صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 421 تا 450 ، از مجموع ‍518 موضوع

انجمن: چه دوربینی بخرم

راهنمايي براي خريد بهترين دوربين بر اساس نياز و بودجه شما

  1. سونی dslr-a230 بخرم یا canon g11?

    Started by sae13‏, Tuesday 6 April 2010 18:02
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,610
    Saturday 22 May 2010, 14:23 برو به آخرین پست
  2. Question fuji s200 exr یا canon g10?

    Started by radioheadz‏, Thursday 27 May 2010 01:04
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,512
    Thursday 27 May 2010, 21:36 برو به آخرین پست
  3. Post بهترین دوربین ها

    Started by shadim‏, Monday 7 June 2010 13:32
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,362
    Monday 7 June 2010, 14:08 برو به آخرین پست
  4. Canon یا NIKON

    Started by amp1400‏, Sunday 13 June 2010 14:05
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 3,883
    Monday 14 June 2010, 00:43 برو به آخرین پست
  5. کمک برای خرید دوربین جهت کار مجالس

    Started by choobin‏, Sunday 17 January 2010 21:07
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 6,198
    Friday 23 July 2010, 02:18 برو به آخرین پست
  6. Exclamation كمك براي خريد دوربين ديجيتال در خارج كشور ؟!

    Started by -farzin-‏, Sunday 22 August 2010 12:25
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 19
    • نمایش ها: 4,034
    Wednesday 25 August 2010, 08:59 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 85
    • نمایش ها: 33,613
    Friday 10 September 2010, 01:28 برو به آخرین پست
  7. Lightbulb سوال در مورد باتری دوربین Canon sx20

    Started by Ramkal‏, Thursday 9 September 2010 03:09
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,925
    Friday 10 September 2010, 04:15 برو به آخرین پست
  8. خرید دوربین از دوبی

    Started by StarSoheil‏, Monday 13 September 2010 06:46
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,588
    Monday 13 September 2010, 09:16 برو به آخرین پست
  9. دوربین برای شروع: کامپکت یا شبه SLR

    Started by aysabzevar‏, Sunday 26 September 2010 17:13
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 4,082
    Monday 27 September 2010, 10:31 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 2,384
    Monday 1 November 2010, 13:48 برو به آخرین پست
  10. انتخاب بین نیکون d3100 و d90

    Started by mehdioa‏, Sunday 29 August 2010 01:10
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 22
    • نمایش ها: 10,543
    Sunday 12 December 2010, 08:02 برو به آخرین پست
  11. چه دوربینی برای عکاسی پوستر مناسبه؟

    Started by 4m1r‏, Wednesday 15 December 2010 19:44
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,865
    Thursday 16 December 2010, 11:23 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,034
    Monday 20 December 2010, 00:31 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,073
    Sunday 26 December 2010, 00:44 برو به آخرین پست
  12. خريد دوربين از اروبا

    Started by awaz‏, Thursday 6 January 2011 21:57
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,616
    Friday 7 January 2011, 03:00 برو به آخرین پست
  13. کمک برای خرید یک دوربین برای آتلیه

    Started by manamsaeid‏, Wednesday 9 February 2011 21:35
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,804
    Wednesday 9 February 2011, 23:09 برو به آخرین پست
  14. خرید Nikon S8100 یا Sony HX5v

    Started by jh1348‏, Tuesday 15 February 2011 10:42
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,688
    Sunday 20 February 2011, 10:41 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,389
    Saturday 5 March 2011, 20:42 برو به آخرین پست
  15. Lightbulb nikon or canon

    Started by moulaee‏, Saturday 26 March 2011 01:05
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,553
    Saturday 26 March 2011, 12:40 برو به آخرین پست
  16. OLYMPUS SP-590 & SP-800 UZ ?

    Started by tulkas‏, Saturday 12 June 2010 15:02
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,212
    Monday 4 April 2011, 16:46 برو به آخرین پست
  17. CANON SX30 IS

    Started by mehrpapa‏, Tuesday 5 April 2011 10:33
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,439
    Tuesday 5 April 2011, 10:42 برو به آخرین پست
  18. کمک برای خرید دوربین هندی کم

    Started by richard‏, Sunday 17 April 2011 13:50
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,443
    Sunday 17 April 2011, 13:50 برو به آخرین پست
  19. خرید دوربین مناسب برای عکاسی ماکرو

    Started by AliAk‏, Sunday 1 August 2010 16:18
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 7,578
    Tuesday 26 April 2011, 21:29 برو به آخرین پست
  20. دوربین Panasonic Lumix DMC-GF2

    Started by amardaneh‏, Friday 6 May 2011 19:24
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,457
    Sunday 8 May 2011, 21:58 برو به آخرین پست
  21. دوربین جهت کاربر خاص

    Started by alirz65‏, Friday 27 May 2011 15:45
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,058
    Friday 27 May 2011, 17:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,195
    Saturday 25 June 2011, 03:38 برو به آخرین پست
  22. خرید دوربین با سرعت فیلم برداری بالا

    Started by qortis‏, Tuesday 21 June 2011 23:18
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 9,684
    Saturday 25 June 2011, 12:50 برو به آخرین پست
  23. راهنمایی برای خرید دوربین کامپکت با زوم بالا

    Started by zenit52‏, Thursday 30 June 2011 14:47
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 4,389
    Thursday 7 July 2011, 01:11 برو به آخرین پست
  24. کانن sx130 is

    Started by mrstar‏, Tuesday 26 April 2011 01:22
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,962
    Thursday 7 July 2011, 02:06 برو به آخرین پست

صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •