صفحه 148 از 176 نخستنخست ... 48 98 138 144 145 146 147 148 149 150 151 152 158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

خوب درسته ولی میخوام ببینم کیفیت خروجی با این لنز 300 تومنی چقدر بهتر میشه یاهمون مقدار لنز خودم میمونه و فقط لنز سریعتری خواهم داشت. من هدفم بهبود خروجی دوربین به اندازه همون 20 مگا پیکسل واقعی است.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

از اف 2.8 به بعد کيفيتش بهتر از لنز خودتونه
    50 1.8 من از 50 1.4 که داشتم شارپ تر بود اما بوکه 50 1.4 قشنگ تره
    سيگما 50 1.4 از جفتشون بهتره و شارپ تره (سری قديمی غير آرت)
    Mehrdad-PL، Nima Sadigh، mSafdel و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه BRAD آواتار ها
    تشکر کرده
    645

احساس میکنم که عکسها به انداز 20 مگا پیکسل دوربین شارپ نیستند. حالا اینکه ممکنه من هم مهارت کافی در عکاسی نداشته باشم هم غیر قابل انکار هست
    دوست عزیز یه لنز در همه فواصل کانونی و در همه دیافراگمهاش کیفیتهای یکسانی نداره.
    بهتره به سایت هایی که مشخصات لنز رو مینوسن (مثل dpreview یا dxomark) سر بزنید و سعی کنید تو اون دیافراگم و فاصله کانونی عکس بگیرید.
    مثلا من موقعی که 50mm f1/8 میبندم سعی میکنم بیشتر از دیافراگم 2.8 و 4.5 استفاده کنم که شارپنس بالایی داره.
    البته خب خیلی جاها باید از دیافراگم و فاصله کانونی های دیگه ای استفاده کرد که همین باعث تفاوت قیمت لنزها میشه!
    mSafdel، MEHRDAD.D و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من بیشتر از یه ساله که 70D دار با لنز 18-135 STM اما لان میخوام لنز بخرم نمیدنم چی بخرم یهلنزی میخوام تو شب بشه خوب عکس گرفت تو محیط خیلی تاریک یه لنز واسه پوتره میخوامیه لنز هم واسه عکاسی کلوز آپ لطفا راهنماییم کنید محدودیت بودجه آنچنانی ندارم
    با تشکر

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam207 نمایش پست ها
    با سلام
    من بیشتر از یه ساله که 70D دار با لنز 18-135 STM اما لان میخوام لنز بخرم نمیدنم چی بخرم یهلنزی میخوام تو شب بشه خوب عکس گرفت تو محیط خیلی تاریک یه لنز واسه پوتره میخوامیه لنز هم واسه عکاسی کلوز آپ لطفا راهنماییم کنید محدودیت بودجه آنچنانی ندارم
    با تشکر
    با سلام و ضمن خوش آمد گوئی به شما.
    بهتر است دقیق تر عنوان بفرمائید، شما که یکسال عکاسی کردین الان باید بدانید دقیقا چه نیاز دارید، چه ژانری را دوست داشته و دنبال میکنید. مثلا منظور شما از عکاسی در شب چیست؟ آیا پرتره و عکس های خانوادگی در نور کم و یا؟
    سوالات کلی، پاسخ های کلی هم دارند و اگر در جواب شما بگم Canon EF 70-200 f2.8 IS USM تقریبا هر آنچه عنوان کردین را در بر میگیرد، ولی الزاما بهترین گزینه برای شما نخواهد بود.
    Mehrdad-PL و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

با سلام
    با تشکر
    زمان زمانِ خرید لنز پرایم است.
    لنز همه کاره که به راحتی روی دست هم بتوان عکسهای خوبی در شب گرفت لنز معادل 50 میلیمتر(معادل در دوربینهای فول فریم) خواهد بود که سیگما یکی از بهترین های آنرا ارایه می کند. 35 1.4 art
    برای پرتزه چند آپشن دارید: 50 1.5 art از شرکت سیگما یا لنز 85 1.8 کنون یا سیگما 85 1.4 ex. برای انتخاب بین 50 یا 85 روی دوربین کراپ به تاپیک راهنمایی برای لنز پرتره مراجعه
    نمایید. بحثهای کاملی در آن تاپیک موجود است.

عکاسی کلوز آپ در چه حدی مد نظر شما است؟ سوژه و میزان پر شدن کادر را بفرمایید.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

با سلام
    با تشکر
    50mm 1.8
    85mm 1.4
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Koli آواتار ها
    تشکر کرده
    78

سلام!
    من قصد دارم یک کانن 70 دی بخرم به همراه یک EOS M (کیت پنج تکه).
    سبک های مورد علاقه ام: پرتره، رد ستاره و عکاسی از راه شیری، بعد از این دو و در آخر هم دوست دارم عکاسی خیابانی رو هم تجربه کنم.
    با توجه به اینکه در کنار دوربین اصلی یک EOS m با لنز های 18-55 و 22mm کیت هم قرار هست بخرم، چه لنز هایی رو برای موارد بالا پیشنهاد می کنید؟!
    برای پرتره 50 م.م اف 1.4 سیگما را پیشنهاد می کنید؟(نسخه قدیمی) با همین لنز و با توجه به فوکال و زاویه بسته میشه عکس نجومی هم گرفت؟!
    ممنون می شوم کامل راهنمایی بفرمایید.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Koli نمایش پست ها
    سلام!
    سبک های مورد علاقه ام: پرتره، رد ستاره و عکاسی از راه شیری، بعد از این دو و در آخر هم دوست دارم عکاسی خیابانی رو هم تجربه کنم.
    با توجه به اینکه در کنار دوربین اصلی یک EOS m با لنز های 18-55 و 22mm کیت هم قرار هست بخرم، چه لنز هایی رو برای موارد بالا پیشنهاد می کنید؟!
    برای پرتره 50 م.م اف 1.4 سیگما را پیشنهاد می کنید؟(نسخه قدیمی) با همین لنز و با توجه به فوکال و زاویه بسته میشه عکس نجومی هم گرفت؟!
    نظر شخصی:

برای نجوم 16-11 توکینا
    پرتره 50 م۔م اف 4۔1
    Koli تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Koli نمایش پست ها
    سلام!
    می خواهید همه این دوربینها و لنزها را باهم بخرید. چرا؟ قرار است تحریم خاصی اعمال بشود روی دوربین و لنز؟!
    به نظر من از 18-55 یا 15-85 و یک بدنه شروع کنید و فاصله کانونی مناسب خودتون را خودتان پیدا نمایید. با همین لنزها می توان تمام ژانرهای عکاسی را پوشش داد. ولی اگر تخصصی تر بخواهید در هر زمینه کار کنید لنز تخصصی تری با توجه به تجربه هایی که خودتان در فاصله کانونی های مختلف پیدا کرده اید برای آن کار خواهید خرید.
    Mehrdad-PL، Dariush Chegini، Koli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"