صفحه 148 از 284 نخستنخست ... 48 98 138 144 145 146 147 148 149 150 151 152 158 198 248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر جديد pedram_ashena آواتار ها
    تشکر کرده
    16

Canon PowerShot SX230 HS به این گزینه رسیدم.رقیب جدی اش سونی HX9V بود.از ارگونومی سونی زیاد تعریف نشده و اونایی که خریدند کم و بیش نا راضی هستند.از اونجایی که جی پی اس در ایران کار نمیکند باز به دوربین sx220 hs می رسیم.
    این انتخاب تایید میشود؟هزینه تا 100 تومان بیشتر هم جا دارد.کیفیت فیلم و عکس مد نظره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sting نمایش پست ها
    دوستان بین این مدل ها کدام رو پیشنهاد میکنین
    canon a2200 - canon a 3300 is

samsung pl 120 - - samsung st 95

fujifilm jx420 - FUJIFILM FinePix JX350

olympus d7150

--

1- کیفیت عکس خوب داشته باشه

2- فلاش قویتر باشه با فلاش عکس خوب انداخت که کار به ایزو بالاتر نرسه تو ایران سونی w80داشتم مال زمان ناصردین شاه بود با عکساش حال میکردم ولی فلاشش خیلی ضعیف بود مجبور شدم فلاش slave سونی بگیرم براش فقط مثل این سونیم نشه فلاشش
    بدمم نمیاد پانورامام داشته باشه ولی ایتمای بالا مهمتره

3- فیلمبرداری خوب چون پول دوربین فیلمبرداری ندارم و زوم هنگام فیلمبرداری داشته باشه
    بدمم نمیاد پانورامام داشته باشه ولی ایتمای بالا مهمتره

دوستان من اروپام زندگی دانشجویی و یورو گرون خودتون میدونین دیگه الان نهایتا 100 یورو پول دارم برای دوربین چون بی دوربینم این مدلا تو تخفیف بود و به پول من میرسید کدام رو پیشنهاد میدین

درضمن لینک زیر رو اگه زحمتی تیست ببینین این یک فروشگاه هست و قیمتا رو زده من میتونم دوربین بگیرم مبشه چک کنین بینید دوربین بهتری تا 100 یورو هست اونو برم بگبرم بجای چند مدل بالا هر چی کمتر از 100 یورو بهتر
    دوستان گیر دوربینم
    Foto e Videocamere Fotocamere Compatte

پیشاپیش ممنون ریش قیچی دست شما

فکر کنم CANON POWERSHOT SX130 IS رو هو 112 یورو بتونم بگیرم دیگه اخر پولم بیشتر ندارم
    دوستان تو خماری یک دوربینم با با یک جوانمردی جواب من رو بده از قبل 4 ماه بدون دوربینم و تو چند پست قبلی که قبل سال نو میلادی بود به نتیجه نرسیدم حالا که انتخابام بیشتره کمک کنید

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

دوستان تو خماری یک دوربینم با با یک جوانمردی جواب من رو بده از قبل 4 ماه بدون دوربینم و تو چند پست قبلی که قبل سال نو میلادی بود به نتیجه نرسیدم حالا که انتخابام بیشتره کمک کنید
    سلام
    دوست عزیز همان sx130 (یا اگر 140 امده 140)
    را تهیه کنید.
    تنظیمات دستی خوبی دارد .کیفیت تصویر خوبی دارد .
    فیلمبرداری اچ دی دارد با اتوفوکوس قابل قبول .و کیفیت معقول.
    بنده این دوربین را برای 2 نفر از اشنایان خرید کرده ام که استفاده معمولی دارند . بسیار راضی هستند.
    بنده تجربه خوبی با سامسونگ ندارم ! منو هایش درهم است و همه چیز در منو چپانده شده ... مدل دقیقش را فراموش کرده ام ولی طرف 400 تومان پول بابتش داده بود.
    یک وقتی بگذارید یک سرچی بکنید نمونه عکسها را ببینید و تصمیم بگیرید.
    sting تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_ashena نمایش پست ها
    روز و شبتان به خیر

دوستان حرفه ای پاسخ بدهند : با بودجه ای در حول و حوش قیمت این دوربین، چه پیشنهاد میدهند؟ ترجیحات: ماکرو داشته باشد.فیلمبرداری فول اچ دی با 60 فریم.تنظیمات آماتوری به علاوه تنظیمات عکسبردارب حرفه ای تکمیلی داشته باشد.از امکانات 3بعدی و پاناروما و جی پی اس و موشین تصویر برداری و ضد آب هم اگر برخوردار باشد که چه بهتر
    کاربرد عکسبرداری و قیلمبرداری خانوادگی + طبیعت

