاري در بسياري از بانكها وجود دارد. مسلما وارد كنندگان نيز از آن استفاده مي كنند.
    Walkman، Hamid.d و persian.boy تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    شخصا چند سوال دارم که در به وسیله ی پست الکترونیک از اون شرکت خواهم پرسید :
    1) چه کسی یا چه شرکتی ، افزایش 10 درصدی عدم تولید رو اعلام کرده ؟ آیا نمایندگی های کانن و نیکون به شما 10 درصد گرون تر می فروشند یا اینکه شما خودتون این قیمت رو لحاظ کردید ؟
    2) چرا نرخ دلار صرافی ها لحاظ شده ؟ در واقع چرا قیمت ارز بانک مرکزی رو استفاده نمی کنید ؟ آیا واقعا به شما ارز دولتی نمیدن ؟
    در هر صورت من منتظر پاسخ به این دو سوال از سوی اون شرکت هستم و اگر خبری شد ، برای شما عزیزان هم نقل قول می کنم . یک بار دیگه جا داره از بابت پاسخگویی و حسّ مسئولیت ، از جناب محمد.ف ، کمال تشکر رو داشته باشم .
    با درود دوباره
    جناب م.ف طی پیامی ، پاسخ سوالات من رو به صورت زیر دادن که جهت رویت ، اون رو نقل قول می کنم :

سلام
    منظور از 10 درصد افزایش این هست که وقتی تولید نمی شود بازرگانان خارجی اجناس موجود خود را نه 10 درصد بلکه خیلی بیشتر بالا می برند برای مثال دروبین 5dII kit قبلا با قیمت 2850 به صورت عمده بوده و پس از اتفاق ژاپن 3550 دلار رسید ، معنی این جلمه در واقع بهم خوردن توازن عرضه و تقاضا هست که دربسیاری از کالاهای داخل ایران هم این اتفاق می افتد . در خصوص دلار دولتی خودتان می دانید تقریبا 99 درصد از ارز های دولتی به امثال ما تعلق نمی گیرد و این ارزها یا نیست و یا با شرایط تجهیزات الکترونیک و زمان ارسال و تحویل مطابقت ندارد یعنی تا بخواهد ارز داده شود ، و فروشندگان صبر و حوصله ال سی و پرداخت اعتبرای را تحمل نمی کنند و اصلا قبول نمی کنند . بنابراین از طریق کشور سومی این ارز حواله می شود و ضمنا ارز های دولتی هم امکان حواله به برخی کشورها ازجمله امریکا وجود ندارد

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    beh_b7، Rouzbeh Ehsani، Sina.J و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

با درود دوباره
    جناب م.ف طی پیامی ، پاسخ سوالات من رو به صورت زیر دادن که جهت رویت ، اون رو نقل قول می کنم :

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    آقای Persian boy خیلی ممنون از اطلاع رسانی در مورد توضیحات جناب ...........ار نورنگار

فقط این سوال در ذهنم به وجود اومده که تا کی این وضعیت ادامه پیدا خواهد کرد ؟؟؟؟
    پاسخی در این رابطه هست که بشه روی آن حساب باز کرد ؟؟
    در این ایمیل توضیحی در این رابطه داده شده ؟؟
    Hamid.d تشکر می‌کند.

كاربر جديد Mehrdad Ameri آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با درود دوباره

سپس ایشون در دو حالت برای من مقایسه ای رو انجام دادن . حالت اول (قبل از گرانی) :

حالت دوم (شرایط فعلی) :

البته شخصا چند سوال دارم که در به وسیله ی پست الکترونیک از اون شرکت خواهم پرسید :

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    قیمت دلاری که عوض نشده! در ضمن افزایش سود فروشنده و بیمه و ... به چه دلیلی گنجانده شده !!!!!؟
    خب هر چی که قیمت محصول باشه سود فروشنده و بیمه و غیره هم به همون نسبت حساب میشه
    مثلا قیمت دی 7000 نیکون قبلا 1200 دلار برای بدنه بود الان هم همینه پیوند زیر رو ببیند
    http://www.amazon.com/Nikon-D7000-DX.../dp/B0042X9LC4

صفحه 51 از 83 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین