صفحه 25 از 59 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 584
Like Tree639تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين مناسب براي اتليه

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط hsalimpour نمایش پست ها
    مرسی حامد جان ، خودم هم هنوز نمیدونم وقتی میگن تمام این مدل بادی های ...550D 600D 60D 7D از یه سنسور استفاده میکنن و سرعت شاتر ، بدنه ، و... توی عکاسی استدیو مهم نیست پس این بادی ها چه تاثیر و تفاوتی میتونه توی کیفیت عکس داشته باشن !؟ یعنی اگر مثلا من یک لنز 15-85 و نور پردازی کامل و مجهز داشته باشم با هر کدام از این بادی ها یک نتیجه مجزا و متفاوت رو ممکنه تجربه کنم ؟؟؟

مورد دوم هم لنز هست دوستان لطفا راهنمایی کنید و یک لنز مناسب استدیو و یک لنز عکاسی فضای باز ... منظورم از فضای باز عکاسی از طبیعت نیست بهم معرفی کنید ممنون میشم
    پیشنهادی که بهم شده ایناست
    لنز 15-85 برای داخل استدیو که میگن میتونه تمام نیازم رو برآورده کنه و لنز 70-200 اف 4 است یا برای محیط بیرون لنز فیکس دیاف پایین 85 اف 1.8 یا 135 اف 2
    دوست عزیز درود بر شما من فکر نمیکنم در استدیو فرقی بین کیفیت عکس بدنه ی 550D یا 600D نسبت به 7D باشه فرق بین 7D و این دو دوربین در سرعت این دوربین است و بدنه ی مقاوم تر که در استدیو این خصوصیات مهم نیستند در استدیو 7D کاری بیشتر از این دو دوربین برای شما انجام نخواهد داد . لنز هایی که به شما پیشنهاد شده اند همگی عالی هستند البته 70-200 f4 is که خیلی بهتره نسبت به 70-200 f4 و لنزهای 85 f1.8 و 15-85 خیلی لنزهای خوبی هستند موفق باشید .
    بی تو هر لحظه که میگذرد عمر..........مرگ است به نام زندگانی

كاربر آشنا abbasnasri آواتار ها
    تشکر کرده
    134

با سلام خدمت دوستان. بنده قصد راه اندازی استودیو دارم. بودجه ای در حد 6 تا 8 هزار دلار. (حداکثر 10 هزار) جهت تهیه کلیه وسائل.
    در حال حاضر یک دستگاه d60 نیکون با لنز 24-135 سیگما و 50 سیگما در اختیار دارم.
    فضای مورد نظرم حدود 12 در 18 فوت.
    شخصا ترجیح می دهم از برند نیکون استفاده کنم. اما با توجه به اینکه احتمالا بخاطر قدیمی بودن تجهیزاتم مجبور به خرید از صفر شوم در صورت وجود ترکیب پیشنهادی مناسب و به صرفه از تغییر برند ابایی ندارم.
    دوستی در اینجا به بنده پیشنهاد دی 800 + 24-70 + 70-200 رو دادن که مجموعش میشه 7300 دلار. پیشنهاد بهتری بدین تاجلوی این اجنبی ها سربلند بشم!! :)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوستان من دوربین نیکون دی 90 دارم و راستش ترجیح دادم بودجه بیشتر صرف خرید بدنه نکنم.....لنز 18-105 هم دارم ....هدفم کار پرتره است فعلا توی یه اتاق توی خونه واسه خودم کار میکنم ولی قصد کار در آینده رو دارم سوالاتی که دارم :
    1- واسه کار پرتره آیا این لنز مناسب است ؟
    2- اگر بخوام لنزی رو جایگزین کنم چه لنزی رو پیشنهاد میکنید؟می خوام لنز پیشنهادی از نظر شارپنس خلی خوب باشه و از اونجایی که به عکاسی از بچه ها خیلی علاقه دارم با لنز فعلی ام به خاطر حرکت زیاد بچه ها خیلی مشکل دارم.....حدود قیمت هم که می تونم هزینه کنم 2-2.5 است
    مرسی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    دوستان من دوربین نیکون دی 90 دارم و راستش ترجیح دادم بودجه بیشتر صرف خرید بدنه نکنم.....لنز 18-105 هم دارم ....هدفم کار پرتره است فعلا توی یه اتاق توی خونه واسه خودم کار میکنم ولی قصد کار در آینده رو دارم سوالاتی که دارم :
    2- اگر بخوام لنزی رو جایگزین کنم چه لنزی رو پیشنهاد میکنید؟می خوام لنز پیشنهادی از نظر شارپنس خلی خوب باشه و از اونجایی که به عکاسی از بچه ها خیلی علاقه دارم با لنز فعلی ام به خاطر حرکت زیاد بچه ها خیلی مشکل دارم.....حدود قیمت هم که می تونم هزینه کنم 2-2.5 است
    مرسی
    درود
    لنز فعلی نسبت به قیمت های بازار لنز بسیار خوبی هست!
    بنده قیمت لنز هارو ندارم ولی پیشنهادی میتونم بدم ، بنظر بنده بفکر لنز های پرایم یا فوکال ثابت باشید زیرا معمولا دیافراگم باز تری دارند و باعث میشوند نور بسیار بیشتری وارد بشه و شما سرعت شاتر رو بالاتر ببرید!
    حتی فاصله ی دیافراگم 4 تا 2.8 در حدی هست که شما از به عنوان 1/10 ثانیه به 1/60 یا همین حدود برسید که در لنز های پرایم معمولا دیافراگم از 2.8 هم بازتر هست!
    یا علی
    morteza khademy و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    مرسی
    در محیط آتلیه از فلاش استفاده میکنید یا خیر؟
    اگر از فلاش استفاده نمیکنید میتوانید به فکر خرید nikon 50mm F/1.4G باشید البته این لنز فیکس است و برای کادربندی نیاز به جابجایی دارید در عوض دارای دیاف باز است که این امکان را به شما میدهد از سرعت شاتر سریعتری استفاده کنید ( قیمت حدوداً 1600 )
    لنزهای دیگری هم وجود دارد اما با توجه به کراپ بودن بدنه و احتمالاً کوچک بودن فضای شما توصیه نمیشوند.

حواسم به عنوان تاپیک نبود! از تاپیک زیر باید استفاده میشد
    خرید لنز برای آتلیه و یک لنز همه کاره
    ویرایش توسط shahbazi : Sunday 25 November 2012 در ساعت 22:40
    morteza khademy، D.Daneshmand و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

اگر از فلاش استفاده نمیکنید میتوانید به فکر خرید nikon 50mm F/1.4G باشید البته این لنز فیکس است و برای کادربندی نیاز به جابجایی دارید
    سلام. من تو سایت های زیادی دیدم (جه تخصصی ، چه عمومی ) که خیلی ها گفته بودن 50mm f1.8 اگه بهتر از f1.4 نباشه بدتر نیست (صرف نظر از قیمتش که قیمتش هم نصف هست ) و بی جهت پولتون رو صرف f 1.4 نکنید .
    D.Daneshmand و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    میخوام واسه استودیو یه بادی و لنز مناسب بخرم با تجهیزات ممنون میشم کمکم کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

سلام میخواستم برای عکاسی مدلینگ یه دوربین حرفه ای بخرم . که علاوه بر استدیو . توی محیط های بازم به کارم بیاد. Canon 60d با لنز 18.200 چیزیه که بهم معرفی کردن میخواستم نظر شمارو در این باره بدونم. 2 تا از سبک و استایل عکسایی هم که مد نظرم هست رو اتتک میکنم . فقط این دوربین یکم قیمتش بالاست اگه میشه تو رنج قیمت پایین تر . حدود 2ملیون که هیچ چیزی از کیفیت کارم رو کم نمیکنه اگه چیزی مد نظرتون هست معرفی کنید. سپاس فراوان . مرسی 396756_3388036319832_1586687457_n.jpg hamid-1305534857_bg.jpg hamid-1317398382_bg.jpg البته شد 3 تا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

کلا کسی حال نمیکنه به ما جواب بده دیگه !!!

اگه الان بخوام یه 60D با یه لنز 18-200 بخرم باید 3500000 هزینه کنم. بدنه 2,550000
    وحالا اگه بخوام 600D با یه لنز 18 - 55 بخرم باید 2100000 iهزینه کنم.

در صورتی که هر چه قدر کاتالوگ بادی 600d , 60d رو خوندم چیزی متوجه نشدم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم . هدفمم عکاسی با شارپنس بالا . فوکاس هم برام فوق العاده مهمه. یعنی سبک عکسایی که میخوام بندازم اکثرا یه بخشی شارپ شارپ باید باشه . بقیه هم بلور . راهنمایی کنید لطفا مرسی و ممنون
    ویرایش توسط mahhmoudmy : Saturday 22 December 2012 در ساعت 00:25

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    تا اساتید میان من یه خورده حرف بزنم :دی
    البته ببخشید اگر تخصصی نیست.
    اونجور که من فهمیدم تو اتلیه فرق زیادی بین بدنه های apsc وجود نداره.پس 60 دی با 600 دی و یا 550 دی تو آتلیه زیاد فرقی ندارند.اما شما برای بیرون هم میخواید استفاده کنید و به نظرم تو این موارد 60D برتری های بیشتری داره از جمله اوتوفکوس سریعتر و فوکوس پوینت بیشتر.
    فکر کنم ست خوبی رو بهتون پیشنهاد دادند.چون به نسبت 200 میلی متر.f/5.6 راضی کننده است.جدا از اون از نظر شارپنس فکر میکنم خوب باشه.البته برای طبیعت 18 میلی متر بعضی اوقات زیاده ولی میشه یک کاریش کرد.میتونید به 15-85 هم فکر کنید که به نسبت لنز محبوب تر و با کیفیت تری هست.

جدا از این موارد برای مدلینگی که میخواید نورپردازی مهم ترین مساله است.به کج لایت توی چشم سوزه نگاه کنید.به سایه ها که از کدام طرف افتاده.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

صفحه 25 از 59 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین