صفحه 16 از 55 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 545
Like Tree1371تشکر

موضوع: اولترا وایدی برای تمام فصول

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

من امروز تو پایتخت 12-24 رو قیمت کردم که اصلا قیمتش به عقل جور در نمیاد و بهای 1400 براش خیلی زیاده
    این لنز برای تمام فصول عالیه ولی من نمیخرم و صبر میکنم یکی از دوستام داره میره دبی برام یه توکینا 11-16 بگیره...حدود 600تا حرکثر 700$ هست و از همه نظر از 12-24 بهتره و 12-24 فقط بازه بیشتری رو پوشش میداد برام!!!

كاربر جديد Iman Salimi آواتار ها
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadazizi نمایش پست ها
    من امروز تو پایتخت 12-24 رو قیمت کردم که اصلا قیمتش به عقل جور در نمیاد و بهای 1400 براش خیلی زیاده
    این لنز برای تمام فصول عالیه ولی من نمیخرم و صبر میکنم یکی از دوستام داره میره دبی برام یه توکینا 11-16 بگیره...حدود 600تا حرکثر 700$ هست و از همه نظر از 12-24 بهتره و 12-24 فقط بازه بیشتری رو پوشش میداد برام!!!
    سلام
    11-16 برای بدنه کراپدار قابل استفاده است و اگه بدنتون کراپداره که دیگه 12-24 اولترا به حساب نمیاد رو بدنه شما.
    8-16 سیگما با بدنه کراپ دار چشممو گرفته بود که دوستان میگن احتمال اینکه سافت در بیاد زیاده(میگن سیگما بگیر نگیر داره) و الان خودمم موندم بین 10-22 کانن و 11-16 توکینا که البته چون مثل شما افتخار داشتن دوست خوبی که از اونور برام بیارد رو ندارم احتمالا به 10-22 راضی بشم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

سلام
    به نظر من اول یه بار ۱۰-۱۲ این لنز رو ببینش پشیمون نشی از خریدش چون دیستروشنش خیلی زیاده و من خیلی هارو میشناسم که پشیمون شدن از انتخابشون ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman Salimi نمایش پست ها
    سلام
    11-16 برای بدنه کراپدار قابل استفاده است و اگه بدنتون کراپداره که دیگه 12-24 اولترا به حساب نمیاد رو بدنه شما.
    8-16 سیگما با بدنه کراپ دار چشممو گرفته بود که دوستان میگن احتمال اینکه سافت در بیاد زیاده(میگن سیگما بگیر نگیر داره) و الان خودمم موندم بین 10-22 کانن و 11-16 توکینا که البته چون مثل شما افتخار داشتن دوست خوبی که از اونور برام بیارد رو ندارم احتمالا به 10-22 راضی بشم

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دیستورشن 22-10 زیاده؟!!! و از خریدش ممکنه پشیمان بشن؟!! نکته اینجاست که 16-8 هم اینطور نیست!!!
    این دیگه از اون حرفها بود!
    Fereidoon، nejadi، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام
    به نظر من اول یه بار ۱۰-۱۲ این لنز رو ببینش پشیمون نشی از خریدش چون دیستروشنش خیلی زیاده و من خیلی هارو میشناسم که پشیمون شدن از انتخابشون ....

دوست عزيز اشتباه ميكني ، با وجودي كه ٢ روز هست كه اين لنز رو دارم اما بايد بگم فوق العادست، دوستان ميگفتن شارپ هست اما من باور نميكردم، بسيار شارپ با كمترين ديستروشن ، بعيد ميدونم كسي از خريدن اين لنز پشيمون بشه مگر بخواد شيفت كنه روي فول فريم

جناب سليمي احتياج نيست از اونورتهيه كنيد ، الان قيمت اين لنز 800 دلار هست كه اگه با دلار 1300 هم حساب كنيد قيمت بيشتر از ايران ميشه، اينجا ميتونيد خوش قيمت تر و با گارانتي بگيريد وخيالتون هم راحت باشه
    Fereidoon، saadi126، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

اگر منظورتون 10-22 کانن هستش، باید با قاطعیت بگم برای کسی که کانن کراپدار داره گزینه ای بهتر از این وجود نداره!
    کم ایراد ترین در نوع خودش!
    هم شارپنس خوبی داره هم ایرادات اوپتیک ش در حداقل هستند.
    به نظر من در نوع خودش با 17-40 قابل مقایسه ست.
    اما
    16-35 جواهریست؛ متاسفانه روی دوربین کراپ به لنز بی معنیه 25-56 تبدیل میشه
    R.Asgari، saadi126، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

به پست ۱۵۱-۱۵۲ توجه کنید من نوشتم ۱۲-۲۴ پس اصلا ربطی به ۱۰-۲۲ کنون نداره و منظور بازه ۱۰ تا ۱۲ از لنز ۱۰-۲۴ نیکور هستش ....

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    دیستورشن 22-10 زیاده؟!!! و از خریدش ممکنه پشیمان بشن؟!! نکته اینجاست که 16-8 هم اینطور نیست!!!
    این دیگه از اون حرفها بود!
    نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    دوست عزيز اشتباه ميكني ، با وجودي كه ٢ روز هست كه اين لنز رو دارم اما بايد بگم فوق العادست، دوستان ميگفتن شارپ هست اما من باور نميكردم، بسيار شارپ با كمترين ديستروشن ، بعيد ميدونم كسي از خريدن اين لنز پشيمون بشه مگر بخواد شيفت كنه روي فول فريم

جناب سليمي احتياج نيست از اونورتهيه كنيد ، الان قيمت اين لنز 800 دلار هست كه اگه با دلار 1300 هم حساب كنيد قيمت بيشتر از ايران ميشه، اينجا ميتونيد خوش قيمت تر و با گارانتي بگيريد وخيالتون هم راحت باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    اگر منظورتون 10-22 کانن هستش، باید با قاطعیت بگم برای کسی که کانن کراپدار داره گزینه ای بهتر از این وجود نداره!
    کم ایراد ترین در نوع خودش!
    هم شارپنس خوبی داره هم ایرادات اوپتیک ش در حداقل هستند.
    به نظر من در نوع خودش با 17-40 قابل مقایسه ست.
    اما
    16-35 جواهریست؛ متاسفانه روی دوربین کراپ به لنز بی معنیه 25-56 تبدیل میشه

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

به پست ۱۵۱-۱۵۲ توجه کنید من نوشتم ۱۲-۲۴ پس اصلا ربطی به ۱۰-۲۲ کنون نداره و منظور بازه ۱۰ تا ۱۲ از لنز ۱۰-۲۴ نیکور هستش ....
    دوست عزيز من هرچي نگاه ميكنم كسي حرفي از 24-10 نيكون نزده بود كه شما خواستار تست شدنش قبل از خريد شديد!!!!!!
    lamagra و M.Barani تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    15

به پست ۱۵۱ نگاه کنید دوست عزیز...سئوال رو خود بنده پرسیدم...
    و
    برند کانن که خودش اصلا لنز ۱۲-۲۴ نداره !

كاربر جديد Iman Salimi آواتار ها
    تشکر کرده
    26

به پست ۱۵۱ نگاه کنید دوست عزیز...سئوال رو خود بنده پرسیدم...
    و
    برند کانن که خودش اصلا لنز ۱۲-۲۴ نداره !
    جناب عزیزی فکر میکنم سوء برداشت از اوجایی شروع شده که من در پست 151 شما، 12-24 رو سیگما تصور کردم(چون فقط م.م اشاره کردین) و نیز در پست 153 شما ، دوستان و من به دلیل "خط فاصله" بین 10 و 12، به اشتباه افتادیم و منظور شما رو از 10 تا 12 یک اشتباه تایپی تصور کردیم از لنز 10-22 ، سپس عرض کردم اگه با 11-16 توکینا مقایسه میکنید از اوجایی که 11-16 توکینا فقط قابل استفاده رو کراپدار هست پس 12-24 سیگما اصلا اولترا واید محسوب نمیشه رو بدنه کراپ دار.و نظرتون رو در مورد 8-16 سیگما هم پرسیدم چون واقعا یک میلیمتر در اولترا واید تفاوت خیلی زیادی داره و روی کراپ دار، 8 م.م لنز 8-16 میتونه رویایی باشه.من تاپیک مقایسه بین لنزهای واید موجود برای کانن کراپدار رو هم خوندم و واقعا الان بین
    8-16 سیگما
    11-16 توکینا
    و 10-22 کانن
    به دلیل احتمال سافت بودن سیگما و پیدا نکردن توکینا به 10-22 کانن محدود شدم!
    هرچند با این لنز کار کردم و کمی 10 م.م برام کافی نبود و همونطور دیدم در ریویی سایت the-digital-picture.com واقعا کیفیت گوشه لنز 8-16 سیگما در کارپ 100% به طرز کاملا محسوسی بهتر از بقیه اولترا واید ها در یک اف (مثلا 5.6 برای همه) دیده میشه ولی به نظرم ریویو کافی نیست و کی بود مانند استفاده؟!
    beh_b7 و kartal تشکر می‌کنند.

صفحه 16 از 55 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین