صفحه 8 از 16 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 157
Like Tree326تشکر

موضوع: Nikon SB-700

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فلاش sb-700 رو تازه خریداری کردم
    بخاطر اینکه بتونم نهایت استفاده رو از این فلاش ببرم مجبور شدم تنها کتاب راهنمای فارسی فلاش ( sb-900 ) رو با امید به اینکه عملکردی مشابه فلاش sb-700 داشته باشد خریداری و مطالعه نمودم
    امما متاسفانه خیلی این دو فلاش با هم متفاوت هستند .
    کسی از دوستان میتواند بصورت مختصر کار کردن با این فلاش را توضیح و شرح داده و بنده و امسال بنده را خوشحال نماید .
    متشکرم
    سوالتان بقدری کلیست که پاسخگو را فراری میدهد...ولی برای شروع:

1- کلید سمت چپ lcd را روی ttl بگذارید.
    2- کلید الگو نوردهی(سمت راست lcd ) را در حالت نرمال قرار دهید.
    3-فلاش را وصل کنید به دوربین و سپس دوربین و فلاش را به ترتیب روشن کنید.

الان دوربین و فلاشتان یک پارچه هستند: با چرخاندن رینگ زوم لنز فلاشتان هم عکس العمل نشان میدهد و همزمان میتوانید عدد فوکال لنز را روی ال سی دی فلاش ببینید.
    همچنین با تغییر دادن دیافراگم و ایزو روی دوربین نتیجه را در ال سی دی فلاش خواهید دید.
    اعداد بزرگی که در وسط ال سی دی فلاش بر حسب متر وجود دارد و با هریک از تغییرات فوق الذکر نیز تغییر میکنند فاصله ای را نشان میدهند که در آن نوردهی مناسب خواهید داشت مثلا بین 2 تا 8 متر.
    فعلا با همین مد عکاسیتان را انجام دهید تا به آن به عنوان راحت ترین و سریعترین روش عادت کنید.
    ...
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Saturday 26 July 2014 در ساعت 16:13
    jamal.s، viva_utopia، Behzad43 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpa_popoli نمایش پست ها
    درود فریبرز جان
    ممنون از راهنماییتون

پس من برای استفاده به صورت وایرلس باید حتما رادیوتریگر تهیه کنم ؟
    میشه مدلی به من معرفی کنید که قیمتش به صرفه باشه و از sb-700 و دوربین d3200 پشتیبانی کنه ؟؟؟

خیلی خیلی ممنون
    درسته که دوربین شما امکان Master شدن رو نداره، ولی میتویند از اون به صورت off camera استفاده کنید. منتها دیگه از قابلیت CLS که تو شکل مشخص کردید نمیشه استفاده کرد (الته با تریگر هم همینطور خواهد بود). برای این کار وارد منوی فلاش (SB-700) شده و اون رو در قسمت remote گزینه SU-4 رو انتخاب کنید. اینطوری فلاش با مشاهده نور یه فلاش دیگه فعال میشه و شما میتونید از فلاش رو دوربین برای این کار استفاده کنید.
    منتها باید قدرت فلاش رو خودتون دستی (و از روی خود فلاش) تنظیم کنید و دیگه دوربین قادر به این کار نیست. ضمن اینکه احتمالا باید نور فلاش دوربین رو تا حد امکان کم کنید تا اثرش به حداقل برسه.
    پ.ن: همونطور که دوستان گفتند اگر تمایل به استفاده از CLS دارید، باید فلاشی که مستقیما به دوربین وصله (فلاش خود دوربین یا یه فلاش hot shoe) باید قابلیت Master شدن رو داشته باشه.
    kiavash، کوروش، fariborz.nz و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام دوستان
    دیروز وقتی باطری توی فلشم انداختم و روشنش کردم به محض روشن شدن ارور گرم شدن بیش از حد روی صفحه ظاهر شد ، با اینکه چند هفته استفاده نشده بود و من باطری ها رو هم خارج کرده بودم ، فلش رو 4-5 باری که خاموش و روشن کردم و باطری ها رو دراوردم و جا زدم درست شد و دیگه این ارور رو نداد ، بنظر شما مشکل کجاست ؟ ، تجربه ی مشابه ای داشتین شما ؟
    فلش از آمریکا خریداری شده و گارانتی ایرانو نداره ، طی یک سال خیلی هم استفاده نشده شاید ماهی 1 -2 بار

