صفحه 10 از 80 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 799
Like Tree4527تشکر

موضوع: كنون یا نیكون ... توهم یا واقعیت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

پیش فرض پاسخ: كنون یا نیكون ... توهم یا واقعیت

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    مهرداد خان اگر گزینه پیشنهادی شما مناسب بود مطمئن باشید الان کلی عکاس حیات وحش بود که این لنز و دوربین در دست داشتند.اما اینطور نیست.البته من BPNرا مثال زدم چون سایت پربیننده و وپرارسال است مگرنه سایتهای دیگری هم مثل سایت جوزا و .....هم هستند.برای همین من کمی شک دارم این برنددر حال حاضر نه تنها در ایران که در کشورهای دیگر هم با ان استقبالی که شما عنوان می کنید روبرو باشد
    برای من روشن است که المپوس در خارج از ایران لنزها و لوازم جانبی بیشتر را پشتیبانی می کند البته نسبت به ایران .اما باز هم قیمتها لنزهای این برند بخصوص دیجیتال , خیلی بالاتر از لنزهای برند نیکون و کانن است , که فکر کنم قیمت لنزها و لوازم جانبی این برند فروش ان را در مقابل کانن و نیکون با چالش روبرو کند.
    ببخشید این همه پر حرفی کردم .
    پایدار باشید
    یا حق
    با سلام خدمت جناب آقای مداح.
    این گفته شما که من بولد کردم و مشکل این تاپیک پیرامون آن میگردد، اشتباه محض است.
    ببینید خوب بودن به هیچ عنوان دلیل بر فروش بیشتر و بالاتر واستفاده و استقبال مردم نیست. این مباحث فقط تحت تاثیر بازاریابی و بازارشناسی مناسب است. پست قبلی بنده را بخوانید، اشاره کرده ام.
    چرا مردم حاضرند پول به ویندوز بدهند، اما سراغ لینوکس رایگان نروند؟
    جواب بسیار ساده است!
    زیرا نمیشناسند. زیرا تبلیغات درست نشده است.
    دوربین هم همین است.
    هنوز در همین جامعه 70 میلیونی ایران بسیاری از مردم می گویند لوازم الکترونیکی فقط سونی. لپ تاپ سونی. دوربین سونی. پلیر سونی. ال سی دی سونی. و...(یک سر به عوام و جمعیت اکثریت بزنید.)
    به نظر شما چرا؟ فقط تبلیغات و شناخت بازار.
    برای نظر دادن در مورد خوبی و یا عدم خوبی یک جنس نباید به مجموعه آماری خرید و فروش نگاه کرد.
    یک مقدار دقیق تر و حرفه ای تر به موضوع نگاه کنید.
    موفق باشید.
    A_Maddah، mehrdadr، LightBox و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid-P نمایش پست ها
    این گفته شما که من بولد کردم و مشکل این تاپیک پیرامون آن میگردد، اشتباه محض است.
    ببینید خوب بودن به هیچ عنوان دلیل بر فروش بیشتر و بالاتر واستفاده و استقبال مردم نیست. این مباحث فقط تحت تاثیر بازاریابی و بازارشناسی مناسب است. پست قبلی بنده را بخوانید، اشاره کرده ام.
    جواب بسیار ساده است!
    دوربین هم همین است.
    هنوز در همین جامعه 70 میلیونی ایران بسیاری از مردم می گویند لوازم الکترونیکی فقط سونی. لپ تاپ سونی. دوربین سونی. پلیر سونی. ال سی دی سونی. و...(یک سر به عوام و جمعیت اکثریت بزنید.)
    برای نظر دادن در مورد خوبی و یا عدم خوبی یک جنس نباید به مجموعه آماری خرید و فروش نگاه کرد.
    موفق باشید.

حمید جان سلام
    1- اگر دلایل جناب مداح را کامل بخوانید متوجه می شوید که ایشان دلیل عملی و فنی برای شاخه پرنده گرافی ذکر کردند.بحث سرعت فکوس، عمق میدان وزن و ... دلایل بازار یابی و یا تبلیغاتی نیست.

