صفحه 60 از 149 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

عرض ارادت

یه موضوعی برام پیش اومده گفتم اینجا مطرح کنم تا بکمک شما دوستان جوابمو بگیرم.

چند وقت پیش از خارج از کشور تعدادی فیلتر و هولدر بدستم رسید که تا به امروز استفاده ای برام نداشته. فیلتر ها شامل موارد زیر میشن.

9 عدد فیلتر اورجینال Kenko مثل Pl G58 و چند تا فیلتر رنگی و Foggy و Rainbow و sunny crosss و مواردی از این دست.
    دو عدد هولدر و دو عدد دریچه هولدر سایز 55 و 67 mm
    (یه عکس از فیتر های میزارم تا منظورم رو بهتر رسونده باشم.

حالا سوال هام اینه:

1. بنظر شما این فیلتر ها نسبت به فیلتر های موجود بازار(فیلترهای حلقه ای که سر لنز بشسته میشه) مزیتی دارند که من نگه دارم؟

2. مجموعه فیلتر های مورد استفاده خودم رو تو همین رنج کامل کنم (مثلا فیلتر های ND نداره و باید بخرم) یا اینها رو رد کنم ؟

ممنون میشم راهنمائی کنید.

_MG_9291.jpg

_MG_9292.jpg

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

دوستان نظری ندارن؟

كاربر جديد mohammadzarei آواتار ها
    تشکر کرده
    120

سلام
    برای دهانه 67 مم ی فیلتر میخوام برای محافظ از لنز که کثیف نشه کار برد خاصی مد نظرم نیست و اغلب عکس هایی که میگیرم از طبیعت با این وجود بهتره من پلاریزه بگیرم؟ ممننون میشم دوستان کمک کننن.
    الان رو دهانه 52 یه فیلتر یو وی دارم فلر خیلی زیادی داره. نمی خوام مثل این باشه
    D5100*18-105*alta pro 263AT *PH32*benro

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba79 نمایش پست ها
    دوستان نظری ندارن؟
    اگر اين فيلتر ها از نوعي باشند كه براي همه ي سايز دهنه فقط يك فيلتر وجود دارد و فقط هولدر روي لنز بايد تعويض شود به اين ترتيب شما براي همه ي لنزهاي خود هزينه ي يك فيلتر را كرده ايد. اين مزيت اصلي استفاده از اين نوع فيلترهاست(البته اگر نوع فيلتر را درست متوجه شده باشم).
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadzarei نمایش پست ها
    سلام
    برای دهانه 67 مم ی فیلتر میخوام برای محافظ از لنز که کثیف نشه کار برد خاصی مد نظرم نیست و اغلب عکس هایی که میگیرم از طبیعت با این وجود بهتره من پلاریزه بگیرم؟ ممننون میشم دوستان کمک کننن.
    الان رو دهانه 52 یه فیلتر یو وی دارم فلر خیلی زیادی داره. نمی خوام مثل این باشه

دوست عزیز فیلترهای پلاریزه گرون تر هستند و با توجه به اینکه کاربرد خاصی مد نظرتون نیست من خرید یک فیلتر multi coated uv رو برای شما پیشنهاد می کنم. گر چه فیلترهای پلاریزه برای عکاسی طبیعت مفید هستند. علت اینکه قیلتر شما flare داره اینه که جنسش مرغوب نیست و همچنین multi coated هم نمی باشد. فیلترهای uv multi coated شرکتهای معتبری چون hoya، hama، sigma، B+w،Kenko،tiffen رو برای شما پیشنهاد می کنم. به هنگام خرید حتما فیلتر رو تست کنید که شیشه اش به دلیل مالتی کوتد بودن زیر نور به رنگهای مختلفی مثل آبی، بنفش، سبز، زرد و ... متمایل هست و اگر دیدید که مثل شیشه خالی هست از خرید اون اجتناب کنید.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

سلام

دنبال فیلتر NDی میگردم که 3 استاپ نور را کاهش بده

از چه برندی رو بگیرم؟!

ممنون
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

من دیروز به دلایلی دیروز به دلیل عجله ، از یک فروشگاه معروف ، فیلتر UV از برند BENRO گرفتم . البته این برند رو در محصولات دیگر مثل سه‌پایه و کیف و ... می‌شناسم ولی از بابت کیفیت فیلتر نمی‌شناسم و تا حالا از محصولات فیلتری آن استفاده نکرده بودم ...
    می‌خواستم از دوستان بپرسم در مورد کیفیت این فیلتر نظری یا تجربه‌ای دارند ؟

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    سلام

دنبال فیلتر NDی میگردم که 3 استاپ نور را کاهش بده

از چه برندی رو بگیرم؟!

ممنون
    فکر میکنم ازسایت افرنگ بتونید رودنشتاک بگیرید که کیفیت خوبی داره.
    Walkman تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر جديد mohammadzarei آواتار ها
    تشکر کرده
    120

سلام
    اگه فيلتر 72مم رو با تبديل رو 67مم ببندم آيا باز هود رو لنز بسته ميشه؟
    لنز 18-105 نيكون
    D5100*18-105*alta pro 263AT *PH32*benro

vahidshah
    Guest

واسه لنز 18-105 نیکون که دهانه 67 میلیمتری داره یو وی مناسب با قیمت مناسب کدوم سایت رو پیشنهاد میکنین؟

قبلا یه یو وی تقلبی خریدمروش هم زده بود کنون! حدود 10 تومن بیشتر بخاظر محافظت از شیشه انز مهم بودکه بعدا کم کم متوجه شدم عکسها یکم سافت و بد میشن و رو سه پایه با فیلتر و بدون فیلتر امتحان کردم دیدیم اره
    سایتارو که میدیدم یه سایتی سیگما 67 رو زده بود 150 و به مارک هاما بود 50 ایا اینا معقولن؟میتونین سایت معتبری معرفی کنین؟مثلا دیجی کالا رو معتبر میدونم و اجناس دیگه قبلا خرید کردم و راضی بودم اما این فیلتر رو نداره و بقیه فیلترها هم قیمتاشون به تقلبی میخوره

ویا توسایتا جدیدا دیدیم یه پوشش های پلاستیکی واسه محافظت از بدنه دوربین وجود داره که باز واسه نیکون 3200 ندیدم.جاهیی که باشه و بشه خرید کرد

صفحه 60 از 149 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... آخرینآخرین