متشکرم
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

سلام.اینجانب قصد تهیه فلاش جهت بدنه کراپدار دارم.جهت مصارف عمومی.مابین sb910&sb700 مردد هستم.البته تردید اینجانب ریشه در قیمت دو محصول دارد.حتی الامکان مزایای sb910 را نسبت بهsb700 بفرمایید و اینکه آیا کاربری sb910 مشکل تر از sb700 می باشد؟

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    سلام.اینجانب قصد تهیه فلاش جهت بدنه کراپدار دارم.جهت مصارف عمومی.مابین sb910&sb700 مردد هستم.البته تردید اینجانب ریشه در قیمت دو محصول دارد.حتی الامکان مزایای sb910 را نسبت بهsb700 بفرمایید و اینکه آیا کاربری sb910 مشکل تر از sb700 می باشد؟
    سلام دوست عزیز
    بزرگ ترین تفاوت این دو فلش تفاوت وزن و ابعاد هست ، برای مصارف عمومی بنده SB-700 رو ترجیه میدم ، سبک تر و کوچیکتر هست و مخصوصا در استفاده های طولانی دیر تر مچ درد میگیرن و زیاد هم دست و پا گیر نیست ، SB910 یکی از بهترین فلش های تولید شده هست ویک فلش رده بالا برای کار های بسیار حرفه ای ، در مصارف عمومی تر SB-700 کاملا جوابگو هست .
    م.فق باشید
    abehrooz، S Noora و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بزرگ ترین تفاوت این دو فلش تفاوت وزن و ابعاد هست ، برای مصارف عمومی بنده SB-700 رو ترجیه میدم ، سبک تر و کوچیکتر هست و مخصوصا در استفاده های طولانی دیر تر مچ درد میگیرن و زیاد هم دست و پا گیر نیست ، SB910 یکی از بهترین فلش های تولید شده هست ویک فلش رده بالا برای کار های بسیار حرفه ای ، در مصارف عمومی تر SB-700 کاملا جوابگو هست .
    م.فق باشید
    به غیر از قدرت تفاوت دیگرشون در چیه ؟؟ تفاوت وزنشون چقدره ؟

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    به غیر از قدرت تفاوت دیگرشون در چیه ؟؟ تفاوت وزنشون چقدره ؟
    Nikon Flash Comparison

بنده که با sb-600 هام زندگی می کنم.
    مطمئنم هر کدوم رو بگیرید راضی خواهید بود.این جدول که لینکش رو دادم گویای همه چیز هست.
    مثلا اینکه sb700 توانایی کنترل 2 گروه رو داره و اون یکی 3 گروه و repeating falsh که sb-910 داره و ....
    اگر تفاوت قیمتش ( تقریبا 200 دلاری ) برای شما کم اهمیته که فکر کردن نداره.
    abehrooz و S Noora تشکر می‌کنند.

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    Nikon Flash Comparison

بنده که با sb-600 هام زندگی می کنم.
    مطمئنم هر کدوم رو بگیرید راضی خواهید بود.این جدول که لینکش رو دادم گویای همه چیز هست.
    مثلا اینکه sb700 توانایی کنترل 2 گروه رو داره و اون یکی 3 گروه و repeating falsh که sb-910 داره و ....
    اگر تفاوت قیمتش ( تقریبا 200 دلاری ) برای شما کم اهمیته که فکر کردن نداره.
    ممنون فکر کنم همون sb 700 هم برای من که کاربرد شخصی دارم زیاد هم هست

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

دوستان قصد خرید این فلش رو دارم می خواستم ببینم با دوربین من که 5300 هست هم خونی کامل داره ؟ و می تونم به صورت بی سیم ازش استفاده کنم در مود TTL ?
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    دوستان قصد خرید این فلش رو دارم می خواستم ببینم با دوربین من که 5300 هست هم خونی کامل داره ؟ و می تونم به صورت بی سیم ازش استفاده کنم در مود TTL ?
    مشلكي به لحاظ همخواني وجود نداره ولي تا جايي كه من مي دونم (كاملا مطمئن نيستم) فلش دوربينهاي سري 5000 اين قابليت(commmander) رو نداره.
    اگه اينجوري باشه به نظر من sb-400 يا از ماركهاي ديگه(مثل نايسين) بگيريد به صرفه تر باشه.
    bxtt69 تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 16 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین