صفحه 1015 از 1201 نخستنخست ... 15 515 915 965 1005 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1025 1065 1115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    سلام خدمت استادای عزیز
    دوستان من یه D5200 دارم با یه 18-105 و یه 50 ، ولی خب چند وقته احساس کمبود میکنم مخصوصا نویز عکس هام زیاده ، حالا به نظر شما با مبلغ 2 میلیون یا یه خورده بیشتر بادی دوربینم و عوض کنم و برم یه D7200 بگیرم یا این که با این مبلغ یکی دوشاخه فلاش بگیرم ( تو هر سبکی هم دوست دارم عکس بگیرم ،پرتره محیطی هم میگیرم) ولی خب مثلا چند شب پیش از یه مراسمی باید عکس میگرفتم که به شدت اذیت شدم چون نور کم بود
    با تشکر
    اگر تنها دلیلتون برای تعویض بدنه مشکل نویز هست باید بگم بین نویز این دو بدنه تفاوت چشمگیری در ایزوهای بالا مشاهده نمیشه. برای نویز کمتر ناچارا باید به سمت فولفریم کوچ کنید

7200.jpg
    salman1 و E.K.Studio تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    لنز دستگاه دقیقا موردی هست که شما فرمودید 18_55 af_p vr و دقیقا با چیزی که تو اون سایت هست یکی هستند تو همون سایت این دستگاهو با لنز afs vr2 18_55 بقیمت ۲۱۸۵ داره میفروشه و البته بیمه برای دوربین جداگانه مبلغ ۴% میاد رو مبلغ کل دستگاه و از کجا معلوم فروشگاه یا فروشنده اون کارت بيمرو بفرسته برای شرکت و مبلغو برای خودشون بر ندارن (فعل حال تا ١٠ روز ميتونم از طريق خود نماينگي ايدآل اقدام به بيمه دستگاه كنم)و همچنین موارد تحت پوشش هم انچنان کاربردی برای ی کاربر خونگی نداشت و من اون ۸۰ تومنی که بیمه میخواست ازم بگیره برای خرید sd card بهتر هزینه کردم و البته کیف حمل دوربین
    باز هم تشکر میکنم از لطف محبت شما نسبت به این حقیر بله بدون راهنمایی شما واقعا سخت بود خرید و مطمعنا اگه کمکهای دلسوزانه ی شما نبود بنده هرچقدر هم تحقیق میکردم باز هم در مورد جزئیات لنز اشتباه میکردم
    موفق باشید
    واقعا قبول این سخته که طرف به شما 300 هزار تومان روی دی5500 تخفیف داده باشه ولی اگر داده که مورد خارق العاده ای توی بازار ما محسوب میشه اونم در حالیکه دوربین رو به گرونیه! بهرحال مبارکتون باشه و امیدوارم باهاش ثبت های خاطره انگیر داشته باشید
    majidw980 و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط Rax نمایش پست ها
    واقعا قبول این سخته که طرف به شما 300 هزار تومان روی دی5500 تخفیف داده باشه ولی اگر داده که مورد خارق العاده ای توی بازار ما محسوب میشه اونم در حالیکه دوربین رو به گرونیه! بهرحال مبارکتون باشه و امیدوارم باهاش ثبت های خاطره انگیر داشته باشید
    درود
    والا قيمتي كه ميدادن حدود ٢ الي ٢١٠٠ بود بدون بيمه منتهي سخت ميشد فروشنده ي منصف و بي حاشيه پيدا كرد اينقدر گشتم تا شخص مورد اطمينانمو پيدا كردم با اينكه قيمت حدود ٥٠ تومن بالاتر از كف قيمتي بود كه بهم ميدادن ولي بازم ريسك نكردم البته هنگام خريد دوربين خودم تست كردم و ي تستر باطري هم داشتند كه اون هولوگرام روي باتري اگه اصلي نبود كاملا مشخص ميشد بعد از خريد هم دوربينو بردم نمايندگي تو طبقه ١١ ساختمان المينيوم و تمام قطعات و خود دوربينو از لحاظ نرم افزاري و سخت افزاري چك كردن بعد از اطمينان رفتم دنبال خريد كيف و رم دستگاه تقريبا ي هفت خان رستمو در كردم ولي ارزشو داشت حتي اين حساسيتو براي رم و كيف هم كم نكردم و تمام بازار براي خريد بهترين جنس موجود زيرو رو كردم هنوز كمر و دوتا پاهام از ديروز درد ميكنه واقعا خسته و كلافم كرده بودن ديگه
    موفق باشيد
    S.Khosravi تشکر می‌کند.

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    والا قيمتي كه ميدادن حدود ٢ الي ٢١٠٠ بود بدون بيمه منتهي سخت ميشد فروشنده ي منصف و بي حاشيه پيدا كرد اينقدر گشتم تا شخص مورد اطمينانمو پيدا كردم با اينكه قيمت حدود ٥٠ تومن بالاتر از كف قيمتي بود كه بهم ميدادن ولي بازم ريسك نكردم البته هنگام خريد دوربين خودم تست كردم و ي تستر باطري هم داشتند كه اون هولوگرام روي باتري اگه اصلي نبود كاملا مشخص ميشد بعد از خريد هم دوربينو بردم نمايندگي تو طبقه ١١ ساختمان المينيوم و تمام قطعات و خود دوربينو از لحاظ نرم افزاري و سخت افزاري چك كردن بعد از اطمينان رفتم دنبال خريد كيف و رم دستگاه تقريبا ي هفت خان رستمو در كردم ولي ارزشو داشت حتي اين حساسيتو براي رم و كيف هم كم نكردم و تمام بازار براي خريد بهترين جنس موجود زيرو رو كردم هنوز كمر و دوتا پاهام از ديروز درد ميكنه واقعا خسته و كلافم كرده بودن ديگه
    موفق باشيد
    برادر اون طبقه 11 المینیوم خودش از بازاری جماعت هم وضعش خرابتره! حساس بودن برای خرید نکته خوبیه ولی معمولا نشون دهنده اطمینان برای خریدار نیست! ولی بسیار کار خوبی کردید همه چی رو از یکجا نخریدید!
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

با سلام.

خواستم از دوستانی که اطلاعات بیشتری در مورد افت قیمت دوربین ها از زمان عرضه اولیه تا ماهها و سالهای بعد دارند بپرسم که برآوردتون از قیمت دوربینی مثل 80 دی تا یک سال آینده چی هست و حدودا این افت قیمت چند درصد هست؟ ممکنه یه مقدار سوال منطقی ای به نظر نرسه که البته من هم دنبال جواب کلی ای هستم و یه تخمین حدودی می خوام داشته باشم؛ یکی از عزیزانم قصد خرید دوربین داره که اتفاقا خیلی راغب هست دوربین فعلی من رو ازم بخره (70 دی) و باعث شده ناخوداگاه به فکر ارتقاء به 80 دی بیفتم. قیمت بادی 80 دی در حال حاضر در یکی از فروشگاه های معتبر تهران 4150 هست که البته اگر قصد خرید داشته باشم فقط بادی رو تهیه می کنم.

تشکر.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

تشکر کرده
    841

ضمنا ممنون میشم دوستان با بودجه ی تا 2 تومان (و احتمالا اندکی بیشتر) دوربین SLR کنونی رو معرفی کنند. (مموری و فیلتر و کیف در بودجه محاسبه نشده و این بودجه فقط برای دوربین ولنز کنار گذاشته شده).
    چیزی که به نظر خودم می رسه 700 دی هست که با لنز 18-135 در حال حاضر 2260 هست.

كاربر همراه S.Khosravi آواتار ها
    تشکر کرده
    514

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    با سلام.

خواستم از دوستانی که اطلاعات بیشتری در مورد افت قیمت دوربین ها از زمان عرضه اولیه تا ماهها و سالهای بعد دارند بپرسم که برآوردتون از قیمت دوربینی مثل 80 دی تا یک سال آینده چی هست و حدودا این افت قیمت چند درصد هست؟ ممکنه یه مقدار سوال منطقی ای به نظر نرسه که البته من هم دنبال جواب کلی ای هستم و یه تخمین حدودی می خوام داشته باشم؛ یکی از عزیزانم قصد خرید دوربین داره که اتفاقا خیلی راغب هست دوربین فعلی من رو ازم بخره (70 دی) و باعث شده ناخوداگاه به فکر ارتقاء به 80 دی بیفتم. قیمت بادی 80 دی در حال حاضر در یکی از فروشگاه های معتبر تهران 4150 هست که البته اگر قصد خرید داشته باشم فقط بادی رو تهیه می کنم.

تشکر.
    درود

در بازار جهانی دوربین 80دی با هم رده نیکونی (دی7200) قیمت برابری دارد اما در بازار ایران به دلیل جدیدالورود بودن اختلاف میلیونی دارد.
    قطعا در آینده ای نزدیک شاهد کاهش چشمگیر این بدنه خواهیم بود.

ضمنا ممنون میشم دوستان با بودجه ی تا 2 تومان (و احتمالا اندکی بیشتر) دوربین SLR کنونی رو معرفی کنند. (مموری و فیلتر و کیف در بودجه محاسبه نشده و این بودجه فقط برای دوربین ولنز کنار گذاشته شده).
    چیزی که به نظر خودم می رسه 700 دی هست که با لنز 18-135 در حال حاضر 2260 هست.
    همین گزینه خودتان مناسب است.

ارادت
    TORGHEH تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    841

تشکر.

700 دی در بازار ژاپن و آمریکا به نام های متفاوت Kiss X7i و Rebel T5i موجوده. با توجه به اینکه در یکی از فروشگاه های داخلی مدل Kiss X7i رو هم با احتلاف قیمت اندکی گذاشته بود اختلافی از نظر کیفیت بین این سه مدل هست یا خیر؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

تشکر.

700 دی در بازار ژاپن و آمریکا به نام های متفاوت Kiss X7i و Rebel T5i موجوده. با توجه به اینکه در یکی از فروشگاه های داخلی مدل Kiss X7i رو هم با احتلاف قیمت اندکی گذاشته بود اختلافی از نظر کیفیت بین این سه مدل هست یا خیر؟
    خیر هیچ اختلافی نیست مگر در هنگام فروش دست دوم و اینکه دقت کنید دفترچه به زبان انگلیسی موجود باشد که بتوان از آن استفاده کرد.
    TORGHEH تشکر می‌کند.

كاربر همراه S.Khosravi آواتار ها
    تشکر کرده
    514

تشکر.

نام گذاری این دوربین ها تفاوتی در کیفیت ساخت ندارد و فقط زبان منویی آنها متفاوت است
    انتخاب این اسم ها از وظایف بخش بازاریابی و برندینگ شرکتهاست و فقط برای فروش است.
    TORGHEH تشکر می‌کند.