2- مثال شما در مورد Linux و Windows خیلی مناسب نیست.
    چون تنها تفاوت لینوکس و ویندوز تبلیغات و بازار یابی مناسب نیست !

مردم عادی سیستم عامل مناسب ، راحت بی دردسر با پشتیبانی بسیار خوب می خواهند.
    دلیلی که باعث شد بسیاری از توسعه های لینوکس روی کامپیوتر های شخصی و خانگی با شکست مواجه شود، سختی کار با سیستم و عدم پشتیبانی بود دقیقا جایی که Windows و Mac OS با شتاب در حال حرکت بودند. بعدا Ubuntu به لیست توسعه های با فوکوس بر بازار کامپیوتر های خانگی وارد میدان شد که جریان خودش را دارد.

پایدار باشید
    Arash، SBadri، A_Maddah و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

جواب بسیار ساده است!
    دوربین هم همین است.
    موفق باشید.
    حمید خان یعنی این 99 درصد دوستان فروم که کنون و نیکون دارند و از ویستا و مک استفاده می کنند جز عوام هستند و گول تبلیغات رو خورده اند دیگه
    Arash و Hamid-P تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط Rofougaran نمایش پست ها
    حمید خان یعنی این 99 درصد دوستان فروم که کنون و نیکون دارند و از ویستا و مک استفاده می کنند جز عوام هستند و گول تبلیغات رو خورده اند دیگه

که فکر نکنم به 20000 نفر برسند!
    ویستا مگه ویندوز نیست؟
    حمید
    parsluxe.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

که فکر نکنم به 20000 نفر برسند!
    ویستا مگه ویندوز نیست؟
    منظور این بود که جوامع حرفه ای نیازهاشون رو هم آگاهانه و حرفه ای انتخاب می کنند و نه از روی تبلیغات...

منظور این بود که همین جوامع به هزاران دلایل معلوم از لینوکس استفاده نمی کنند!
    Hamid-P تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    حمید جان سلام
    1- اگر دلایل جناب مداح را کامل بخوانید متوجه می شوید که ایشان دلیل عملی و فنی برای شاخه پرنده گرافی ذکر کردند.بحث سرعت فکوس، عمق میدان وزن و ... دلایل بازار یابی و یا تبلیغاتی نیست.

2- مثال شما در مورد Linux و Windows خیلی مناسب نیست.
    چون تنها تفاوت لینوکس و ویندوز تبلیغات و بازار یابی مناسب نیست !

مردم عادی سیستم عامل مناسب ، راحت بی دردسر با پشتیبانی بسیار خوب می خواهند.
    دلیلی که باعث شد بسیاری از توسعه های لینوکس روی کامپیوتر های شخصی و خانگی با شکست مواجه شود، سختی کار با سیستم و عدم پشتیبانی بود دقیقا جایی که Windows و Mac OS با شتاب در حال حرکت بودند. بعدا Ubuntu به لیست توسعه های با فوکوس بر بازار کامپیوتر های خانگی وارد میدان شد که جریان خودش را دارد.

پایدار باشید
    یک بار اول متن بنده را بخوانید متوجه میشوید. من در مورد قسمتی که بولد کردم صحبت کردم.
    خود جناب مداح اشاره نمودند که شناختی از لنزهای Zuiko ندارند. پس بسادگی میتوان نتیجه گرفت که تحلیلهای درست ایشان و علمیشان فقط درمورد کنون بوده است. چیزی از سرعت فوکوس در لنزهای Zuiko نگفته اند.
    در مورد وزن هم که نوشته اید، آقا مهرداد محاسبه کرده و نوشته اند.
    درمورد لینوکس و ویندوز:
    یک مثال بود. برای تفهیم موضوع تبلیغات. نه اینکه بررسی موضوع سیستم عامل.
    موفق باشید
    Elend تشکر می‌کند.
    حمید
    parsluxe.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط Rofougaran نمایش پست ها
    منظور این بود که جوامع حرفه ای نیازهاشون رو هم آگاهانه و حرفه ای انتخاب می کنند و نه از روی تبلیغات...

منظور این بود که همین جوامع به هزاران دلایل معلوم از لینوکس استفاده نمی کنند!
    اشتباه شما و دیگر عزیزان همین جاست. یک مقدار در مورد تبلیغات و بازاریابی و فنون آن مطالعه بیشتر بفرمایید. قضیه به این سادگی که شما فکر میکنید نیست.
    اگر تاپیکی مناسب بحث بازاریابی و تبلیغات حرفه ای باشد، به نظرم ادامه این بحث باید درون آن برود.
    یکی از روشهای فروش انفجاری، شناخت سر دسته هاست. یعنی عکاسان برجسته. شناخت روش استقبال آنها و نیازهای آنها از یک محصول(مثلا لنز). وقتی یکی از این عکاسان برجسته به سمت جنس آمد، درصدی از بازار را حرکت می دهد. این موج مدتی آرام میشود و بعد از مدتی به قول معروف تجدید قوا میکند. اگر محصول بتواند موج را پایدار کند، موج جدیدی که موج روانی بازار نامیده میشود فروش را جلو میبرد. و این ادامه پیدا میکند.
    مثال عملی(لری:biggrin:)
    چرا شرکت ها تقریبا با هم جنس معرفی میکنند؟
    جواب علمی(بازاریابی): برای گرفتن سر دسته.
    چرا افت قیمت ها در برندهای مختلف، متفاوت است؟
    جواب علمی(بازاریابی): زیرا دامنه موج هایی که ایجاد کرده اند متفاوت است، افت قیمت برابر با تجدید قواست.
    بگذریم.:biggrin:
    فکر کنم یک مقدار منظور را توانستم برسانم.
    Mehdi Ahmadi تشکر می‌کند.
    حمید
    parsluxe.com

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

متاسفانه برخی از تحلیل ها اینجا بدون اطلاع دقیق از اون سیستم ارائه میشن

http://www.myfourthirds.com/document.php?id=10074

اگر هم نمیخوانید! این قسمت رو توجه کنید:

This was a really tough test of this lens. For most of the night it was used at the margins of its performance. Wide open at 2.8 throughout, the scenes it was asked to record featured contrasty, wildly varied lighting. The focus was almost of a grab shot nature sometimes. Again and again it responded by producing sharp, well exposed, usable (and most importantly, saleable) images. This is what this lens is designed for. To perform at a very high level in challenging conditions beyond the capabilities of normal gear. Any lens will perform well at f8, but the more exacting the performance at progressively wider apertures, the higher the price. And that's why someone would pay the large price tag for the Olympus 300mm f2.8.

اگرهم انگلیسی نمیخوانید
    این ترجمه ی قسمت قرمز رنگ است
    تمام نتایج دوباره و دوباره شارپ بود
    این لنز برای موقعیت های چالش زا تولید و طراحی شده است! فراتر از نتایجی که لنزهای نرمال به شما می دهند
    تمامی لنز ها در F8 نتایج شارپی به شما خواهند داد!اما مبارزه ی اصلی پیشروی برای دیاف های گشادتر است! هر چه بازتر قیمت بالاتر! و این دلیل آن است که شخصی حاضر میشود چنین قیمتی برای این لنز پرداخت کند!

در متن هم به سرعت بسیار بالای فوکوس این لنز و نتایج شارپش اشاره شده!