ممنون
    سلام
    دوست عزیز توصیه میکنم با معیار هایی که دارید در سایتهای فروش جستجو کنید و چند مدل که به نیاز شما بهتر پاسخ میدهد را انتخاب کنید .
    در مرحله بعدی اگر بین چند مورد مردد بودید اینجا مطرح کنید تا دوستان کمک کنند.
    ممنون
    pedram_ashena تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز همان sx130 (یا اگر 140 امده 140)
    را تهیه کنید.
    تنظیمات دستی خوبی دارد .کیفیت تصویر خوبی دارد .
    فیلمبرداری اچ دی دارد با اتوفوکوس قابل قبول .و کیفیت معقول.
    بنده این دوربین را برای 2 نفر از اشنایان خرید کرده ام که استفاده معمولی دارند . بسیار راضی هستند.
    بنده تجربه خوبی با سامسونگ ندارم ! منو هایش درهم است و همه چیز در منو چپانده شده ... مدل دقیقش را فراموش کرده ام ولی طرف 400 تومان پول بابتش داده بود.
    یک وقتی بگذارید یک سرچی بکنید نمونه عکسها را ببینید و تصمیم بگیرید.
    مگه کنون اس ایکس 140 هم داریم من 150 رو دیدم بعد 130
    کیفیت عکس و قدرت فلاش کداما بهتر شما گفتی سامسونگ نه دوربینای دیگه که گفتم چی
    ممکنه 130 تموم شده باشه نتونم اون قیمت بگیرم تو جایی که من هستم تخفیف رو رو هوا میرنن این خارجی ها انتخاب دوم هم به بگو
    در ضمن لینک سایت رو دیدی شما

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

Canon PowerShot SX230 HS به این گزینه رسیدم.رقیب جدی اش سونی HX9V بود.از ارگونومی سونی زیاد تعریف نشده و اونایی که خریدند کم و بیش نا راضی هستند.از اونجایی که جی پی اس در ایران کار نمیکند باز به دوربین sx220 hs می رسیم.
    این انتخاب تایید میشود؟هزینه تا 100 تومان بیشتر هم جا دارد.کیفیت فیلم و عکس مد نظره
    انتخاب خيلي خوبي است ولي تفاوت اين دو فقط GPS نيست و تفاوت قيمتي هم تقريبا ندارند. همان SX230 را بگيريد.
    M. Beyrami و pedram_ashena تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام:

اتفاقا ارگونومی sx230 کمی مشکل ساز ست،آن هم به خاطر نداشتن دستگیره و نوع طراحی بدنه و از آن طرف hx9 به دلیل داشتن این مزیت ارگونومی یا بهتر بگوییم کنترل راحت تری در دست دارد، اما از طرفی هم بزرگتر شده که شاید برخی از این قضیه خوششان نیاید، اما همانطوری که جناب فرهاد گفتند انتخاب 230 بسیار مناسب تر است، مگر اینکه از آن دسته افرادی باشید که اشباع رنگ و فیلم برداری خوب تر برایتان اهمیت بیشتری داشته باشد.
    اختلاف قیمت 230 و 220 آن قدر ها هم زیاد نیست ،پس اگر میتوانید همان 230HS را تهیه کنید، خدا را چه دیدید شاید روزی GPSاش به کار آمد.

موفق باشید...
    pedram_ashena و korosh1 تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    62

Canon PowerShot SX230 HS .از اونجایی که جی پی اس در ایران کار نمیکند
    gps در همه جاي دنيا كار ميكنه!
    M. Beyrami و pedram_ashena تشکر می‌کنند.

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

مگه کنون اس ایکس 140 هم داریم من 150 رو دیدم بعد 130
    کیفیت عکس و قدرت فلاش کداما بهتر شما گفتی سامسونگ نه دوربینای دیگه که گفتم چی
    ممکنه 130 تموم شده باشه نتونم اون قیمت بگیرم تو جایی که من هستم تخفیف رو رو هوا میرنن این خارجی ها انتخاب دوم هم به بگو
    در ضمن لینک سایت رو دیدی شما
    من بين sx130 & sx150 يه زماني مونده بودم ، sx130 را انتخاب كردم ، چون خوروجي بهتري داره ، sx150 فقط مگاپيكسل بيشتري داره و دگمه مجزا براي فيلمبراري ، گول مگاپيكسل بيشر را نحوريد ، sx130 هم ارزونتره هم بهتر .

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

متاسفانه کنون تو sx150 از سنسورهای cmos که کیفیت خوبی دارن و تو sx230 بکار برده استفاده نکرده .