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

شلام
    حمید خان شما متن ارسالی من را بدقت یکبار دیگر بخوانید.قبل از جمله ای که شما بولد کرده اید من کلی در خصوص چرایی این مطلب بولد شده توسط شما نوشتم .نوشتم که چرا این پیشنهاد مناسب نیست.چه از نظر وزنی و چه از نظر کیفیت خروجی و چه از نظر قیمتی ,مورد مقایسه قرار دادم .من هیچگاه نگفتم بخاطر قیمت تنها این پیشنهاد مورد استقبال عکاسان , بخصوص عکاسان حیات وحش قرار نگرفته است.
    حمید عزیز وقتی وارد شاخه عکاسی حیات وحش میشوید بقول معروف باید جیب را بچلانید.همانطور که می دانید شاخه عکاسی حیات وحش بسیار پرهزینه است.
    حمید خان شما می توانید به من بگویی چرا اغلب عکاسان حیات وحش از لنز 500اف 4 کانن استفاده می کنند؟
    مسلما فقط بخاطر شارپنس تنها نیست.یقینادر خرید لنز ,از قیمت و وزن و اپتیک و سرعت فوکوس و .......همه و همه دخیل هستند.
    اصلا بحث تبلیغات واستقبال و حرف مردم عام نیست.
    وقتی من می خواهم بصورت تخصصی عکاسی حیات وحش کنم و بحث 6تا 7 میلیون پول وسط می اید خیلی ساده لوحی است که به هنگام خرید به تبلیغات و حرف مردم عام توجه کنم فکر کنم حداقل کاری که کنم پیش چند آدم آگاه به عکاسی حیات وحش مراجعه کنم حداقل چند ریویو از لنزهای مورد نظرم را در سایتهای معتبر بخوانم حداقل تعدادزیادی از سمپلهای عکس لنز مورد نظرم را ببینم.
    من فکر می کنم در خصوص لنز پیشنهادی مهرداد خان واینکه چرا مناسب نیست به روشنی صحبت کردم ودوست خوبمان آرش عزیز هم در خصوص بدنه اطلاعات کافی را داد.
    حمید جان من هیچگاه نگفتم خوب بودن دلیل بر فروش بیشتر و بالاتر واستقبال مردم است اما به روشنی گفتم چرا پیشنهاد مهرداد عزیز را مناسب نمی دانم .همچنین فکر کنم به روشنی گفتم که چرا لنزی مثل 500اف4 کانن مورداستقبال قرار می گیرد.
    اتفاقا وقتی قرار باشد 6تا7ملیون پول خرج لنز کنم خوب بودن لنز و خوب بودن تمام خصوصیات لنز برایم مهم خواهد شد.بزبان ساده بگویم
    در بین عکاسان حیات وحش کیفیت و اپتیک و لرزه گیر کارا و اف بازتر و سرعت فوکوس و ووووو.... بسیار اهیت دارد واتفاقا خوب بودن لنز سبب خرید بیشتر این لنزها می شود.آیا کسی هست که 6تا7 پول برای لنز بدهد اما خوب و با کیفیت بودن برایش مهم نباشد؟
    کاری ندارد شما نگاه کنید چه تعدا داز عکاسان حیات وحش 500اف 4.5 سیگما دارند و چه تعداد 500اف 4 کانن دارند.چه چیز باعث شده که بیشتر عکاسان از500 کانن استقبال کنند؟
    پایدار باشید
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Wednesday 25 November 2009 در ساعت 00:18
    Arash، ARASH II، yaghoobi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

درمورد لینوکس و ویندوز:
    یک مثال بود. برای تفهیم موضوع تبلیغات. نه اینکه بررسی موضوع سیستم عامل.
    موفق باشید

من هم دقیقا منظورم همین بود که برای تفهیم موضوع تبلیغات این مثال صحیح نیست !

بگذریم

بنده شخصا علاقمند به برند Olympus هستم
    اکثر تجربیات عکاسی آنالوگی هم که دارم با Olympus OM1 است و لنز های زیر
    Zuiko 28mm F3.5
    Zuiko 50mm F1.8
    Zuiko 135mm F3.5
    Vivita 100-300 F5.0

از طراحی های Olympus خوشم میاد و بدنه های کوچکش یاد OM1 رو برام زنده میکنه.

اما هنگام خرید در دنیای دیجیتال با توجه به سکونت در ایران عزیز خرید Olympus را زیاد مناسب نمی بینم (قیمت، لوازم جانبی، فروش دست دوم ، پشتیبانی و تعمیر و ... )
    A_Maddah، Mashhadi Vahid، BERLANO و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 10 از 80 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین